Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ja od czasu do czasu zaglądam;) Zdjęc na razie nie mam, ale liczę na to, ze jakieś zrobię, zanim mi włosy odrosną;):D:D No i wyślę na pewno;) Acha, sliczne macie mieszkanko, Małgoniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aya to co widaćna filmiku to pokój Oli w przyszłości i kuchnio-jadalnia, jeszcze w tym roku palnujemy małe zmiany w pokoiku Oli ale póki co to ma swoje łóżeczkoz NAmi. Ola już nie ma kataru, wczoraj wieczorem ząbek też się uspokoił;) Nie wiem czy pisałam ale musiałam kupić Oli nowe pantofelki rozmiar 23!!! W sobote jedziemy po zimowe butki i chyba trzeba większe kupić, ehhhhhhhh ma stópkęta moja mała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z Nadią chyba nic nie napiszę tufilmy do mnie jeszcze nie doszły nie wiem dlaczego????????:O:O:O:O:O no i nieciekawie aya z Matim:O:O:O ale faceci tak mają nagle im siuę coś przypomni i chcą wychowywać dzieci:O:O:O mój Piotrek też tak kiedyś zrobił:o:o:o i powiedział jeszcze że NIE POTRAFIĘ wychować nawet dzieci była awantura bo to normalnie szczyt bezczelności z jego strony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Jasiek wydoroślał podobnie jak Milo :D fajny z niego chłopak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UROCZYŚCIE WRĘCZAM CI MAMO FASOLKI PLATYNOWEGO PENISA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za orgazm;) super, ale naprawdę pierwszy raz????????????????? napisz co to za pozycja?????:D:D:D:D:D:D:D:D ostatnio kupuje dzieciakom nagminnie ciuchy:O:O:O chyba zwariowałam:O:O:O:O mąż powiedział, że mam w końcu przestać bo on też chciałby sobie kupić buty chociaż:O:O:O:D:D:D:D HIHIHIHIHHI ale rozumiem go ,do pokoju jeszcze tyle rzeczy trzeba kupić:O:O a ja rozwalam pieniądze których mamy przecież tak mało:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też mi wyrasta właśnie z butków o rozmiarze 22:o:o:o Więc na zimę kupię 23, ale pewnie całej nie przechodzi:o Ja ostatnio kupuję na allegro trochę, ale wczoraj się zagapiłam i taki śliczny zestaw dla Julki mi przepadł:( Muszę coś innego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ola chodzi :) Mieszkanie prześliczne macie i tak czysto :D i przestronnie. No naprawdę pierwszy raz Amamen :O To znaczy miałam wcześniej ale nigdy w czasie stosunku. Nie mogłam jakoś tego zgrać i mąż musiał się wykazać albo przed albo po ;) A pozycja ne była jakaś specjalna, najpierw na brzuchu ale nie całkiem płasko tylko z uniesioną pupą a potem na plecach z nogami szeroko a Artur na boku prostopadle do mnie. Dziękuję za Platynowego Penisa, chociaż to chyba nic nadzwyczajnego ten orgazm. Wy normalnie przeciez macie ;) Mam nadzieję że to nie będzie odosobniony przypadek tylko zawsze już tak bedę miała :D W pracy nuda, o 11 nam kazały iść do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś opiekunka wygoniła listonosza, który przyniósł paczkę do mnie z allegro i zrobiła mu na schodach awanturę o to, zadzwonił 2 razy a nie raz a dziecko przecież śpi :D :D :D Najgorsze, że muszę teraz zasuwać na pocztę bo zostawił awizo w skrzynce... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, powiedz Robertowi, że jak będzie się tak o byle co obrażał to mama fasolki przestanie się nim zachwycać bo to niemęskie trochę jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..w moich oczach tez wiele traci przez to obrażanie:(:( Widzisz, jaka fajna ta opiekunka:D:D Mnie tez wkurza takie dzwonienie, jak Julka śpi:D:D Fajnie masz z ta pracą, ze tak możesz wczesnie do domu wracać;) Może pomysl o tej ciąży na stażu;) Nawet zdążyłabyś go odbywać między karmieniami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to Ciebie podziwiam mamo fasolki, ze tak świadomie się decydujesz na drugie dziecko. Z drugiej strony to chyba lepiej teraz niż przed 40;) JA na razie poprzestanę na Olince, chyba, zę los by sam zadecydował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wszędzie na stazu jest tak jak na tej pediatrii. Na internie (14 tygodni) Nie wychodzi się nigdy przed 15, no i dyżury jeszcze są tam poważnie traktowane. Dobrze, że akurat od takiego mało obciążającego oddziału zaczęłam :) Michał jakoś mniej boleśnie znosi rozłąkę z mamą :) Pomyślę o tej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Okropne te reklamy na kafeterii... Ja własnie ogarnęłam mieszkanie po wymianie kaloryferów. Na razie wszystko wygląda okropnie. Rury pospawane itp. Przed remontem nie będziemy z tym nic robić...Przynajmniej to za nami. Jasiek oczywiście chciał nadzorować robotę, siłą wyciągnęłam Go na spacer. Ryczał w windzie, a potem koniecznie chciał wrócić i usnął w trakcie spawania przy wielkim hałasie. A potem przespal odkurzanie i zmywanie podłogi. Mamofasolki gratuluję orgazmu, na pewno było fajnie:) Aya to już zaczynam się bać. Faceci to są jednak beznadziejni, zamiast od początku się angażować w wychowanie to później mają wąty i najczęsciej wina spada na nas matki. Mój tato ma podobnie, moja siostra zarzuca mu, że ją dołuje, zresztą Ona to jest trudny przypadek.. Kończę, bo jeszcze sprzątanie zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś w ogóle nie miałam w pracy czasu, poza tym byłam z Oliwią u lekarza - angina :(:(:( Mała tak nagle zaczęła wczoraj smarkać, w nocy i rano kaszel, więc nie czekałam. Antybiotyk przez 7 dni i syrop na kaszel. Ten antybiotyk to zawiesinka, którą trzeba przechowywać w lodówce, więc mam jej dać potem taką zimną? :O:O Chyba połączę z ciepłą herbatką, bo tak mama fasolki wspominała kiedyś że tak robi, prawda? Oliwia nie znosi leków.... ale jak trzeba to trzeba ... Przy okazji zważyli i zmierzyli - 9 kg i 76 cm urosła :) Zaraz oglądnę filmiki Olinki ;) Dziewczyny jutro i w piątek będę z Wami od rana bo mam zastępstwo ;) :D:D Już się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka! ja też dostałam filmiki:) sssuuupcio:) biedna Oliwka:( angina przecież jest bolesna:( musisz jej to jakoś specjalnie wynagrodzić:( a co to za antybiotyk? moja Mimi kiedyś dostała Bactrim i ją tak obsypało,że miała nawet na buzinc wielkie czerwone plamy jak poparzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, Oliwia polubiła Olę, tak ją obserwowała z zachwytem :D:D;) Rzeczywiście bardzo ładne i przestronne mieszkanko ;) Jest się gdzie rozpędzić. My nadal z Oliwią chodzimy za rączkę, choć dzis w przychodni zasuwała po schodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha sexowy nadzorco:) ja też wczoraj wyrobiłam normę, hehehehe :) ale do końca miesiąca spokój!!!! :P no dobra,żartowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk nazywa się Vercef. Musi ją boleć gardełko, bo ma całe czerwone :(:(:( Mam nadzieję że jej nie wysypie po nim:O I dodatkowo mam dawać Lacidofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacidofil to dziewczynki moje dostały na srala jka im ząbki szły, chyba już kiedyś pisałam, może w składzie tego antybiotyku bedzie coś przeciwbólowego,żeby się nie musiała meczyć, a nie możesz jej dac Panadolu przeciwbólowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka nic nie mówiła o Panadolu, więc nie będę kombinować, pewnie po antybiotyku będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki:O:O:????????? poczta ciągnie mi filmy od małgoni...dopiero:O:O:O dziś zasuwałam na ogródku, nie wiem czemu ale nie lubię jesieni te liściory mnie wkurzają wszędzie ich pełno Nadia wyzdrowiała wreszcie! nie ma sraki!!!! hura!!!! mam nadzieję że Oliwce pomoże ten antybiotyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie mamuniu !!!!!!!!że norma wyrobiona..no....żeby tak tylko częściej było :D:D:D:D:D:D:D H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam filmiki :) bardzo fajna Olinka!!!! i bardzo duże mieszkanie macie czy wy macie dom????????super!~!!!!! aya bardzo ładnie ci w takiej fryzurce!!!!!!ja nie wiem:O ty idziesz do fryzjera i już...grzywkę sobie zrobisz i ci ładnie. włosy sobie utniesz i też ci ładnie....aby ja taka niezdecydowana jestem :O:O i wszystkiego się boję jak ja bedę wyglądać i takie tam bardzo fajnie wyglądasz......chyba się zakocham;) paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam wcześniej zdjęcia z fryzurą, ale ich znowu nie zmniejszyłam, bo mi Julka w wysyłaniu pomagała:D:D Jejku, co wy z anginą teraz:o:o biedna Oliwka:( Ciekawe, czy Emilce przeszło:o Ja nie chcę anginy! protestuję przeciwko wirusom internetowym:o:o Spróbuję wysłać wam filmik jeszcze, ale nie mam wielkich nadziei na sukces;) Violkam, no to mam nadzieje, że mi jutro nie dowalą roboty od rana;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D amamen, no nie wiem, jaką nagrodę wirtualną za twoje pomysły wymyslić:o:o Cudowna jesteś po prostu:D:D:D zapomniałam dodać, ze to zdjęcie, gdzie sie podpieram jest specjalnie dla Ciebie, bo widać mi zmarchy;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę pooglądać filmików i zdjęć :(:(:( Coś ma nie tak z tym kompem moja siostra....... Ale jutro wracamy do domku to sobie pooglądam. I chyba do listopada się z niego nie ruszę. Już mam dość wyjazdów...ale jak wrócił Krzysiek to pokolędowaliśmy trochę po rodzinie, bo później będzie ciężko z czasem :(:( Jej co za choroby się tu plączą....zaczyna się co? U mojej mamy w domku ciepło...bo grzeją...ale u nas zimnica....sama nie wiem jak ubierać Zuzię.... A ona jeszcze na dodatek zaczęła się strasznie rozkopywać w nocy :O:O A angina to paskudztwo. Pamiętam jak byłam mała to błam strasznie na nią podatna. Lekarka mówiła że to MOJA choroba.... Zdrówka dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam nie dajcie się anginie! Biedna mała :( Przeczytaj w ulotce czy ten antybiotyk mozna podawać w mleku lub herbatce bo niektórych nie można. Z takim podawaniem jest pewien problem bo dziecko musi wypić wszystko, zeby była cała dawka. Ja antybiotyk dawałam strzykawką. Aya, bardzo ładnie wyglądasz w takich włosach :) A Mati to normalnie aniołek na tych zdjęciach :D Aż trudno sobie wyobrazić, że to dziecko może sprawiać jakiekolwiek problemy :D Amamen, ja chyba też jestem bliska zakochania się w Ayi (zartuję oczywiście :D ) bo mi się znowu sniła dziś :O :D :D :D ;) ALe tłumaczę to sobie tym, że pisałam przed spaniem maila z pytaniem o urlopy macierzyńskie i takie tam. Cos w tym jest dziwnego, bo zadna z Was nie sniła mi sie nigdy, a AYa już 4 razy :O :D (raz w pracy, drugi raz ten sen z tańcem, trzeci na szkolenio-rekolekcjach i dziś , że oparzyła sobie rękę). Filmiku jeszcze nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, mamo fasolki, ze to nie był sen proroczy:D:D:D ale swoją drogą bardzo ciekawe z tymi snami:o:o Mi się ostatnio nic nie śni:( znaczy nic nie pamietam, bo chyba zawsze coś się śni:o:o Chyba te moje filmy za wielkie, bo mi się nie chce załączyć😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×