Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

OLa nie zbudzi sietylko pojękuje przez sen i ja wstaje zęby sprawdzić, smoczek mocno gryzie i w ciągu dnia pokazywała paluszkiem gdzie JA boli. NAwet otwiera buźkę żeby jej posmarować żelem mała mądrala;) SZkoda ze tak sie maluszki męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam Wszystko spóżnione życzenia dla małej Zuzi alez słodka kruszynka a NAsze kiedy tak urosły, za szybko......... Noram niestety nie wyrobiona bo @ cały weekend mnie męczył ale mozę dzisiaj coś będzie;) Zwłaszcza, zę mój mąz ma urodzinki męczący dzień bardzo brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasoli, teoretycznie możesz oddać, ale w praktyce zależy to od pani sprzedawczyni, ale mozesz spróbować;) może będzie to akurat miła pani:) A tak na marginesie, to zawsze mnie do pasji doprowadzaja info przy kasach typu: Prosimy o przmyslane zakupy; zwrotów nie przyjmujemy Ale to z reguły sporo nerwów kosztuje, jak się taka pani uprze i nie zawsze warto:O:O:O Acha, albo jeszcze, ze towar przeceniony nie podlega zwrotowi Głupki jedne. Z praktyki (dla nie pamiętających; sama pracowałam w sklepie) wiem, ze wszytsko nieużywane albo z wadą można zwrócić, tylko w ciągu ilus tam dni (nie pamiętam), no a rzeczy z wadą oczywiście do reklamacji;) I nie musi byc wcale wymiany na inny produkt;) ale w naszym kraju wszystko jest poprzewracane do góry nogami, a przepisy mało kto zna:D:D z domu napisze więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Misiek usnął w końcu...Ufff Miałam Wam napisać, że wczoraj oglądałam na Planette niezwykle wzruszający film. Poryczałam się jak bóbr. To byl dokument o babce, która zaadoptowała jedenaścioro dzieci. Wszystkie chore, niektóre śmiertelnie lub niepełnosprawne. Film przedstawiał rok z życia tej rodziny ich radosne i smutne momenty, śmierć jedengo z dzieciaków. Boże, mówię Wam ryczałam jak głupia, ta kobieta jest dla mnie niesamowita, taka siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcdzia ja też jakbym oglądała to ryczałabym jak bóbr:(:(:(:( hm w sumie temat o firankach bardzo praktyczny prawda????????? ja lubie minimum w oknie, znaczy się firanka musi być ale bez zasłon :O niedosyć że mam tyle okien do mycia to jeszcze wielkie zasłony:O:O:O ale chyba mówicie o takich woalach przewieszonych przez karnisz tak?????? to takie mnie się podobają:):):):):) ale jak ma się rolety zewnętrzne i firanka to zasłonka już nie może być.....za dużo:O a szmaciane rolety i firanka to też tak delikatniej wydaje mi się....:):):)..... dziś na basen znowu...Niki bez pasa znowu :O:O😭 umieram jak na nia patrzę za szybą 😭zamiast się zrelaksować to ja przeżywam stres patrząc na nią:(:(:( Nadia śpi na dworze, a mąż zgadnijcie gdzie??????? aha gratulacje dla Miłosza i Oliwii za postępy:D I WSZYSTKIEGO NAJ DLA ZUZI!!!!!🌻 ❤️ 🌻❤️ wybacz mamo zuzki że tak późno ale ten kolega.....sama wiesz......zapomniałam po prostu:O:O:O:O będe wieczorkiem paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są wszystkie????:D mamozuzi wyślij zdjecia tych zasłonek, bo jestem bardzo ciekawa jakto się wiesza i jak to wygląda:D:D:D kupiłamsobie wczoraj spódnicę taka sztruksowa brazową, u góry wąska a potem satrzy falbanki doszyte jedna do drugiej, ta spódnica mi przyopomna takie jak sa te miące w troche drozszych sklepach, aya kiedys pisała o nich, ona jest taka ciut za kolano:D jak obejrzałam zuzinkę to mi sie oczywiscie Emilka przypomniałajakbyła taka malutka, mamwrazenie ze to tak dawno było:O:Da zuzinka taka fajniutka i usmiechnieta:D:D:D:D Julka jak ogladała teletubisie to swietnie wygladała jak dłubbała w nosie, takie to słodkie:D:D:Demilka jeszcze nie dłubie w nosku, ale tez uwielbia obgryzac buty co stoją na przedpokoju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwek...ja już jestem. Zaraz poproszę męża o strzelenie foty i wyślę Wam on lepiej kadruje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek jesteś????? Wysłałam właśnie...ale trochę mi zaszło....bo to wszystko tak strasznie długo trfa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki...to Ci się udało...powieszony tymczasowo za wąski kawałek materiału...który wisi dwa lata :D:D:D:D no leję w majtki normalnie !!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Fajne te firaneczki MamoZuzki, tak lekko wyglądają. A jak Ty to robisz, że te kawiatki Ci tak rosną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio....kwiatki fajne??? Bo ja o nie za specjalnie to nie dbam. Ale dostałam wszystkie wiesz? Może szczerze dane?? :D Podlewam...i lubię duuużo kwiatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam i czekam i nic!!!! Nikgo nie ma!! Amamen...Ty oiecywałas że będziesz wieczorkiem! I znowu ja sama jestem...jaka ja biedna i samiutka....nikt mnie nie kocha....i nie lubi buuuuuu....a ja nawet kabelków dla Małgoni poszukałam..... Idę spać!!! Mężuś już dawno mi padł...miał ciężki dzień chłopina... A Zuzia tylko butle chciała....a pogadać z mamusią to nie łaska.... Dobranoc.... Jutro mnie pocieszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja w domu nie miałam dostępu, potem wieczorem dostep był, ale Robert sie podłączył, więc byłam na przegranej pozycji:O:O:O Za to byłam popływać;) ZAraz obejrzę zdjęcia firanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wyglądają te firanki, mamoZuzki, tak sobie własnie wyobrażałam;) I dopiero po chwili dotarło do mnie, ze Zuzia jest jeszcze malutka, bo zastanawiałam się, ajk Ty możesz mieć ten obrusik na stole i jeszcze kwiatki:O:O:D:D:D No chyba, ze nie każde dziecko musi być takim rozbójnikiem:D:D:D Wiecie co, przeczytałam w łaśnie w Wyborczej artykuł o tym, jak się pielęgniarki na nocnym dyżurze bawiły 1 - kilogramowym wcześniakiem😭 straszne:( Normalnie jestem w szoku:( było jesdzcze zdjęcie (bo one sobie robiły zdjęcia), jak jego główka wystaje jednej z kieszeni fartucha:O Zgroza normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa,qrwa, zaraz mnie trafi moja kolezanka z pokoju prycha, kicha i kaszle , bo jest chora i zamiast pójść na zwolnienie, to ona mi tu rozsiewa😭😭. Siedzi półtora metra ode mnie przez biurko😭 i oc ja mam zrobić?:( Jak sobie pomyślę, ze ledwie się dzieciakom polepszyło, a ta mi teraz znowu coś przyniosała Pewnie pomyślicie, ze wredna ze mnie baba, ale każdy w wydziale ją omija szerokim łukiem:o a co ja mam zrobić😭 chyba ją wywalę za okno;) Ale się wyżaliłam:) Ale na serio jestem wkurzona:O:O:O No bo nie o mnie tu chodzi, tylko o dzieciaki i proszę ją, ze by sobie wzięła wolne, a ona patrzy na mnie jak na głupią:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jeszcze dopiszę do tego mojego wyżej, że rozwiązywać krzyżówki i czyatć gazety mogłaby równie dobrze w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Norma wyrobiona, ze ho ho:D MAmo Zuzi jesteś wielka , super stronka DZIĘKI WIELKIE AY a ja Cięrozumiem człowiek, sam nie wie kiedy sięzarazi od takiej kichającej, po co przyszła do pracy:( ehhhhhhhh szkoda mówić poczytam o tych kabelkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya...rozumiem Cię doskonale...też bym się wściekała na takie rozłażące się bakterie!.....proponuję w łep ją! Te babe znaczy się nie bakterię. Obruskia jeszcze Zuzia nie zwala...ale ja teraz z koleji uświadomiłam sobie że to mnie czeka :D Małgonia jak pomogłam to sie cieszę :) Aaa....i cześć bo zapomniałam się przywitać na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo Zuzi suuuuuuuuuuper strona :D ZAsłony świetnie wyglądają ja mam podobnie tylko kolorystyka jasna i ciemno czekoladowe. Czytałam o tych pielęgniarkach, chore baby ja nie wiem jak to możliwe, straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo...to ja poproszę o fotkę :) Tych firanek Małgoniu :) A zapomniałam dodać na jednym zdjęciu jest orchidea.( ale pewnie sie domyśłiłyście :)) Teraz to już taka podbiedzona bo kilka kwiatów zgubiła ale była pięęęękna. Miała ukwiecone trzy gałęzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześliczne sa takie orchidee:) zauważyłam, oczywiście i to ona skłoniła mnie do tych przemyśleń kwiatowo-obrusowych:D:D:D:D Jak na razie ciągle wietrzę pokój, a niech marznie, skoro rozsiewa zarazki!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya poczytałam ten artykuł o dziceku... Wiecie co ja jestem wstrząśnięta!!!!!!! Wiecie co musi czuć matka i ojciec?????? Przecież one mogły go zabić...takie maleństwo!!!!!!! To wariatki....nieeee no brak mi słów!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Boże straszny ten artykuł...To jest przerażające. Wywalić te baby na zbity pyski i zakazać pracy w zawodzie do końca życia! Jestem wzburzona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia zgadzam się z tobą. I jeszcze do dupy nakopać solidnie!!!!! Nie wiadomo jak często sie tak BAWIŁY i co jeszcze robiły a czego nie ma na zdjęciach!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszłam, bo do tej pory pilnie pracowałam;) Małgoniu, nikt z kim rozmawiałam nie wie nic o tych kablach:( mam nadzieję, że ten link od Moniki wystarczy:o chociaż nie rozumiem dlaczego nic nie wiedzą, przecie zkabel to kabel:O:O:O Ale może jeszcze kogoś mądrego znajdę;) zanim te rozmowy z klientem będziesz prowadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya dzięki mam juz argumenty formalne na poparcie swojego stanowiska i nie muszęjuż bronić technicznych stron , zresztą to co zdobyłam dzięki MAmie Zuzi jest wystarczające. Mądre kobitki z NAs na wszystkim się znamy My kafowe mamy, dzieki za dobre chęci i zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamo zuzki piękne zasłonki! aya ja cię rozumiem :( ta baba jest pusta jak beczka po kapuście!!!!a ma dzieci ?????? po basenie byłam padnięta ,, mąż wrócił z ryb oczywiście i skrobał je do 2!!!!!!!!!!! a właśnie żadna nie zgadła gdzie mój mąż był:(:(:O:O a ja wieczorem zasnęłam z Nadią:O będę chodziła na basen w piątki na 20:O na doskonalenie pływania.........nie poszłabym ale jest bardzo przystaojny instruktor:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×