Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Heeejjjjj.......... My już wróciliśmy. Byliśmy w lesie i nawet kilka grzybów znaleźliśmy! Mamy zamiar wybrać się jeszcze w środę na grzybobranie. Ale widzę, że koleżanki normę na całego wyrabiają!!!!! Ja mam przestuj na razie...ale jestem usprawiedliwiona! Jeszcze ze dwa dni i minie ten małpol wstrętny..... Mcdzia masz ciekawych sąsiadów :O:O:O Ja mam w klatce obok też osobliwości...oni się nie leją co prawda...ale wywalaja wszystko za okno...kiedyś latem nawet talerze i słoiki.... Idę pooglądać te wybory....cisza już się skończyła..... Chociaż byłam na głosowaniu...to jakaś zdegustowana jestem....chyba nie ma co wierzyć w lepsze jutro.... Ktoby nie został...kazde grabie grabią do siebie...jak powiada moja babcia.... Violkam...pleśniawki dzieci bardzo często dostają po antybiotyku! My dawaliśmy Zuzi Nystatynę zapisaną przez lekarza....chyba to też antybiotyk tak na marginesie....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen...Ty masz zdrowie kobieto :D:D:D:D:D:D I kondycję!!!!!!!!!! No normalnie będę Ci mówić MISTRZU!!!!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że Zuzia dzisiaj skończyła 4 miesiące??? Ale ten czas leci co? Juz mam kawał baby w domu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grtaulacje dla Zuzinki z okazi 4 miesięcy 🌼❤️:D 🌼❤️:D🌼❤️:D🌼❤️:D 🌼❤️:D🌼❤️:D🌼❤️:D 🌼❤️:D🌼❤️:D🌼❤️:D wielka pochwała dla Amamen za tak dobrze wyrobioną normę:D:D:D:D violkam jak moja siostra miała anginę to jej takie białe plamy wychodziłt własnie w gardle i je smarowała spirytusem, ale u Oliwki to napewno pleśniawki jak piszą dziewczyny, jezeli sa na policzkach, jak emilka była mała to ja tez sama kupiłam ten aftin i jejsmarowałam pleśniawki, inie bylam u lekarza mam nadzieję ze Oliwce to szybko przejdzie, bo emilka jak brała antybiotyk to dopiero póxniej tez tak jej chrapało cos i myslałam ze nie moze się poprostuodkaszlec, i dlatego przeszłam sie ponownie do lekarza, a to przenosło się na oskrzela, bo katar spływał na dół, wiem ze cie nie pocieszyłam, ale piszę jak było, mam nadzieję ze z oliwka bedzie inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwek za życzenia dla małej :):):) No i nareszcie ktoś jest... Bo ja chyba dzisiaj znowu za dozorcę robię :O:O:O Ale długo dziś nie pociągnę...dozorcę coś głowa zaczyna boleć...położę sie pewnie wcześniej tzn przed 24.00 jak dopcham Zuzię butlą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi ❤️ Violkam to na pewno pleśniawki :( Smaruj tym mazidłem. A takie słyszalne charczenie może byc spowodowane spływaniem wydziliny z nosa po tylnej ścianie gardła. Przy zapaleniu oskrzeli lub płuc rzadko kiedy słychac coś bez słuchawek. Gratuluje wszystkim wyrobienia normy, no i zwłaszcza Amamen tej ławicy :D Mcdzia \"fajnych\" masz sąsiadów :O U nas pod tym względem jest spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zmykam do spania bo ten tydzien pracuje na 6 wiec muszę wstac dokładnie o 5.10:O mamo fasolki a na która ty chodzisz do pracy? i czy daleko masz, musisz dojezdzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś zmykaj do łóżeczka....5.10 maaatko.... No i mamo Fasolki jak tam w pracy??? Mi zostało już tak niewiele czasu....za 3 tygodnie wracam też.... Zuzia na razie będzie z Krzyśkiem bo on zaczyna pracę w styczniu... Jeszcze nie mamy do końca porozwiązywanych kwesti jak opieka nad Zuzią. Deklarowała sie moja mama że jakby co to przyjedzie...ale wiecie jak to jest? Fajniej mieszkać tak samemu.... W domku jednorodzinnym to co innego...ale w bloku...jakos tak obdziera się wtedy z prywatności małżeńskiej....i pokłócić się głupio....i bić talerzy też nie wypada hihi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jestem pod wielkim wrażeniem:D i nie zasypialiście w międzyczasie????????????:D:D:D Bo ja to ewentualnie te nastepne razy to na śpiąco mogłabym przeżyć:o:o:o Ławica ciągle przed nami, ale jak piszesz, ze super, to może już blizej niż dalej:D:D:D:D Dużo zdrówka dla Zuzi❤️ Wczoraj miałam taki zalatany dzień i nie miałam kiedy pisać, ale za to byliśmy na dłuuugim spacerze, bo to już pewnie końcówka takiej pieknej pogody;) Rano znowu zaspałam i obudziłam sie 45 minut za późno:o Musiałam Roberta poprosić o zrobienie mi śniadania:o:o I spóźniłam sie 5 minut do pracy, ale oczywiście byłam przed moją koleżanką, którą coś gardło boli, więc może znowu na zwolnienie pójdzie:o:o A niech idzie w sumie, byle nie dziś, bo dziś są skargi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoZuzki, a babcia miałaby na stałe przyjechać w takim razie? znaczy całodobowo? to chyba kiepski pomysł:(:o Może jakąś opiekunkę DOCHODZĄCĄ uda się wam jednak znaleźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bladym świtem:D NIKI POSZŁA DO SZKOŁY NA 7.20....dziekuję że wreszcie mnie ktoś pochwalił......ja sama sie dziwiłam że tak długo w ogóle można:O znaczy się w tym wieku...:o :D:D:D:D:D:D no i że mąz taki napracowany a mu się chce:O mamo zuzi podoba mi się\'\' mistrzu\'\':D:D:D:D:D:D:D:D NIE MOGĘ Z TEGO:D:D:D:D sylwek ja sobie nawet nie chce wyobrazić że mogłabym tak wcześnie wstawac:O:O:O:O.....tym bardziej że my bardziej w nocy jesteśmy aktywni:) ale pewnie jakbym musiała tak wstawać rano to wcześniej chodziłabym spać:) a my wczoraj a właściwie dziś poszliśmy spać o 3.....bo ja zgłodniałam:O wymyśliłam sobie że nie będę jeść, ale tylko na wymyśleniu się skończyło:O:O normalnie muszę się najeść bo głód i tak mnie obudzi więc podziwiam tych wszystkich co bez kolacji chodzą spać:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya nie zasypialiśmy:D:D:D NO BO NIBY JAK??????:o:o:o:o:o:D:D:D:D:D MĄŻ MI NIE POZWALAŁ:D:D:D uygggff ff f fff ff./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłała mi Nadia bo siedzi na kolanach i musi przecież na klawiaturze stukać :D idę z nią na spacer, bo dziś znowu ładnie jest:)....jejka czy wasze dzieci też tak rozrabiają???:O Nikola była zypełnie inna można jej było wytłumaczyć, że tego nie wolno bo coś tam, a do Nadii nic nie dociera:O:O:O:O nic a nic:O:O😭 pusto......głucho...więc idę...:O .....paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj.... dla Zuzi 🌻 wróciłam do koleżanke i... nie mogę do was pisać :( tylko 5 sekund :( dostałam okres i wczoraj nici z normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, Julka tez sobie nic nie robi z zakazów:o:O:OJej pasją jest gryzienie brudnych butów i łapanie za ogonki rybek w akwarium:o Do tego celu specjalnie sobie taboret przyciąga do stolika, na którym stoi akwarium i potem na niego włazi i już wiecie co dalej;) No i jeszcze uwielbia łazienkę:) zawsze zwędzi jakis płyn do kapieli albo szampon, albo jakiś inny kosmetyk i z wielkim zaangażowaniem próbuje sie do niego dobrać, a juz ten krem nivea z filtrm 30 - ten co wybiela;) jest jej ulubionym i zawsze, jak go doriwe, to jakbyscie ten wyraz błogości na jej twarzycce widziały...ekstra po prostu;):D:D:D:D:D Acha, zapomniałam o wkładaniu paluszków do kontaktów:o To też fascynujące zajęcie:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakies linki do kartek wirtualnych takich najlepiej, zeby cos się działo, było kolorowo i muzycznie:o bo chciałam wysłać kolezance na roczek, znaczy dla dzidzi, ale na onecie coś słabiutkie są i na tych innych typu interia czy wp też:( Może jakies zagraniczne strony, co?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski... Dzisiaj duży sukces. Po dopchaniu Zuzi butelką o 24.00 spała potem do 7.30!!! och żeby tak już zostało.... Postaram się dzisiaj wysłać jakieś nowe fotki Zuzki. Hmmm....fajne takie małe rozbójniki :) Amamen biedne rybki....:):):) Zuzię też jest nieusłuchana....nie rozumie jeszcze że nie wolno???? :O:O :D:D W każdym razie na tym etapie ciągle jej powtarzam, że NIE WOLNO wpychać sobie rączek do buzi....a ona z NAMIĘTNOŚCIĄ I WIELKIM zaparciem próbuje sobie WYCIĄGNĄĆ MIGDAŁKI :O:O:O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya...mama się nie przeprowadzi....a tak byłaby całodobowo...to trochę kicha no nie??? Ale dostałam dobry namiar na opiekunkę. Sprawdzona, w miarę znajoma, mieszka blisko i potrzebuje pieniędzy, mi i miła najważniejsze i sama wychowała dwójkę dzieci....więc może będzie dobrze? Stron niestety ja nie znam z ładniutkimi kartkami.... Spróbuj ewentualnie wpisać kartki on line....może wyswietlą sie jakieś ciekawe linki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze ta opiekunka będzie w porządku, bo rzeczywiście z mama 24 godz. na dobę, to spora rewolucja w stosunkach małżeńskich, mimo jej największych chęci nieingerowania:o:o niestety:( Szukam tak szukam i nic nie znajduję:o:o Na jakichśstronach dla dzieci byłoby chyba lepiej poszukać:o zobaczę, może znajdę jakie steletubisie czy CÓŚ:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie się podziewacie??? takie zapracowane od poniedziałku??to bardzo nie dobrze, bo ponoć, jaki poniedziałek, taki cały tydzień;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Aya znalazłaś coś fajnego??? Wiecie...nie wiem czy u Was też tak było...ale ja od czasu urodzenia Zuzi dostaję co rusz jakieś gadżety. A to gazetka w skrzynce o dzieciach, jakieś ulotki. A dzisiaj dostałam pocztą poradnik żywienia dziecka i próbki mleka w proszku i kaszki.... Normalnie jestem w szoku tak mnie zaskoczyło to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam;) napisać, ze widziałam Jasia i superowe są te zdjęcia w plenerze:0 na jednym wygląda jakby miał aureolę nad głową:D i to z uśmiechem też jest fajne:) No i Zuzia tez jest cudna:) taka mała kruszynka w porównaniu z naszymi \"dorosłymi dzieciakami\":D:D:D Aż Ci normalnie zazdroszczę, Monika, ze ona jest taka maleńka jeszcze:D Jakbym mogła, to chyba co pół rok rodziłąbym dzidka, żeby mieć takie malenstwo:D:D:D Zeby jeszcze po roku były samowystarczalne;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukałam nie wiem ile stron z tymi kartkami i w mońcu wysłałam jakąś z Kubusiem Puchatkiem:o:o ale się nie riuszał, ani nie śpiewał tym bardziej:( Ale już miałam dość szukania:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cud się zdarzył i wysłałam wam w końcu filmy:) mam nadzieję, ze da się otworzyć i wszystko już będzie w porządku:o Robert mi je przysłał, ale nie wiem jeszcze co on z nimi zrobił:o, ze się dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja lecę Aya do skrzynki i zaraz sprawdzę. Skracam teraz firanki żeby te bambusowe rolety było widać. Zresztą najchętniej tobym z nich w ogóle zrezygnowała ale są już karnisze...zresztą zobaczę jak z moim talentem do szycia wyjdzie badziewsko to ich nie założę.... Zdjęcia Jasia obejrzałam także...to z liśćmi to na konkurs radzę wysłać. Jest świetne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya rewelacja :D:D:D:D Zuzia jeszcze sobie tak nie dłubie w nosie...ale to pewnie z braku świadomości, że go w ogóle ma!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam filmiki...fajna Julka....Hihi aya...ja zazdroszczę takiej samodzielnej pociechy :D:D:D No i zdecydowanie jak do tej pory zdominowałyśmy z Ayą stronę 298! Poprawić się dziewczyny!!!! Pisać coś do nas!!! Myślicie że my z Ayą tylko przy kompie siedzimy??? Nooo Aya przecież pracuje! I ja też! Nawet zupę Zuzce ugotowałam i pranie poskładałam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba ta strona nasza, mamoZuzki:D:D:D wysłałam wam jeszcze dwa filmy, tym razem już z właściwą częścią kąpieli:D:D i idę sobie, zeby nie było, ze caly dzień na kafe siedzę;) Już zdążyłam być z Julką na spacerze nawet;):D:D może jeszcze pójdziemy, jak reszta wróci do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×