Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

jaka głupia reklama z ptakami mi weszła i nie wiem jak się jej pozbyc mąż przezywa mecz i klnie na nich jak szewc, wkurzony ze tak byle jak grają chciałam sie popołudniuzdrzemnać jak malaspała, aletylko zdarzyłamsię położyć, aona juz sie obudziła wiec wziełam ja na ręce i jak zasneła to chciałam ja włożyc do łózeczka i tak ze 4 razy, a ona się z krzykiem przebudzała, wiec spała mi na brzuchu jeszcze godzine, to juz drugi raz sie takzdarza ze onanie chcesię odkleic odemnie, oby jej tak nie zostało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam idź lepiej do kontroli, bo to róznie bywa, lepiej niech ja osłucha czy wszystko juz w porzadku;) a amamen gdzie sie podziewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, mi lekarka zawsze mówi, ze jak nie ma gorączki, to trzeba z dzieciakiem wychodzić, szczególnie, jak ładna pogoda:) to myślę, ze spokojnie możesz iść;) no i do kontroli lepiej też;) Ja czasem dostaję reklamówki, mamoZuzki;) kiedyś dostałam mus owocowy z bobovity, a ostatnio bebiko 3 to w płynie:) a ta gazeta też nie była zafoliowana, tylko nr domu i nr mieszkania długopisem nabazgrany;) ale mój listonosz jest miły i przystojny:D:D no i by mi przecież nie wypaprał poczty:D:D:D Mój mąż też jest zajebisty, bo nie marnuje czasu, tylko oglądając mecz prasuje:), a ja w tym czasie pomyłam podłogi i wymoczyłam nogi mateuszowi i pouczyłam go cyferek;) On już wcale nie chce, zeby mu czytać, tylko ciągle chce się uczyć:o i powiedział, ze bardzo lubi, jak ja go uczę:) GOL!!!!!!!!jakby co to zauważyłam;) jest 1:1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek ja też mam tą durną reklamę te ptaki mnie do Q.......y DOPROWADZAJĄ!!!!!!!!!!!!! aya ja nie pływam jak Nikola ma kurs, bo latałaby do mnie co pięć minut i bezsensu taka nauka:O stoję za szybą i obserwuję ale on widział jak ja przeżywam i zaproponował doskonalenie;) najpierw naukę ale ja powiedziałam że umiem pływać to powiedział że mnie udoskonali...hmmmm no zobaczymy:) głupia jestem ,że się zgodziłam:O:O:O:O:O te pielęgniary ale głupiutkie z tego szpitala aż nie chce mi się tego komentować viola ty jednak robotna jesteś:D ja nadal pierdolę:D.....nie myję , MOŻE POCZEKAM NA DESZCZ???:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja jak zwykle mam tyły i w czytaniu i w pisaniu:( Pimpek też ogląda mecz..... na śpiąco:D właśnie weszłam do stołowego, a on na kanapie, piwko na stole i oczka zamknięte:) no to niech sobie śpi:) nie budzę go, bo zmęczony, a nawet jak go wygonię do spania to się będzie upierał,że jednak ogląda:) słyszałyście o tych babach z patologii noworodków???? no nóź mi się w kieszeni normalnie otwiera:( aż mnie ciarki przeszły jak słuchałam dzisiaj w radio:( a co do firanek, to czemu ja nie mam żadnych zdjęć??????? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dziś kupić buty dzieciakom na zimę i zgadnijcie co.. nic oczywiście nie było tragedia po prostu:( Julce butów z batka nie kupię na zime, bo zakładam, że piechurem to ona jeszcze nie będzie tej zimy;), no a te buciki po 140 zł były:o a takie tańsze, to w ogóle szkoda gadać, już nie wspomnę o kolorach i fasonach😭😭, w dodatku wymysliłam błękitny kolor dla Julki i ani jedne buciki nie były w takim kolorze:( a dla Meteora w ogóle butów fajnych nie widziałam:O:O W dodatku mam pewne obawy, ze wybór może być coraz mniejszy, bo u nas jakoś dziwnie i irracjonalnie te sklepy są zatowarowywane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, amamen, sama się dziwię, bo myłam okna w sobotę i jeszcze nie padało:O:O Pewnie jakieś oberwanie chmury będzie, bo to przecież niemożliwe, żeby nie padało w takiej sytuacji:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, może podaj rozmiary jakie potrzebujesz, to ja u nas poszukam? dzisiaj byłam w mieście na chwilę, bo szukałam włóczki dla dziewczynek na sweterki i widziałam normalnie zatrzęsienie małych bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM...WSZYSTKIE SIĘ ZLECIAŁY OD RAZU;) JAKIŚ ZLOT CZY CO???????/ jejka mecz to największa głupota jaka może być:O już wole że jedzie na ryby a nie mecze ogląda:O....hmmmm CO TAKIEGO FAJNEGO JEST W TYCH MECZACH?????? dwudziestu głupków loto za jedną piłką:O:O:O no nie rozumiem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen:) a oni pewnie to samo powiedzieliby o nas:) Pimpek to się zawsze ze mnie nabija,że ja to się śmieję do komputera (jak piszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądałam się za butkami już, ale z Bartka maja być za dwa tyg....nowa dostawa:) dla Niki i tak muszę mieć takie sportowe i kozaki:) wszystkie pięknie ładnie ale ceny mają kosmiczne......tak na dwie pannice to spory wydatek:(:(:( a gdzie kurtka dla NIKI:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, dzięki za propozycję:) jak nic nie znajdę, albo znajdę nie ten kolor, to Ci poproszę, bo model bucika lepiej przymierzyć;) Amamen, ja bym się doskonaliła na Twoim miejscu, jak najbardziej;):D:D:D Przynajmniej fachowiec będzie Cię uczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też te ptaszory fruwają.... Krzysiek mi się pytał skąd taki zbajerowany kursor wytrzasnęłam...:O:O:O Ale widzę że to chyba te PTAKI z filmu Alfredzia nas opanowały.... Hehe...mój też ogląda mecz...ale na pół godziny go wywaliłam bo oglądałam bajkę NA Wspólnej... Polazł z biedna miną do kompa...powiedział że sobie transmisji w necie poszuka :D:D:D Mamunia nie masz firanek? MOICH FIRANEK???? Noooo nie doszło? To wyślę a jakże....:D:D:D Amamen...ty lepiej się juz nie ucz pływać....nie doskonal sie znaczy.....Jesteś przecież świetna :D:D:D Mamy tu rzeczywiście mały zlot....CZAROWNIC :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu ale my sie śmiejemy słusznie bo jakby tak nas poczytać to same wariatki tu na tym topiku są;) w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście:):):) i nic w tym dziwnego że jak nas czytasz to się brechtasz:D....no chyba że tak w ogóle sie też śmiejesz:O hihihihhihiihiihi rozdajemy sobie platynowe penisy......matki polki:D:D:D:D:D HIIHIHIHIa właśnie żeby dostać penisa to trezba 4 razy po drząd i nieważne czy w ciągu jednej nocy czy w ciągu 4 dni:) ok?????? bo mama fasolki wzięła i coś oddać nie chce a zresztą zapracowała na niego to niech ma...a co!!!!!! niech poczuje się gwiazdą:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ja Ciebie rozumiem doskonale:( moje żaby garderoby mają dwie, jedna w domu, druga u babci, nie muszę dodawac,że obie uzupełniam ja:( ja po prostu kupuję dużo rzeczy zupełnie przypadkiem, na zapas i potem mam jak znalazł, u nas w Bielsku w tych dużych firmowych często bardzo drogich sklepach są duże orzeceny czasami i też duzo rzeczy udało mi się kupić właśnie tak; no ale prawda jest taka,że na zime muszę znowu wszystko pokupić od nowa, bo w zeszłoroczne to już się nie wcisną, nie ma szans, Ty masz chociaż ten komfort że dla Małej niuni masz jeszcze rzeczy od Dużej niuni i to też jest całkiem nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na allegro próbowałaś kupować, amamen? ostatnio to moje hobby;):D:D ale głónie oglądam:) z wiadomych względów, ale kombinezon dla Julki mam już upatrzony i tylko się boję, żeby cena nie poszła w górę:O:O zbyt wiele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alw dla jasnośći, amamen: czy to ma być CZTERY RAZY PO CZTERY RAZY CZY CZTERY RAZY PO RAZ?????????????????????????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE NIE POD DRZĄD TYLKO RZĄD!!!!! mamo zuzki mówisz że mam się nie doskonalic???????hmmmmm teraz tez w sumie żałuję ale wezmę koleżanki dla dodania sobie odwagi....znaczy się obstawę;) tym bardziej że ten facet tak troche jakby na mnie działa....no wiecie tak inaczej....nie żeby nie wiadomo co ,tylko....no same wiecie no nie?:O.....więc jak się zapytał to ja wypaliłam że tak:O:O jak taka głupia.......i mogłabym odmówić ale nie odmówię.......JEZU to już jest zdrada??????????:D:D:D:D ALE NIE ŚNI MI SIĘ W NOCY TO CHYBA NIE JEST ŹLE........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, amamen, przecież dorosła jesteś i wiesz, ze nie ma co sie pchać za daleko w takie relacje;) ale tak troszkę to przeciez mozna, nie:O?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...amamen to dostałaś dwie porady sprzeczne.... Doskonal sie i nie doskonal.... Będziesz teraz miała dylemat....i będziesz jak rozdarta sosna :D:D:D A mama fasolki to rzeczywiście....penisa wzieła i co???? Pewnie nagroda ją zmobilizowała jeszcze bardziej :D:D:D Mamo Fasolki!!! ale to jest nagroda przechodnia słyszysz??? Daj nam szansę :D:D:D Mamunia firany wysłane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya, no mam nareszcie:) suuuper:) też ki się takie podobają:) ja to Wam chyba jeszcze przez rok nie prześlę zdjęcia moich:( acha, Pimpek zrezygnował z meczu i poszedł spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, a Robert już uporał się z tym prasowaniem, tylko mi spodnie zostały i zaraz się za nie biorę, jak żelazko ciut przestygnie, a potem idę spać, bo jutro to już chyba nie wstanę:o Nie znoszę tego wstawania w środku nocy prawie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia....to ja wysłałam...nie Aya :O:O:O Albo się zgubiłam.... Spadłam na dupę z krzesła.....hahaha amamen będziesz pływała jak ławica.....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście nie Ty się zgubiłas, tylko ja:) tak mnie tym pływakiem zbałamuciły jakos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×