Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

nie pytajcie o nic....ale jestem i was czytam:O:O:o mamo zuzi załatwię ci tego ratownika:D NIE MA SPRAWY;) jestem przeokropnie to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu przyklejaja mi się te ptaszyska do kursora, to już rozumiem Wasze wczorajsze zdenerwowanie;) Zobaczę zaraz tę stronkę, Małgoniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, miałam Cię zapytać własnie mamo fasolki wczoraj, czy to moze przez te delicje, jak byłam pod prysznicem, ale potem zapomniałam:O:O całe szczęśćie, ze już minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te butki, Małgoniu:) Może się wybiorę w akcie desperacji do Katowic albo do Dąbrowy Górniczej, jak u nas nic nie znajdę;) bo tam są sklepy:) Włąśnie takich szukam: wysokich, z miesiem i na zamek. Dla Julki jeszcze mam szansę znaleźć, ale dla Meteora to już raczej nie, bo wszystko albo na rzepy(miał w takie w zeszłym roku i mu się te rzepy co chwila odklejały, jak snieg mu powłaził), albo sznurowane, ale za to zaledwie za kostkę, a on tak łazi po sniegu, ze go ma ciągle w butach:o W ogóle wybór bucików dla chłopców jest symboliczny po prostu:( Albo ja wydziwiam znowu:O:O Wolę na zakupy chodzić bez pomysłu, jak ma wyglądać rzecz, którą chcę kupić, bo jak już coś wymyślę, to jakby z księżyca:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem pyszny obiadzik:) emila usypiałam 0,5 h ja ją tak noszę cchwilę na rekac i jak juz usypia to ja wkładam do łózeczka i dzisiaj znowu horror ona nie chce odklieć się ode mnie spi mocnym snem na rekach a jak ja wkładamdo łózeczka to nagle pobudka i takiprzerazliwy płacz, przeciez tak nie możebyc żeby ona spała mina rękach:( mamofasolki ja tez sobie od razu pomyslałam o tych delicjach jak napisałas żekaszlał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Aya albo rzepy albo sznurowadła i jedno i drugie jakoś nie bardzo pasuje do zimowych bucików:( u NAs nie ma wyboru z BArtka a jak były butki to właśnie na rzepy dlatego zdecydowałam sie na te.Jest tylko jedne mankament pani w sklepie mówiłą,z ę skórzane ale góra jest jakby zamszowa , w kazdym razie nie śliska;) mam jednak nadzieję, zę będą ok. Ten zameczek mnie przekonał bo ja nie wyobrażam sobie jak Ola siedzi spokojnie 10 min zanim zasznuruje JEj buciki a poza tym ładnie wyglądają, prawda Coolera jasna jakieśptaszyska mnie właśnie dopadł, juzwiem o czym pisałyście brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzi sie cochwilę z takimm krzykiem, a ona nogdy nie płakała tak przez sen,moze to zeby, smarujejej zelem, ale moze dam jejczopka bo ją widocznie tak boli butki fajne ja tez takie chcę kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAprawdę podobają sie Wam? bo przryznam, z ę kupiłam w akcie despaeracji i potem żałowałam, zęnie czekłam na znanąfirmę, sprawdzoną ale mąż mnie przekonała, zęnajważniejsze by były ładne i funkcjonalne. A jak człowiek odiwedzi 7 sklepów to ma dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak cich nie ma nikogo:( ja się wybieram do domku, pa, paRAny ale te ptaszyszka wkurzające!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, a może jej się coś śni:o Julka dziś zasypiała w łóżeczku od pond godziny i dopiero teraz ją uśpiłąm na rękach:O:O porażka totalna:( Ona przez godzinę się kokosiła w łóżeczku, aż w końcu wyrzuciła smoczek i zaczęła płąkać a jak weszłam, to mo nie pozwoliła wyjść, tak ryczała:( Ona też się ostatnio klei do mnie:o Postanowiłąm, ze jak za 5 minut nie zaśnie, to się poddaję i nici z drzemki, ale zasnęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, mamoZuzki, pytałaś kiedy pierwsze buciki: to tak samo, jak dziewczyny, na wiosnę takie szmaciane miała do wózka, a potem, jak zaczęła sama stawać to takie prawdziwe usztywniane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na momenta, bo mi się Dzidki zaraz zaczną budzić, nie poczytałam wszystkiego, ale widzę,że jakies buty kupujecie:) a ja dzisiaj dałam znajomej z pracy włóczkę na zrobienie sweterków dla dzidków:) kupiłam taka ładną fioletową, dobrze im w tym kolorze:) ja sama to bym chyba wolała tą wełnę zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Oj jestem już i nie oglądałam telewizji wcale a wcale. Od dwóch dni szukam karykaturzystów i mimów do akcji w centrum handlowym. Zlecił mi to taki gość z Krakow, wysłałam kiedyś jego żonie swoje cv, bo ona pracuje w takiej fajnej fundacji-agencji kulturalnej organizującej imprezy. No mam nadzieję, że uda mi się kogoś znależć. Te wrony są okropne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wreszcie, piekłam ciasto na jutro do pracy, tzw. wkupne, nie wiem czy u was jest cos takiego jak się zaczyna nową pracę, a jutro jest dzień nauczyciela to tak przy tej okazji;) położyłam sie z emilą popołudniu na lóżku, a ona potem wstała i ponad godzinę bawiła sie samana łóżku a ja sobie tak troche kimałam, ona jest naprawde grzeczna nic nie marudziła, nie chciała nawet zchodzić z łózka tylko sie ładnie bawiła swoimi ubrankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen...jejku co z Tobą????? Może przeszło już trochę co? Ja jak mam psiasty dzień to trzaskam talerzami...ale jeszcze żadnego nie zbiłam....wszystko przedemną....:O:O:O Ja dziś też podnerwiona chodzę...Krzysiek może cos na ten temat powiedzieć....Właśnie mu kazałam zawiesić firanki...a on mówi że czuje sie jak ciota marszcząc i powieszając firanki...ale robi..a co! Bambusowe rolety mógł wieszać o podobnej godzinie to i firanki zawiesi.... Wiesz Amamen? to chyba spadek ciśnienia....bo na okres zwalić nie mogę...bo sie skończył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dzisiaj taka jakas rozdrazniona chodze, wszystko mnie wku....a okres przeciez tez mi sięniedawno skonczył,bo juz chciałamzwalic winę nato robert dzisiaj oznajmił, ze robią unich w pracy jedna zmianę, tzn. tyko na rano, nawet po 12godzin, nie wiem co to bedzie z mała, bo tesciowa sie niezgodzi zeby z nią tyle godzin siedziec:( mała ma dosyść długą grzywke i juz raz myjej podcinali u fryzjera, teraz znowu jej urosła, ale ja chcę jej zapuszczac wszystkie włosy i nie robic grzywki, atesciowa jej dzisiaj zyletką podcieła,zeby jej do oczu nie wchodziły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hironim
Uchhhhhh...Sylwek nie martw się... Przedstaw koncepcję teściowej i niech więcej nie tnie!!!!!!!! włosków małej Emilki.... Idę zaliczyć męża taka jestem zła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups.......... Ten wyżej nick to mojego męża...pisał coś szatrapa wcześniej...ale to ja mamaZuzki.... I idę ....ten tego...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu te ptaszyska 😠 hej! tyle piszecie, nie mam kiedy czytać:( wczoraj byłam zła bo mąż na mnie powiedział że jestem wstrętnym babsztylem 😡 No wiecie co????? I się obraziłam na całą noc. Może później wpadnę do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Paweł chciał brac udział w usypianiu Oliwii, a ona jest przyzwyczajona że zasypia ze mną w łóżku, ja się do niej prawie nie odzywam chcąc wyciszyć, a tu Paweł wszedł do nas, mala się rozbudziła i zaczęła pokazywać na zabawki to ten jej podawał, a jak mu zwróciłam uwagę że ją rozbudza,a ja nie mam zamiaru iść spać znowu o 23.00 to mnie tak nazwał 😡 No i wyszedł, i mała zaraz zasnęła... Nie przegadam mu w niektórych sprawach 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, Sylwek:) żeby dzieciaki były, jak aniuołki Violka, oni już tacy są, nigdy niec nie wiedzą, sami się nie domyślą a jak zwrócisz uwagę, to jesteś babsztylem wstrętnym, bo on przecież chciał dobrze:o niewiniątko jedno:O:O Robert też jest kiepski w usypianiu, bo on nie rozmumie, co to wyciszenie i mało tego, rano tez nie rozumie, ze po przebudzeniu trzeba delikatnie sie obchodzić, tylko sie drze od razu na cały regulator:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya i violkam u mnie jest identycznie z tym usypianiem, Ola zasypia ze mną i po cichu , wchodzi tata bo ma ważną sprawęi szeptem co By umarłego zbudził pyta:( A potem stwierdza, ze OLA co si ęwłaśnie rozbudziła wcale śpiaca nie jest i niech się pobawi i awantura gotowa:( Ci faceci to chyba na jednen model ehhhhhhhhhhhh JAk ja dobrze to znam i na nic tłumaczenia. Teraz wysyłam Go do wanny a ja usypiam Olinke:) Acha i jeszcze potem chodzi nabzdyczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a teraz z innej beczki, kto ma nagrodęza wyrobionąnormębo mnie STANOWCZO SIĘ NALEŻY-wymogi spełnione:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normy nie wyrabiam od kilku dni, więc odpadam na razie w zawodach:O:o Ale to wina Roberta, bo za późno chodzi spać:o Może on ma kogoś w wirtualnym świecie:O:O No w każdym razie, jak już przyjdzie i ja śpię, a on chce mnie w wiadomym celu obudzić, to jedyne co mi się nasuwa na myśl to siekiera w plecy:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzierlatki!!!!! wszystkiego najlepszego dużo cierpliwości i zadowolenia z dzieciaków dla Sylwii 🌻🌻 🌻 widzę że rzeczywiście faceci to na jedno mustro sa zrobieni:D ......MÓJ przestał ostatnio co prawda krzyczeć szeptem i hałasować przy zapalaniu światła...ale ciągle go nie ma:(:(:( i zaniedbuję żonkę( a ma przecież taką fajną no nie?) i dzieci😭 juz nie wiem kiedy kąpał ostatnio Nadię:( i kiedy np poprasował:(:(:(:( muszę mu zrobić awanturę!!!!! a ty violka nie przejmuj się, oni zawsze obrażeni jak im się zwróci uwagę;) a tym przezwiskiem niech obdarowuje inne co zasługują na to, a nie swoja ukochana żonusię będzie tak nazywał no ja mu dam :D A TERAZ dostojna chwila komisja uznała że skoro wymogi są spełnione to nagroda Platynowy Penis wędruje do .........MAŁGONI!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 a małgoniu serio cztery razy ....hmmm a jesli mogę zaytać w ciągu jednej nocy??????...czy na raty?????:):):):)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochowałyście sie przede mną?????? oj nieładnie............ aya a ty umiesz pływać???????? a jakim stylem??? a są na tym basenie co ty tam chodzisz jakieś zjawiska na którym można oko zawiesić????? co???? gadaj nam tu??????!!!!!!!!! a może ty chodzisz ponapalać się na ratowników ????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×