Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Sylwek a jak ja Tobie zazdroszczę, że masz wszystko porobione..... Ja to mam zawsze tyły.... Albo jakaś problemowa jestem :D Teraz poleruję półkę nad komputerem to sobie zaglądam na kafe bo mam po drodze :D:D:D:D Nie żebym się obijała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, ciesze się że się udało małą zagadać. Oliwia wczoraj wieczorem, jak juz spała, po raz pierwszy wypiła 200 ml !!! kaszki mannej ;) Chyba jej musi smakować. W nocy tylko raz się domagała ale wypiła już tylko 100 ml. Norma wyrobiona! :D Mamo Zuzi, a masz Muzykę Bobasa Raimonda Lapa? Przesyłałam Ci kiedyś? Własnie Oliwia dziś słuchała sobie i pomyślałam o Zuzi, czy jej by sie podobała? Aha - mała mi spała zaledwie 0,5 godziny :O Ugotowałam zupę dla nas zaraz jej dam, a potem idziemy na spacer i na gołąbki do teściów. A wieczorem kurczaczek z wczoraj i norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, współczuję Ci, może to tylko tak akurat teraz się skumulowało te wybryki Nadii i Nikoli? Będzie lepiej zobaczysz! Oliwia też mi różne rzeczy do kibla wrzuca. O Ambi Purze Wam pisałam że zapomniałam wyciągnąć i spuściłam wodę? Ale na szczęście nic się nie zatkało. Ale mój tonik i mleczko do twarzy też tam pływało już :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka nie przesyłałaś mi tej muzyczki... A mogłabyś??? Byłabym wdzięczna bardzo :):):) Zalicytowałam tę zabawkę!!! Było kilka ofert i udało mi się trafić z przesyłką gratis. Fajnie masz Wiolka...gołąbeczki...i jeszcze nie trzeba ich samemu robić :D Ja mogę gotować ale jak mam dzień i wene twórczą...to wtedy mogę wymyślać i kombinować...ale tak to nie lubie tego robić.... Violka a kaszkę gotujesz na mleku? Takim zwykłym, modyfikowanym czy na wodzie??? Bo na wodzie też się gotuje no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Zorientowałam się właśnie, że wszystkie macie córeczki :) , tylko ja jedna synka :) No bo Mcdzia nie zagląda ostatnio, Elcik prawie wcale. 8 dziewczyn i mój Michałek. jakbyśmy się spotkały miałby w czym wybierać. Co jedna to ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie Harry Pottera? Bo nikt dziś nie zagląda.... Jedna tylko Mama Fasolki.....która doszła do ciekawych wniosków :D:D:D Ale rzeczywiście babek u nas zdecydowanie więcej. To co? podsyłać fotki dla Michałka??? Niech wybiera :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zorganizować czas i się zmobilizować żeby częściej tu zaglądać, Byliśmy u neurolog i mamy tylko do ortopedy się wybrać........ .....no co do normy to :) niestety jakoś masz sex umiera śmiercią powolną jesteśmy wieczorem tak padnięci że odrazu usypiamy a ramo Miłosz ponas skacze ostatnio w połowie nocy ląduje unas w łóżku i tuli się domnie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jedziemy zaraz do teściów na urodzinki teściowej. Miłego dnia wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oliwia ma gile do pasa :O:O:(:( Mamo Zuzi prześlę Ci tą muzyczkę ale pojedynczo, bo to duże rozmiary. Norma wyrobiona znowu, ale nad ranem ;) Aha - Moniko, ja tą kaszkę gotuję na mleku, ale tylko przed spaniem, bo w nocy nie chciało by mi się, choć teraz w południe jej ugotowałam i dałam podczas drzemki. Naprawdę lepiej jej wchodzi niż ta z Bobovity. A Zuzia jakie mleczko dostaje? Nan czy Bebiko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, jeden mail z muzyczką poszedł a teraz mój Outlook odrzuca Twój adres :(:(:( Postaram sie nie dać za wygraną i spróbować raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, moja Oliwka też jeździ po domu swoim wózeczkiem i mówi brum, brum :) Czasami wozi misia, czasami lalkę, ale najczęściej wkłada ... makaron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya czy Julce przeszedł katarek? Czy to były zatoki? bo już nie pamiętam :( Oliwia kaszle dosłownie co 5-10 minut i tak się przy tym smarka. Mam nadzieję że obędzie się bez lekarza. Poczekam do poniedziałku, jak to będzie tylko katar to nie będę szła. Posmaruje ją maścią kamforową, może się wygrzeje przez noc. Dziś robilam zakupy dla Oliwii, kupiłam jej body na 86, dwie pary cienkich i jedno z frotki i jeszcze pajacyk taki do spania z frotki, też na 86 i zapłaciłam 65 zł :O Jakie to wszystko drogaśne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki pytałaś kiedyś o rozmiar bucików, no więc ja kupiłam kozaczki 21 ;) teraz chodzi w rozm. 20, więc na zimę chyba tamte będą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, gadam dziś do siebie, ale chociaż podniosę nasz temat bo znowu spadamy ;):P idę na zapiekaneczki zrobione przez męża :) znowu będę zionąć czosnkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? ale pustki :( czeka nas kiepska noc bo Oliwia ma zatkany nosek i marudzi :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️ Co Wy wszystkie na długi weekend wyjechałyście? ;) Nocka minęła u nas spokojnie, Oliwia przespała, tylko zasnąć nie mogła, bo jej ten katarek przeszkadzał. A spaliśmy prawie do 9.00 ;) Idę teraz robić śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle witam z zaległościami:) i w czytaniu i w pisaniu:( wczoraj musiałam dosuszac pranie na kaloryferach, tak było zimno w domku i bałam się,że zatęchnie:( nadrobię wszystkie moje zaległości juz za tydzień, bo mnie wysyłają na urlop zaległy (jeszcze nie miałam w tym roku tego że 2 tyg.na raz, a u nas są takie wymogi) nawet się cieszę, bo wszędzie mam tyły, z Mimi do chirurga z tym guzkiem muszę iść do kontroli, potem do szczepienia (jeszcze to zaległe); muszę zacząć pisać pracę (jeszcze nawet nie wiem na jaki temat????!!!! o zgrozo); ale to wszystko za jakiś czas\' przede mn a okropny tydzień, od rana do wieczora późnego już mam wszystko rozplanowane:( acha, no i dowiedziałam się od teściowej,że taeraz po tej koronografii to dziadek się nie czuje dobrze i najlepiej jakbym pogadała z nianią,żeby była przez cały tydzień:( no wszystko oki, ja to rozumiem, nawet mi wygodniej jak tu Stasia przychodzi, ale kto za to wszystko zapłaci??????? buuuu..... nawet nie chcę o tym mysleć:( o innych wydatkach nie wspomnę :( no nic, nie będę się zamartwiać na zapas, a jak u Was? wszyscy zdrowi? dzieciaczki rosną? pozdrowionka i buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć my dopiero przed chwilką wróciliśmy. Fajnie było. Objedlismy się po uszy i jeszcze z wałówką wróciliśmy :) Violka dzieki za wysłamie, zaraz sprawdze pocztę....resztę odrzucało bo może mam zawaloną skrzynkę. Sprawdzam zaraz. Będę na pewno wieczorkiem teraz ponadrabiam troszkę zaległości w domku bo jutro znowu tydzień się zaczyna w robocie. To lece na razie Paaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeejjj dziewczyny....i nikogo nie ma??? Ja nabiegałam się przez cały dzień. Teraz Krzysiek karmi Zuzika a ja mam chwilę czasu.... zabieram się zaraz za siebie :D:D:D Wiecie babskie sprawy i kosmetyka :D:D:D Violka bardzo wielkie dzięki za muzyczkę. Zuzek nożką przytupywał do taktu jak jej puściłam. Podobało się :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fajnie że muzyczka doszła, chyba rzeczywiście masz zawaloną skrzynkę bo nic nie mogę wysłać :( i do Amamen też nie :( Oliwia jeszcze zakatarzona, ale lepiej jej niż wczoraj. Za to mnie chyba rozłoży, rozbolało mnie gardło i zaczęłam kichać. A wczoraj napiłam się zimnej wody, chyba od tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy większość z Was ma zapchane skrzynki, bo udało mi się wysłać fotki tylko do Ayi i Mamy fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kupowałyście może na allegro body early days (albo nie na allegro ;) ) ? Fajne są? Dobre gatunkowo? I mam drugie pytanie pt. w czym śpią Wasze dzieciaki? Bo mój Michał powyrastał ze wszystkiego i nie wiem czy mu śpiochy kupować, czy pajacyki, czy piżamki :O :O :O A piżamki są z early days też bardzo ładne. Piszę tak chaotycznie bo mam jeszcze minutę czasu korzystania z kompa :D A właściwie już nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu jestem!!! znaczy ja byłam cały czas, tylko nie miałam internetu Dpiero was poczytałam;) I zaraz znikam, bo mi się strasznie chce spać;0 no jeszcze fotki pooglądam, skoro do mnie udało się wysłać:) Julce już prawie przeszło, znaczy jeszcze czasem ma gile, ale już białe i nie bez przerwy;) Mateusz idzie jutro do przedszkola, w końcu;) Oglądaliśmy Harry Pottera i byłam w szoku lekkim, ze ten film był od 7 lat:O:O:O Ja bym chyba 12 latkowi miała opory go pokazać:O:O:O Właśnie zawaliłam deskę do prasowania i przypaliłam dywan:classic_cool: bo się na nią przewróciłam, jak chciałam sięgnąć po koszulkę, która spadła na podłogę:O:O Starość nie radość i tyle:( Acha, normę wyrabiamy codziennie:) Chociaż wczoraj Robert zażyczył sobie, zebym mu zrobiłą masaż pleców, no i robiłam, robiłam, robiłam, aż w końcu zaczęłam przykimywać:D:D:D No i on wtedy zrezygnował z masażu, bo powiedział, ze jak się za mnie nie weźmie, to znowu zasnę:D:D:D:D No co ja poradzę, ze tak mam, ze jak już leżę, to zasypiam:O:O w końcu nie często zdaża mi się leżeć w ciągu dnia;) znaczy w ogóle mi się nie zdaża:O:O:O Dobra, idę myć głowę, bo mi znowu się fryzura w nocy ułoży sama:O:O: wiecie jaka;):D:D a potem rano i tak muszę całą głowę moczyć, zeby to odwrócić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też powyrastała, ale chciałam jej kupić pajacyki, ze stópkami, bo ona się rozkopuje, takie welurkowe, ale nie było i kupiłam bez stópek, ale na Mikołaja powiedziałam, zeby jej ze st.ópkami kupili;) To dopiero piękne zdanie zbudowałam:O:O:O Bo się boję, ze nie zdąże odpowiedzieć i znowu mnie opdetną:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj link, mamo fasolki, bo nie kupowałam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piżamki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71242560 body http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70626505 To są przykładowe linki, bo bardzo dużo tego early days na allegro jest, body sa jeszcze w trójpakach po chyba 25 zł. A co myślicie o takich bucikach? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71219752 Ja jutro nową pracę zaczynam na noworodeczkach :) Trochę się stresuję takimi pierdołami, że nie wiem gdzie szatnia (musimy się tym razem całkiem przebrać w szpitalne rzeczy), że nie zdążę i nie znajdę w ogóle tego miejsca w którym mam sie stawić :D :D :D itd. U nas z seksem beznadzieja :( Amamen nie wyrzucaj mnie z klubu, prooooszęęęę. Daj mi jeszcze szansę ;) :D :D :D Wiecie, pisałam list do kloleżanki (taki normalny na papierze) i tak mi strasznie brakowało tych \"buziek\" że szok normalnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do Harrego Pottera. Przeczytałam wszystkie książki i widziałam wszystkie dotychczas ukazane filmy i co tom, co film jest coraz gorzej. To znaczy mnie to nie rusza i nie napawa grozą, ale to zwyczajnie nie jest dla dzieci :O Zwłaszcza filmy. Pierwszy to była taka bajka fajowa, dzieci się wciągnęły, czekają na następne... nie bardzo to jest pomyślane. A piąty tom \"Zakon Feniksa\" jak zekranizują to nie wiem czy ja się nie będę bała :O POza tym aktorzy dorastają i w końcu trzeba bedzie jakiś seksik zamieścić, żeby było naturalnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Fajne te buciki, mamo fasolki, i na ciepłe wyglądają;) A te piżamki i body, to trudno powiedzieć, bo niewiele widać:O:O:O Mogli coś jednego chociaż rozpakować:O:O Chyba dziś niskie ciśnienie jest, bo strasznie ziewam od przyjścia do pracy:O A powinnam się wyspać, bo Julka nawet spała w nocy i nie obudziłą mnie o świcie, jak zwykle, tylko wyjątkowo obudził mnie budzik;) Mam nadzieję, że z tego roztargnienia nie zapomnę odebrać Mateusza z przedszkola wracając z pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy dopiero skończyłam czytać tyle napłodziłyście. Weeken chociaż długi szybko zleciał a teraz praca mnie ściga. Tymczasem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×