Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ja to chyba powinnam pracowac w jakiejś firmie zachęcającej do zakupów pracować:D:D:D:D Sorry, jeśli tak wyszło:D:D:D:D Amamen, się nie gniewaj, że się tak nie tak przejęłam, ale problem tez mnie dotyczy i dlatego tak piszę, bo mnie w kurza, ze lekarze nic o profilaktyce nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgonia przysłała takie oto coś: małgonia 9:00:40 wygląda na to , ze nie będę mogła do Was zagladać bo zakładają NAm w pracy jakieś \"radary\" odwiedzanych stron internetowych zostaje mi gg więc nie zapominajcie o mnie może od czasu do czasu któraśskopiuje mi stronkęz kafe, będę pisała liściki. Pozdrowionka dla dzieciaczków i kafowych mam szkoda........ aya ja ci bardzo dziekuje za wyczepującą odpowiedź....jestes moją powierniczką i wiesz najlepiej o co w tym wszytskim chodzi i jak to wygląda w praktyce przecież!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc bardzo dziekuje za zaangażowanie.....🌻 Nikola nosi 30....jak będzie taka potrzeba to będę musiała trochę się naszukać tych butków.. podejrzewam ze najbliżej coś dostać będzie można w poznaniu...bo u nas na pewno nie:(.................ale zobaczymy dopiero po wizycie u ortopedy......ale i tak już się martwię...:(:(:( i jak będę kupowac dla Niki . to dla Nadii też.....to jednak jest problem.:(:(:(....... jeszcze raz wielkie dzięki aya1!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze Małgonia nie będzie mogła zaglądać:( bez sensu mieli pomysł z tymi radarami mam tylko nadzieję, że u mnie na taki pomysł nie wpadną:O:O ale myślę, że firma za duża i za dużo ludzi by się wkurzyło;) chociaż kto wie:O:O Ale na razie jest spokój;) Całe szczęście, amamen, ze się nie wkurzyłaś za tę moją agitację;):D:D🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam siedzimy sobie w domku:) troche nastraszyłaś ayu o tych butkach, musze dzisiaj u lekarza sprawdzic emilke jak ona z tymi nózkami cały dzien sama, chyba chce isc do pracy, bo mi sie pomysły wyczerpuja na zabawy z emilką:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Jestem...Ja też z Jaśkiem wybieram się do ortopedy. Ale terminy u nas są strasznie dłuugaśne. Jacek wczoraj był na ostatniej wizycie po tym zabiegu wycięcia tłuszczaka. Badania histopatologiczne wyszły negatywnie, więc odetchneliśmy. Jasiek bałagani potwornie. Od rana robi demolkę...łobuziak. Oglądałam zdjęcia Olowki, śliczna panna z Niej i ten kombinezonik faktycznie w sam raz. Ja słyszałam o tej firmie early days, że gatunkowo świetna. Zastanawiam się co kupić Jaśkowi do spania, bo On się strasznie rozkopuje, więc wolałabym cos ze stópkami... Ja z Jackiem nadrabiamy czterotygodniowe zaległości więc pewnie powalczę o tą platynę. Tylko najgorsze, że nie biorę pigułek a wizytę u gina mam dopiero w grudniu! A może wiecie kiedy mniej więcej wszystko się normuje po odstawieniu pigułki? Chociaż pewnie u każdego inaczej. Ja już cztery tygodnie nie biore a okresu ani widu ani słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, u każdego inaczej... moja koleżanka po odstawieniu cerazette miała okrez przez miesiąc potem:O:O Ale nie wiem, kiedy dostała:O Mam nadzieję, ze u Ciebie będzie normalnie:) Ciekawe swoją drogą, jak nie dostaniesz, to czy lekarz Ci zaleci branie tabletek anty od obojętnie kiedy:O:O Chociaż ja ten zastrzyk to tak obojetnie kiedy wzięłam:O:O Ale chyba z tabletkami jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcia Jasia, Mcdzia:) A to z liściami w locie ekstra:) Masz talent do fotografii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zdjęcia i maile od was pooglądam w domu bo teraz nie mam czasu. Nawet zapomniałam wczoraj o piosenkach dla Zuzi, postaram się naprawić dziś. Jestem chora, z nosa kapie, kicham, ale naszpikowałam się tabletkami i jakby zakręcona jestem. Mam pytanie: czy któraś z was prowadziła w ciąży kartę ruchów płodu? bo ja nie a mam koleżankę która nie wie o co tam chodzi, ja tym bardziej nie wiem. Może wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee.... ja dzis mam opóźniony zapłon, zapomniałam że jeszcze jest coś takiego jak Internet i znalazłam o tej karcie ruchów ;) chyba pójdę na zwolnienie Co do normy to ja zgłaszam propzycję Ayi do statuetki, bo ostatnio normę ostro wyrabiała ;) My też ale miałam dzień przerwy i znowu muszę od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie prowadziłam, ale jak byłam w szpitalu i czekałam, aż się Julka łaskawie zdecyduje urodzić to nam kazali chyba 3 razy dziennie o stałekj porze kłaść się, albo siadać i przez godzinę liczyć kopnięcia, to może o to chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza i czeka nas następna butla antybiotyku:Ow sumie jej przechodzi, ale jeszcze troche coś tam słychać w piątek mam iść do kontroli a w czwartek chcialam isć do pracy, lekarz powiedział ze do babci może iść ten kawałek, a co wy sądzicie?bedzie to preszkadzac w wyleczeniu całkwitym, kataru już nie ma i prawie ją nie kaszle, goraczki tez nie ma ja nie prowadziłam zdnej karty ruchów:O ja uwazam ze ayi tez sie należy statuetka:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki violkam za pocieszenie:)zobaczymy tlko jak pójdzie rozmowa z tesciową, ale robert jej wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, sylwek, chociaż Ty doceniasz moje syzyfowe starania o statuetkę:D:D Już jestem o krok i zawsze się coś niespodziewanego i nieprzewidywalnego przytrafi:( Widać nie jest mi dane przekroczyć magiczną ilość: cztery razy:( Ale się nie poddam i już;) Violkam, prawdę mówiąc chyba bym się musiała z pracy zwolnić, gdybym miała liczyć casły dzień ruchy dziecka:O:O Nie wiem, czy tez tak miałayście, ale ja nie liczyłam ile razy mnie kopnie:O:O No chyba, ze długo nic nie czułam, to wtedy się na tym koncentrowałam, a z tych instrukcji wynika, ze na niczym innym nie można się skupiać tylko na ilości ruchów:O:O Ja zapominam o takich rzeczach i całe szczęście, ze moja lekarka nie wpadła no danie mi takiego zadania domowego;) Sylwek, ja wcale nie chciałam straszyć z tymi butami:D:D:D A nie ma opcji, zeby teściowa przyszła do Emilki do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o. perzepraszam, ale nie zauważyłam, ze to Violkam wysunęła propozycję:O:O Jakaś jestem przytłumiona chyba dzisiaj:O:O Ale pewnie i tak amamen normę wyrabia, aż się kurzy, więc nic z tego:( Ale, violkam, skoro tobie też tylko jednego razu brakło, to chyba musimy przepołowić wzdłuż, zeby choć po jednym jajku mieć;) A w ogóle to ten penis to sam penis, czy z jajakmi? bo go jeszcze nie widziałam:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc aya spieszę ci z odpowiedzią: on jest z jajkami:D:D:D:D:D:D:D no nie mogę........:D:D:D z ciebie:D:D:D ale dostaje ten.....kto cztery razy pod rząd...więc nie ma odstępstw:O niestety........i wiesz co? jak to robimy to wcale jakoś kurzu nie dostrzegam:O:O:O :D:D:D:D:D:D:D:D...no ale walczcie ....proszę bardzo...bo narazie stoi dumnie u mnie na półce;););):D teraz macie nie lada rywalkę ...mcdzię......skoro nadrabiają zaległości z 4 tygodni......ohohohohhohoho to ja już to widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, mama poszła rano na spacer z Julką i jej usnęłą, a to było o 10-tej, a teraz nie może zasnąc😭😭 Wkurzam się i klnę na czym świat stoi, bo po co jej pozwoliła usnąc😭 przecież nie wytrzyma teraz do wieczora:( I prowadź tu człowieku REGULARNY tryb życia dziecku:( ech...szkoda gadać:( Przyszedł właśnie kombinezon dla Julki, co go na allegro kupiłąm i jakiś mały mi się wydaje:O:O muszę go potem zmierzyć, no i kolor: zajebisty róż, że się tak wyraże:O:O, ale gratiś dostałam dwie bluzki polarowe, tylko ciekawe, czy będą dobre, bo też jakies małe mi się wydają:O:O albo może mam coś z oczami dzisiaj:O Oby tak było;) Amamen, to już teraz moę go sobie wyobrazić, jak stoi u Ciebie w pełnej okazałości, bo tak to mnie nurtował problem jajek:D:D:D:D Ale postaram się powalczyć;) Jak piszesz, że się nie kurzy, to Ci wierzę;):D:D:D:D:D Przecież nas byś nie okłamała w tak istotnej kwestii:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to Julka mamie usnęła na spacerze, a nie na odwrót:D:D:D:D mam problem z wysłowieniem się jakoś takoś:O:O:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk!puk! nikogo nie ma:( Julka mi przed chwilą dopiero zasnęła na rękach:O no i zaraz ją będę musiała obudzić, zeby mi normalnie wieczorem zasnęła:O:O MamoZuzki, a czy to znaczy, ze Ty z pracy wracasz o 19-tej???? bo ja dopiero teraz zajarzyłam:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi emila spała prawie 3 godz. popołudniu, tzn. kładę ją o 12 teraz i spi dosyć długo, raz dziennie i przy okaji ja się tez zdrzemnęłam:) a teraz wyaliła mi wszystko z szafki z moimi ubraniami:) a opcja zostanie emila z tesciowa w domu chyba nie wchodzi w rachubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bez sensu trochę, sylwek, ale jak to nie jest daleko, to nie powinno zaszkodzić;) Robert przyszedł wcześniej, bo im odwołali dziś angielski:) Więc znikam na razie, a wieczorem nie wiem, jak będzie z internetem, bo już teraz lezie jak zółw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...jestem...ale już nie wiem kiedy pisać :( W pracy nie mogę za bardzo.... Nie mam nawet kiedy zjeść śniadania bo wszystko szybko i prędko i do domu chcę wyjść o normalnej godzinie... A z Zuzi zrobił sie obrotowy Józek :D:D:D:D Cwiczy namiętnie przewroty i baaardzo jej się podoba bo leży na brzuszku i jeszcze łapka klepie :D:D:D Mam nadzieję, że uda mi się wpaść wieczorkiem.... Aya przymierzałaś kombinezon??? Ja czekam na zabawkę. Krzysiek ma ją z poczty przynieść jak będzie wracał z pracy. Ciekawe ile baterii trzeba w to włożyć.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzyłąm kombinezon i rękawki i nogawki ma za długie, a kadłubek na styk:O:O dziwny jakiś:O ale na razie może być, potem się jeszcze za czyms rozejrzę;) Mati się własnie kończy kapać, więc idę mu poczytać:) ciekawe, czy dziś Julka usnie sama:O na razie nie płacze;) Idę potem na basen:) w koncu:) idę, bo chłopaki się znowu kłócą w łazience:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE AYu ze kombinezon pasuje na Julkę:):):), a te bluzy mierzyłas?pasuja tez;) ciekawe czy nowa zabawka sopdoba sie zuzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z basenu;) ale dzis nie wchodziłam....bo mam dostać okres...a jeszcze go nie mam......:O:O:O a powinien wcześniej przyjść przecież:O:O:O i boli mnie głowa i wszystkie objawy na @ mam ale jakoś nie przyłazi przyslij fotkę tego kombinezonu;) dziś zagonie mężula do zgrania zdjęć bo mam taaaaakie zaległości , że hej......ale dopiero jak wróci jutro do p. doktor głąbiastej... ciekawe co powie??? czy to skolioza?????? ale ona pewnie sie na tym nie zna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie doła ciąg dalszy. Nawet mi się pisać nie chce. Baba dziś ok. tylko te dzieci... No i ja jakaś nieprzytomna chodziłam i idiotkę z siebie parę razy zrobiłam :O Amamen, skolioza to boczne skrzywienie kręgosłupa. Leczenie polega na wzmacnianiu mięsni grzbietu poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe, korekcyjne, pływanie itd. W zaawansowanych przypadkach stosuje się ortopedyczne gorsety oraz operacje takie, jaką miałam między innymi ja. U mnie skoliozę rozpoznano w wieku niemowlęcym (to źle rokuje) i mimo tego, że moi rodzice przeżyli lata udręki zmuszając mnie do regularnych ćwiczeń w domu, 2x w tyg ćwiczeń z rehabilitantem, basenu, ćwiczeń w autokorektorze, wyjazdów do sanatorium i wielu innych rzeczy, skończyło się jak się skończyło :( ALe Nikola ma pewnie niewielki stopień skrzywienia , skoro Ty nie widzisz. Teraz prawie każde dziecko ma skoliozę. Takie czasy... Dużego trzeba mieć pecha, żeby sie to skończyło jak u mnie. Najgorszy jest okres dojrzewania bo wtedy najszybciej postepuje. Nie ma się co martwić :) Tylko goń Nikolę, żeby prosto siadała, zadnych toreb do szkoły na jedno ramię, tylko plecak, cwiczenia, basen i spoko! Możesz zrobić cos takiego: poproś, zeby się mocno schyliła i na pleckach długopisem na każdym kręgu narysuj krzyzyk, dokładnie po srodku. jak się wyprostuje powinno być widać literkę S lub C (jeśli ma skoliozę znaczną) lub jakieś odchylenia od linii prostej. Aya, a mój kombinezon fajny sie okazał tylko był duuużo droższy. Zrobię jakieś zdjęcia to Wam wyślę. Chciałam dzis kupić czapkę MIchałowi i szalik i rękawiczki i nie ma oczywiście ładnych. Rozpacz mnie ogarnia. Chyba na allegro coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Wszystko mierzyłąm i pasuje...na styk;) ale na razie niech będzie;) już mam dwa inne kombinezony na oku, tylko czekam o ile wzrosną ceny:O Ale miałam przechlapaną noc:( Julka budziła się kilka razy (co normalne u niej, ale potem zasypiała), a ostatecznie postanowiła, ze spać już nie będzie o 4.30😭😭😭😭 No i ją przekonywałam, jeszcze godzinę potem, zeby jednak nie wyłaziła z łóżka, wzięłam ją do nas, ale potem sama musiałam już wstać, zrobiłam jej mleko i wsadziłam ją do łózeczka, a była okropnie niewyspana, no i w końcu zasnęla, ale jak weszłąm obudzić Roberta, to się okazało, ze oczywiście znowu nie poczuł, ze Julka nawaliła w pieluchę a uwierzcie, nie da się tego nie czuć!!! Ale już musiałam wychodzić i jemu zleciłam przewijanie, na co stwierdził, ze się nie da, bo się obudzi Jakoś ją tak przewijam, ze się nie budzi, a jemu się nie da Mam nadzieję, ze się jednak dało, bo już nie mogłam czekać na dalszy rozwój wydarzeń, a i tak przyszłam 3 minuty po czasie:O:O:O Teraz koniecznie kawa;) Już piję kawę od nowa;) Cellulit i tak nie zniknął przez to, ze jej nie piłąm, także to wszystko do d... Acha, na basen chodzę teraz z bratem w zastępstwie bratowej:D:D Bo lekarka jej zakazała ze względu na możliwość zakażenia😭😭 I tyle na temat dobroczynnego wpływu pływania na kobiety w ciązy😭😭 chyba w waniie mogą:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wannie;) miało byuć;D mamo fasolki, przyślij zdjęcia kombinezonu:) Acha, w domu znowu mi8 szwankuje internet, bo wieczorem juz sie kafe nie chciało załadować, ani poczta na tlenie:( Ale za to udało się w końcu suknię ślubną na allegro wystawić:) Mamo fasolki, a jak Twoja suknia??? sprzedana??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, wiem, ze piszę sama do siebie, ale co tam;) okazało się wczoraj, jak odbierałam wynik z badania Mateusza przez logopedę, ze tam jest napisane: reranie, tak jakbu=y nie mogła napisać po polsku: zła wymowa \"R\", bo oczywiście nie byłam pewna, co to reranie znaczy:O:O:O No i okazało się, ze mam zadzwonić do logopedy i umówić się na kilka wizyt:O:O:O:O Mam nadzieję, ze te kilka wizyt nie zmieni się w kilkadziesiąt:O:O Ale w sumie, to dobrze, ze go zbadała, bo sama nigdy bym na to nie wpadła, ze on źle to wymawia:O:O:O Tym bardziej, ze nie mówi\"l\" tylko coś pomiędzy \"l\" a \"r\" i myślałam, ze top jeszcze normalne w tym wieku:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi się przypomniało, a propos Mikołaja: wczoraj roznosili gazetki z geant no i tam oczywiście przede wszystkim zabawki, gry i takie tam dla dzieciaków rzeczy pod choinkę albo na Mikołaja. Mati obejrzał kilka razy i bardzo dokładnie tę gazetkę i wzdychając stwierdził, ze chciałby mieć to wszystko, co jest w tej gazetce, ale wie, że to niemożliwe, bo....nie zmieściłoby się pani na ladzie w sklepie:D:D:D Myślałam, ze fiknę z tego jego zdroworozsądkowego podejścia do sprawy:D:D:D:D Dlaczego żadnej nie ma?😭😭😭 Bo zaryczę całą stronę, ostrzegam😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×