Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Myślę że jakiekolwiek wyjaśnianie dla podszywacza jest zbędne. No to zabieraj dupisko i jazda stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam jak sie jeszcze raz to coś pokaże to uderzymy do Moderatora niech wyrwie tego chwasta. Bo to jest swiństwo jeszcze większe niż te wulgarne pomarańczowe niki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujmy tego debila/lkę. Nie odpowiadajcie mu, po prostu totalna olewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm....to forum to może jest i wszystkich ale ten topik NASZ.... PS Ja nie mam dupska :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie cos zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu dziewczyny ja nie wiem o co tu chodzi :O To ja prawdziwa mama fasolki. O jakiej ciąży piszecie i zdradzie? to znaczy zrozumiałam już że jakiś skurwiel się podszył ale nie widziałam tego wpisu. Muszę zmienić nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze to uparte babsko lub cokolwiek to jest...polemizowało jeszcze z mamą zuzi i violka:O......rzeczywiście ma w nicku duże \'\'i\'\' a nie l........i nadal tu pisze swoje marne wypociny.......ach...talentu nie masz wiec nie zanudzaj.......wynocha...!!!! może i lepiej mamo fasolki że nie czytałaś .....bo to brednie były totalne.....może któraś ci napisze co tam było napisane.......... dzięki że moderator wykasował te brednie:) dzięki :D a któraś napisała żeby wykasować/????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę teraz kłaść spać Michała, ale za jakieś pół godziny zajrzę. Napiszcie króciutko o co chodziło, bo z tego co zrozumiałam,to o to, że jestem w ciąży i mąż mnie zdradza :D :D :D Nieprawda jedno i drugie :) Ale ludzie mają pomysły. Nie wiem czy zmieniać nicka. Wystarczy kliknąć i widać od razu, że ja mam ponad 900 postów a mama fasoIki ok 20. Ale ciężko za każdym razem coś takiego robić. ALe dzięki Wam dziewczyny :) Gdybym miała jakiś problem naprawdę to wiem, że moge na Was liczyć :) 🌻 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w razie czego piszcie na forum redakcji. Do Pani \'\'mama fasoIka\'\' - przez duże \'\'i\'\' Ewidentnie widać, że Twój nick jest założony celowo, aby zmylić i podszyć się pod inną osobę. Nawet stopka jest taka sama. Jeśli nadal będziesz podszywała się, Twoje posty będą kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba wszystko już wiesz Karolciu :) Ten ktoś pisał za Ciebie...w niku zmienił l (el) na duże i \"I\" i wyszło bardzo podobnie do Twojego nicka.... A jak chciałyśmy go z Violką wykurzyć to się rzucał.... I pisał pod pomarańczowymi nickami DO MAMY ZUZKI i wiolkam.... Ja w każdym razie wygrałabym jako modelka na Halloween.... Szkoda że Wam swojej foty na 1 listopada nie podesłałam :D:D:D:D:D Moderator zareagował natychmiast kiedy do niego napisałam....bo co jak co ale jako zodiakalna panna lubie ład i porządek :D Gości witamy serdecznie ale zaśmiecanie nam nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywasz się. Założyłaś nick do złudzenia przypominający ten, który ma \'\'mama fasolka\'\'. Wprowadzasz celowo w błąd. Po drugie,temat brzmi \'\'Mamy dzieci z lipca 2004\'\' a nie \'\'wklejamy wiersze\'\' czy \'\'obrażamy innych\'\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziś jakiś głupawy dzień, jak widzę;) Julka też już padła, a Robert walczy z Matim w łazience; a na później mamy beaujolais, więc może będzie miły wieczór, bo Robert się ogolił i wypachnił:D:D:D Mam nadzieję, ze będzie nam dany jakiś mały remoncik, bo dostałam dodatkową kasę w pracy i może choć szafę w przedpokoju zrobimy, a jak się Robert rozpędzi, to może zlikwidujemy tę ochydną boazerię;) Mamo fasolki, mąż (przepraszam, twój men;)nie dość, ze Cię zdradzał, to jeszcze Ci powiedział, ze Twoja komórka jest bardziej seksowna od Ciebie:D:D:D W poierwszym odruchu miałam wprawdzie spytać, która Twoja komórka jest tak seksowna, ale jeszcze nie byłam całkiem pewna, ze to podszywacz;) Ale tak generalnie, to luzik;) Trochę żal ludzi, którzy nie mają swojego życia, albo takie jest ubogie, ze bawią się w mącenie:O:O:O Do głowy by mi nie przyszło czytać np. topik mam z lutego (choć przypadkiem z rozpędu eszłam tam ze dwa razy;), albo tych przygotowujących się do ciąży i jeszcze tam robić głupie numery:O:O:O Żenada kompletna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Mati znowu przygotował kolację, tym razem sobie i Robertowi i pozmywał po niej:) No super po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya prosze o przepis na wychowanie takiego chłopca jak Mati:) Ależ dziś dzień na kafe...i podszywacz się znalazł...jestem w szoku, tymbardziej, że czytałam po wykasowaniu i na początku nie wiedziałam o co chodzi:) Amamen ja też czekam na @ i się nie mogę doczekać. Ja już miałam takie jazdy, że aż sobie test zrobiłam, żeby nie wariować. Mam nadzieję, że można im ufać. Bo ostatnio poczytałam o tych cerazette, że zawodne są i że trzeba pilnować godziny przyjmowania a mi czasem się zdarzało dużo spóźnić... Jasiek mi dzis potwornie szaleje. byliśmy w H&M i kupiliśmy mu ciepłą welurową pidżamkę ze stópkami, bo się strasznie rozkopuje i marznie. W sklepie przed lusterm przymierzał czapki i zawzięcie tańczył, a potem usiłował małej koleżance wyciągnąc żelka z buzi...W markecie leżał na dnie wózka i patrzył na sufit:) A przed chwilą jak Go spytałam, czy robi kupkę powiedzią Niee stękając na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia on się sam tak wychował:D:D:D Chwilowo zresztą zapewne, ale cieszę się każdą chwilą:) No to nieźle Jasiek już kombinuje i kłamie w żywe oczy:D:D:D:D Ech, te chłopaki:D:D:D Też byliśmy na zakupach:) Musieliśmy kupić deskę do prasowania, po stracie tej starej;) kupiłąm Mateuszowi takie 16-topak actimela i jak to nie zadziała, to już nie wiem co robić:( Bo on znowu ma katar:( Sylwek, czy dzieciaki w przedszkolu wszytskie są ciągle zasmarkane, czy tez ja mam takiego pecha? No i jak Emilka? Ma jeszcze temperaturę? Ja kupiłam Julce piżamkę taką dwuczęściową na 92 i mam nadzieję, ze będzie trochę za duża, zeby jej stópki nie wystawały za bardzo, bo skarpetek pozbywa się w mgnieniu oka:O:O A pod spód i tak jej zakładam body;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tylko podpisuję listę i spadam:( właśnie wróciłam dopiero ze szkoły:( padam na nos:( buuuuu.... a jutro od rana powtórka z rozrywki:( całuski dla Was, kochane:) acha, a jak małe bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nasmiałam z Jasia i wyobraziłam Oliwię, bo ona robi tak samo, chce jej się pić a jak pytam czy chce to kiwa głową na \"nie\" Myślałam że przegrzewam Oliwię jak jej pod piżamkę zakładam body bez ramiączek ale na szczęście wy też tak robicie ;) No bo jak tylko wstaję do małej to jest odkryta, a tak wiem że nie marznie. Idę ją kąpać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja już dziś MCDZIU świętuję nadejście @:D:D:D:D idę na imieninki do małej sąsiadki......Karolinki....a ty karolciu nie masz przypadkiem dziś imienin?????????? Nikola tam już jest od popołudnia więc muszę po nią iść....;).....a tak poza tym to mi smutno:p.....bo nikt nie pochwali mojej Niki a nawypisywałam same dobre rzeczy które ona robi....że obiera ziemniaki itd.😭....ale może u dziewczynki to oczywiste tak? że ma mamie pomagać....:O a Mati rzeczywiście super, oby tak zostało :):):):):) az do czasu gdy mu się nie znudzi.....:O:O miejmy nadzieję że nie;););) mąż mi dziś kwiaty kupił.....całe 10 pieknych róż.......sa śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!! bo tak się cieszy że go nie wyzywam że go nigdy nie ma w domu i że umiem przeczekać ten gorący okres...załatwiania z autem itp.;) i chociaz w ten sposób mi to chciał wynagrodzić.....:):):):)on jest nawet kochany....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MAM DLA NADII piżamkę z frotki na 92 :) i zakładam skarpetki...teraz na noc nie ściąga ich bo jest śpiąca aby jak się obudzi rano:O to sie ich pozbywa:O:O:O natychmiast:) a pod spód body na krótki rękaw.....zakładam.. ok ide po Niki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam pochwalić Niki, ale jak weszłam z tym zamiarem, to przeczytałam tego podszywacza...no i zapomniałam:O:O:O Super masz z niej pomocnicę:) Ja jeszcze Mateuszowi nie pozwalam noża używać, bo on narwany jest strasznie:O:O Mati też ostatnio jakoś mniej tv ogląda:) Moze dlatego, ze nie mamy teraz ograniczoną kablówkę i nie ma programów z tymi głupawymi bajkami;) Idę już na to winko, a Robert klika na gg z jakąs babą:O:O:O Obcą chyba:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya to zmykaj na wino i załóż blokadę na baby w gg:)Mnie ostatnio zaczepił jakiś facio a ja mu napisałam, że jestem mężatką mam wspaniałego synka...to mi odpowiedział a to przepraszam i zniknął:) Niki też jest wspaniała, chociaz dziewczyny to faktycznie lubią mamusie wyręczać i jak się o nich mówi, że małe gosposie. To takie mało feministyczne jest, ale teraz faceci coraz więcej domowych obowiązków łaskawie przejmują, więc chłopcy też mają wzory do naśaldowania:) Jasiek z tatusiem właśnie myją podłogę w kuchni. Przesyłam Wam zdjęcia mojej łazienki i korytarza przed i po remoncie. Na kuchnie musicie poczekać, aż będą meble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×