Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Hej! doklejałam doklejałam ;) Słuchajcie, tak się rozchorowałam, że wczoraj całkiem głos straciłam, znaczy się ochrypłam:O Teściowa dała mi aspirynę, więc zjadłam od razu dwie i dziś było już lepiej. Też jestem objedzona :D Chrzciny się udały, było ich aż 13 w Kościele, dzieci były bardzo grzeczne, nie płakały, mój Oskarek też nie. A jak do zdjęć pozował :) oczywiście wyślę Wam, nie wiem czy dziś ale wyślę. Wczoraj na Wigilii Oliwia była bardzo marudna od nadmiaru wrażeń. Za dużo prezentów. Jutro idziemy do kościoła pokazać jej szopkę, u nas jest ruchoma. Śniegu oczywiście zero, ale niby jutro ma padać, zobaczymy. Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki Ayi i Sylwek są śliczne - super princeski mają dziewczynki!!!:) ja tez wysłałam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te moje pasemka to może na jednym zdjęciu widać, z oliwią i moją babcią, bo reszta to ciemne zdjęcia. A ja nie mam jasnych tylko brązowe. I jedno zdjęcie z chrzcin jest z dziewczynką - to córka naszych znajomych, z Anią chodziłam 8 lat do podstawówki, w jednej ławce siedziałyśmy a dziś mieliśmy razem chrzciny ;) Pisałam wam o tym że to będzie spotkanie znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie dostarły , bardzo fajne zdjęcia sylwek:).....Emilka jest śliczna a w tej sukience wygląda cudnie:) a Julka taka dorosła się zrobiła!!!! muszę ci aya powiedzieć że twój mąż się zmienił czy coś:O........wcale nie poznałam go...tylko, że trzymał Julkę na ręku to domysliłam się że to on :D:D:D fajnie wyglądała w sukience, ty zreszta i sylwek też:):):) i fenomenalnie sie Julka cieszy:D ten zmarszczony nos;) jest boska:) viola jak zwykle zrobiona na cacy:) śliczną chrzestną ma Oskar:) a tatuś jego nie był w kosciele ???:O bo go nigdzie nie widać:O chyba że foty robił:):):) Oskarek tez fajniutki:) aaaaaa i kożuszek masz bardzo ładny!!!! piszesz że na jakims zdjęciu z babcią i mamą widac pasemka a mam tylko zdjęcia z chrzcin:O:O:O:O ja już też pójde spać to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! no tak, zapomniałam o tych zdjęciach z wigilii ale już nadrobiam ;) Taty Oskara nie było w kościele :O a foty robił Paweł. Chyba Wam nie pisałam że mój kuzyn jest trochę dziwny, nie wyrażał chęci ochrzczenia dziecka więc Marzena wzięła sprawy w swoje ręce, powiedziała księdzu że jest matką samotnie wychowującą dziecko (bo oni ślubu nie mają) i chrzciła sama. A kuzyn nawet do kościoła nie przyszedł... Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam ..obejrzałam zdjęcia:) Oliwia śliczna jak zawsze:) dziś pojedziemy do rodziców męża:) zołzy nie ma bo jest u swoich rodziców;)....a poza tym siostra męża miała imieniny i dzwonią i każą nam przyjeżdżać:O:O:O....no jak trzeba to trzeba w końcu święta są;):D to pa! wieczorem wyślę zdjęcia chionki i oswietleń:) no i troszkę fotek z naszej wigilii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dostałam zdjecia Julki i Oliwki śliczne dziewczynki, i rodzice tez tacy eleganccy:D:D:D Oskarek ślicznie wyglądał taki aniołek:D my dzizisaj siedzimy w domciu, maja do nas przyjsć teście i moze moi rodzice przyjada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzięki za zdjęcia, violkam:) śliczną sukienkę miała Oliwia i ile prezntów:D Pasemek sie nie dopatrzyłam:O:O:O ale wierzę, że są;) no i ładny ten Twój chrześniaczek:) też jasnooki, jak Oliwia:) i jak słodko śpi w tym kościele:D:D Dziś byli u nas teściowie wieczorem, raczej po południu;) a Mati poszedł spać, jak przyszli:O:O Mateusza boli ucho:( byli z Robertem rano na pogotowiu, ale chyba te leki nie bardzo działają, bo jak mu mierzyłam temp. wieczorem, to miał 39,5:(:(😭 jutro mam nadzieję, że uda mi się naszą lekarkę namierzyć:O dobra, zmykam do Roberta, papa Miłego świątecznego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomentowałam Oliwię:):):)....bo tak teraz mi się przypomniało;) wróciliśmy od teściów:O.....nie było źle tylko teść złożył mi takie dziwne życzenia:O żebym nauczyła sie po angielsku żeby on nie wiedział co ja gadam:O:O:O a miało być miło:O:O:O ponoć:D:D:D a tak poza tymi wyszukanymi życzeniami ...było ok:D już tak bardzo się nie denerwuję jak tam jestem..znaczy się nie działają mi tak na nerwy.....po prostu włączam luzik i jest ok.....;) zlewam przytyki;) jak mąż zgra zdjęcia zabieram sie za wysyłanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny dojść 3 maile:) napiszcie czy doszły:) przeczytałam na innym topiku ile kosztuje dziecko... 1200 zł miesięcznie albo 1450 zł:O:O:O:O.....po prostu wymiękam:O:D:D:D a tak serio to nigdy sie nad tym nie zastanawiałam a wy??????:O przecież nigdy nie wiadomo co wyskoczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) amamen, doszło nawet 6;):D:D:D czyli po dwa razy:D:D właśnie je sobie przesyłam na konto \"służbowe\";) Przed chwilą obudziłam lekarkę od dzieciaków:O:O:O:O:O zadzwoniłam zapytać, czy zdąży przyjechać przed pracą (bo zaczyna od 8-mej dzisiaj) i modliłam się, żeby nie miała urlopu międzyświątecznego:O:O:O Urlopu nie ma, ale i tak mi głupio:O:O tylko, ze u nas w przychodni jest taka super organizacja, ze dzwonić można dopiero od 8.30 i wtedy jakimś cudem już terminy sa pozajmowane albo jest ciągle zajęte, albo nikt nie odbiera:O:O więc wolałam się upewnić, czy ta lekarka w ogóle będzie:O:O bo do innej nie chciłąm ich znowu wysyłać:( Matio był nocy ciagle ciepły ponad normę:O:O Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak z uszami, jak kiedyś z migdałami:O:O bo uszów mu przeciez nie usunę😭😭😭 Amamen, może Robert się zmienił, bo się do tego zabiegu wycinania rogów bardzo krótko obciął;) no i teraz znowu to powtórzył, żeby mu sie włoasy wyrównały;):D No chyba, ze go z moim tatą pomyliłaś, ktory też ma zdjęcie z dzieciakami pod choinką:D:D:D:D:D Dobra, pooglądam teraz zdjęcia od amamen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjęcia:) przepiekne to oświetlenie, amamen, nawet nie wyobrażam już sobie, jak by wyglądało go jeszcze więcej, bo pisałaś, że w tym roku go mniej montujecie:o ale samego montowania nie zazdroszczę:O:O bo to chyba trzeba mieć wyobraźnię, zeby odpowiednie kształty wyczarować;) no i zdjęcia ze świąt i wigilii też fajne:) Piękną ma Nadia bluzkę, tę białą z marszczonymi rękawkami:0 takiej mnie więcej bezskutecznie szukałam (skoro już o kołnieżyku mogłam tylko pomarzyć:O:O) No i w ogóle piękne masz córy:0 i jak Ci się udało nakłonić Nadię, żeby sobie pozwoliła zrobić dwa kucyki na głowie:D:D:D:D:D:D czekam na zdjęcia od reszty dziewczyn teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po świętach ;) zdjęć jeszcze nie oglądałam, zaraz to zrobię, albo w domu, no bo muszę popracować, napiszę wam tylko jakie życzenia zlożyła mi teściowa: \"wszystkiego dobrego, no i ... kocham Cię\" :O:O:O zatkało mnie lekko, co byście zrobiły na moim miejscu?? nie wiedzałam co powiedzieć, tylko się uśmiechnęłam :O Ona jest... dziwna jakaś... Oliwia nie dostała dużo prezentów, o tym komputerze wam mówiłam co kupiliśmy, samochodzik od mojego ojca, który jeździ i gra (auto nie ojciec ;) ) i którego Oliwia się boi... a od teściów takie kucyki z grzywami do czesania :O nie wiem, uważam że to bardziej nadawałoby się dla dziewczynki w wieku Nikoli, no bo Oliwię wogóle to nie zainteresowało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, nie wiem, jak Tobie, ale mi byłoby trudno zrewanżować się takimi samymi życzeniami:O:O:O:O:p To Julka miała więcej szczęścia przypadkiem do prezentów, bo dostała m.in. teletubisia Po i nie rozstaje się z nim:D:D teraz chodzi spać z teletubisiem, tą lalką, co jest na zdjęciach, poduszką, taką małą laleczką, która lerzy na stole na zdjęciach ze śniadaniem i smoczkiem, achja i miśkiem:D:D:D i wszystko to trzyma w objęciach idąc spać (oprócz smoczka oczywiście:D:D:D) Okazało się, że to powtórne zapalenie ucha i temp. u Mateusza to mogą być powikłania po usunięciu migdałów, choć to dziwne bo odległe w czasie:O:O no i musiałam się umówić do tego laryngologa, co robił zabieg:o i tak, ze się udało na czwartek;) pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że da się to jakoś opanować:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego, ile kosztuje dziecko, to nie mam pojęcia:O:O i chyba nie przyszło by mi do głowy robić takiej analizy;) może dlatego nigdy nie mam kasy, bo nie analizuję:D:D ale te koszty sa z pewnością bardzo zmienne i w dużej mierze nieprzewidywalne ( nie wiadomo ile na lekarstwa trzeba będzie wydać, albo kwestai ubrań też jest nie do końca przewidywalna, bo czasem tempo wzrostu jest zastraszające:D:D) I jest jeszcze masa innych nieprzewidywalnych wydatków;) nawet pieluch nie da się do końca obliczyć, bo w razie jakiejś sraki...no wiadomo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bylyśmy na spacerku i troche nas wymroziło:D ale fajnie, emilka jak widziała dzieci to nie chciała isć do domu tylko się darla i chciała zjezdzac z górki:O ayu współczuje ci zapalenia uszka u Matiego, on to taki biedny ciagle go coś dopada, ale mam nadzieje ze mu to szybko przejdzie:) violkam nie by tez zatkało jakby mi tak tesciowa powiedziała:Oale dobrze z tego wybrnełas ja bym też tak zrobiła;) a teraz pooglądam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam od Małgoni:) Nie wiem czy Ala Wam pisała ale ja jestem od rana do 15.00 na gg tylko niewidoczna, póki co z komunikatora korzystamy legalnie-do celów służbowych;) Poczytałam co U WAs, jak juz wspominałam Święta bardzo udane, Olinka dostała góry prezentów ale chyba najbardziej to ten samochód i płacząca lala JEj przypadły do gustu. Olinka miała na sobie białą bluzeczkę i jensowa princeskę. Widziałam zdjęcia od wszystkich , biedny ten Twój MAti ,ze choruje a Julka taką pulchną buzinkę ma jak Ola:) Tyle mam do napisania, ze nie wiem czy wszystko sobie przypomnę;) Miałam odwiedzić fryzjera ale się nie załapałam bo takie kolejki kupiłam sobie Safirę i zrobiłam sama kolorek bo miałam straszne odrosty i ładnie wyszło taki łagodny blond;) a długość do ramion jak było. MAmo fasolki wyślij zdjęcia koniecznie w tej nowej fryzurce. Violkam ja tych pasemek nie mogłam dojrzeć ale jak mówisz , ze były to na pewno tak jest. Emilka od Sylwek śliczniutka jak zawsze i takie długie włoski , zresztą NAdia też a moja Ola włoski po mnie ma i takie malutkie. Amamen to istne arcydzieło świetlne, te TWoje ozdoby przed domem. A u mnie choineczka na tarasie świeci, a w domu czerwono-złota. Wiesz wiolkam zanim poczytałam o tych TWoich paznokciach to widziałam na zdjęciach i nawet się zastanawiałam jakie ładne i czy prawdziwe;) Aya pisała coś o okularach, jak pamiętacie ja też kiedyś miałam ten problem i pozbyłam sie go skutecznie na 6 lat........... Przed Świętami byłam u okulisty i okazało się, że ciąża bardzo osłabiła mi wzrok i wada wraca:(((((((((((( bardzo to przykre dla mnie ale póki co nie noszę okularów chocaiz muszę używać do pracy i samochodu. No cóż prawda jest taka, że ciąża i okres karmienia to wielkie wyzwanie dla organizmu ale było warto bo mam Olinkę. Zatem Asiu wracam do grona okularników, co zrobić miejmy nadzieję, ze nie będzie gorzej................. Śliczne te zdjęcia Waszych dzieciaczków ja się postaram wysłać jutro a tymczasem pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że doszły:D w koncy wysłałam 6 razy:D chyba pominęłam mcdzię ale nie jestem pewna :O:O:O ano mężus taki zdolny;) zarwał trzy wieczory , a jak było oświetlenie wokół okien i pod dachem był jeszcze lepszy efekt:) dziś spałam .....do ....13.20 i ...wstałam z okropnym bólem głowy:D normalnie odleżyn można dostać ;)ale mama zajęła sie dziećmi więc w drodze wyjątku tak sobie pospałam :O;) no a jak sprawy sexu?????? ostatnio cicho sza.... w sen zimowy wszystkie pozapadały czy co???????moja zastępczyni co mi na ten temat powie ,co??????:D oj dziewczyny......no ja juz sama nie wiem:D małgonia siedzi rzeczywiście ukryta na gadu:) biedna......jak miałabyś taką możliwość to przyślij fotki:) viola super te życzenia:D:D:D nie rozumiem dlaczego sie nie zrewanżowałas czymś podobnym>>>>:D:D:D:D hihihihihihihih mój teść mnie też zastrzelił takimi życzeniami ...ale ten typ tak ma i spodziewałam się tego po nim;) stary złośliwiec ot co:D:D:D jak sobie pomyślę że mam iść na sylwestra to mi sie rzygać chce:O:O:O nie wiem czemu ale nie mam wcale ochoty balować;O:O:O starzeję sie czy coś????:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam jeszcze wam napisać , że Nadia mówi na siebie \'\'Niania\'\' jak wieszam wyprane rzeczy to mówi co kogo jest:) i jak jest jej bluzeczka to mówi własnie \'\' niania\'\':D:D:D:D a i ciekawa stara amamen chciałaby wiedzieć co przyniósł im gwiazdor pod choinke:D mój mąż jak co roku dwa perfumy no cieszę się bo miałam braki ostatnio pachnideł.....ale ....no własnie ale.......ja gupia jestem , może wybrzydzam ....ale coś chciałabym dostać takiego innego......sama nie wiem co:O:O:O:O:O a Niki była troche naburmuszona bo gwiazdor nie przyniósł jej ubranek do lalki chu-chu:O i szukała potem na schodach czy nie zgubił i było mi jej żal i pytała czy na pewno napisałam w tym liście o te ubranka:Oa matka-gwiazdor poprostu zapomniała kupić :O:O:O:O tym bardziej że Patrycja dostała:O:O ale nawyciągałam jej malutkie rzeczy po Nadii i przebiera lalke cały czas:O :D a za komplet tych ubranek do lali chcieli ok. 60 zł na allegro:O ale teraz jak ma całą szufladę tych ciuszków ,to jest zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co przyniósł im czyli wam;).....pewnie nie wyspałam się za bardzo...i taka nieczytelna jestem przez to ;) jejka na serio żadnej nie ma???????? no tak wy aktywne rano , ja wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co przyniósł im czyli wam;).....pewnie nie wyspałam się za bardzo...i taka nieczytelna jestem przez to ;) jejka na serio żadnej nie ma???????? no tak wy aktywne rano , ja wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku dwa razy wysyłam.....:O ech...ja juz stara jestem...lepiej pójdę......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Nie mogę w pracy jakoś do Was dobić. Ale pisałam Wam że mam teraz super gorący okres. Kiedyś jak ten kocioł minie to Wam wszystko opowiem. Teraz nie mam siły. Wracam wypompowana i na nic nie mam ochoty. Święta minęły tak szybko, że po dzisiejszym dniu to mi się wydaje że były lata temu :O:O:O My byliśmy u teściów. Było na prawdę bardzo sympatycznie. Zuzię podczas życzeń trzymałam na ręku i sama sobie łamała opłatek :) Mieliśmy z niej ubaw po pachy bo aż się wyrywała do życzeń :):) Z prezentów też była zadowolona :D kupiliśmy jej fotelik do karnienia...taki ze stoliczkiem i poduszeczkę, taką kolorową z naszywaną krową....i pluszowego motylka....resztę dołożyła rodzina...piżamkę, dresik, grającą krowę (cos dużo krów w te Święta :D) I książeczkę którą może czytać nawet w wannie :D:D:D, rękawiczki, i takiego misia na którego się zakłada krążki...podobno to pierwsza edukacyjna zabawka....i dalej to już chyba zapomniałam co dostała :O:O:O Cóż najmłodsze dziecko w rodzinie... A ja dostałam książki między innymi :D bo bez książek to sobie prezentu nie wyobrażam :D Pójdę chyba teraz ponadrabiać pocztę...bo czytam że tyle zdjęć wysłałyście....a ja jak zwykle ciągnę ogony jeszcze nic nie widziałam. Na razie dziewczyny. Aaaaa norna wyrobiona Amamen słyszysz?????? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norma gdzieś daleko w lesie, amamen:( jakoś nie mam kompletnie nastroju i ciągle padam na pusk wieczorem, a jeszcze od kilku dni mam spore plamienia:O:O:O chociaż one to akurat najmniej przeszkadzają;) MamoZuzki, a gdzie zdjęcia od Ciebie???? czekamy, czekamy...:D:D:D ja dostałam narty i kurtkę narciarską... i odczucia mam podobne, jak amamen:O:O:O dobra, zmykam na winko;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coś mało odwiedzacie kafe:( no i w końcu sama siebie czytam:O:O:O Robert dzisiaj jedzie sobie na narty a ja dziś po raz pierwszy do 15-tej:(😭😭 Chciałam zadzwonić wczoraj do logopedy i odwołac wizytę, bo Mati chory, no i mama znalazła zeszyt, ten z którym chodzimy na zajęcia, ale okazało się, że tam są powycinane kartki:O:O:O Okazało się, ze Mati zdecydował, ze już więcej tam nie pójdzie i te kartki powycinał:D:D:D:D:D i schował w dodatku:D:D:D no nie mogę z nim:D:D:D:D Ale na szczęścieczuje się już lepiej ittylko mam nadzieję, że ciągle jakies tam zmiany zapalne ma dostrzegalne dla specjalisty, bo jutro idziemy do laryngologa i lepiej, gdyby mógł mu coś w tym uchu wypatrzeć;):D amamen, zapomniałam napisać, że wyglądasz, jak prawdziwy Mikołaj w tym stroju:D:D:D po prostu, jakbyś się do tej fuchy urodziła;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdjęć od Sylwek i Amamen i od Violki i od Ayi też nie mam.... A to pewnie dlatego że miałam zapchaną skrzynkę 😭.... 53 wiadomości z jakimiś śmieciuchami.....:O:O:O NIech mi ktoś podeśle te fotki plisssssssss Aya to siedzisz już dzisiaj do 15.00 tej? Szkoda, że już skończył się czas krótszej pracy.... Mi jak się uda wyjść o 14.30 to mam wrażenie że TYLE więcej zrobiłam.... Ale u mnie to jak się wychodzi o 15.00 to słyszy się teksty JUŻ do domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Ci;) mam nadzieję, że nie dostaniesz teraz maili od każdej z nas::D:D:D u mnie na szczęście nie gadają nic;) mamy w piatek zorganizować imprezkę małą z kolezankami z okazji podniesienia nam kategorii:D nie udało się wprawdzie o tyle, co chciałysmy, ale zawsze to mały kroczek do przodu;) znaczy biurowa imprezkę;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę sprawdzić... A jakie podniesienie kategorii? Pisałaś już wcześniej Aya? Chodzi o zaszeregowanie zatrudnienia? To pewnie i podwyżka była??? Gratuluję :D:D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o podwyżce nie było co marzyć:(, ale premie będę mieć liczone wg innego współczynnika, więc pewnie będzie ze 100 zł więcej raz na kwartał:o brutto w dodatku:O:O:O no ale zawsze to coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratulacje Aya wyższej kategorii :D zawsze to cos ;) No i przyznam że fajny prezent dostałaś, macie blisko góry, to pewnie śmigasz od dawna na nartach, co? Ja nigdy nie miałam na nogach, nie mówiąc o zjeżdżaniu ;) Zapomniałam napisać że jest mi przykro że Mati znowu chory :( A jak oglądałam zdjęcia to pokazywałam Pawłowi jaka Julka jest duża, jaki ona nosi teraz rozmiar? Bo Oliwia 86. Zaraz zobaczę Nadię i resztę zdjęć, bo przecież wczoraj nie miałam czasu. Normy nie wyrabiam bo od piątku okres miałam 😠 niedosyć że przeziębiona byłam na święta to jeszcze okresowa :O:O Podobały mi się życzenia od Mcdzi - wyrabiania normy bez żadnego wysiłku :D:D:D niezłe! Tobie Mcdziu również ;):P Aya, czy moje zdjęcia też wysłałaś mamie Zuzi? bo nie chcę się powtórzyć ;) Ja dostałam pod choinkę ten kożuszek, to już wam pisałam że sama wybrałam. I jeszcze torebkę od mamy i skórzane rękawiczki od teściów, a od szwagra kosmetyki z Oriflame. No i wspólny prezent z Pawłem - gofrownicę połączoną z opiekaczem i grilem (takie 3 w jednym) też od teściów. A Oliwia jeszcze dostała taką ciepłą kurteczkę wrzosową, ale za duża, dopiero na drugi rok będzie i niebieski polarek z myszką Miki. Amamen Oliwia też mówi niania, ale to niby jest niunia, bo my tak na nią mówimy, więc pewnie Nadii też o to chodzi ;) Nie wiem dlaczego nie chce ci sie iść na Sylwestra? Jak bym tylko miala jakąś propozycję to bym się nie ociągała ;) tylko że nasi znajomi mają teraz małe dzieci i chyba nici z Sylwka. Jest u nas organizowany Sylwester na mieście, jak co roku, ale z dzieckiem to bała bym się pójść, żeby butelką jakąś nie dostać. Jednego roku zdarzyło się u nas tak że facet poszedł z rodziną i nożem dźgnęli :O:O:O i nie przeżył :( Od tego czasu nie mam ochoty na grupowe imprezy nocne :O Aya a Ty już do 15.00 pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×