Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

pooglądałam wszystkie zdjęcia razem z Julką i kazała sobie wciąż i wciąż pokazywać wasze dzidzie:D:D:D Fajna fryzurka, mamo fasolki, ale według mnie to nie jest jakaś kolosalna zmiana:O:O:O przecież masz je do ramion:O:O:O spodziewałam się raczej takiego wystrzępienia, jak moje:D:D:D:D Julka mówi \"patrzcie\", właściwie to paććie, za teletubisiami powtarza idę, bo mnie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam być rano ale ......no właśnie....bawię się z Nadią:) jak przystało na Matkę Polkę:D viola to faktycznie ta twoja kotka tak samo zboczona jak jej pani:D:D:D:D:D:p..... nic się nie martw sa takie dni , że w łóżku wydaje się człowiekowi, że umrze z nudów:D:D:D powiem wam w sekrecie że raz mąż z namaszczeniem przystawia się do mnie...a ja miałam dość tego schematu że najpierw to , potem tamto....no wiecie:p i mnie wkurzył i sie wydarłam na niego...a on biedny nie wiedział o co mi chodzi......:D:D:D a kiedyś w trakcie .....ubrałam się i odwróciłam do niego dupą.....bo zachowywał się jak lord...jakby tylko czekał kiedy sama się obsłużę i dała mu spokój... i on dopytywał się co mnie ugryzło co mi sie stało.....:O:O:O a ja narwana jestem i on wie.....więc już potem nigdy się tak nie zachowywał aż do dziś;)...więc ja zawsze powtarzam ze samoobsługa mnie nie interesuje( czytaj w sensie małej aktywności męża:D) aha viola i idziemy do Dębna koło Rawicza na tego sylwka:) mamo fasolki to nie ja pisałam tylko mamunia:)że gorsze płytki są w sklepach typy castorama:) mąż mówi że nie ma różnicy gdzie się kupuje bo i w takim sklepie mozna trafić na gorszą partie:O.....on się jeszcze z takim czymś nie spotkał;) więc jak kupicie w castoramie to nie sądzę zeby były gorszej jakości:) te sklepy sa konkurencją dla sklepów budowlanych własnie ze względu na cenę........:Oale one mogą sobie na to pozwolić(te sklepy) :) no i gratulacje za normę mamo fasolki:D:D:D i dla violi też duże brawa:) momi że mąż cie wkurzył:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia fajowe. Emilka to jest niesamowita, ciemne włosy i te jej błęktne oczęta! Nie będzie się mogła opędzić od adoratorów:) A Michałka to chyba bym nie poznała, urósł dużo. No właśnie Mamofasolki myślałam, że włosy masz krótsze, według mnie dobrze Ci w tej długości. Ja to zaszalałam i znowu zcięłam na krótko, a miałam zapuszczać:(Ale stwierdziłam, że w krótkich mi lepiej. Idę Jaśka kąpać, bo chcę obejrzeć Gotowe na wszystko, oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu ja mam naprawdę problemy z wysłowieniem się ostatnio:O:O:O:O nie zdarzyło się tak juz nigdy potem :O:O:O:O mąż ma się na baczności bo wie że jak przynudzi ,to śwignę mu tyłkiem i będzie musiał to najwyżej rozchodzić:D:D:D:D:D:D( tak jak w tym kawale:D:D:D:D) sylwek ...Emilka się już wychorowała to teraz może korzystać z uroków zimy:) moja Nadia ma jeszcze smary....ale też była dzis na moment na dworze , oglądała bałwana i nos miał z marchwi i ona zamist podziwiać go wołała na tą marchew am am am:O:O:O:O:O co za dziecko:O:O:D:D:D aya napisz co z tym uszkiem Matiego? co powiedział laryngolog? ja tez mam dziś koszmarny humor:O a Nikola na dodatek przyniosła od córki sasiadki dwa chomiki:O:O:O:O:O mówiłam jej że ma nie brać bo wiedziałam że oni mają 6 tych chomików , że nie ma na nie miejsca , że potrzebne jest akwarium albo klatka itp. a ona mnie nie posłuchała i przywlekła sobie w dodatku dwa 😭...... a maż chodzi nabzdyczony...idę się spytać o co mu chodzi;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam fotki od małgoni fajne prezenty mała dostała!!!!!!! a i ty wygladasz ślicznie!!!:) a córeczka bardzo taka elegancka w tej princesce dżinsowej i taaaka duża mi się wydaje:) Nadia przy niej to mały knajtek;) sylwek ta twoja córa to prawdziwa ślicznotka!!!! ale nia ma się co dziwić skoro urodę odziedziczyła po mamie;) robert może byc dumny że ma takie dwie śliczne damy :):):) od mamy fasolki jeszcze nia mam fotek...ale idą......zaraz obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, to gdzie te chomiki będą?:O:O:O bo przecież jak się rozlezą, to ich nie znajdziesz:O:O no chyba, ze po zapachu, jakby ich długo nie było i wlazły gdzieś, skąd nie da się wyleżć:D:O:O:O Mati dostał lekarstwa, ale nie antybiotyki;) lekarz stwierdził, ze widocznie za pierwszym razem było nie do końca zaleczone i dlatego się powtórzyło:O za trzy tygodnie mamy iść do kontroli;) właściwie, to nie dawno do domu wróciłam:O najpierw byłam na zakupach z koleżanką, co przyjechała z Francji i twierdzi, ze tam jest większość rzeczy tańsza, a w dodatku państwo dopłaca do dzieci:O:O:O a potem odwoziłąm tatę, który się do nas, a raczej do Robcia na piwko pod moją nieobecność przyplątał:D:D:D a potem mi opowiadał w samochodzie, ze jak on sobie o tym naszym grzybie pomyśli, albo mu mama opowiada, że znowu gdzieś wyszedł, to on to tak strasznie PRZEŻYWA, TAK BARDZO PRZEŻYWA, że nie mam pojęcia nawet, jak bardzo:D:D:D:D Rozczulił mnie strasznie, ale chyba jeszcze bardziej rozśmieszył:D:D:D no nie mogę z tymi facetami:D:D:D:D amamen, a na ten numer z obracaniem się tyłkiem, to się jakoś nigdy nie odważyłam:O:O nie wiem w sumie dlaczego:O:O brnę czasem do końca, zeby nie sprawić mu przykrości:O:O ale jak bym tak zrobiła, to może by się bardziej starał:O:O chociaż nie...on by się śmiertelnie nabzdyczył;) w końcu to jest lew;):D:D:D była u nas dziś pani ze spółdzielni i przyniosła rozliczenia za ogrzewanie za zeszły rok, no i mamy nadpłatę 240 zł, a Robert na nią NAKRZYCZAŁ:O:O:O że wolimy mieć ciepło w domu i sami regulować sobie temp. a nie żeby oni ledwie grzali i nam potem kasę zwracali:O:O no i nie uwierzycie, ale po jakichś dwóch godzinach spuścili wodę w kaloryferach i puścili na prawdę gorącą:) więc siedzę teraz w koszulce z krótkim rękawem, bo mamy całe 21,5 stopnia:) luksus po prostu:) mam nadzieję, ze będzie jeszcze cieplej:)jak się trochę ogrzeje powietrze od tych kaloryferów:) pewnie dziś b ędzie norma wyrobiona, bo Robert siedzi właśnie w łazience, a jak pójdzie pierwszy do sy[pialni, to na pewno nie uśnie dokąd nie przyjdę;) mam nadzieję, ze będzie...jakoś...ciekawie:P:D:D:D:D jak już ma coś być w ogóle;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen dzieki za komplementy :):):)mnie się wydaje ze właśnie Nadia jest taka najdoroslejsza z dziewczynek:) super aya ze przyszla wam taka nadplata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam Michała:) fajny z niego chłopak:) a twój image mnie nie zaszokował:)byłam przygotowana na bardziej radykalną zmiane;) muszę ci powiedzieć , że ładnie ci w rozpuszczonych włosach i dobrze byłoby ci w takiej fryzurce jak ma aya:) tylko że wtedy spiąć nie można włosów:O..... pewnie aya wyrabia dzis normę;) hmmm no i viola też;)...może i ja się wezmę...hmmmm chociaż ja wyrabiałam wczoraj i przedwczoraj:p :D no aya przyniosła w słoiku litrowym te chomiki:O w nakrętce Piotr porobił dziury i jakoś noc przeżyją a jutro mus trzeba kupić im domek:O:O jedzenie im tez przyniosła w osobnym słoiku......:O zaradna z niej dziewczynka:D i nazwała je Tuptuś i Rózyczka...bo to ponoc chłopiec i dziewczynka:O:O:O.....ryby że muszę karmić to rozumiem :O ale tych chomików nie było w planie:O:O:O aaa i dobrze że obyło się bez antybiotyku u Mateusza:) i dobrze , ze wreszcie macie ciepło w domu!!!!!!!!!a numer z tyłkiem jest sprawdzony:O ale nie wiem czy w waszym przypadku skuteczny...każdy wszak facet ma inna tą męską dumę:O:O u nas na rutynę pomogło;) komisja chce jutro mieć raporty od niejakiej mcdzi sylwek i małgoni[zły o elcik nie wspomne, mama fasolki zaliczyła...hmmmm].....no i najświeższe od violi i ayi:) bo jak tak panie dalej będą sobie olewały TE sprawy to wylecą z klubu!!!!!to jest narazie ostrzeżenie!!!!!!!! .........nooooo...poprawić mi ino się!!!!:D:D:D:D:D to paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️ Norma wyrobiona po raz drugi, mam zamiar powalczyć o statuetkę jeszcze w starym roku :D Ja też tak zrobiłam i to nie raz że jak mi coś nie pasowało to się ubrałam i powiedziałam że mi ochota odeszła :O:O:O Aya, w takim ciepełku to pewnie norma wyrobiona podwójnie:D Ja znowu ze zdjęciami w tyle, ale nadrobię, nadrobię... Amamen, to was Niki załatwiła z tymi chomikami :D ;) ale zaradna z niej dziewczynka :) Oliwia wczoraj jeździła jednak na sankach z mamą i ponoć bardzo jej się podobało, ale rzeczywiście tak wiało, że ledwie mogła powietrze złapać :O Elcik dlaczego się do nas nie odzywasz? I zdjęć nie prześlesz, nie napisałaś nawet jak święta minęły i jak Miłoszek, mówi już dużo? Szybciutko skrócony raporcik proszę przedłożyć ;) Wracam do pracy bo dziś ostatni dzień roku w pracy, to trzeba sprawy pozamykać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, noram nie wyrobiona, bo Roberta jednak to piwo (albo piwa raczej) zmogło:O:O:O a że ja nie byłam napastliwa, i go nie budziłam, no to nic z tego:O:O ale może dziś coś drgnie;):p:D:D:D Dziś u nas będzie chodził ksiądz po kolędzie, ale nie wiem, dlaczego tak sobie wymyślił, zeby to zrobić rano, jak się normalnie pracuje:O:O chyba dlatego, ze w naszych blokach mieszka dużo staruszków:O:O ale będą jaja, jak przyjdzie o 14-tej, bo dziś ma mój brat zostać po 14-tej z dziećmi dokąd ja nie wrócę z pracy, bo tata sobie wymyślił, ze koniecznie musi wcześniej jechać w góry:O:O:O No i jak sobie wyobrażę, ze nie dość, ze robi za niańkę, to jeszcze ten ksiądz:D:D:D:D To będzie za dużo, jak dla mojego brata:D:D:D:D Jejku, pisałam tego posta ponad godzinę:O:O:O:O nieźle mi idzie składanie literek:O:O:O wysłałam wam jeszcze wczoraj trochę zdjęć poświątecznych, bo Robert zgrał z aparatu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to szybko macie kolędę ;) U nas będzie gdzieś po 10 stycznia. No to brat ma dziś fuchę, ciekawe jak się spisze. A moja kotka pewnie znowu wchodzić księdzu pod sutannę, ona nie może się oprzeć żeby tego nie zrobić jak ktoś ma długą spódnicę... Albo zamknę ją w kiblu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej, jakby ksiądz chciał skorzystać z toalety:D:D:D wtedy by go molestowała bez ograniczeń:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale wrobiłaś brata aya:D:D:Dnieładnie...:D:D:D viola super ze norma wyrobiona....i ze walczysz o statuę!!!!;) wreszcie ktoś zapragnął go mieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z szampana noworocznego w wydziale:) u nas na szczęscie tylko kierowniczka składa życzenia, tak ogóleni, bez wymiany zarazków;):D:D:D nici z tego tortu dzisiaj, bo kadra kierownicza jedzie na wigilię i nie zdążyłybyśmy:O:O zrobimy w środę chyba;) mama dzwoniła, ze Julka ma tym razem gorączkę😭😭😭 Mam juz dość:( Zadzwoniłam od razu do przychodni i na szczęście [rzyjmuje ta nasza lekarka, bo znowu przecież święta a na pogotowie jazdy z Julką wolałam jednak uniknąć, gdyby miało być gorzej:O:O:O Niech ten rok się juz w końcu skończy i niech już będzie lato😭😭😭 i ciepło i sucho:O:O:O A u na sbardzo sypie śniegiem:) tak, jak na filmach, jak sie jest w górach, w domku z kominkiem , choinką i grzanym winkiem w ręce:D Ale na warunki takie zwykłe miejskie i w pracy, z której trzeba sie potem przedzierać przez nieodśnieżone ulice do domu, to nie bardzo:O:O Czy u Was też służby te odśnieżające czekają, aż przestanie padać, zeby sie wziąć w końcu do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś wisielczy humor:( mąż mnie wkurzył wczoraj....ja przepraszam ale dotarło do mnie coś czego tolerować na pewno nie będę...mój mąż jest egoistą...to ja mam go rozumieć zawsze bo on zmęczony i spac mu sie chce i w ogóle 100000 powodów ma byle mnie unikac:(......ja nie będe wiecznie wszystkiego zaczynać.......mam dosyć jego łaski... wiecie o czym mówię? ....:O:O:O..nie wiem czy pójde na tego sylwestra...bo po co? kłocić się? .....jestem nieszczęsliwa.....😭 to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ;) Odczego zacząć, święta no cóż najpierw pojechaliśmy do bratowej która wciąży leży w szpitalu a puźniej wigilia u mojch rodziców..... przyjemna i bez stresu..... Miała być wigilia tu u teściów ale oni woleli się schlać jak zawsze w ważnym dniu dla nas....... za oknem śnieżyca :) mężulek dostał wypłate, popłaciliśmy rachunki i dług który zaciągnoł od kolegi i zostało nam na koncie 200 zł na cały styczeń a Miłosz ma szczepienie i 130 wydatek 😭..... Chyba trzeba pożyczyć od kogoś:( Miłosz jest okropny w pierwszy dzień świąt poszliśmy do kościoła, niechciał siedzieć w wózku to Boguś wzioł go na ręce, jak dzieci churem księdu odpowiadali to on uuuuuuu, i zaczoł wydziwniać, zaczoł lizać kurtke i wpewnym momęcie polizał męża i beee obrzydzenie język na wieszchu aby mu wytrzeć prawie się pożygał a ja popłakałam się ze śmiechu....Wziełam go ja to zaczoł wsadzać mi palce w oczy i bić z główki byczek :D Jego ulubione słowo to ,,Niema,, i tak cały dzień aż momętami człowiekowi nerwy siadają :D......... Jak się uda to przed sylwestrem dostaniecie najnowsze fotki Miłosza ..... Wiecie co wszystko się układa tylko tych pieniędzy ciągle brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amamen za odpowiedź :) POmyliło mi się :O, myślałam, że to Ty pisałaś a nie Mamunia :) Wczoraj pojechaliśmy po te płytki, dwoma samochodami (z moim tatą) bo do jednego się nie zmieszczą, i wiecie co? Na darmo! Bo się okazało, że nie ma tych płytek :O A dzwoniliśmy i facet nam wymienił ceny wszystkich elementów, dekorów itd, powiedział, że mają na stanie i w ogóle, że zapraszają! Pytaliśmy o Izolda beige bo taka jest fabryczna nazwa, ale dla pana w Castoramie nie ma znaczenia , że beige, tylko że Izolda i oni mają oczywiście i super wszystko, bo nigdzie nie znajdziemy taniej! A Izolda to nie to samo co Izolda beige czy Izolda brown. Brak kompetencji! Teraz Artur pojechał do Budohurtu i kupimy tam, żeby zdążyć jeszcze w tym roku i odpisać od podatku. ZApomniałam napisać, że w święta zechł mój chomik :( Jak chcesz Amamen, to mogę Ci wysłać klatkę za darmo ;) tylko to chyba za długo musiałyby czekać te chomiczki w słoiku :D A te moje włosy, to dla mnie szok, bo od nie pamietam ilu już lat nie miałam takich krótkich. Artur lubi długie włosy i miałam ostatnio takie dłuższe niż do połowy pleców. Znacie może jakiś sposób na elektryzujące się zimą włosy? My planowaliśmy wyrobić wczoraj normę, ale zamówiliśmy pizzę i tak się ożarliśmy, w dodatku z sosem czosnkowym, że nam się odechciało :O :O :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło słyszeć co u Was Elcik, z Miłoszka niezły psotnik jest :D:D W Nowym Roku życzę Tobie i wszystkim innym mamom dużo pieniążków :D oczywiście zdrówka szczęścia i uśmiechu na codzień!! Oby ten nowy rok nie był gorszy od poprzedniego! Jeszcze tu zajrzę, ale mam fazę po szmpanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcik fajnie że dałas znak , że żyjesz:) a raporcik to gdzie co?;) mamo fasolki ...rzeczywiście mieliście pecha bo pewnie w tym drugim sklepie to drożej was to wyszło:O a wieczorem proszę nie obżerać sie sosem czosnkowym bo jak tak dalej będzie to nici z normy:D żadna mnie nie pocieszy:O:(😭 wiecie co? mam dziś okropny dzień:O idę myc włosy już od 10 i jakoś jeszcze nie umyłam:O.....a to wszystko przez męza.......😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam se te włosy wreszcie:) wyglądałam jak olepior jakiś:O:D:D:D DZIŚ NAJPROSTSZA CZYNNOŚC SPRAWIA MI TRUDNOŚĆ:( jestem przybita i smutna:(:(:( a was jak zwykle nie ma:(....nie mam się komu wyżalić😭...... to ide se....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni tak aby wódę piją ;)a nawet dziś chętnie bym sie napiła:O:O:O:O i zapomniała o wszystkim....a was nadal nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen nie smuć się :) Są niestety takie dni okropne... Szukaj drobnych radości, zawsze się coś znajdzie :) Elcik, fajnie, że wpadłaś :) Strasznie jestem ciekawa jak Milo wygląda. Nieźle Wam rozrabiał w kościele :D Ja nie zabieram Michała bo on 5 minut nie wytrzyma w kościele. Aya, napisz jak przebiegła kolęda :D :D :D U nas dopiero pod koniec stycznia jak co roku. Współczuję z powodu Julki :( Może to nie będzie nic poważnego. To jest straszne z dwójką dzieci, bo jedno zaraża drugie :O Aya, napisz mi ile dokładnie miał Mateusz jak urodziła się Julka. Bo tak myslę cały czas o optymalnej róznicy wieku miedzy dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać mi się chce z poprzedniego mojego posta. Jakoś tak nieskładnie jak matołek napisałam :D Ale Michał mnie ciągle odrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, z tego co pisałaś o Twoim mężu, to na pewno Cię zacznie zaraz przepraszać, z kwiatami w dodatku:) tak że głowa do góry:) tym bardziej, ze z umytymi włosami:D Julka ma zapalenie gardła:( dostała antybiotyk:O Mati miał dokładnie4 lata i3 miesiące i 10 dni:D dla mnie to jest optymalna różnica wieku przy chłopcu, jako pierwszym dziecku:) ale każde dziecko jest inne przecież;) zmykam, bo Julka już w kąpieli;) Elcik, na pewno b edzie w końcu lepiej;) ale niezły numerek z Miłosza:D:D Acha, a kolęda przebiegła szybko;) zdążyłam wrócić do domu i nawet Robert wrócił, a ksiądz był młody i nie przynudzał;) był u nas może z 7 minut i jeszcze Robert wyleciał za nim z kopertą, bo zapomnięliśmy mu wręczyć, a sam ze stołu nie wziął:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... właśnie skończyłam prasować, choć ostatnio robię to codziennie, ale przynajmniej mniej czasu spędzam przy desce;) Roberta za to wrobiłam w porcjowanie kurczaka:O:Obrrr też tego nie lubicie??? a teraz mamy w planach szampana:) więc zmykam...może jeszcz jakiś film fakny obejrzymy;) Amamen, mam nadzieję, ze już Ci przeszło, bo dzień już się przecież kończy a jutro jest zawsze wolne i czyste od błędów...czy jakoś tak to było w Ani z Zielonego Wzgórza, a że dawno czytałam i pamięć już nie ta;) no rozumiecie:D:D idę już, papa udanego stosunkowo wieczoru życzę acha, a co do alkoholu, to jak już ma być, to wolę w realu...mimo wszystko:O:O choć tamtego tematu nie czytałam, więc może oni wirtualną rzeczywistość z realem łączą;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię porcjowania kurczaka.... ZAWSZE wrabiam w to Krzyśka :D:D:D hehe a jak już nie mam wyjścia to kupuję same pałki i już. :D Ja dzisiaj siedziałam w domku. Wzięłam sobie ostatni dzień opieki nad dzieckiem, bo inaczej przepadnie. I miałam pełno telefonów z pracy....:O:O:O No ale to już ostatni dzień kiedy zasypywali mnie klienci telefonami o płatności. W poniedziałek wszystko prostujemy i mam nadzieję ze trochę się uspokoji. No może jeszcze pierwszy tydzień będzie straszny bo musimy zakończyć rok i zrobić bilans (takie szybkie terminy mamy :O)...ale byle do przodu. Violka uśmiałam się do łez z Twojej kotki.....boska normalnie. :D:D:D:D:D Marcel tamponami się nie bawił (pewnie dlatego że facet to go nie interesował ;)) ale ZAWSZE wynosił papierosy!!!! Jak tylko nikt nie widział to wyciągał z paczki( kiedy leżała w jego zasięgu oczywiście i otwarta) i zanosił pod dywan w małym pokoju....kiedyś znajomy dziwnie na mnie patrzył :D:D:D bo połozył papierosy na ławie i wyszedł do kuchni oglądać zlew...bo przeciekał...Marcel oczywiście wyniósł mu papierosy....po jednym....wyciągał, zanosił pod dywan i wracał po następnego....a ten znajomy pomyślał pewnie że mu fajki podebrałam :O Baaardzo się ździwiłam jak zwijaliśmy dywan do remontu....Uszabrował prawie paczkę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki, bardzo ładnie ci w rozpuszczonych włosach! Uważam że to korzystna zmiana, już nie wyglądasz na 15 tylko na 18 lat :D Żartuję ;) bardzo ładnie, naprawdę. Amamen ja też myślę że mąż zacznie Cię przepraszać, jak to zwykle bywa i nie bądź smutna bo cały rok taki będzie ;) Kupiłam dziś Oliwii różową spódniczkę z Happy Kids za 15 zł! na 86 i jest za duża😭 Oni mają jakąs większą rozmiarówkę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....I jeszcze te plastikowe połówki od kinder jajek wkładał wszystkim do butów...ale tak sprytnie że pod wkładki wpychał.... Marcel oczywiście.... A teraz mi smutno że go nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zdjęć od mamy fasolki..... Dlaczego???????? Jakaś wyklęta jestem czy co?? Bo nie mam pełnej skrzynki jak ostatnio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×