Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

dobrze, ze możesz się przemieszczać, nie ruszając się z miejsca, mamoZuzki:D od tego latania to niezła kondycha by się nam wyrobiła:D:D lubię tu pisać, bo chociaż mogę się śmiać całą gębą;) amamen, to chyba dziś później dołączy, bo Niki tylko dwa razy ma wcześnie rano do szkoły, więc dziś się pewnie byczą włóżeczkach ciepłych jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Wpiszę sie i tu i tu. Od wczoraj Oliwia ma rozwolnienie i pupę odparzoną. Poszła spać już o 19.30 a od 23.00 się zaczeło. 2 razy w nocy zmienialam jej pieluchę bo się osrała. Ale się nie wybudziła do końca. Tylko wierzgała nogami bo ją pupa bolała jak ją wycierałam. Marudziła chyba przez to, na zmianę z Pawłem wstawaliśmy do niej. W efekcie zapomniałam ustawić budzik w komórce i oliwia obudziła nas o 7.10 kolejną kupą :O Zadzwoniłam do pracy że się spóźnię bo musialam włożyć ją do wanny i umyć. Mcdzia Jasiek niedawno miał rozwolnienie co mu dawałaś do jedzenia? Wczoraj też wysłałam Pawła na szczepienie z kotem, bo tak zwlekaliśmy od wakacji z tym. No i jestem prawie 100 zł w plecy :O Bo jeszcze odrobaczenie doszło. I ta głupia kotka wlazla wczoraj za szafę jak już szliśmy spać i zaczęła skakać po jakimś kartonie że tak wystraszyła Oliwię że ta zaczęła wyć... No koszmar po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację aya dzis Niki szła na 11 i kisiłyśmy sie w wyrkach:D a do teraz mamowałam więc Nadia teraz śpi a ja mogę tu wejść:) wczoraj odwiedził nas kolega i siedzieli Z PIOTREM DO 4.30:o:o:o:o:o:o: ...a mnie okropnie brzuch bolał i nie mogłam spać :O usnełam chyba ok 3:O:O:O:O:O więc dzis chodze jak neptyk chociaz niby się wypałam do 10!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałabym, amamen, ze Ci dobrze, ale i tak się nie wyspałaś przez brzuch, więc nie powiem;) Violka, ja dawałam Julce trzy razy dziennie lakcid, jak miała srakę po antybiotyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violka ja jak widziałam srakę u Nadii to od razu dietka;)...przegłodziłam ja dzień i to wystarczyło...no i podawałam nifuroksazyd......2-3 razy dziennie...i nie dawałam do jedzenia normalnego obiadu tylko raczej cos suchego np. chlebek i parówkę tylko dostała......chrupki dużo picia (żadnych soczków tylko herbatke i rozrzedzone mleko)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nie lubię pisać tam, bo mam nie pokolei Wasze wpisy:( wpisujcie się chociaż odpowiadając na ostatni, bo inaczej mogę kogoś niechcący \"olać\";) Dziś normę wyrobiliśmy i było...no super po prostu:) Już dawno tak się nie czułam:) Nawet Julka poprosiła o przeniesienie do naszego łózka dopiero koło 3-ciej:) a nie o 24, jak zwykle:O:O No i od razu chciała, zeby jej zmienić pieluche, bo miała tak zasikaną, ze szok:O:O:O Wczoraj wieczorem prawie sama zjadła kaszkę na kolację:) tylko trochę jej pomagałam:) w kwestii jedzenia, to ona jest bardzo samodzielna:D:D Acha, kupuje im ostatnio kakao danonkowe, bo Julka przez to niepicie mleka wieczorem i jedzenie różnych rzeczy na kolację lub przed i wtedy już bez kolacji idzie spać i nie zawsze są to produkty mleczne, chyba mało mleka wypija:O:O Sama nie wiem, ile ona powinna tego dostawać, znaczy mleka i produktów mlecznych:O:O Dzisiaj idą na szczepienie, to może mama nie zapomni zapytać:O No i okaże się ile ten mój klocek waży:D i mierzy;) A Mati chodzi jakimś cudem, jako jeden z nielicznych do przedszkola:O jest chyba 6 dzieciaków u niego w grupie, bo reszta ponoć choruje:( Cudem chodzi, bo zwykle, to on chorował, ale może już coś drgnęło w drugą stronę i przestanie;) Ma tylko lekki katar;) a w ogóle, to się nam gdzieś mama fasolki zapodziała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zapodziała się gdzies:O.... ani jej tu nie ma ani tam:O jejka nie wiemc zemu ale tam mnie to denerwuje ale ogól się przeniósł tam wiec i ja musze........ja jakaś staroświecka jestem...tu sie przywiązałam i czuje sie tu dobrze:O a tam......??? tak dziwnie.........i obco nadal...jeszcze tam sie czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie ma was...podniosłam temat chociaż,,,bo byłysmy na trzeciej stronie już!!!! nikt tu nie zagląda ???? poza mna i ayą???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tylko my takie sentymentalne, amamen;) a co do tego mleka, to lekarka powiedziała, ze nie muszę jej dawać, jak je jakiś jogurt czy coś takiego w ciągu dnia, no i masło i śmietanę do zupy i już, no i mleko rano pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz aya Julka jest dużżżża i rośnie jak na drozdżach!!!!!!! a co to????? to my tylko takie stare i sentymentalne??????????:D:D:D A I NO JAK TAM, NIE MA JAK POKAZAC ENTUZJAZMU.....TO TU MOŻNA..... W TEN SPOSÓB: HURA! TAK CHCEMY SIĘ SPOTKAĆ! :D:D:D:D:D:D NIKI NIE CHCE IŚĆ SPAĆ zaraz oszaleję.....aaaaaaaaa i komunikacja miedzy mną a męzem jest kiepska:D:D:D:D mówię kup mleko do płatków, płatki i szynke i ser......a on kupił mleko w proszku dla Nadii a nie takie w kartonie:O:O:O:O:O:O:O:O I TERAZ MUSIAŁ JECHAC DRUGI RAZ.......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Wpisałąm się tam. A tu się tylko przywitam :) No własnie tam się nie da wyrazić entuzjazmu :( Jednak te emotikonki są fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w kwestii zakupów u mnie jest to samo:O:O zawsze robię listę, którą Robert inaczej interpretuje ku mojemu zdumieniu:D:D:D:D a potem znowu to ja robię zakupy...aż zapomnę i jego wyślę i tak w kółko:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się tu wpiszę bo jestem zła na tego babochłopa jeszcze mi pierdzieli o tym urlopie 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Nooo....to się wyładowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie ze się wpisujecie tu jednak też:) i macie rację uczuć nie można tam za bardzo wyrazić....a tymi bużkami to tak fajnie można się \'\'wysłowić\'\'...:D:D:D:D mąż był przed chwilą . bo własnie sprzedał auto!!!!!!(scenika) i znowu jestem na łasce taty;)...Nadia śpi dziś obiad już mam wiec jadę na zakupy jakieś...to pa...aha mama moja jest w domku .......wiec mogę wyjechac na dłuzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ DZWONIŁA KOLEŻANKA ZE MAM PRZYJECHAĆ Z Nikolą do niej>>>>>więc pojechałam ..a chodziło o to że ona ma wypożyczalnie strojów......na baliki szkolne i przyjechał jakis redaktor z gazety i robił im zdjęcia :D Nikola była wniebowzieta!!!! pozowała jak modelka....hihhiihihihi..a było tych dzieci 6.....w tym jeden chłopiec i przebrali go za bałwanka...i wszystkie mamusie wypacynkowane och...ach.....i zadna nie chciała być mamą-bałwanem, nawet jego własna matka!......jak to wszystko widziałam...wzięłam ubrałam sie i byłam piękną bałwanicą:D:D:D:D GUPIE TE MATKI!!!! i będę w dodatku w gazecie...buhahhahaahahahahah.....przeciez i tak buzi nie widać więc nie wiem czego te wypindrzone mamusie się wstydziły:O:O:O głowa mnie okropnie boli.......a raczej napierd.......wiec uciekam juz... dobranoc pa p.s. skopiowałam częsć bo coś tu muszę tez zamieścić no nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć amamen, napisz koniecznie w jakiej będziecie gazecie, bo mnie zżera ciekawośc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziś prawie cały dzień bylismy u rodziców. Były gołąbki pyszne na obiad :D Wczoraj norma wyrobiona raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś mi internet prawie nie chodzi Byłam z dzieciakami dwa razy na tych sankach dziś, no i wczoraj wieczorem też byłam z Robertem i z dzieciakami:) Bardzo im się podoba to zjeżdżanie:D Julka dziś zagustowąła w zjeżdżaniu na pupie:D:D a na sankach, to tylko z dużą prędkością, czyli stroma góra musi być i wysoka:D:D:D Ale muszę im koniecznie kupić śniegowce takie prawdziwe, bo Mateuszowi przemakają te kozaki, a Julce strasznie marzną stópki:o Zresztą Robusiowi też, ale on jakoś może da sobie radę:D:D znaczy dla niego już braj funduszy:(;) Robert teraz kończy myć podłogo, a potem winko i mam nadzieję, że jakiś dobry film:) marzy mi się też masaż stóp, ale najpierw musiałabym sobie porządny pedicure zrobić, a na to nie mam sił:O:O Dobra, zmykam i udanej nocki wszyskim życzę:) Acha, szanowna Komisjo, norma wyrobiona, tak, ze powinna być Komisja zadowolona z raportów, jak sądzę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano komisja zadowolona:D:D:D:D:D BARDZO!!!!!! WCZORAJ NIE MOGŁAM WCALE WEJŚĆ ANI TU ANI TAM muszę sie poradzić ayi albo małgoni....ale to tam....o ile dotrę.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tam nie mogę sie dobić...dlaczego tu chodzi szybciej a tam tyyyyyle operacji trzeba zrobić żeby się dobić.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu tam nie mogę się dostać widzę ze dzis dziewczyny barrrrrrdzo zapracowane:O nikogo tu nie ma znowu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu tam nie mogę się dostać widzę ze dzis dziewczyny barrrrrrdzo zapracowane:O nikogo tu nie ma znowu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku się powtarzam.......😭 no nie wiem co zrobić z tym garniturem...jestem zła i w dodatku nie mam kartki tej której się daje do czyszczenia i określa wartość rzeczy dawanej do pralni😭 na serio bez tego ani rusz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgonia chciała żebyśmy się przeniosły a wcale się nie pokazuje właściwie na tamtym forum ja chyba stara jestem......bo taksię przywiązałam do kafe.....takie jakby uzależnienie czy coś:D:D:D:D też pisze tu przecież!!!!! a was nie ma!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisałam z pracy, zeby wrócić, ale mi zeżarło lubię tu być:) Mati już zasypia, JUlka śpi, a Robert się kąpie i pewnie liczy na coś w związku z tym, a ja chyba nawet nogi nie podniosę, jak Mamunia pisała kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×