Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość cześć amamen
nie ma tu nikogo? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć amamen
nie ma tu nikogo? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz nikt mnie tu nie lubi i ja taaaaaka biedna jestem, SAMOTNA...BUUUUUUU😭 one wszystkie sobie polazły i nie chcą ze mną gadać....podejrzewam ze przeniosly się jeszcze na inne forum i tam gadają....bo mają mnie dosyć wiesz:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć amamen
i wcale sie im nie dziwię....:D:D:D:D:D:D:D poczekaj jeszcze moze ktos z tobą jednak pogada....bądź dzielna trzymaj się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieki bardzo!!!! trzymam sie:D:D:D:D A JEDNAK BARDZO MI SIĘ POGARSZA PRAWDA??????????:D:D:D:D:D wiec przyjdźcie już!!!!!!!! bo inaczej to mnie czeka wariatkowo niedługo.....bez was.....😭 dobranoc paaaaaaaaaaaa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć amamen
dobranoc...może ci do jutra przejdzie....a teraz już nie becz bo sie cała osmarkasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D Tego jeszcze nie było...........buhahahahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Amamen, tam się wpisałam a myślałam że nikogo nie ma...to se poszłam :) Wiecie co, wstaję dziś rano i coś mi się tak jasno wydaje, myślałam że zaspałam, spoglądam za okno a tam tyle śniegu!!! Ja już zapomniałam jak on wyglądał, a tu dosłownie ponad kostki. A wczoraj tak ładnie sobie kozaczki wymymyłam :O:O Na dodatek temperatura na plusie, więc taki ładny widok to tylko z rana, potem czeka nas chlapa... Aaa.. miało być tak pięknie... :D Oliwia zakatarzona, daję jej Panadol. Ale nockę przespała. A wiecie że ma znowu nową ulubioną piosenkę... oczywiście z Wiśniewskim, tą co mają na Eurowizję, ona go nie widzi, a rozpoznaje jak śpiewa! No i ja oczywiście znam ją już na pamięć bo musi w kółko lecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak się gonimy viola:O jedna za drugą....... wczoraj pogadałam sobie sama ze sobą....:D:D:D no pieknie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podziałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola no temat..podnoszę....bo nikogo tu znowu nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wywaliłam się dziś na tyłek idąc do pracy :D :D :D Jak dziecko normalnie. Poczytałam sobie trochę zaległości. Strasznie współczuję Ci Sylwek choroby Emilki. Biedna mała... Obserwuj ją cały czas, żeby się nie odwodniła. A może jednak zdecydujecie się na szpital? Kurde blade, muszę dziś skończyć czytać o zaburzeniach rytmu. Amamen ja nie mam ładnego charakteru pisma, ale nie są to typowo lekarskie bazgroły :D Na razie... Bo tak strasznie dużo piszę, że coraz gorzej to wygląda. Normalnie ręka wysiada i człowiek bazgrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znaczy ze czytelna jestes mamo fasolki.....:D:D:D:D:D NA SZCZĘŚCIE:D jejka jak mi szkoda ze tam piszemy😭......ja nie wiem co mam jeszcze zrobić żebyście tu przyszły:O:O:O:O:O ale chyba już tu nie wrócimy bo tylko tak naprawdę tylko ja chcę:O:O:O:O:O buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, tak naprawdę to dobrze że tam jest to forum, bo można napisać rzeczy, których tu bym np. nie napisała :( Ale tu też możemy pisać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mozemy ale nie chcemy:O:O:O:O:O no to uciekam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite skończyła się tamta strona...no sukces po prostu.......:O ale ostatnio cos mało nas tu no nie? no i tam też....dziewczyny jakies zabiegane zajęte czy coś:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest koniec nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest żaden koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D żyjemy przecież.......co prawda nie wiadomo jak długo ale narazie jeszcze żyjemy:p ja myślę że dziewuchy tu będą jeszcze przychodzić:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze sie ...:)....żeby tradycji stało się zadość:D:D;D 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia obudziła mnie dziś swoim kaszlem. Ma taki mokry, bardzo jej się odrywa. I gile takie gęste, że jak kichnie to jej wiszą do szyji :O:O:O Biedne dziecko, tak się musi męczyć. Mnie nadal boli gardło, ale dziś kupiłam aspirynę, mam nadzieję że postawi mnie na nogi. Aha i wyspałam się dziś, do 9.30 :) A poza tym nic nowego u nas. Aya wypoczywa w górach, fajnie ma, mam nadzieję że dzieci zdrowe. No i wszystkim dzieciaczkom zdrowia życzę. Musiałabym pomyśleć o cieście jakimś, może jutro mi się zachce upiec? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż robi zapiekaneczki :classic_cool: znowu kilka kg do przodu :D:D:D A co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola na pewno smaczne będą......mniaaaaam;) ja wróciłam od kosmetyczki....humor mi się poprawił....stwierdzam ze kobieta jest jednak próżna........:O;):D mąż czekał na mnie z kolacją...ach to wieczorne żarcie......:O nawet świeczki zapalił:D:D:D:D coś mu się jednak musiało stać....hihhihihihihi ubolewam że nas tak mało jakoś.....ale trudno się mówi......:(:(:(:(:(:( ati nie ma , to nie z kim pogadać:O:O:O:O i nie ma kto napędzać tematu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być ayi nie ma.....:O:O Nadia wymysliła sobie ze musze z nią być w pokoju jak zasypia ....bo ryczy w niebogłosy....kiedys musiałam ją nosić na rękach...jak była mała chyba ok 6 miesięcy miała...albo więcej????? eeee nie pamietam........:O....zobaczymy na jak długo to sobie wymysliła:O aha viola współczucia dla Oliwii:( juz ją widze jak chodzi taka biedna z tymi gilami.......:D...ale dobrze ze chociaz ich sobie nie przydeptuje...:D bo sa tylko do szyi tak???? gorzej jakby były do kolan....wtedy plątały by jej się między nogami:D ...zartuję oczywiście ale tak smiesznie to napisałaś.......ze prawie sie posikałam:D:D:D:D:D...TY JESTES DOPIERO....DUŻO ZDRÓWKA DLA oLIWKI!!!!!!🌻 no to paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frekwencja rzeczywiście kiepska... Amamen nadal tylko do szyji ma :D:D:D Tak naprawdę to jestem załamana stanem Oliwki, w nocy dusił ją kaszel, ale się nie obudziła, przespała jakoś. Dziś umówiłam się na prywatną wizytę na jutro, bo tu bez antybiotyku się nie obędzie :(:(:( ja też zasypiam z Oliwią, tak od roku, inaczej się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć już jestem w końcu:D znaczy już w piątek wieczorem wróciłam, ale syf w domu był taki, ze do wczorajszego wieczora z ledwością udało sie mieszkanie do porządku doprowadzić:O:O tym bardziej, ze dzieciaki wróciły na obiad i już potem pracowaliśmy wspólnie:D:D:D Julka też jest chora, znaczy kaszle, jak gruźlik:O:O:O I ma fioletowe gile:O:O A po powrocie wyrobiliśmy dwa razy normę zaledwie, ale za to jednej nocy;):D:D Bo potem jakoś sił brakło:O:O:O Poczytam tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moja mała już się dziś nie dusiła kaszlem w nocy, chyba antybiotyk podziałał. Wiecie jaka ona jest dzielna? Wszystkie te świństwa, czyli syropki pije do końca ze strzykawki albo z łyżeczki i pokazuje że to na kaszelek. A mnie dusi w oskrzelach, chyba też mi się na kaszel zbiera. Cóż, taka pogoda, że nie trudno o choróbsko. Aya, jak pobyt w górach się udał? Dzieci zadowolone? Mamo Zuzi a jak z Krzysiem się układa? już jest lepiej? Jeśli chodzi o normę to u nas nici, bo ja okresowa jestem, przyspieszył mi się o tydzień, myślałam że mam jakieś plamienia, a to okres się zaczynał przez 3 dni i nie mógł się rozkręcić, dopiero od soboty porządnie mnie zalało :(:(: (:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×