Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

jeste,wróciłam własnie od kosmetyczki ;) koleżanka zawsze za mną poczeka i przyjmie o dowolnej porze :) dobrze się z nią mam nie? no i tanio.............;););) to na pewno pyszne te rureczki sylwek :D ja ciągne poczte właśnie i sobie pooglądam dopiero teraz ......mąż zwolnił komp....aż tu grzeje mnie w pupę :p juz widzę ma wypieki na twarzy, znaczy się rżnął w gierki.....jak małe dziecko...tratatata.........by gołe baby sobie pooglądał, a nie wiecznie gry i gry........... viola gdzie te czasy jak nasze małe ciągle spały ?????????? fajne takie małe dzieci aby śpią i śpią............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednio jakieś kulfony mi się wcisnęły........:o już mnie wreszcie przestał boleć ten brzuch i przestałam popierdywać ;) już sama nie wiem czy to od alkoholu czy coś zjadłam nie takiego....:o....Jezu jakie to okropne uczucie!...... nie wspominając o smrodzie ....:o:o:o no tak wszystkie śpią aby sylwek jeszcze siedzi na gadu ;) tak tak widzę że jesteś......:D komisja teraz wszystko widzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam fotki i są rewelacyjne.......wszyscy jacyś wystrojeni na tym weselu( chodzi mi o gości) ja idę teraz na wesela i nie mam takich kreacji jak np. taka blondynka , która często widać na zdjęciach w takiej szczypanej spódnicy i gorsecie bladoniebiesko-białej :o nie wiem wy tak sie też ubieracie na wesela? czy raczej tak normalnie :O??????? powtórzę jeszcze raz super wyglądacie, sukienka superowa!!!! wyglądasz jak modelka a fryzura rzeczywiście jakbyś miała niewiadomo jakie długie włosy:) i sprytny ten dekold;) teraz dojrzałam ,że tam są takie cienkie paski przeźroczystego materiału;) ogólnie bardzo ładnie i na pewno udane mieliście wesele! a gdzie był ten roczek Jaśka? bardzo ładnie w tym ogrodzie!!!! i śliczne prezenty dostał!!!!! i dużo gości chyba miał???? no i mnie skręca jak oglądałam ten tort z wesela i tort Jasia :D aż mi ślinka leci :) idę się zdrzemnąć już , bo wy to już pewnie na drugi bok się przekręcacie:) albo zmieniacie pozycje ;););););) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widziałam zdjęć, walczę z małą żeby zasnęła, a ona nic... włożyłam ją do huśtawki i włączyłam muzykę bobasa, może choć trochę ją znuży sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zajęte???? viola na pewno Oliwia już śpi...;) Nadia zasnęła, więc wpadłam poczytać....a tu....nie bardzo jest co :o :o :o muszę skorzystać z tego że ona śpi i troszkę posprzątać, a tak mi się nie chce...................mam lennnnnia!!!! u was też taka durna pogoda? ani to pada ani nic, leci takie coś tzw. mżawka .....i w dodatku mi prosto na okna :o załamać się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam hej jestem w chrzanowie u mamci, byłyśmy na zakupach, teraz emil śpi jak wstanie to pojedziemy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witajcie popołudniową porą:) moje dzidki z moją siostrą biegają po ogródku a ja mam minutkę i posyłam Wam buziaki 👄 dzięki Wam ogromne za calą masę cudnych zdjęć!! proszę o jeszcze! Madzia, piękne zdjęcia i piekny kościół, co to za miejscowość? z całego serca wszystkiego dobrego Wam!!!! a ja we wtorek do kliniki idę sobie zoperować zatoki,buuuuuu..... bedzie bolało i to na dodatek w narkozie..... no w każdym razie mam nadzieję,że sobie chociaz raz porządnie pośpię hehehehehe nikt mnie budził nie bedzie! odezwę się po powrocie! trzymajcie kciuki! pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia oby wszystko się udało! i żebyś sobie pospała za wszystkie czasy!!!!!!! potem nam opowiesz jak było.......brrrrrrr ..... małą położyłam właśnie i mam chwilkę, wszystkie w domowych pieleszach bo po żadnej ani śladu tu :( :o u nas pada cały dzień z małymi przerwami :o a mnie strasznie głowa boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas taka sama pogoda jak u ali brrrrrrrrrrr mamuśka trzymam za Ciebie kciuki:D, oby tylko nie bolało;) a z tym spaniem to masz fajnie, odespisz wszystkie nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ,że chłodek na dworze to zrobilismy grilla.... a co? nie wolno????? :D:D:D żadna z was tu nie zajrzy, no aby sylwek....kochana jesteś, bo tak to byłyby wpisy tylko amamen i amamen....:(:(:( co kupowałaś sylwek na tych zakupach z mamą? no pochwal się......:) my zdecydowaliśmy, że jednak założymy w naszym sceniku gaz.....to paliwo to masakra , a jeszcze mówią że ma dojść do 5 zł!!!! tylko , że to taki wydatek nieprzewidziany :( ale Piotr coś tam liczył i stwierdził, że taniej będzie , bo on wiecznie jeździ i jeździ a mieliśmy Niki pokój zrobić i znowu się opóźni......bo jak na złość instalacja do naszego auta wychodzi drożej czy my kiedyś będziemy mieć z górki?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moi rodzice tez zkładają gaz, bo z tym paliwem to coraz gorzej, ta cena... nic ciekawego nie kupowałam, poprostu odwiedzałam stare kąty :) emilka właśnie poszła spac a unas znowu burza, jestem, a o co ? o to samo co zwykle, spanie męża i brak czasu dla dziecka, on wogóle nie poczuwa się do tego, ze jest tatą:( właśnie wstał i stwierdził dlaczego go wcześniej nie obudziłam, a co on jest małym dzieckiem że trzeba go budzić, nie wie ze ma dziecka i trzeba się zająć, a szkoda mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrobisz sylwek jak mu o tym powiesz, znaczy o tym jakie są twoje oczekiwania....bo sam to się przecież nie domyśli :( :o wiesz jacy oni są........wszystko trzeba powiedzieć , a najlepiej jeszcze narysować. :) moja mała też poszła spać...a my dziś wcale nie wyspani jesteśmy..........sex o 5 ......i zasnęliśmy ok.7.......jak drugi raz zasnę to wcale nie mogę sie dobudzić też wymyślił sobie porę 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutke :) Mocno trzymałyście kciuki ? bo noc no cóż zasnoł w swojm łóżeczku nawet bez oporów dopiero gdzieś od 2 zaczeło się wstawanie i przytulanie i odkładanie do łóżeczka , myśle że wkońcu nauczy się spać we własnym łóżku. Wczoraj byłam u rodziców i niebardzo miałam cas na neta. My już od jakiegoś czasu mamy samochud na gaz inaczej niebyło by nas stać na przemieszczanie, polecam auto na gaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sama do siebie pisze :D ostatnio niewziełam pigułki o 20 i przypomniało mi się drugiego dnia o 14 no i wczoraj się kochaliśmy. Stwierdziliśmy że jak by się pojawiło drugie to dali byśmy sobie rade. Byliśmy na odpuście i Milo ma balon ptaszek twiti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej! Jaś jest chory. Ma temperaturę, co sześc godzin dostaje paracetamol. wczoraj oglądała Go lekarka i stwierdziła, że to infekcja w gardle. Mam nadzieję, że nie przerodzi się w anginę. Jasiek nic nie chce jeść, tylko pije soki i ssie cyca. Mam już troszkę dość tego karmienia, teraz częśto ssie, bo nic innego nie je:( Dzięki za komplementy dziewczyny. Tort na weselu, był pyszny!!!! Śmietanowy z jagodami, taki nie za słodki, leciutki-na wspomnienie mi slinka cieknie. Na urodzinach Jasia był tort, który zrobiła moja chrzestna-bezowy z kremem kawowym i dżemem z czarnej porzeczki-pyszności. Oprócz tego kupiliśmy torcik śmietankowy, żeby Jasio też mógł spróbować, ale nie był już taki dobry jak weselny. Jasio dostał rowerek, ciuchcie-jeździdło z chicco (Mamafasolki takie samo chciała sprawić Michałowi), ciężarówę taką wielką, mniejszą i dwie śmieciary:)Także pojazdów ma teraz dowoli, ach i jeszcze basenik dmuchany. Kończę, bo Jasio marudny i muszę się nim zająć...Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Ja jestem mamą Martynki. Moje maleństwo 27 lipca, czyli za 3 dni, kończy roczek. Teraz śpi ale nie często jej sie to zdarza w ciągu dnia. Mam problem. Moja mała prawie codziennie miewa ataki jakiejs dziwnej histerii. Krzyczy, płacze. Gdy ją mam na ręku to sie rzuca, wygina i wyrywa. Drapie tez, szypie i kopie. A jesli jest w łóżeczku to podskakuje, też sie rzuca i uderza główką o szczebelki nabijając sobie guzy. Jest agresywna. Nie wiem co robić. Byłam u neurologa. Mówi, że wszystko jest dobrze. Tyle, że Niunia była całkiem spokojna podczas wizyty lekarskiej, wiec nie zlecono nawet usg przezciemiączkowego. co mam robić zeby moja mala nie robiła sobie krzywdy???????? Ja też już odchodze od zmysłów, jestem wciąż zestresowana. sama wychowuje Martynkę. Na szczęscie mama mi pomaga bo nie wiem co by bylo. Pomóżcie mi proszę!!!!!! MONIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mcdziu współczuję Jasiowi choroby :( Oby jak najszybciej mu przeszło! Witam nową mamę. Nie wiem co Ci doradzić w takiej sytuacji, a jak jest z zasypianiem Martynki? bo moja Oliwia tak się wyginała na rękach jak nie chciała juz u mnie zasypiać, dlatego od tamtego czasu zasypia obok mnie na łóżku i taki wyginanie już się nie powtarza. Może coś ją stresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka zazwyczaj zasypia na rękach przytulona do mojego ramienia. tylko czasem zasnie sama. Juz próbowałam różnych sposobów ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! witam nowa mamę.....nie wiem co ci doradzić......a jaka jest przyczyna tego , że tak histeryzuje? doszłaś do tego czy nie? a może tak bez przyczyny sie rzuca? hm sama nie wiem...:( może tak po prostu się denerwuje i taka jest jej reakcja na coś co jej sie nie podoba....:o i może jej to przejdzie i się wyciszy? ale skoro piszesz , że boisz się że zrobi sobie krzywdę, to musiałabyś dojść przyczyny jej złości i tych ataków histerii....... Mcdzia nie napisałaś gdzie odbył się ten roczek? bo ładny ten ogród a ja jestem wrażliwa na ogrodowe uroki i zieleń.......:) i szybkiego powrotu do zdrowia życzę Jaśkowi!!!!!!!! ❤️ my wróciliśmy od teściów..... po co ja tam jadę?????? aby tylko żeby się zdenerwować chyba :o:o:o aha Moniko! ekspert Karolina na pewno coś rozsądnego by ci doradziła, ale jej chwilowo nie ma tu...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego rozlazła sie tak ta strona ?????? pewnie Elcik to tym razem twoja zasługa.........za długo kropkowałaś:o raz za szeroko aya się śmiała :D i też tak się ta strona wtedy rozwlekła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mamusie:) ja niestety tez nie wiem co moze byc przyczyna takiego zachowania Jasiowi zycze szybkiego powrout do zdrowia:) mam nadziję ze nie przerodzi się to w jakąś większa chorbę, trzymam kciuki za niego;) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Amamen. nie mam pojecia dlaczego mała sie tak zachowuje. Teraz na przykład jes grzeczna i raczkuje po mieszkaniu i bawi się. jednak w jeden moment potrafi zmienic jej sie humor i nie idzie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest lepiej z mężem chciał się nawet godzić:P ale ja jakos nie moge, bo to mi w głowie siedzi, ale rozmawiamy normalnie, tylko jakoś nie miałam ochoty, moze jutro, ja chyba tez jestem jakaś zawzięta głupia ta rozlazła strona 🌼 a co ci teście zrobili, ze ich tak nietrawisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja emilka jak jej nie dam czegoś co ona akurat chce to też się wscieka, płacze i wygina, a nieraz przy usypianiu to omało mi z rąk nie wyskoczy dzieci nie kontrolują swoich zachowan i może ona akurat tak okazuje swoje zdenerwowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obserwacji wynika tez ze dzieci mają \"złe humory\" jak jest zmiana pogody albo niekorzystny biometr (jakkolwiek się to nazywa) aya dzisiaj sama z mężem:P, ciekawa nocka się szykuje... monika napisz wiecej szczegółów tych napadów...czy ona się ładnie bawi a tu nagle z niczego te nerwy? czy o coś? elcik to zaszalałaś dzisiejszej nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie często tak z niczego, a czasem tez na spacerze gdy ją wkładam do wózka, zdarza sie coraz częściej w autobusach. Musze ją brac na rękę, a nawet i to nie pomogło wczoraj. płakała i krzyczała no i wyginała całą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to chyba nie wpływ pogody. Ona od kilku miesięcy jest coraz gorsza, a i wczesniej nie było znowu zbyt cudownie, zeby ją pochwalić. casem zdarzały jej sie dobre dni, nawet kilka pod rząd. nawet miałam nadzieję, ze tak zostanie. ale ja byłam naiwna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mame :D Miłosz także ma takie napady złości gdzieś czytałam że to może być bynt rocznego dziecka Mysia Pysia napisz więcej o sobie i swojej niuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elcik. dziękuje Ci za pomoc w wejściu na forum (mojaniunia@autograf.pl to waśnie ja). Właśnie oglądałam zdjęcia Twojej pociechy, fajny z niego bobas. Co do mojej Martynki to brak mi słów zaskakuje mnie. Właśnie sama zaypia. pokrzykuje tylko co pare chwil. przecztałaś co napisałam od oczątlu? to znaczy od 19.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×