Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

alka czego chcesz ty od swoich nóg, jak na panią seniorkę to niexle sie trzymają:P mój mąż był pod wrazeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala a twoja mama pracuje? bo przeciez ona by mogła siedziec z nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola poszła wyłączyła gadu i poszła oglądać Oskarka...:) :) :) ale dziś mam z tymi bąkami ....:o mówię wam......taki napękany brzuch mam....co ja takiego zjadłam??????:o muszę znów do łazienki........zrobić pierdusa.......hihihihihhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola poszła wyłączyła gadu i poszła oglądać Oskarka...:) :) :) ale dziś mam z tymi bąkami ....:o mówię wam......taki napękany brzuch mam....co ja takiego zjadłam??????:o muszę znów do łazienki........zrobić pierdusa.......hihihihihhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie pracowała, to nie byłoby problemu sylwek.......a tak nie mam z kim ją zostawić:(.....tym bardziej , że ta praca to byłaby blisko i nie musiałabym myśleć , że pójdę do sklepu za marne 500zł...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usypiała emila w wózku a może jaks kuzynka, która ma dużo czasu i nie pracuje, albo zufana kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o:o:o:o:o sory że tak o tych bąkach ale jest to nieco.....no uciążliwe...i jak tu być sexi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego.......albo pracują albo brak akurat mi takiej kuzynki........szkoda.........:( strzeliłyśmy się jednocześnie sylwek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego.......albo pracują albo brak akurat mi takiej kuzynki........szkoda.........:( strzeliłyśmy się jednocześnie sylwek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale równo piszemy;) idę prac fotelik, bo dostałam od kuzynki i jest trochę przykurzony ale jeszcze tu wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcik jak to możliwe że ty sobie siedzisz na gadu, a tyranek sam szaleje???????? :) ja nie mogę Nadii zostawić bo zaraz coś zbroi.....ona zaraz ciągnie wszystko i zwala....normalnie szoking z nią jest...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer włączony a ja zanim biegam :D jak coś przychodzi to czytam, poprostu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że tak Elcik...to rozumiem ;) idę bo mała śpi a ja mam ochotę na gofry.........papapapapapapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jestem:D. Zastanawiam się czy iść z małą do Oskarka, ale teraz akurat leje 😭 czy tylko z Pawłem. Mała jeszcze śpi u mamy... :O Muszę poczekać aż mój pan wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofrrrrrrrrryyyyy powiadasz :D Uwielbiam, mniam mniam ;) Nie mam w domu swojego gadu, bo zawsze używamy męża, a właściwie to rzadko używamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide piec moje rureczki, bo ciasto zrobiłam rano, a ono musi lezec ok. 6 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idźcie sobie... jedna gofry, druga rureczki, a ja najprostsze andruty zrobiłam... ;) :P (chyba dobrze napisałam, chodzi mi o te wafle z dżemem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Co to za rureczki Sylwek? Ja karmię jeszcze Jasia piersią. Cieszę się, że suknia była aż tak dobrze skrojona, że tuszowała moje ZWISY!!! Jasiek ssie pierś wieczorem przed snem, ale wczesniej staram mu się robić jakąs kolacyjkę, żeby się najadł. Jasiowi rosną chyba zęby trzonowe. Ma spuchnięte policzki, jęczy i ma gorączkę. Dam mu panadol na noc. Wyślę Wam więcej zdjęć, tylko jak sie będa powtarzały to wybaczcie. wysyłam też zdjęcia z roczku Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie cię skomplementowałam już wcześniej Mcdziu, że masz jedrne cycusie bo tak ładnie ci leżały i nie wylatały....:) wiec nie opowiadaj nam tu o jakichś zwisach bardzo sexi rzeczywiście wyglądałaś :) przysyłaj przysyłaj fotki!!!! chętnie poogladamy! a Nadii też wychodzą trzonowe znaczy juz ma u góry jeden, teraz idzie drugi i na dole dwa naraz idą :( biedne te dzieci na te ząbki :(:(:( andruty a jakże!!!!! dobrze viola napisałaś!!~!!!!! to w końcu poszliście czy nie????? do Oskara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia wcina aż jej się uszy trzęsą.........te gofry.......:) aya ile waży teraz Julka? bo mnie zaczyna martwić ciężar Nadii :( ja jej po prostu uwlec nie mogę!!!!!!:o:o:o:o:o:o:o:o:O nie mówiąc o dłuższym trzymaniu na rękach...:o chyba zacznę ją odchudzać...serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam rureczki, takie pieczone a do srodka daje się mase białą i ciemna, a do masy dałam troszke spirytusu zeby lepsze były;) andruty i gofry tez lubie, ale nie mam gofrownicy:( czy jak to się tam nazywa jak emil pójdzie spac to sobie wreszcie na spokojnie obejrzę zdjecia:) emilka ma dopiero jedynki i dwójki, ja myślałam, ze to juz z górki poleci z tymi zebami, a tu przy trzonowych takie akcje, az sie boje brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wszyscy u Oskarka. Mały jest cudny, ma 8 dni, ma ciemne włoski długie na 3 cm! Wiecie jaki fajny :) Cały czas śpi 😴 Oliwia spisała się na medal, w ogóle nie marudziła, ona jednak najbardziej lubi do nich chodzić. Nawet bawiła się ze straszym chłopczykiem :) No to idę dać jej amciu, a zdjęcia to chyba jutro zobaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być: starszym chłopcem... ;) Ja zdjęć od Mcdzi jeszcze nie dostałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się na ogladałam;) to weselicho było chyba swietne, tylu młodych było, no i wszystko takie super dograne suknia, kwiaty, strój jasia, sala ładna i i twój mężus;) a roczek superowy, dostał tyle prezentów:D, tort taki ładny, napiisz cos więcej, czym był przystrojony na wierzchu i o jakim smaku był no i swieczke tak doniośle zdmuchiwał, a udało mu się samemu zdmuchnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×