Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witam nareszcie jestem:) emilka dzisiaj spała do 8.20!!!!!! byłam w szoku, za to ja obudziłam sie o 7 i co chwileę chodziłam patrzec do nie jczy wszystko w porządku, bo tak długo spi, ja to jakaś nie normalna jestem, jak wstaje o6 to się złoszcze, ze nie moge pospać dłuzej, a jak sppi to sie znowu martwie czemu tak długo spi;) dopiero teraz usneła, musiałam ja troszke na rączki wziąść WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI I ROKU ŻYYCIA DLA OLENKI:D:D:D:D❤️🌼:D:D:D:D❤️🌼:D:D:D:D❤️🌼:D:D:D:D❤️🌼:D:D:D:D❤️🌼:D:D:D:D❤️🌼:D:D:D:D❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 14. 1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych: 1) na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich, 2) na terenie zakładów pracy oraz miejsc zbiorowego żywienia pracowników, 3) w miejscach i czasie masowych zgromadzeń, 4) w środkach i obiektach komunikacji publicznej, 5) (skreślony), 6) w obiektach zajmowanych przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek wojskowych. 2a. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych na ulicach, placach i w parkach, z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu, w punktach sprzedaży tych napojów. O punkt 2a tu chyba chodzi;) Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z 26 października 1982 Dz.U.02.147.1231:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku......dobra podoba mi sie jak ktoś ma gorset , ale ja sama nie załozyłabym .....no chyba że byłby jakiś nietuzinkowy ;) a poza tym nie czułabym się, wolę jakieś wygodniejsze ciuchy ubrać :) sylwek nie żeby mi teście coś zrobili, tylko tak już jest że niektórych ludzi nie trawi się....po prostu......a poza tym była nagonka na mnie, że zabrałam im synusia........takie skrzywienie psychiczne z ich strony :p a jeszcze nagadali na mnie i nie wiedzą , że ja to wiem :D i jeszcze Piotr ma brata co tam mieszka i żonę......a z ta żoną całą i tym bratem nie gadamy 5 latek i chwała za to!!!!!!! a powód? no cóż........głupie obgadywanie z ich ( szczególnie jej ) strony....nie mogą przeżyć, gdy ktoś ma coś więcej, czyli zwykła zazdrość.......nie żebym była jakims szczególnie niezgodnym gadem :D ale jesli ktos wypisuje sms-y do mojego męża (a byłam w ciąży) że miałam dziecko ponoć przed ślubem, że jak tam byłam to ukradłam jej 100, i że przyjeżdżam na pewno do teściów po kasę itp. to znaczy chyba ,że nie jest ona normalna no nie???? smutne to ale prawdziwe....... no to się wyżaliłam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myslałam, ze to ja rozwaliłam znowu strone tą ustawą, a to na szczeście Sylwek tym razem:D:D:D:D No to Ci się dzidzia wyspała za wszystkie czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę kłaść małą zaraz.....i będzie trochę spokoju...... viola ty to ale jesteś niezgodna :p.....zabraniasz młodym piwko wypić na świeżym powietrzu...........żatuję oczywiście i doskonale cię rozumiem, to i tak długo z tym zwlekałaś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i całe szczęście, Amamen, że nie masz z nimi do czynienia:D:D:D Głupata niektórych przekracza wszelkie granice po prostu A oni się pewnie we własnej złości gotują:o Brrr...... Ja tam lubie gorsety i szerokie spódnice i chciałabym urodzić się w 18 -tym , albo 19 - tym wieku, żeby tylko łazienki wtedy były w normalnym użyciu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya a jaką mieliście pogodę w górach, czy tak jak u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya jesteś WIELKA!!! Dzięki!!!! 🌻 Teraz to zabłysnę!!! Nie wiedziałam że jest taka ustawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam pomysłu co z tym tortem.......:o hm hm hm dziś intensywnie będę myśleć.......:) u was też taka pogoda pod psem?????? wczoraj już było ładniepopołudniu a dziś zowu siąpi z tego nieba????????!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez uwielbiam takie suknie:) szczególnie takie ja mieli w przemineło z wiatrem, albo w tych kostiumowych filmach fracuskich 18-19 wiek suuuuuuuper takie wielkie, tylko łazienki to by się przydały, no i kto by to prał, a potem jeszcze prasował;) ja na weselu swoim to do ubiakcji chodziłam z moja siostra bo nie mogłam sobie poradzic z tą suknią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pogoda beznadziejna, w sumie narazie jeszcze nie leje, ale wszystko tak jakoś wisi w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, to Ci się rodzinka trafiła..:O:O:O tzn. Twojemu mężowi, no wiesz co? takie rzeczy? Nie mają co robić ludzie, nie dziwię się że nie lubisz tam jeżdzić... Sylwek, taki dzien senny to i mała pospała :D A trzeba było zajrzeć do nas o 7.00 a nie chodzić przez godzinę i zaglądać do małej :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalsze żale......i ten brat Piotra ma syna w wieku 8 lat i on jest chrzestnym do Niki ( był u niej 2 razy) i powiedział do niej raz spier.......jak myśmy tam byli i myslał , że tego nikt nie słyszał, ale ja słyszałam :o i jeszcze mąż ma siostrę 15 lat i Niki z Mateuszem sie lubieją i Niki chce jechać tam na wakacje znaczy się na 3 dni, ale ta zołza ( żona tego brata) się słowem do Niki nie odzywa :( i ona pyta dlaczego? bo ty mamusiu sie odzywasz do Mateusza.......Piotr nie chce żeby tam jechała , a ona koniecznie chce i co ja mam zrobić.....ona już sie pakuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem infantylna, ale przeminęło z wiatrem przeczytałam tyle razy, ze mam wszystkie karki osobno i film jest moim ulubionym (zawsze, jak mam doła:) ) no i te suknie...cudowne:) Ale się rozmarzyłam.... W górach była nawet ładnie, nie było upałów, ale na spacerki chodziliśmy (choć to raczej ciężka praca pchanie wóżka 45 stopni pod górę po kamcorach - Julka zasypiała z głową na tym pałąku z przodu zgięta w pół:D:D:D i schodzenie trzymając wózek z całych sił, żeby sie nie stoczył - wtedy ją przeginałam i leżała głową w dół:D:D:D) Więc nie narzekam, a teraz u nas pochmurno, ale raczej nie będzie padać, ale prognoza pogody mnie dobiła, bo w piątek ponoć do 36 stopni:o Nie wiem, jak ja w pracy przeżuyję: Bardzo proszę, Violkam, aż tak sie nie naszukałam, jak myślałam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie pojechaa Amamem, ale jak to wytłumaczyć dziecku? ... :O A nie może ten Mateusz do Niki przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, to okropne, co piszesz:o I jak tu dziecku wytłumaczyć, że ciocia to kretynka:o Jak się można do dziecka tak odezwać, albo nie odzywać wcale? No ręce opadają:o:( Aż dziw, że mąż Twój normalny;) Widać taki jeden rodzynek im się (i tobie;) ) trafił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya :D:D:D a gdzie był Robert? Nie mógł on wózka z Julką obsługiwać??? Biedna, Ty chudzino, że Cię nie porwało w dół z tym wózkiem :D ;) No Oliwia w takich warunkach zdecydowanie tak by właśnie spała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradźcie????? co byście zrobiły? ja muszę nieraz dobrze wszystko przemyśleć...... aha i jeszcze najważniejsze bo ta zołza miała wypadek z jej winy wyjechała z podporządkowanej i zabiła kobietę( mojej koleżanki ciotkę) :( i zwolnili ja z pracy za kradzież i w ogóle to jakiś margines z niej a wiecie co ostatnio napisała?.....że ona jest ciotą i życzy nam wszystkiego najgorszego, żeby życie sie na nas zemściło:(:(:( ja tam nie wiem ......ale ona chyba potrzebuje pomocy psychiatry....a gdybyście ją zobaczyły to na wygląd juz jest herszt, znaczy rżnie damę...ale jej nie wychodzi:p sory że tak dopisuje, ale tyle tego było że człowiek zapomina :) i co mam zrobić?????? pozwolic jej tam jechać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przerąbane masz z ta rodzinka amamen:( tylko jak to wytłumaczyć niki, może rzeczywiscie ten mateusz by przyjechała do niej albo powiedz jej ze przygotowujecie roczek dla nadi i ona jest potrzebna, moze tam jakies baloniki przygotowywac albo jakies inne ozdoby, jechac z tobą na zakupy, a potem to moze zapomni ze miała jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo Mateusz to dziki jest......on nigdzie nie wyjeżdża ani na basenie jeszcze nie był, ani nad jeziorem :( aby widuje sie z Niki jak przyjeżdza z dziadkiem i babcia do nas na jakąś imprezkę......albo jak my tam jedziemy.....dwa razy do roku....... co mam jej powiedzieć? głupia sytuacja , a najgorsze że ona zaczyna byc coraz starsza więc nie obędzie sie bez takich pytań.....oj ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie puszczaj jej tam kategorycznie, a jak ona będzie sie chciała zemscic to jeszcze małej krzywde zrobi, sama nie wiesz co w takiej głowie moze siedziec albo powiedz Niki, ze ciocia jest chora i nie moze jechać do niej ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pozwoliłabym za żadne skarby świata jechać tam moim dzieciom:p No właśnie, a Mateusz nie może do Was przyjechać? Albo powiedz, że oni wyjechali na wczasy i już;) W koncu lepsze małe kłamstwo od takiej prawdy, której Niki nie zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Amamen? A czy brat Twojego męża miał dobrze poukładane w głowie że się ożenił z taką kobietą??? No to straszne co piszesz. I weź puść dziecko do takiej baby 😠. Nie wiem, zrób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdybyście Wy po niego pojechali, to tez nie da rady? Napisz jeszcze raz, ile on ma lat, bo sie pogubiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd mi że mam taka przyszywaną rodzinę....znaczy ja ich nie uważam za żadną rodzinę, tylko na papierku, a mój mąż to całkiem sie odseparował od nich i jest mu bardzo wstyd,,,i wcale nie chce tam jechać , jedynie z moimi rodzicami to jedzie...:o wiem sylwek ona to wie że jest roczek, ale oni jak wczoraj patrzyłam na nich(aha a jak my tam jestesmy to zabarykaduja sie w pokoju albo przeważnie wyjeżdżaja i Mateo zostawiają) jak fajnie sie bawią to mi żal i ten Mateusz tak prosił :ciociu niech Nikola przyjedzie na pewno, i potem jeszcze jak siedzielismy w aucie: Nikola nie zapomnij do mnie przyjechać! :o:o:o w sumie jest tam jeszcze Honorata (siostra Piotra) i teściowa więc .....no własnie więc co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya on ma 8 lat teraz idzie do drugiej klasy to chyba 8 no nie? odpada bo on taki dziki jest ......nigdzie nie jadą z nim...bo oni maja zespól i ona to jest gwiazda estrady :p:p:p tak graja po weselach i oni tego Mateusza tak mają bo mają, wiecznie wyjeżdżają a gospodarstwo odłogiem leży :( i Mateusza ona nie puści do nas , to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba najbardzziej zal tego Mateuszka:( jemu brakuje kontaktów z dziecmi, ale jak ona moze traktowac swoje dziecko tak zeby go nigdzie nie zabierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Niki to gdzie by była? U tej siostry męża, czy u tej zołzy? Bo jak do zołzy, to trochę strach:o Chyba, zeby ich nie było, bo będa w trasie;) A czemu nie puści Mateusz, skoro i tak sie nim nie zajmuje? Osz qrwa mać, zapomniałam tabletki:(:(:( No to pięknie:o A one mają poślizg 3 godzinny maksymalnie, aja "jedynie" o 4 się zapomniałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Aya! jak mogłaś ?!?! :D no to teraz dodatkowe zabezpieczenie trzeba bedzie zastosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×