Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

czołem dziewczynki, ja lecę idę się wykapać i nyny:) oby Wasze skarby do jurta wyzdrowiały i obudziły się bezsraczkowe :D i bezkatarkowe a Wy wyspane i wypoczete:) papapapapapa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie miałam ten sam problem, jeszcze jak byliśmy na etapie kupowania mieszkania zanim zaczęliśmy budować to się okazało,że do windy to gówno szerokie nie wchodzi!!!!!!!!!! (ten wózek: jeden dzidek obok drugiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Sylwek że zatrudnili kogoś..... Będziesz mieć więcej czasu.... Dla Emilki, męża noooo i dla nas też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny ten wózik........bo na zime to taki musisz mieć...Nadinek jeszcze nie śpi!!!!!!!!!!!! chodzi i myśli może że jest rano albo co:O:O:O:O p. doktor nir kzał dawac mleka ale dam jej rozcieńczone bo ona kleik nie chcce ani kaszki ...nic!!!...po prostu nic! więc chociaz to rzadkie mleko jej dam..................wiem że trzeba dawać ryżu ....wiem;) ale żeby tylko chciała jeść:O:O:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze bede miała wiecej czasu i bede mogła sie wyspac bo mnie juz to wkurzyło na okragłe wstawanie o 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc! Ja też jestem zabiegana strasznie :( Umyłam dziś okno, poodkurzałam i jeszcze muszę podłogę skończyć myć :( Była rano opiekunka na próbę, może nie będzie tak źle... Właśnie mi się przypomniało, że w programie edukacyjnym dla młodych lekarzy Educor, w którym biore udział :classic_cool: mam do północy odpowiedziec na pytania sprawdzające wiedzę, a ja nie mam pojęcia o tym, bo nie miałam czasu. Zaraz się wezmę. Amamen, mozesz dawać sok z marchewki, ale bez jabłlka i innych dodatków. Mówię z czystym sumieniem, bo niby się nie powinno dawać dzieciom ze sraką surowego, ale mnie pediatra doradził i na straszną srakę Michała to było bardzo dobre. Jak ja chaotycznie piszę, sorry :O MamoZuzki ja jak najbardziej polecam wózki ze skrętnymi kołami :D Oczywiście modele, w których jest możliwość zablokowania. Wtedy po równym chodniku, w sklepach itp. masz niezwykle zwrotny wózeczek a jak idziesz na spacer po wertepach, blokujesz kółka i wózek (mój przynajmniej jest stabilny i wcale nie \"tańczy\"). Ja mam spacerówkę Chicco Ponee SX z ocieplaczem na nóżki i rozkładanym (prawie na całkiem płasko, choć nie do końca) oparciem. Wózek swietnie się składa, NIE SKRZYPI, (tak na marginesie Graco skrzypią chyba wszystkie), jest lekki 5,5kg, ma wygodna rączkę (znosisz po schodach jak walizkę, a w drugiej ręce dzidzię). Jestem bardzo zadowolona, bo mój poprzedni wózek to był koszmar nad koszmary! Kosztował 539zł (jeszcze był na niego rabat 50zł w Dziecku, co jakiś czas tam sa rabaty). Ale zrobiłam reklamę Chicco :D Amamen, normę wczoraj wyrobiłam ;) :p Mam dziś ochotę znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki mój mąż Cię polubił natychmiastowo. I nie tylko za wózek ale głównie za całokształt i normy....no i za ławicę ryb bo zapisałam sobie te zdjęcia i je oglądnał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla męża mamoZuzi :) Wypróbowaliście już ławicę? :D Ja mam taki wózek: http://www.chicco.pl/main/map/results.asp?advanced=1&simple=&t=&ps=0&pa=0&price=&age=&oportunity=&category=11&cena=0&nazwa=1&kod=1&cname=Na%20spacerze&id=1238 On się jednak nazywa Chicco Ponee XS Plus , na tym zdjęciu nie ma ocieplacza na nóżki, za to jest na tym zdjęciu: http://www.chicco.pl/main/map/results.asp?advanced=1&simple=&t=&ps=0&pa=0&price=&age=&oportunity=&category=11&cena=0&nazwa=1&kod=1&cname=Na%20spacerze&id=1138 I zwróćcieuwagę na to, żeby wózek miał nie wiem jak to napisać, jedną rączkę a nie dwie :O To znaczy miał ten uchwyt do prowadzenia połączony, a nie oddzielnie dla każdej ręki. Łatwiej pchać taki wózek jak się np. niesie zakupy lub prowadzi dziecko drugą reką. I właśnie przy prowadzeniu Michala na spacerach za rączkę (jak już ma dość siedzenia w wózku) doceniam skrętne koła. Nie wiem czemu inne dziewczyny są niezadowolone z tych obracających się kółek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowiłam już męża...baaardzo się cieszy :D:D I wielkie dzięki za pomoc. Jutro spróbujemy złapać taki model w jakimś sklepie i zobaczyć go dokładnie. Bo jak poczytałam dokładnie to wszystko ma czego szukamy. Ten wózek.... A mąż się na ławicę napala jak szalony.... Hihi...i psioczy na mnie, że zamiast klikać to mam na tę ławicę przyleźć do łóżka...:D:D:D No to idę :D Buziaki i słodkich snów mamo fasolki i wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamo Zuzki jestem ciekawa jak ta ławica Wam się udała? :D Może ja też męża namówię... ;) Sobota nas słoneczkiem przywitała, zaraz się ubiorę i pójdę na spacer, bo Paweł dziś w pracy to same pójdziemy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No i jak tam ławica? :D My normę wyrobiliśmy znowu ;) Ale nie była to ławica :p Nic mi się nie chce :O Męża nie ma, Michał marudzi, do domu wpada lodowate powietrze przez otwarty balkon. Idzie zima 😭 😭 😭 Aha, no i mam jeszcze sraczkę stresową zwiazaną z poniedziałkowym pójściem do pracy :( MamoZuzi a Ty z kim zostawisz Zuzię jak wrócisz do pracy? Z którymś z waszych rodziców, czy tez opiekunki będziecie szukać? Violkam, koniecznie męża namów ;) Amamen powinna zarządzić jeszcze, że raz w miesiącu jest obowiązkowa ławica :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kanał:o poszłam wczoraj na basen, a tu się okazało, że jest nieczynny do odwołania W sumie dobrze, że poszłam, bo przynajmniej chłopaki nie polecieli dziś z rana na lekcje pływania;) Ja za to byłam się obciąć, ale chyba za mało, bo zaraz po przyjściu do domu miałąm ochotę iść znowu:D:D:D Strasznie u nas zimno:( no i nic mi się nie chce:o Normy nie wyrobiliśmy, bo Robert znoaeu długo siedział przy kompie, tak, ze już zasnęłam, a potem usiłował mnie obudzić, a ja się nie mogę obudzić i już chyba mu w końcu powiem, żeby nie zwracał uwagi na mój sen i nie wysilał się na grę wstępną:p:D:D:D tylko od razu przechodził do sedna sprawy;) przynajmniej będzie szybciej, pewnie zanim się zorientuję, że się coś dzieje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja mam wózek z graco i wszystko byłoby ok, gdyby nie to skrzypienie, którego nie da się wyelimimnować, więc nie polecam Jetsem, jestem , mamo fasolki:) tylko nie mam myszki podłączonej tym razem do laptopa i wszystko robię dziesięć razy wolniej😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen to chyba najczęściej zmienia nicki:D:D:D Julka już godzinę się bawi w łóżeczku zamiast zasnąć:o:o mimo, że była śpiąca:o Dziwne, bo rano usypia bez problemu, a po południu jakoś nie może:o a potem mamy iść do teściowej i pewnie będzie zgrzyt, że pójdziemy tak późno(no bo zanim w końcu się obudzi:o ) i wyjdziemy szybko, bo Julka i tak zasypia, jak zawsze:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam ochotę na ławicę:) Może namówię Roberta (oczywiście zanim zasnę, bo na śpiąco mógłby mieć niejakie kłopoty z utrzymaniem mnie w tej p-ozycji;):D:D:D No chyba, że znów wybierze kompa:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, czuję się samotna i opuszczona przez was, więc idę sobie ugotować pastę cukrową do depilacji:p ciekawe, czy mi się uda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mnie nie było jak Ty byłas Aya :( Napisz jak się udała pasta cukrowa :D I czy bolało, bo ja nie rozumiem dlaczego ten zabieg miałaby niby być bezbolesny, skoro to jest wyrywanie włosów :IO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie przyslij zdjęcia nowej fryzurki :) Ja dziś mam zamiar ufarbować to znaczy szamponem koloryzującym przyciemnić. Nie zdecydowałam się na zmiany fryzu i jednak pójdę do pracy jak z domku na prerii. Ale mam stresik przed tym poniedziałkiem A mamaZuzki gdzi się podziewa? MOże jakiś uraz nastąpił w czasie wykonywania ławicy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki ja też mam stresa przed poniedzialkiem :O:O:O Niby zakładu pracy nie zmieniam, ale mimo wszystko... nowe otoczenie, inna atmosfera :( Mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia znalazła sobie nowe hobby: mam z nią tańczyć do piosenki Bartka Wrony \"Maria\" :D Cieszy się przy tym tak bardzo, że jak kończy się piosenka to krzyczy wniebogłosy...wszystko byłoby fajnie, tylko mnie już ręka boli od jej trzymania :O A rano piła wodę mineralną z butelki... 1,5 litrowej, chciała tak jak mama. W końcu wlałam jej w mniejszą, to oblała siebie i wszystko wkoło ;):P Dziś byliśmy na spacerku, mała spała 2 godz. i 20 min. a mnie nogi bolały bo wzięłam niewygodne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta wyszła chyba taka, jak trzeba, bo jak zastygła jest ciemnomiodowa i twarda, ale jeszcze jej nie próbowałam w akcji:o planuję atak na zarośniętą aktualnie klatę Roberta:D:D:D A my wcale nie byliśmy na spacerze dzisaj:( tylko do samochodu i do teściowej:o:( acha i wcale się tej pasy długo nie robi, bo zdążyła ledwie awanti przeczytać (a wiele czytania to tam nie ma;) ) i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya a to się kładzie na ciepło czy na zimno? Napisz jak się czuje Robert jak już będzie po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wypróbowaliśmy ławicę na sucho, ale poza atakami śmiechu niewiele z tego wyszło:o Na szczęście bez kontuzji się obyło:D:D chyba musimy sobie całą kamasutrę kupić, bo tak to jakoś dziwnie:o:o ale śmiesznie jak nie wiem co;) Violkam, na zimno, ale trzeba ciut podgrzać, zeby oderwać kawałek masy i ją pougniatać w palcach, zeby nabrała porządanych właściwości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie pewnie próbują ławicę;)....no wreszcie się moje seniorki wzięły za porządne normy!!!!!!!!komisja bedzie awansować szczególnie wyróżniające sie panie;)...:D:D:D no a ja mam wózek z Polaka i nie skrzypi:O ale mam oddzielne rączki, ale nie jest to jakiś specjalny problem:p, bo jak prowadzę Nadię to i tak idziemy 5 kroków do przodu i 10 do tyłu:O:O:O więc mi bez różnicy...:D:D:D u nas nadal burdello:O kurz i syf.....ale ciągle myśle że będzie kiedyś już po remoncie ....:O:O:O:O Nadia zrobiła dziś dwie sraki ale ma dietkę ...biedna 😭 my żarlismy po kryjomu bo ona zaraz wołałaby :AM AM AM.......mam wyrzuty sumienia.......😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my dzisiaj cały dzien w domu bo zimno i papda co chwilę emilka nadal chora, boje sie czy ta choroba nie zamieni się w oskzela, mam takie złe przeczucia, bo katar ma nadal i jeszcze ją zaczeło kaszlec, napiszcie czy czesto się tak dizeje ze po anginie moga być oskrzela chybabędę miała @ bo jestem strasznie upierdliwa i wszystko mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×