Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Jestem wysłałam wam Miłosza i jego butki takie sobie sam wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik mam pytanie jakiej firmy jest wasz wózek? łatwo się go składa? jesli jest w necie to podaj stronke ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten twój Milo! :D 🌻 słodki taki...a uśmiech ma zabójczy.....no i nieźle zasuwa na tych kolankach :) moja piekna jest na spacerku a mamusia niby prasuje.........hihihihihi teraz to serio idę........bo stertę prania mam aż pod sufit.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chodzi o wózek to nie ma stronki tej firmy a składa się w duł jak Tako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie tak jak parasolka:( więc też troche zajmuje w bagażniku miejsca no nie? muszę szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Wszystkiego najlepszego dla Oliwki, no i Nadii 🌻❤️👄🌻❤️👄. Jacek wczoraj kupił Jasiowi superowe sandałki. Kupił w Bacie za 39 zł., bo już przecena letnie jest. Są takie jak Bartki, zapinane na rzepy, skórzane i z usztywniana piętą http://www.bata.pl/catdetail.php?&catItem=3&selId=&action=&techId=&brandId=&size=&price=&art_number=&a_page=23&tipslist= Sam sobie też wreszcie kupił buty do garnituru! Mamofasolki nie przejmuj się, najważniejsze, że jeżdzisz. Przejdzie Ci ta niechęć do jazdy i zapomnij o stłuczkach!. Dobrze, że mieliście ubezpieczenie, bo faktycznie przezorny zawsze ubezpieczony:) My też mamy, dlatego Jacek tak chętnie daje mi auto:) Kończę, bo jedziemy jeszcze na zakupy...ostatnio codziennie jestem w jakimś centrum handlowym, mam już tego dość!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się za Wami stęskniłam!!! Dzięki za życzenia dla Oliwki, ja zapomniałam że dziś kończy 11 miesięcy :O I najlepsze życzenia dla Nadii!!! 🌻 🌻🌻 Amamen jak ty to skromnie mówisz o tej swojej córci! A przecież to wielkie wydarzenie że już chodzi!! :D ❤️ Suuuper!!! Nie miałam dziś czasu, mocno pracowałam w pracy, wyszłam dziś z biura o 16.45, muszę się Wam pochwalić, że dziś moja szefowa mnie awansowała... ! :) Taki mały awansik, z jeszcze mniejszą podwyżką... ale dobre to niż nic :) Ale smutne jest to że za tydzień przechodzę do innego pokoju i nie będę mogła w pracy tak często do Was zaglądać :( Ale damy radę! Jestem sama, bo Paweł w trasie, muszę się zająć córcią. Mamo fasolki, zakładam jej spodenki, bo by miała kolanka czerwone, tylko wczoraj tak przy imieninach tatusia była w krótkim kompleciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Nadusi❤️🌼:)i gratulacje z okazji chodzenia to super!!!!! dzisiaj zakonczyłam całkowicie pracę, a jutro do biura pracy buuuuuuuuu, ale od poniedziałku zaczynam czegos szukac, na wrzesień no i gratuluje awansiku violkam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Nadusi❤️🌼:)i gratulacje z okazji chodzenia to super!!!!! dzisiaj zakonczyłam całkowicie pracę, a jutro do biura pracy buuuuuuuuu, ale od poniedziałku zaczynam czegos szukac, na wrzesień no i gratuluje awansiku violkam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko tu......cicho, jakoś pusto......:( śliczne te butki dla Jasia, podobają mi się! szkoda Wiola , że rzadziej będziesz do nas zaglądać.....ale ja myślę, że jak sie postarasz to nie będzie źle ;) i jakoś nas nie opuścisz......wierzę w to! no i gratuluję awansu!!!!!!! nie odpisałaś mi viola gdzie chcecie jechać? na kwaterę czy do pensjonatu? i gdzie? w czymOliwia będzie spać? bo ja jak jechałbym z Nadią musiałabym wziąść kojec ona tak lata po łóżeczku jak szalona!!!!!! więc z łóżka spadłaby mi....:0 a poza tym godz. 19-20 musiałabym być już w domku i nigdzie nie wychodzić:( bezsensu....chyba ja zostawię, siostra nie daje mi spokoju.....ona chce sobie ją koniecznie pożyczyć na tydzień.....hihihihhi tak gada...:D jutro będę wiedzieć czy jedziemy czy nie.....my tak zawsze...:0 do końca nie wiemy :0 i zawsze na ostatnią chwilę wszystko załatwiamy.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwek nie zauważyłam , że jesteś....na moment idę myć włosy Niki :( zaraz będzie u nas wielki płacz...ostatnio tak reaguje na płukanie tych długasnych włosów , nie mówiąc o rozczesywaniu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też sobe nie wyobrazam jechac na wczasy i chodzić spac o 19, a gdzie te szalone noce przy piwku i spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniu miałam naradę jeszcze w przedszkolu i emilke kąpała moja siostra z mezem, to jego drugie kąpanie małej chciałam zrobic złą minke ale nie wiem jak ją zrobić hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwadratowym nawiasie napisz zły, bez spacji żadnej albo wściekły....a zwykłą smutna minke dajesz dwukropeki otwarty nawias........hahahahahahaha ale ci wytłumaczyłam.....myśle że rozumiesz mnie? idę gdzieś na łajzy , męża nie ma znowu....:( .....ale to juz ostatni dzień co go nie będzie...ponoć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś to byście już teraz wyjezdzali na wczasy, jakby siostra została z nadią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież Nadia nie chodzi jeszcze sylwek....tylko się puszcza i biegnie na oślep...:D:D:D....ja tego nie nazywam chodzeniem.....ale na pewno Jasiek też już parę kroków zrobił tak? albo Michał....bo przecież oni najwcześniej raczkowali i chodzili przy meblach....no i Miłosz też pewnie już sie puszcza? tylko wy nic nie piszecie ...:0 bo u Nadii to w szybkim tempie to poszło....dosłownie z dnia na dzień....:D sama jestem zaskoczona tym faktem.......u Nikoli było zupełnie inaczej.....:D BĘDĘ POTEM SPRAWDZIĆ KTO SIE WPISAŁ NA LISTE OBECNOŚCI....:) komisja musi czuwać, czy się dziewczyny dobrze prowadzą;););)........hihihihihihihih viola pewnie świętuje z mężem awansik jak na wiodącego zboczka przystało......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JESLI JECHALIBYSMY TO JUTRO W NOCY ALBO POPOŁUDNIU W SOBOTĘ....:D sory za caps locka siostra chce z nią zostać koniecznie...przed chwilą dzwoniła....nie daje mi żyć.......:0 mieszka na sąsiedniej ulicy...:) a dzieci zostają z rodzicami tzn. tata mój już śpi, bo wrócił z ryb i był zły że nie może nic złowić.....hihihihihhihi a mama jeszcze chodzi po dworze :) ale jeszcze nigdy się dzieci moje nie obudziły jak wyszlismy z mężem albo jak ja sama gdzieś poszłam:D NIGDY:D...wiedzą że mają spać.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz fajnie, a ja musze czuwac, bo maż śpi, jak juz pisałam on ciagle spi, tak jak twój na ryby to on na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego ty musisz czuwać? przecież jak dziecko śpi to śpi.....z chwilą położenia ich do łóżek, ja wychodzę i do widzenia......Nikola śpi jak kamień, a Nadia też ,oprócz paru nocek, gdy jej zębale wychodziły...i do rana jest spokój....:D kocham godzinę 19 albo 20........:D:D:D ostatnio 21 .....bo o tej godz. chodzą spać :D:D:D ALE ZABRZMIAŁO.....jestem może wyrodną matką co?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi jakos tak zostało od małego jak była że się co chwile budziła ja uwielbiam godz. 19, 20 wreszcie mam czas dla siebie, nie jestesmy wyrodne prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, to kiedy Ty chcesz wyjeżdżać? Jutro? Tak szybko? My chcemy jechaćna kwaterę ale z łazienką ni żeby był dostęp do kuchni. a jak ze spaniem to nie wiem, na łóżku ze mną chyba, cały czas mam nadzieję że aya przyjedzie i mi podpowie jak Julka spała, bo chyba nic nie pisała że bierze dla niej jakiś kojec, nie? Ja awansu nie świętowałam z mężem, byłam bardzo zmęczona, wczoraj robiłam nadgodziny w pracy, więc poszłam szybko spać, a mąż jeszcze golił sobie głowę w łazience, tylko mu zagroziłam że jak przyjdzie i mnie obudzi...😠 ...to..... 😡... no, ale nie obudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już po śniadanki i po herbatce ....................... Miłosz śpi A Ja 😭 bo znowu mam problem ze szczęką i niemoge jeść jabłek i śmiać się 😭 Nie napisałam wam wczoraj Milo był jakiś podejżanie grzeczny oczywiście na noc dostał czopki Viburcol ale to chyba na niego nie działa A dziś po obiadki oczywiście Miłosza, wybieramy się do dziadka na czereśnie i wiśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem........wczoraj stanęło na tym , że jak pojedziemy to pojutrze albo w poniedziałek.....ale jakoś nie mam ochoty.....:0...nienawidzę się pakować, ciągle myślę czego jeszcze nie zabrałam...:0...musimy sie zdecydować bo mąż podał taki termin w pracy i wszyscy wzięli urlopy w innych terminach..:( tak , że potem już niczego nie zaplanujemy :0 małe wstały:) jesteśmy jeszcze w piżamach :)...ale już po śniadanku:) ach dziewczyny, co to była za noc :D:D:D:D:D:D;);););););)...pływałam.......hihihihihihhihihihhi dobra idę się ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mój mąż ma taką pracę , że juz mnie zaczyna to wkurzać...dziś miał mieć wolne....ale musiał jechać bo szef jechał na zebranie.... miał być o 10 w domu....a przecież jest już 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bezsensu.........my jak na zakupy to ciągle biegiem...zaczyna mnie męczyć takie życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja byłam w urzędzie, koszmar 45 min. mnie rejstrowała, tyle papierków od teraz juz mam wakacje:):):) aya to już cyba wraca, może dziś... amamen ty to maz dobrze z tym mężem, po tylu godz. pracy jeszcze ma ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×