Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

EEEE SYLWEK to go weź obudź........wiesz na pewno jak...... mama fasolki pewnie już poszła wiadomo gdzie i po co... nie nadarmo dostała to drugie miejsce.......:) komisja wszystko tu notuje i czuwa nad wszystkim.....:D:D:D JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO WYPRZEDZISZ VIOLĘ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy mi po urodzeniu emilki tak strasznie temperament się zmniejszył, sama sie nie raz zastanawiam czy ja normalna jestem jeszcze dawniej to dwa razy mi nie trzeba było mówic z jednej strony bym chciała, ale jakos mnie nie ciagnie, chyba rzoumiecie o co mi chodzi bo jakos nie umiem wam wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wam powiem tylko się nie smiejcie, ostatnio to nas cos jakos napadło w łazience.... no wiecie co.... i do tego na pralce ale fajnie było:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ponoć nieraz bywa.....ja akurat tak nie mam i nie miałam....ale rozumiem cię:) zauważ sylwek że mamy fasolki już nie ma, a i viola coś pisała że dziś kolej na nią....no wiesz.....one to już robią dosłownie na wyścigi:0 a komisja sobie tutaj wszystko dokładnie n o t u j e......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COOO????? Boże sylwek a ja już myślałam że ty taka porządna jesteś;););););) nasuwa mi się pytanie czy TO robiliście w jakimś szczególnym miejscu? może dziwnym albo takim, ze pamietacie to do dziś.....bo komisja jest ciekawa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy komisja pamięta jakieś dziwne miejsce, w którym to robiła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komisja odpowie jutro:).........gdzie to robiła......po waszych wypowiedziach......podejrzewam, że ( może? ) tym razem chociaż raz wygram:0:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych starych czasów przed małzenskich nic sobie takiego nie przypominam więcej, bo ja tylko ze swoim mezem to robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znając te nienasycone istoty to mogę przegrać:(:(:(:(....:D żal mi trochę Mcdzi....ona nie może ....bieeeeeeeeedna ona:( ale kto ją tam wie.....:) :D ok komisja już długo tutaj siedziała i notowała ...a teraz udaje sie na spoczynek ;) :D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta komisja to chyba jednoosobowa w składzie kto: no amamen... :D Jejku, i kto tu o seksie co chwilę gada, ja to chyba spadam w notowaniach... No ale już dobrze, muszę się Wam czymś pochwalić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oliwia zaczęła RACZKOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I JEST TERAZ WSZĘDZIE. Oczywiście jeszcze nie śpi ale już idziemy. A w łóżeczku klęka i chwyta się rączkami za brzeg łóżeczka. Wiem że jest jakieś 3 miesiące za Waszymi dzieciakami, ale macie się cieszyć razem ze mną!!! 😠 Dobranoc wszystkim życzę... Ciekawe gdzie to Amamen robiła ..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co wy spicie jeszcze?????? gratulacje dla Oliwki:):):):):)super to teraz będziesz biegać za nia emilka tez jakby raczkuje ale to mozna bardziej nazwać czołganiem, bo odsuwa nózki tylko pupy do góry nie podnosi a moze amamen zalicza jakies nadzwyczajne miejsca? hahahaha mamo fasolki ty to chyba zabalowałaś wczoraj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz byłam na zakupach i obiad ugotowałam, a teraz emilka spi biorę sie zaraz za przesadzanie kwiatków noooooo gdzie wy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...dzień dobry!!!!! sylwek !!!!! widzę , że czuwasz.....tak to jest dziewczyny nas olały...:( Wiola lata za Oliwką pewnie ;) GRATULUJĘ postępów!!!!!!!! no to pięknie...a pisałaś jeszcze niedawno , że ciebie \'\'garbienie\'\' się czeka dopiero za parę(?!!) miesięcy.....a ty już teraz musisz mieć oczy dookoła głowy:):D:D:D ja jestem jakaś połamana dzisiaj.....jakis niewygodne to łożko mamy;);););) hihihihihhihihihihihi no i gdzie wyprawiało się harce, co?????? komisja cierpliwie czeka na wypowiedzi.......:D Idę troszkę posprzątać, ale Nadia nie śpi, więc nic raczej z tego nie będzie:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wczoraj ktoś napisał w topiku:\'\' Jakie podobają się wam imiona dla dzieci..\" że imię dla chłopca to Nabuhodonozor........:0 napisałam temu komuś , że zerżnął to z naszego topiku......ale to wcale przecież nie jest imię!!!!!!!!hihihihiiihihi.....a to jest typ człowieka po kłótni z żoną przecież...no nie? :D:D:D IDĘ BO WAS NIE MA....wpisywać się, wpisywać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Straszny upał, mężuś wybył od rana na uczelnię a ja miałam z Michałem iść na zakupy. Ale jest tak gorąco i duszno, że się boję, zwłaszcza, że on czapki jak jest ciepło nie toleruje żadnej :( No i nie ma nic do jedzenia :( Może zadzwonię do rodziców, niech z nim ktoś posiedzi a ja wyjdę sobie :p Droga komisjo, najpierw w wannie, a potem w oparciu o biurko ;) A Nabuchodonozor to był jakiś król, chyba Babilonii, czy czegoś tam :O Ale nie wiem jak można tak dziecku na imię dać :O Michał ma wysypkę, chyba jednak nie toleruje kurczaka 😭, a może to od szpinaku, bo tez był w tym obiadku :( Violkam, zapomniałabym, gratulacje dla Oliwii. Za parę dni zatęskinisz do dziecka stacjonarnego ;) Powodzenia w bieganiu za małą rozrabiakąi pamiętaj najgorsze są początki, potem dzieciom się nudzi włażenie w te same kąty :D :D :D ALe super wyglądają raczkujące szkraby! A jak wychodzisz do kuchni i ją wołasz, to przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamo fasolki nie próbowałam jej jeszcze wołać z kuchni, ona na razie robi to powoli i to w obrębie pokoju. A wygląda przy tym tak nieporadnie :) A ja mam syf w domu, nie potrafię się dziś zorganizować, małej wychodzą jedynki, jęczy i stęka, woła mnie co chwilę i marudzi. Wyjechałam z nią do mniasta o 11.00 w ogóle nie zasnęła, taki upał że własnie wrociłam do domu i nie wiem jak nie zaśnie to nic w domu nie zrobię, a mężuś w pracy i ma wrócić dzis później. Amamen nic szczególnego mi się nie przypomina poza prysznicem i w samochodzie. Idę uśpić małą, nie wiem czy mi się to uda... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się Wam poskarżyć, wczoraj mąż szedł się kąpać, mówię mu że czekam... i żeby szybko wrócił, to wiecie co..? wrócił jak zasnęłam.... i znowu nic... nic mnie dzis nie boli tak jak Amamen, bo niby po czym 😠 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka własnie wybiera się w chodziku na balkon ale jej firanka przzeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż właśnie tez dzwonił ze bedzie dzisiaj później zjem sobie obiadek za chwilę i pójdziemy na spacer, ale musimy gdzieś cienia poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wannie i na biurku to wczoraj było, a dziwne miejsca? Raz na \"łonie natury\", pralka tak jak Sylwek, wszelkie stoły lubię ;), w stodole też raz :D Przypomiało mi się. że Viola pytałaś: Otóż pewmie mi nie uwierzycie, ale my wytrzymaliśmy do ślubu ;) :classic_cool: :classic_cool: Obojgu nam zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę - wierzę Ci i gratuluję! a nie kusiło Was? Oliwia nie śpi od 8.30 :( i wcale nie zamierza, kot ma teraz przechlapane, bo Oliwia wszędzie go dopada. Właśnie doczłapała się do szafki z telewizorem, dorwała album i wyrwała z niego jedną stronę :( A.........miało być tak pięknie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia spała godzinę, zdążyłam w tym czasie posprzątać. Nic nie chce jeść, całe górne dziąsła ma opuchnięte 😭 Ciekawe kiedy wyjdą jej te zębale. Upał.... skwar, tata właśnie kąpie Oliwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam deprechę :( Niech już dostanę ten okres, to wszystko przejdzie mam nadzieję. Wkurzają mnie moje piersi (zwisy), mąz nie udziela mi żadnego wsparcia, wkurzyła mnie bezmyślność teściowej i lekceważenie teścia, rozpier....łam samochód i zapomniałam, że na allegro licytowałam 4 książki, no i wygrałam tylko dwie i po co mi one jak nie mam kompletu 😭 I jeszcze to, że nie mam możliwości wejść sobie do łóżeczka (a mam świeżo zmienioną pościel), tak jak zawsze lubiłam z herbatką i książką, bo śpi w tamtym pokoju Michał i nie mogę zapalić światła. A mój mąż wlazł tu do mnie i kaszle jak gruźlik :( Już raczej się tu dziś nie pojawię, żeby Wam nie psuć humoru. Co to za stan jakiś okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Cię dopadło mamo fasolki... :( nie martw się , jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw proszę o radę.....:0 mamo fasolki a jak wygląda ta wysypka Michała? Nadia ma na plecach i brzuchu same takie plamy:0 nie mam pojęcia co jadła i od czego ta wysypka...:0 😭muszę teraz uważnie obserwować tak? :0 Boże wiedziałam , że będę miała karę za to palenie w ciąży!!!!!!!!!! 😭 😭 😭 mamo fasolki depresyjki są....ja też niedawno tu się wpisałam, jak miałam wieczorną depresję:0 i nikt się na dodatek nie odezwał i nie dodał otuchy 😭 zleceważyłyście mnie.....😭 no to komisja teraz powie ,gdzie to robiła ;).............w sklepie w przymierzalni:D:D:D......no i co wygrałam???????????????????????????? :D:D:D Aha viola połamana byłam, bo właśnie ćwiczyliśmy wymyślne pozycje nooooooo! a nie , że nic nie było ;) :) i podziwiam cię mamo fasolki....że tak wytrzymaliście! macie medal odemnie!!!! :D bo mój mąż tak naprawdę mi nie wierzył, że ja jeszcze nigdy z nikim..... i koniecznie chciał to sprawdzić :0 bo ja byłam wywijas, znaczy na taką wywijaśną wyglądałam(tak mówił ), bo zawsze klepałam trzy po trzy, żartowałam rubasznie ipodpuszczałam facetów ;) ale był mile zaskoczony, że był pierwszy :) :D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki czasami tak bywa.... ale się nie załamuj, jutro bedzie lepiej:):):):) ja mam tez ostatnio takie dni, ze najchetniej to bym znikła z tego swiata, ale jak spojrzę na emilkę i te jej minki to od razu jest lepiej:) droga komisjo no nieźle, to chyba rzeczywiscie nas pobiłaś, zajmujesz 1 miejsce, chyba pozostałe członkinie się ze mną zgodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×