Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość Mcdzia
Ale Amamen widze stara ale jara:) hihi A wogóle to mie dręczycie, bo ja mam celibat do ślubu...a wy tu w kółko o jednym.Litości!!!Bo będę musiała sobie robić autocenzurę. No i Jasiek nie śpi, ten to dopiero nie ma litośći. Amamen a powiedź jeszcze raz czym Ty spierasz te plamy, bo ja zrobiłam pranie i porażka... Aya to będzie miała czkawkę giganta. A ja juz nie mogę sie doczekac zdjęć Julki znad morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak amamen - tyle macie tych ryb, co Wy z nimi robicie??? na śniadanie pasta rybna, na obiad ryba gotowana, a na kolację smażona albo w occie ... :D:D:D no nie bądź taka, przyslij mi trochę !!! please!!! bo mi ochoty narobiłyście. Aha i chciałam Ci napisać jeszcze koleżanko Amamen że ja nie kupuję mrożonek tylko warzywka również wyhodowane ale przez kogos innego :) Moja mama tez ma ogródek a na nim ogórki, włoszczyzna, fasolka, porzeczki, kiedys były jeszcze pomidory, ale teraz jest tam posiana trawka dla Oliwii, jak porobimy zdjęcia to Wam prześlę. A teraz juz kończę bo chyba od godziny jestem na forum 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
To ja dzis chyba dam Jaskowi rybę, kto wie może polubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potworek się obudził, nakarmie go i idziemy na zakupy. pa narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, współczucia z tym celibatem :D pewnie juz jesteś po tej pierwszej spowiedzi, bo jak pamiętam to u nas były dwie przed slubem i też pamiętam jak sie musiałam powstrzymywać od tych rzeczy. A ciężko było.... oj ciężko... :( Zdjęcie Wam wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemy te ryby, jemy!!!!!! węgorze wędzimy, sandacze smażymy a reszta idzie w ocet......:) Mcdzia na plamy oxy actiom max z Vanisha...namoczyć najpierw a potem dodać do prania....u mnie działa...ale najlepiej jak ta plama jest świeża.....:(....a jednak napisałaś stara:(:(:( idę się powiesić...:(:(:(:(:(:( 😭 😭 😭 no to ładnie tak wyżerać włoszczyznę mamie z ogródka ;) viola!????? :D no i koniecznie Pawełka wyspowiadaj ;)...kto go tam wie...:D jak ma takie przyzwyczajenie??? hm hm hm a mnie żadnych zdjęć nie wysłałas viola jeszcze tak stara nie jestem, żeby niedowidzieć.........:D czekajcie, nie daje mi to spokoju......Mcdzia czy ty pisałas ile masz lat? viola 28 tak? mama fasolki z Elcik po 25.......sylwek chyba 27?...eeeeeeee to wy też już stare jesteście......;););) oj przeleci wam...przeleci........:D:D:D...zobaczycie tak jak mi.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja pytam serio ...mamo fasolki co podawać żeby jej otworek pupny zasuszyć...jakie produkty.,........???? ja już nie wiem ale jak zaczęłam podawać truskawki i inne owoce to każda pielucha jest pełna............:( nawet nie zdązy przetrawić:( aha i tak woni ze chyba sobie maskę gazową kupię:(....i tak jakby śluz był w tej kupie czy coś:( :0:0:0 poradźcie!!!!!! co jej dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreas
hehe ja jestem dzieckiem urodzonym w lipcu, tylko ze 1980:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) piszę z Mimi na kolanach więc nie wiem co z tego będzie:) bużki dla Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka też, ale Mimi twardo się trzyma i tak już jest zawsze to znaczy zawsze mogę na którąś liczyć:) nie ma spokoju, o nie:( pewnie zaraz będę musiała biec:( u mnie tak zawsze, nic nie da się zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam matsylw@interia.pl wreszcie jestem przeslijcie mi zdjęcia blixniaczek plissssssssssssss zakończenie było dizisaj to fakt ale my do końca czerwca pracujemy to jeszcze do czwartku, ale chyba od srody dostnę urlop to się stawię z rana, jak mi się bedzie chciało wstac, bo najchętniej to bym sobie porządnie pospała, ale emil napewno zadba o to zeby mama dłuzej nie pospała:( emilka jadła juz rybę smazoną i nic jej nie było a dzisiaj jadła znowu truskawy, ja jej daje cała, a ona zamiast se grysc to oczywiście wsadziła cała na raz i chyba w sekundzie pogryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauśka podaj mi adres to ja ci prześlę emilkę jak teraz będę na wolnym to sama nie wiem co tu gotowac, bo emilka jadła obiady u babci, same rózności, a tu teraz trzeba będzie samemu ojojoj a czy wy przecieracie zupki jeszcze, czy rozgniatacie jarzyny widelcem, jakie podajecie? ja mrchewkę rozgniatam widelcem, makaron tez, ryż je całey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek całe całe!....jak rozgotowane to sobie sama pogryzie ;) no chyba że wielki kawał to też rozgniatam, bo ona jak jej dam za duży kawałek czegoś to wypluwa:( tak sobie myślę....że podziwiam Mamunię....nie wyobrażam sobie dwie Nadie naraz...:( ale wy mieszkacie chyba z rodzicami...więc masz na szczęście na kogo liczyć w domu...:) ja znowu obżarłam się czereśniami i plackiem:0.....Boże brzuch mam jak w piątym miesiącu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ci bliżniaczki.......sylwek teraz dopiero zajarzyłam że viola wysłała foto bliźniaczek do Mcdzi......i mama fasolki też chciała...:0 Boże ale ze mnie CKM......... a wiecie że u nas na bliźniaki mówią często: ksero.....:) i wcale nie jest to złośliwe....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę jestem do tyłu :( Tyle napisałyście, że nie dam rady na wszystko się wypowiedzieć :( Amamen, nie wiem, może dawaj jej jakieś zapierające produkty: są takie słoiczki jagody z jabłkiem, albo soczek z jagód, marchewka też zapiera i ryż. ALe skoro Ty masz podobnie (bo chyba tak pisałaś o przemianie materii?) To raczej nie pomoże za bardzo. Pozostaje się pogodzić i może zaopatrzyć w jakieś urządzenie z wewnętrznym obiegiem powietrza ;) ;) :D Mamunia doszły zdjęcia ode mnie? Bo ja miałam kiedyś takie problemy z pocztą, że teraz zawsze się stresuję, że coś nie doszło :) Podziwiam Cię, że radzisz sobie z dwiema córami. Ja chciałam mieć bliźniaki, bo myślałam, że to tak super za jednym razem dwoje i już nie trzeba drugi raz być w ciąży, ale teraz nie wyobrażam sobie. Amamen co do wieku, to ja już 26 skończę za dwa miesiące :( Jedzonko rozgniatam widelcem, ale je coraz większe kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen ja to ci zazdroszcze tego spania, ostatni raz spałam do 11 prawie rok temu a do tego mąż wygania mnie wieczorem do spania bo rano trzeba wstać do małej, a on zabardzo do tego się nie kwapi a teraz jak bedę siedziec w domu to mu sie będzie wydawac ze ja juz nic nie mam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach skończysz? czyli poleci ci na 27?........aha..... widziałam dziś jedną laskę, wróciła z Tunezji...aż mi głupio było...taka opalona:0 ja przy niej wyglądałam jak młynarz:0 ja już też chcę jechać na wczasy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sylwek najgorsze jak facet tak gada...:0 mnie też RAZ mąż tak powiedział.....że nie musze sie martwić o byt, nie przejmuję sie skąd pieniądze się biorą, że jestem w domu nie muszę pracować i jeszcze narzekam....:0.......ale jak mi pomaga w domu sprząta na przykład i jeszcze miałby zajmować się dzieckiem cały dzień....to wtedy mnie docenia....bo ja mam tak codziennie przecież...........:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejujeju jakie słodkie te siostrunie wyglądaja na takie małe rozrabiary:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę nieskładnie napisałam , ale chyba zrozumiałyście........ u nas taka parówa dziś, że szok!!!! jutro będzie na 100% burza u nas......dosłownie nie ma czym oddychać.....uffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Amamen, że przyznałaś mi drugie miejsce w kategorii zboczków :D A Aya to gdzie? Nie zapominajmy o tej stronie z seksem analnym ;) Jeszcze nei kupiłam fotelika samochodowego, nie mogę się zdecydować, nie wiem w ogóle czym się kierować. Uciekam już, bo mąż pytał jakiś czas temu, czy nie miałabym ochoty, no wiecie :p A ja przy kompie siedzę. A co, on też tak czasem robi, kiedy ja chcę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy o 15 poszłam prosto z mała na spcer, troche się zdrzemnęła i byłyśmy w domu przed 17 i za chwile przyszedł robert i takie stwierdzenie: mała śpi? a ja myslałem ze ty juz poszprzatałaś żeby miec swięty spokój po pracy a jak zobaczył jak wygląda sprzatanie z mała to sie smiał, a mnie nerwy brały, bo co ja posprzatałam to mala chodziła za mną i rozwalała, a jego to bawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mamo fasolki to masz dobrze a mój mąż drzemie, więc moze koło niedzieli coś bedzie, bo jeszcze mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go....pracuje ciężko na kieliszek chleba.....:)...ale ponoć od przyszłego tygodnia( nie wiem którego dnia) będzie w domu o 17!!!!!!!!! hura!!!!!!!!:D mamo fasolki aya ma równorzędne 2 miejsce z tobą.....:) za tą stronę oczywiście;) i za opowieści z grą wstępną i za całokształt....:D komisja wszystko brała pod uwagę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×