Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

super! w następny wekend mam zaplanowaną operację....chirurgiczne usuwanie mojego zęba tzw. mądrości.a niech to szlag! a poza tym pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka, z tą operacją poczekaj, może zlot będzie lepszy? Mniej bolesny i przykry w skutkach? Ja się na zlot wybieram, jeśli będzie miejsce dla mnie. Witam wieczorową porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No i znowu bedę Wam mogła tylko pozazdrościć tego że się znów spotkacie, a ja nie mam szans wyjechać, mąż nie chce wogóle słuchać o czymś takim. Wyobraża że tam czeka na mnie juz co najmniej paru panów ;) Ale i tak bedę miała w przyszły weekend wielkie szaleństwo, też taki jakby zlot u smoka :) Nic, kończę bo mnie tu w pracy ścigają, spróbuje wpaść wieczorkiem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! przepraszam ,że wdarłam sie na forum z taka sprawą ale to bardzo pilne!!!!potrzebuje szary mundurek harcerski na dziewczynkę , 168 cm. wzrostu. proszę gdyby wasze córki wyrosły albo porzuciły harcerstwo dajcie znać. życie uczuciowe mojej oli legnie w gruzach jak się nie uda. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaśka ! ja mam , ale q..cze nie wiem czy rozmiar bedzie dobry .. musisz poczekac , aż moja córka wróci ze szkoły , i przymierzy , jesli bedzie za mały , to ewentualnie możesz rekawy na 3/4 przerobić ... Pozdrawiam Kinga P.S. albo nawet zrobić krótki rękaw do czasu aż zdobędziesz wieksdzy rozmiar , bo to dość obszerne ubranko jest .. P.S. Ja sie odzywam do Ciebie Kasiu , ale może ktos Ci kasuje archiwum.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzyłam na siebie przed chwilą.. rekawy ... brakuje mi do nadgarstka jakieś 10 CM , ale to sa mankiety i mozna je ew. podwinąć. Spódnica ok , u mnie do połowy kolana , czapka z daszkkiem z liljką - nie mierzyłam , ale pewnie standart ,,, + skorzany pasek i szarfa granatowa z takim dzyndzołkiem \" , jak chcesz mogę Ci jakos przesłać np [pociagiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nazwa topiku jest bardzo odpowiednia do zawartej treści. Jestem samotna, w realu i tutaj. Zapomniałyście już o topiku????? Odzywajcie się, bo mi smutno. Agata, pisałam do Ciebie na tlen, odpowiedz kiedy będzieez? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło wszystkich . pogoda nam dopisuje i napewno poprawia humorki aby tak było zycze wszystkim . Mnie zawsze mozna spotkac na tlenie rano lub wieczorem Kropka zawsze mozemy popisac zapraszam miło . jak rownierz inne osoby do pisania .przepraszam ze nie pisze moich danych ale jak ktos nie ma to maja Kropka Kasia aga Kinga . miłego wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w niedzielny poranek i zapraszam na kawkę puszczalską . Ciasta niestety nie mam bo jestem na odwyku od słodyczy. Humor mam lelpszy niż wczoraj, może to za sparrwą dobrych duszków a może z powodu słoneczka, które świeci i przypomina, że życie wciąż trwa. Pozdrawiam duszyczki. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No i co , że rozmowy w gronie zaprzyjaźnionych. Pojawiłam się sprowokowana. Ech, jak ja lubię pochlebstwa. Wcale to nie musi być szczere. Pewnie że mam w sobie to COŚ. pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Powoli jakoś wracam do świata, więc postaram się wpadać tu cześciej. Jagoda masz rację ta pogoda bardzo poprawia nastrój, więc i ja zaczełam sie wreszcie uśmiechać :) Wpadłam teraz tu na chwilę , bo nawet luzy na razie w pracy, więc korzystam :) W domu jak zwykle jestem biegiem na necie bo te 2 godziny wywalczone z dziećmi wcale nie wystarczają by porozmawiać z przyjaciółmi na gg, sprawdzić pocztę i jeszcze wpaść na topik. Przeważnie moja wizyta na necie wygląda tak że wpadam w wir rozmów i dopiero słodki głosik mojego dziecka \"Mamo, teraz mój komputer\", przywraca mnie do świata realnego . I wtedy okazuje się że znów nie sprawdziłam poczty, nie byłam na topiku...... Uch, coraz bardziej marzy mi się taki mały śliczny laptopik :) Taki cały mój :D Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech! a mnie się marzy.....ktoś. i żebym nie potrzebowała ani laptopika ani niczego innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska7 - to marzenie upchnełam głęboko, gdzieś na samym dnie serca. Wiem ze to pozostanie tylko w sferze marzeń, nie wierzę że w moim życiu cos się zmieni. Więc bezpieczniej jest o tym nie marzyć :( Pozdrawiam i życzę by to Twoje marzenie sie spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ ! Jolka ! nawet tak nie myśl ! ...\" wszystkim nam brakuje szczęścia .. \" Kasiu ! wysłałam mundurek PP .. mam nadzieję ,że dotrze do soboty .. dodatkowo dołożyłam płytę ze zdjęciami z naszych lwicowych urodzin w Poznaniu ( dostałam ją od Jagody ) Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny ! Kinga z Poznania Czy ktoras z Was wybiera sie w ten weekend do Grudziądza na zlot ?/ Manoolka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Poranek wstał piekny, wiec nawet to wstawanie o 6 nie wydaje sie takim barbarzyństwem. Jak dla mnie to pogoda może taka zostać na dłużej :) Kinga wiem że wszystkim brakuje szczęścia, problem tylko w tym , że ja juz nie wierzę że kiedykolwiek to szczęscie będzie moim udziałem. Nie byłam na 1 zjeździe, na tym też nie będę :( a taką mam ochotę już od dłuższego czasu odwiedzić to miasto. Może choć przyślecie jakieś zdjęcie z któregoś zjazdu na którym jesteście wszystkie? Fajnie byłoby Was zobaczyć tak choć wirtualnie. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ! wysyłam Tobie 7 maili ze zdjęciami ( w każdym jest po 5 zdjęć a w ostatnim mój komentarz abys się połapała who is who . Mam nadzieje , że dziewczyny mnie za to nie powieszą ...na poprzednim zjeździe duchowo( sms-owo ) byłas właściwie z nami - pamietasz jak siedziałaś wieczorem w poniedziałek na tarasie w W. ?/ Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wpadłam na momencik bo zaraz będę od netu odcięta...nie wiem na jak długo. Komp mi siadł i dzisiaj do naprawy się wybiera ;-) a ja na razie mam pożyczonego (jeszcze tylko godzinkę 😭 ) Ogólnie to jestem w małym dołku bo za wiele na raz mi się na głowę zwaliło - początek roku szkolnego... epopeja mogła by z tego wyjść gdybym chciała opisać, komp się rozwalił, samochód się rozwalił...Siadł jeden mały moduł w komputerze samochodowym i...d*** blada. Nie ma...Można ściągnąć części z Niemiec (chodzi o Mercedesa busa) ale koszt...łoo matko. Szukamy na razie na miejscu ale są jedynie używane, te znowu trzeba rozkodować i nie wiadomo czy bedą pasowały. Normalnie szooook!!!! No ale może się uda....dzisiaj jeszcze jedna próba. Zazdroszczę Wam tego zlotu \"przeokropnie\"...Ale bym się chciała wyrwać z chaty chociaż na dwa dni. No ale trudno... Bawcie się dobrze i dajcie potem znać jak było. Chociaż to już wiadomo dzisiaj - na pewno wspaniale!!!! Aga...dzięki za esemeska...jakoś tak na duchu mnie podniósł 🌻 Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz...ja już przekroczyłam magiczną 40-tkę i zauważyłam,że życie staje się nudne jak przysłowiowe flaki z olejem, ale ktos podarował nam \"dorosłym\" interesującą zabawkę jaką jest net i chętnie z niej korzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romka ! witaj Ale Ty mnie nie strasz dziewczyno , bo ja właśnie teraz zamierzam dopiero zacząć żyć ( skończyłam całkiem niedawno te 40-tkę ) Witaj Monika ! szkoda , bardzo szkoda , że nie pojedziesz z nami nad jeziorko .. ( mam dla Ciebie płytę ze zdjeciami od Jagody ,, podeślij syna w najbliższym czasie to mu podam , albo sama wpadnij w najbliższym czasie na kawę ) pozdrawiam wszystkie ! Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam🌻 Przyjmiecie nie pod swoje skrzydła? Mam niestety troche więcej niż 40:-( Tak wam zazdroszcze tego zlotu:-( ale ja mam na niedziele inne plany. Mamy zdobywać Rysy od strony Słowackiej...myślę że też będzie fajnie. A samotna czuje się niestety od momentu jak mój zdradzacz postąpił ..jak postąpił:-( Ale nic to... jakoś trzeba z tym żyć ...i już. Może jak będzie następny zlot to wtedy mi się uda załapać :-) A teraz przesyłam wszystkim🌻 i całym❤️ jestem z Wami Bawcie się dobrze!!! I pomyślcie że taka NIE jest z Wami. Pozdrawiam :-DNIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Widzę nowe duszyczki i pozdrawiam serdecznie. Zlotu nie będzie, nie ma chętnych. A tak liczyłam, że oderwę się od codzienności, od komputera. Szkoda, może innym razen się uda. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie powiecie ,że jestem okropna ,ale dobrze ,że nie jedziecie bo by mi chyba serce pękło.a tak posiedzimy sobie razem w domku. może nawet ,jakims cudem sobie pogadamy...? serdacznie witam nowe dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kinga, dziekuje Ci bardzo za maile, z przyjemnością pooglądałam te zdjęcia, choc muszę przyznać z taką odrobiną smutku i ....zazdrości ze mnie tam nie było. No cóż, takie życie. Widocznie tak musiało byc. Może kiedyś, gdzieś , następnym razem??? Nie - witam w naszym gronie, wpadaj do nas jak tylko masz ochotę :) Lecę dalej, mam jeszcze sporo do zrobienia na necie a czas ucieka. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich miło i cieplutko . no tak zlot w pozniejszym terminie mam nadzieje ze dojdzie do skutku spotkanie . witam nowe osoby serdecznie i mam nadzieje ze po 40 zaczyna sie życie , chociaz róznie to bywa . Ale po co sie przyjmowac wiekiem kiedy sie ma serce młode i w pełni sie jest kobieta co nie . Moni fajnie ze dałas znak co u Ciebie jest mam nadzieje ze wszystko sie ułozy p[omyslnie u Ciebie z samochodem .Kinga co u Ciebie . Aga a ty co . Kropka jak sie czujemy zawsze na tlenie jestem , chociaz ciezko mnie złapac . kasiu a co u Ciebie daj znac na tlenie . Powodzenia wszystkim usmiechy zdrowia przesyłam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cześć. No cóż spotkanie przełożone 4 osoby to trochę mało. Zobaczymy jak za dwa tygodnie się ułoży. Mam nadzieję, że jednak spotkamy się w gronie przynajmniej dziesięcioosobowym. Pozdrawiam strare bywalczynie topiku jednakowoż te nowe. ech jakoś tak dzisiaj promieniuję negatywami na tysiące km. Pewnie dlatego że ten weekend miałam zaplanowany w ośrodku w miłym gronie. Oby nie zasiać a raczej rozsiać mojego podłego humoru to może na dzisiaj już dam sobie spokój z pisaniem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawę. Zaplanowałam weekend w milutkim gronie, a siedzę w domu przed monitorem. Za dwa tygodnie być może nie będę mogła, to jeszcze okaże sie, ale już mam sygnały, że inne ważne sprawy zatrzymają mnie w Warszawie. Zastanawiam się, czy koniecznie należy wybrać ten ośrodek, bo jest bardzo daleko i niektórzy z powodu odległości nie mogą przyjechać. A moze gdzieś w centrum Polski? Mogłabym rozejrzeć się w okolicach W-wy, znam swietne miejsce w Białobrzegach, albo gdzieś w okolicy? Co Wy na to? A czy to musi być za dwa tygodnie? Nie moze być wcześniej, w następny weekend? Pomyślcie o mpjej propozycji. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! 🖐️ Emerytka ! witaj , fajnie ,że wpadłaś ! Kaska Ty potworze ! ja wczoraj pół nocy do Ciebie klikałam , a Ty co ? Okropnie sie denerwuje ,czy Twoja Olka ma ten mundurek harcerski na dzisiaj , bo tak za bardzo nie mam zaufania do przesyłek Pocztą Polską ...Niech Ci już serce nie pęka , może za dwa tygodnie się spotkamy ..... Pozdrawiam Was wszystkie bardzoooo Kinga z Poznania P.S. Jolka ! cofnęło mi maila z komentarzem do zdjęć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko ! ja też właśnie kawę z mlekiem piję ... ale zaraz wracam do pracy ( muszę wykorzystać pogodę na \" ogarnięcie ogrodu \" ) Ściskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×