Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

No mnie niestety w niedzielę stuknęły dwie 4, ale coż. Też wpadłam tylko na chwilę się przywitać, bo w niedzielę wrociłam z urlopu nad morzem, zaraz poszlam w niedzielę do pracy, a od wtorku mam remont w domu i niemam czasu na komp.Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się cieplutko.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kinga, masz super corke. Jezeli jej prawdziwym motywem rezygnacji z wyjazdu jest unikniecie klopotow w szkole, czy chec \"wystartowania\" na rowni z kolegami, to oznacza ze jest bardzo odpowiedzialna, az dziwne w jej wieku. Mozesz byc z niej dumna. A ze akurat ta decyzja moze pokrzyzowac plany tatusia ..... to tym lepiej. Wazne, aby dziecko o tym nic nie wiedzialo. Zapomnialam wczoraj (skleroza !!!!) zlozyc zyczenia urodzinowe wszystkim naszym lwicom. Nadrabiam wiec zaleglosci. WSZYSTKIEGO,wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!!! Slonca, usmiechu, zyczliwosci ze strony innych i spokoju. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! znowu nikogo nie ma a mi sie pogadać chce....przecież lwice nie moga być spod znaku małpy.....buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorowa pora . No pogoda moze byc troche słoneczka jest . mam nadzieje ze wrzesien bedzie ładny i słoneczka nie zabraknie nam wszystkim . Miłego wieczoru i spokojnej nocy paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! wszystkie dostajecie ode mnie naganę! co9 jest!? dlaczego nikt się nie odzywa? rozmarzyłyscie się na tym \" sopocie\" czy co? a z kim ja mam pogadać? znowu ze soba? przecież to sa początki choroby psychicznej jak tak człowiek sam do siebie zagaduje wciąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie płacz:( bo mi też się robi smutno......zawsze możesz do mnie zapukać a chętnie poklikam......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich miło i serdecznie zdrowia usmiechu wszystkim . No tak Kasiu mało sie dzieje tutaj wakacje robia swoje. MONIKA przesłałam zdjecia na poczte twoja wszystkie je otrzymałąm nie doszły i nie wiem dlaczego . masz kontakt z Kinga to napewno Kinga je Tobie przesle . Aga a co z Toba mam nadzieje ze doła nie masz bo to by była juz epidemia . Miłej niedzieli i słoneczka wszystkim . paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kaska7, strasznie mi przykro, ze nie znalazlas tu ostatnio nikogo \"do pogadania\". Wiem sama, ze jak czlowieka cos najdzie, to chcialby sie wygadac i juz. Tu i teraz. Niestety, tytul naszego topiku nabiera nowego, niestety coraz bardziej prawdziwego znaczenia. Zaganiani w ciagu dnia, mamy coraz mniej czasu na kontakty towarzyskie, a i tak niektore z nich nie nadaja sie do prawdziwie szczerej rozmowy. Nie kazdemu przeciez mozna powiedziec, co rzeczywiscie \"lezy nam na watrobie\". Gramy dzielnie swoje role, ale niekiedy musimy - jak pieknie i prawdziewie napisala Kinga w swoim pierwszym poscie - przestac udawac, ze ze wszystkim dajemy sobie rade. Czasami chcemy po prostu sie wyzalic, chcemy by ktos zyczliwy nas pocieszyl. Bo to dodaje nam sil. Mam nadzieje, ze nastepnym razem na kogos tu trafisz, i kazda z nas. Pozdrawiam i sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga! droga Jubilatko! najserdeczniejsze życzenia z okazji.... witaj w gronie \"ryczących czterdziestek\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ! 🖐️ Ryczeć to ja zamierzam dopiero po 60-tce ... A teraz powoli zaczynam myśleć o nowym życiu .. Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo...raz jeszcze wszystkiego najlepszego, zdrówka, uśmiechu i samych pogodnych dni 🌻🌻🌻 I...głowa do góry, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda1
Witam miło wszystkich miło . Kinga no spoznione ale szczere zyczenia duzo zdrowia i radosci przekazuje Tobie . Byłam troche w zakopanym aby sie na nowo naładowac bo taki relaksik jest potrzebny na moja no nie bede pisac o wieku bo wole nie myslec o tym . Aga co z Toba daj znac . Monika mam nadzieje ze KInga przesłała Tobie te zdjecia bo mi wszystko poczta moja spowrotem wrociła i nie wiem dlaczego . man nadzieje ze z z nadejsciem jesieni bedzie nas wiecej na tropiku , albo na tlenie .Wszystkim miłego i słonecznego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda! dziś są Twoje urodziny.....wszystkiego co najlepsze.jesteś człowiekiem , którego wspomnienie za każdym razem wywołuje u mnie usmiech. dzieki Ci za to. czekam z uteskieniem na koniec wakacji.wreszcie krzesełko przed komputerem nie będzie okupowane od rana do wieczora no i może wreszcie na was trafię.a narazie mam problem \" zębowy\" . własnie mi się wygryza ząb tzw. mądrości. nie ma co! lepiej póżno niż wcale! ale jak ja będę dalej żyć taka mądra...? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! tu wasza dyżurująca kaśka. trwam na posterunku samotnie ale nie tracę nadziei ,że coś tu wreszcie drgnie i to lada moment.czuję się jak kapitan na opustoszałym statku.ahoj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączę do załogi, obojętne jaką rangę otrzymam, przyjmę nawet rolę zwykłego majtka. Można? Kawę wypiłam na innym topiku, teraz zapraszam na herbatkę ziołową. Dziewczyny, co z tym zlotem, to już za tydzień. Wiadomo coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :-) Kasia ja też piszę się na rejs...mogę jak Kropeczka być zwykłym majtkiem...co mi tam. Coś mi ostatnio komputer nawala...moje dziecko muze na kompie tworzy...może to dlatego? I z płaczem oznajmiam, że na zlot nie dam rady się wybrać. Niestety - uroczystość rodzinna i to dość ważna. Nie uda mi się z tego wykręcić. Buziaki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Przepraszam ze tak długo Was nie odwiedzałam. Troche wynikało to z wyjazdów a trochę ....... z powodu czarnej dziury w którą wpadłam. Walczę z tym cały czas, na razie wynika marne, ale może .... Na razie zyję jakbym była zawieszona gdzieś w próżni, bardziej jak automat. Wydaje mi się ze życie płynie gdzieś obok mnie. Zapominam o wielu rzeczach, sprawach.... Zapomniałam nawet o urodzinach Dajen :( Ucchhh, musze sie wreszcie jakos zebrać, bo to nie życie, tylko jakas wegetacja. Ale juz dość smęcenia. Pozdrawiam serdecznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! ahoj! witajcie!cieszę się ,że wreszcie się odezwałyście. to okropne uczucie tak gadać ciągle do siebie. Kropko, Krysiu, Moniko i Jolu! Kochane! to ja was zapraszam , jak to na statku przystało na szklaneczke czegoś mocniejszego.a potem to może nawet pospiewamy...? jeśli chodzi o ten planowany wcześniej zlot, to ja też nic nie mogę powiedzieć ale czarno widze mój wyjazd. raz się udało! i bardzo sie z tego ciesze ale w cuda nie wierzę już od dawna ,żeby mąż dwa razy był tak łaskaw....\"cieszmy sie tym co mamy\" ooooo! taki mały przykladzik. mój osioł piotrek dziś zdał poprawke z fizy....radocha w domu jakby magistra zrobił.... Jolu! ja tez długo się nie odzywałam do was jak mnie \"żarło\". dzięki Bogu odpusciło i znowu mi się chce do ludzi. czekamy tu na ciebie a ty dziewczynko wracaj szybciutko.no to do jutra bo szantarzystka za plecami ....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i miłej niedzielki wszystkim . Gdzie jestescie ze was nie ma pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Zapraszam na kawę. Dziewczyny, co z tym wyjazdem? Która coś wie? Bo najwyższy czas coś zapalanować. Napiszcie., proszę. Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ serce] Uśmiechaj się jak najczęściej, bo z uśmiechem Ci do twarzy. Uśmiechaj się zawsze, gdy okazja się nadarzy. Bądź zawsze uśmiechnięta, nawet w te trudne dni, bo życie jest bardzo krótkie - więc szkoda czasu na łzy ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczyny to dla Was, bo wiem, że wiele z Was niema czasem nastroju do tego uśmiechu. Ja odpoczywam po remoncie i nawet pisać mi się nie chce. kończy się lato i jakoś smutno, chociaż moje dzieci wyrosły już z wieku szkolnego i nie idą w tym tygodniu do szkoły, ale już koniec wakacji jednak i czuć jesień w powietrzu, pomimo że za oknem piękne słonko dziś. Pozdrawiam Was wszystkich gorąco.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Danusiu ! 🖐️ wszystkim odwiedzajacym 👄 Jagoda ! wszystkiego najlepszego z okazji urodzin .. i oby każdy następny dzień sprawiał Ci mnóstwo radości , dawał satysfakcję , z pięknego życia . Szczerze podziwiam Twój życiowy optymizm i te... ogromne pokłady dobroci jakie są w Tobie .... tak 3maj 🌻🌻 Dziewczyny ! ja nadal nie wiem co z naszym spotkaniem wrześniowym ? próbuję to ustalić z nasza organizatorką - Agatą .. A może by tak wspólna konferencja ? np. dzisiaj o 21 -szej ? . Odpiszcie na forum , proszę , to może coś konkretnego ustalimy . Pozdrawiam Kinga z Poznania P.S. Moja córka chce pojechać pod namiot na działkę z kolegami ... sama nie wiem czy mogę się na to zgodzić ... niby jej bardzo ufam , ale q..cze w tym wieku .. to ja jeszcze w gumę skakałam ...Pozwoliłybyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło Kinga dzieki za tak wspaniałe zyczenia jakie przekazałas tutaj na forum . Dawno nie było konferencji wiec mozna ustalic co i jak. ja zawsze wieczorem jestem dostepna na tlenie znalesc mnie mozna w okienku > napewno bede dzisiaj wieczorem . Wiem miłego poniedziałku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Duuuużo zdrowia i wszytskiego , co tylko sobie wymarzysz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! wiem ,że jest już troche po 21 ale próbuję się dostać na tlen i nic mi nie wychodzi z tego.co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło wszystkich rano pisałąm i teks nie wszedł jakis błąd był . Kropka dzieki za zyczenia bardzo . Aga a Ty gdzie jestes zaszyłąs sie juz na zime jak misiu wychodz bo jeszcze zimy nie ma aga wszystkim miłego i zdrowia przesyłam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Piszcie do mnie na maila która chce przyjechać na zlot. Planowana data to następny weekend. Szczeg. inf. to już nie na forum. pozdrawiam agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×