Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

ale fajnie .... posty nam się mnożą ... szkoda tylko ,że takie głupkowate , bez żadnych treści .... Współczuję Ci kochana , naprawdę biedna jesteś ,,, może jednak psycholog ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo mysle ze to nie odnosilo sie do mnie ! Dostalismy poprostu cynk ze znowu sie nas czepiasz i weszlam zeby zobaczyc no nie powiem mial ten ktos racje ladna lekturka ,tylko moze bys wyluzowala i przestala nas straszyc i do lekarzy wysylac??? Wiesz ja tez potrafie straszyc nawet swinstw narobic ale to zostawiam Tobie.Jak chce cos do Ciebie napisac to nie musze pod pomaranczowym.Informatykow,programistow mam tu od cholery j jednego specjaliste w domu tylko po co mi to???Zeby komus dokopac? no tak mozna ale jak juz pisalam nie w moim stylu zostawiam to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.....zastanawiam się czy w ogóle jest sens komentować te wpisy \"koleżanek\" z \"bratniego\" topiku? Kto pisał te chamskie \"wierszyki\" doskonale wszystkie wiemy. Próbka podobnej twórczości znajduje się i na innym topiku (tak sobie dzisiaj poczytałam....) i tam już podpisana czarnym nickiem. W swojej złości chciałyście dokopać nie tylko Kindze ale również i osobom piszącym tu, przyjaźniącym się z Kingą. To prawie jak obsesja... Ale tej wierszokletece powiem krótko, słowami Norwida : \"autorów sądzą ich dzieła\" i chociaż te rymy częstochowskie do \"dzieł\" zaliczyć trudno....świadectwo wystawiacie sobie jedynie. Tlen mi się \"zbiesił\" wczoraj wieczorem (jak już wyłączałam go...jakiś error o numerze...psiakość) i na razie nie chce się włączyć. Ale mam nadzieję, że naprawię to cholerstwo :-) Dostałam dzisiaj SMS-a, że następnym razem zostanę zaproszona nie w podróż służbową a na prawdziwą wycieczkę :-) Czasami warto nie dać się przekupić ..... Aaaaa...jako jedna ze \"świty Kingi, wodzona za nos\" (na pokuszenie? ;-) ) ośmielę się powiedzieć: \"Łubu dubu, łubu dubu Niechaj żyje prezesowa naszego klubu Niech żyje nam\" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno co mi przychodzi do glowy to...żenada.... a ja czytałam ,że to faceci pózno dojrzewaja a czasami wcale... proponuje założyć okulary z pomarańczowymi szkłami, niektore wpisy stana sie niewidoczne...trzymajcie się. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! No proszę, chciałem zaznaczyć swoją obecność a tu proszę awanturka miezy koleżankami forumowiczkami. Ale ponieważ nie mam w zwyczaju wtrącać się do czyichś sporów więc nie komentuję.:) Ale jest druga sprawa....Ponieważ jestem legalistą i ma poczucie sprawiedliwości chciałem ostrzec koleżanki forumowiczki (I Kingę też-bo kiedyś na tym forum chwaliła się że pewien p. policjant pomógl jej zidentyfikować numer IP) ,że zdobywanie bez nakazu prokuratorskiego czyjegoś IP jest nielegalne. I w w yniku tego możan szybko spotkać się z prokuratorem.Zarówno ten kto zleci jak i ten kto wykona pani Kingo. A nie sądzę,żeby Twój znajomy policjant ryzykowal karierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totez ja to całkiem legalnie Echnaton załatwiłam ! i żaden \"pan policjant \" nie musi się niczego obawiać . Te przestępstwa internetowe są ścigane karnie , a nie z powództwa cywilnego ... Dziewczyny ! apeluję ! nie zniżajmy się do \" poziomu bufetowej \" ( wiecie o jaki żargon psychologiczny mi chodzi ) . Ja teraz nie za bardzo mam czas ( ledwo co pobieżnie przeczytalam wpisy ) . W nocy pewnie odpowiem tym duszyczkom ... baby się ewidentnie nudzą i już im wymiana pozdrowień w tak szybko topniejącym gronie nie wystarcza , perełki smarkate ! Wynocha do swojej piaskownicy !!! Pozdrawiam KInga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i oddali nam post ze strony 34 -tej ! nooo jestem pod wrażeniem ... kafeteria się spisała... P.S. a tak swoją drogą , Echnaton , wystarczy udowodnić ,że anonimowe wpisy na forum podchodzą pod \" nękanie \" , wystarczy ... Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga nie mogłaś tego sprawdzić. Policja numery IP może sprawdzić w wyniku śledztwa lub na wyraźne polecenie prokuratury.Chyba ,ze jesteś prokuratorem. Inaczej nie mozęsz prywatnie – legalnie jak Ty to nazywasz prosić znajomego policjanta o taką przysługe.Tzn możesz ale on nie może tego legalnie zrobić.Jak nie wierzysz to zrób przeciek do prasy tego typu:”że slyszalaś ze policja na prywatne prośby znajomych ustala adresy IP” I zobaczysz jaką wywołasz aferę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echnaton mylisz się, można. Fakt, nielegalnie, ale można. A czy to wszystko musi być zgodne z prawem? Przecież prawo, kodeksy i takie tam zakazy, nakazy są po to by je naginać do własnych potrzeb. A jak myslisz, po co byłby te wszystkie sądy, policja itd i tp? Dziś mi czas strasznie zapirnicza, na 13 do pracy a ja nic nie połapałam w domu. Pozdrawia buka-flądra, co to jest całkim mądra. Nie piękna, nie wierna, ale mądra za 3 ;) I bardzo kochająca swoje słoneczko, o! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka mylisz się. I to bardzo. Gdyby w podobny sposób ktoś zdobył Twój adres zamieszkania byłabyś zadowolona? Podobnie jest z adresem IP. Rozumujesz w sposób pozbawiony logiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko..można, nie można. Echnaton ;-) jest jeszcze ktoś taki jak admin - mówi Ci to coś? On może trochę więcej niż my...I zbanować na forum może :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak IP przez fląderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z ta samotnoscie w sieci .To bardzo niebespieczne .Wiele malzenstw sie przez ta samotnosc rospadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że nie rozpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM NORMALNYM ! 🖐️ przypominam ::: CISZA przedwyborcza , powiedzmy , hihi , nas obowiązuje...... gadamy WYŁĄCZNIE na tlenie i gg .... znudzi jej się ......jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno się znudzi
bo z was nudziary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! 🖐️ Moniał ! Agata ! Kaśka ! wczoraj w nocy , podczas naszej konferencji tlen mi się zawiesił ....przepraszam . PIsałam i pisałam , ale nic nie wchodziło . Dzisiaj zainstalowałam kolejną wersję , hihi , może to coś pomoże.... Pozdrawiam serdecznie KInga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga! pamiętaj żeby przed godz. 20 napić się podwójnej melisy... pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek i chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem nie będzie mnie na tlenie 😭 Mąz wraca i bedziemy \"wspólnie spędzać wieczór\" ;-) Może uda nam się za łby nie łapać :-D Aga...ja tez przepraszam, że wczoraj tak szybko się zmyłam ale normalnie oczy mi sie kleiły i już nosem stukałam w klawiaturkę. Kinga...wtorek aktualny? Jeszcze się sklikamy albo zdzwonimy. Jagódko...wracaj na topik ❤️ Co tam u Ciebie, mam nadzieję, że już z górki...Trzymaj się i nie dawaj złemu. Pozdrowienia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie was
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy wyżej ja też
ich nie lubię, może wyskoczymy gdzieś na piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka7
wiecie co się stalo? założylam ten topik o sfrustrowanych kurach domowych no i się zaczela jazda....temat wymknąl sie spod kontroli, pomarańczowe czarownice nie odpuszczają ale najgorsze jest to ,że poprosiłam mojego męża ,zeby tam zagladnąl i zobaczył co się nawyprawiało....no i zrobił sie z tego niezły bigos.przeczytał wyrywkowo kilka stron, czepil sie mioch wypowiedzi ale tak zupełnie oderwanych od kontekstu. najpierw sie darl,że nie doceniam jego roli w małzeństwi no i w ogole nie życzy sobie żeby o nim pisac ...a na koniec zamilkł. i powiedzial,że do końca życia . i jeszcze sie zaklinal na śmierć swojej matki.... boże ! ten okres menopauzy u mojego faceta mnie wykończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo! ja tez zrobiłam się na pomarańczowo! to chyba z powodu otoczenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki głupi topik
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ... a ja się wczoraj ciężko zastanawiałam Kaśka o czym do mnie napisałaś ... przeczytałam WSZYSTKIE komentarze , \" przy kawie\"- KURA INTERNETOWA z 05.X.2005 ... i nic ! , zaraz poszukam tego Twojego topiku , muszę się przekonać , czy TM miał powód aby się wkurzyć .... a swoją drogą ... to przeciez babska kafeteria jest i możemy sobie pisać o czym chcemy , facetom nic do tego , hihi MOniał jestem u Ciebie we wtorek ok. południa.. zadzwonięjak będę dochodziła pod Twój dom , OK? Wszystkich qkających serdecznie pozdrawiam Kinga zaczynam poszukiwania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×