Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Przemyślcie sobie DLACZEGO TEN PONURY TOPIK NIE JEST POLECZNY PRZEZ REDAKCJE KAFETERII to daje mądrym do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo, indywidua takie jak ty i Monika, nie są w stanie mnie obrazić, \"poziom bufetowej\" to dla was wyżyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże! czy te \" rozmowy\" skończą się kiedyś? podobno z głupimi się nie dyskutuje...a niestety dzięki ostatnim wpisom obraz naszego topiku jakby się \" obsunął\" byla już gruba krecha- nie pomogło, więc może fakt ,ze jutro jest poniedzialek , początek nowego tygodnia bedzie miał jakies znaczenie. popwiedzialam mężowi, że jeśli znowu cos wymyśli to go zamkniemy w sypialni ...a on na to ,że ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Dlatego Kasiu ja już nie dyskutuję.....postawiłam grubą krechę i koniec :D Myślę, że Kinga też po raz ostatni cokolwiek wyjasniała. My się zajmijmy naszym zlotem... Najlepiej by było jakbyśmy mogły to na wspólnej konfie obgadać. Może dzisiaj wieczorkiem się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki n g a
🖐️ Emik , Szyszuniu ! ( bo do Malamychy zdaje się ,że już dotarło -ma zapewne IQ >78 ) ---- Czy fakt ,że zostałyście zdemaskowane jako autorki obraźliwych , pomarańczowych wpisów na tym topiku jest dla Was jednoznaczny z przyzwoleniem do pisania pod swoimi czarnymi nickami tutaj ? ! Nikt Was tutaj nie zapraszał ! Poza tym myślę , że informacje zwrotne z naszej wzajemnej konwersacji są dość czytelne : WYNOCHA Z TEGO TOPIKU ! jasne? Szyszuniu ! czy naprawdę sądzisz ,że będę Ci wdzięczna za to ,że "dzięki wam topik istnieje bo jak tu wchodzimy to stron przybywa " Ty serio taka prosta jesteś ? czy tylko się zgrywasz ? Wiesz jakoś nie bardzo przemawia do mnie argument , że ilość ( sucharskich ) postów świadczy o jakości topiku . Istnieją oczywiście jakieś totalnie przypadkowe topiki , które mają nawet i po 300 stron... tyle tylko ,że nic tam się nie dzieje ,,,oprócz pomachania łapką i hasłem " melduję się p. kapitanie " . ŻAŁOSNE ... a nawet smutne... Ty chyba masz jakieś kompleksy związane z faktem , że na Waszym topiku możecie poczytać wyłącznie o pozdrowieniach , powitaniach , czy ew. przepisach kulinarnych . To nudne , wiem , ale może warto by się postarać aby to zmienić ? Jakiś egzystencjonalny problem na przykład , albo problem z uciążliwymi sąsiadami ...albo o bezdomnych zwierzętach .. Jeśli uznasz ,że na Waszym topiku , nie bardzo można o CZYMKOLWIEK porozmawiać , to jeśli macie ochotę , proszę bardzo : możecie zwyczajnie zapytać użytkowników tego topiku , czy możecie tutaj pisywać ( ale już nie jako "FLĄDRY " ! )... jeśli wyrażą zgodę - ja nie mam nic przeciwko temu , ale nie właźcie bez zaproszenia OK? my i tak już bawimy się w innym miejscu ,. a tutaj tylko , hmm wymiana szybkiej informacji niewymagająca hasła i całej procedury.... Moniał ja właśnie jestem i czekam na konferencję . Rozmawiałam z Kaśką dzisiaj na tlenie . Pojedziemy z Poznania w czwórkę , albo w piatkę ( jeśli Agata z G. dojedzie do P-nia pociągiem ). Ja , jak już niektóre z WAs wiedzą zostałam dyrektorem ,( hihi , sama się dziwię ,że tak można) takiej dużej firmy w Polsce ... ( dostałam laptopa , samochód służbowy i smycz niestety ,,) i mogę dopiero w piatek po 18-tej wyjechać z Poznania. Męża kaśki już poznałam , fajny facet , i nawet jak jego wyjazd służbowy nie wypali -26 listopada to da się z nim wytrzymać bez zamykania w sypialni .. Czekam na konferencję dzisiaj ! KInga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze na durnowate zaczepki pomarańczowe odpowiadam JESTEM PROSTA JAK SOSNA a ty skomplikowałaś zycie nie tylko najbliższym ale i najdalszym chciałaś wszystko rozszyfrować całe archiwum X o udało Ci sie tylko nie wziełas poprawki na to ze kasując co popadnie wykasowałaś własny topik i Moniał teraz ma dylemat :D najpierw krzyczysz: Won a potem: mozecie tu pisać tylko najpierw......pierdu, pierdu MOGŁABYM? TYLKO PO CO NA PUSTO ?JAK POMACHAĆ NAWET NIE DAJESZ? EMOTKI CIĘ WKURZAJA ?:-( ONE TEŻ mają IQ- PONIZĘJ PRZECIĘTNEJ PRZEPISÓW KULINARNYCH - NIE :P:P:P:P: STRASZNE TO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszuniu - PIŁAŚ COŚ ? Dziewczyny ! 🖐️ Padam na nos po 10 godzinach pracy ... Pozdrawiam KInga z Pzonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️ ...Życzę Wam uśmiechu, nawet gdy spotyka Was smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Wam przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Was ktoś myśli, kiedy ogarnia Was samotność, przyjaciół, którzy Wam wskażą piękno potrzebne dla Waszych oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!❤️ Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen...piękne to 🌻 Kinga...zostawiłam Ci wiadomość na tlenie. Kasia...czy Ty bywasz na tlenie???? Daj znak kobieto. Tu nie będę pisać :D Aga...buziaczki...reszta na tlenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki...od tygodnia walcze z narkomanią w moim domu...znowu....trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...trzymam kciuki, nie poddawaj się chociaż wiem, że to na pewno trudne. Cholerka...jakie to życie czasami pokręcone jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło wieczorem wszystkich tutaj . Jak zawsze malo co jestem tutaj . na tlenie tez wieczorem jest mnie ciezko trafic . Kinga powodzenia w nowej pracy i zdrowia przesylam . Mam nadzieje ze pozdrowienia ktore dla ciebie przekazuje przez moni docieraja . Kasiu 7 no ciezko jest pisac nie poddawaj sie czytajac co napisalas . Pisalismy na tlenie o tym zagadnieniu problem ciezki i tragiczny .Poprostu wytrwałosci Tobie przesyłam . Aga no ciebie to wogole nie widac ale mam nadzieje ze to chwilowe jest . Chcialam i mysle dobrze by było abysmy wspolnie pomyslały o tym aby chociaz 1 w tygodniu sobie zorganizowac konferencje wieczorem . Bo ciezko jest nam na tlenie wieczorem sie spotkac A tak jak bysmy mialy konkretny termin i godzine spotkanie to napewno kazdy by choc poł godzinki znalazł 1 w tygodniu na rozmowe pisanie wspolne . Mam nadzieje ze bedzie odpowiedz na to co napisałam To miłego wszystkim paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Jagódko moim zdaniem to niezły pomysł - z tym konfami. Znajdzmy jakiś dzień i kto będzie mógł na tlena wlezie :-) Kasiu---co tam u Ciebie? Cały czas myślę o Tobie ❤️ Kinga---Ty juz popadasz w pracoholizm??? Odezwij się...masz wiadomośc na tlenie. Aga---trzymaj się!!! Całą resztę normalnych serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyytająca
pozdrawiam :) kinga👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o topiki polecane
to jeśli autor topiku nie poprosi o to, w polecanych znajdzie się dopiero po przekroczeniu 4 albo 5 tys wpisów, chyba że tego nie bedzie sobie życzył, no i temat nie może się powielać z polecanymi już :) szyszunia czy ty masz chociaż trochę honoru i dumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszunia ma z pewnością więcej honoru i dumy niż zadający/a to pytanie rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiku......idźcie bawić się na własne podwórko. Grzecznie się was prosiło - nie dociera???? Po cholerę na ten topik zaglądasz? Szukasz sensacji? Napisała już wam Kinga - bawimy się gdzie indziej. Tu tylko czasami wymieniamy szybkie informacje....bo nie wymaga to logowania itp. Idź kobieto na własne śmieci. \"Błąd nie może sobie pozwolić na przegraną, a prawda może\" Ale czy ja nie za wiele wymagam???? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał szkoda, że do Ciebie nie dotarł fakt, że ja odpowiedziałam jedynie na zaczepkę, a czytać będę to na co mam ochotę i nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi...Emiku...masz pecha bo ja akurat w necie siedzę. I mam czas...na pisanie bzdur...choćby z tobą. A czytaj sobie co chcesz...choćby i \"Panią Domu\".... :D A Szyszunia to adwokata potrzebuje? Biedaczka.... Ja na wasz topik nie zaglądam - bo mnie to nie interesuje. Ale ciekawe że wy tu ciągle siedzicie? Znudziło się machanie łapką? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ! Wróciłam z pracy i... odpaliłam laptopa . Jutro o świcie jadę do W-wy na Zebranie Zarządu . Wrócę albo w nocy , albo dopiero w czwartek . Ten tydzień już jest \"trochę \" mniej napięty ( zaczynam wprowadzać dyscyplinę w domu a obiady są odgrzewane z poprzedniego dnia ) . Może jakoś się przyzwyczaję do takiego tempa i spania tylko 4 godz. / dobę... Proponuję dzisiaj konferencję o 21-szej ( musimy obgadać spotkanie w Ostrowie , poza tym już się stęskniłam za Wami ). Moniał ! lepiej ,że ta ograniczona baba na poziomie bufetowej pisze na naszym topiku pod swoim nickiem ( wiesz ludziom prymitywnym bardzo ciężko zrezygnować z wdrukowanych nawyków - skoro od marca tu włazi kilka razy dziennie i do tej pory wpisywała się anonimowo - w sposób obraźliwy i wulgarny - trudno jej się teraz opanować . Bądźmy pobłażliwe dla \" mniejszych braci \" Zmykam teraz . Muszę coś zjeść , wziąść prysznic i spakować się na jutro . Będę o 21-szej . Zapraszam wszystkich ( tych normalnych qkających też ) do pokoju konferencyjnego . Do zobaczenia na ekranie 🖐️ POzdrawiam KInga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo już pisałam, że nie jesteś w stanie mnie obrazić, ale pisz, pisz, nikt nie pokaże lepiej twojego chamstwa i tępoty niż ty sama. Moi znajomi czekają na kolejną \"porcję \" humoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiku... nie chcę być złośliwa ale masz dawkę swojego specyficznego humoru i zabawy na własnym topiku. Podobna sytuacja u twojej koleżanki? Bawi cię to chora babo???? Też to cię podnieca???? Cudza krzywda i cudzy ból???? Naprawdę bawi cię to? Lecz się...... Spadaj prosta kobiecino tam...............na duszyczki. My tam nie wchodzimy- twoje koleżaneczki też dały spokój. A ty z uporem maniaka tu siedzisz? A jak lumpy wokół domku? Znalazł mężuś lepsze rozwiązanie niż sądy? Zjeżdzaj na swoje śmieci....dotarło?????? Im więcej napiszesz tym więcej się skompromitujesz...nie dociera??????????? Z jednym Kinga się pomyliła - mentalność bufetowej to dla ciebie zbyt wielki komplement............. Idź pomachać łapką........i ostrzeż nowe duszyczki przed zwierzeniami. Bo to taka fajna zabawa - wyciągnąc coś od kogoś a potem...na konfie uśmiech aż po pachy. Prawda????? Rozczarowałaś mnie - nie myślałam, że az tak głupia jesteś. Krótko mówiąc - spadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał jeszcze trochę jadu poproszę ;-) naprawdę rozrywkowe z was baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupią babą to Ty jesteś a od Emika to sie odczep bo nie dorosłas jej do pięt a Twoja elokwencja razem z 10 osobami to poniżej bufetowej a bliżej baby klozetowej . sPÓŚC JUZ TĄ WODĘ CO MĄCISZ BO SMIERDZI ...........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.....ubędzie nam szyszunia...trochę chamstwa i prostactwa. :D :D :D :D :D :D Pobawiłyście się dzieciaki już? Napisałyście \"mądre\" posty...to już spadajcie dotleniać się i wyciągać zwierzenia od nowych duszyczek. Może was w końcu niezła zabawa ominąc, prawda? Macie babolce własny topik - i to nawet w polecanych................o rany!!!!!!!! schylam głowę........... :D :D :D No to spadówa.................. A jedna rzecz jak obowiązuje na tym topiku to kultura. Ups...zapomniałam....babska nie wiedzą o co chodzi.... Jakaś woda im śmierdzi???? Matko a wystarczy nacisnąc yaki przycisk w kibelku.......... Dobra....ubawiłam się głupkami i wracam na miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłłłło matko
na miejsce - czyli do izolatki w "wariatkowie" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na tym topiku obowiązuje kultura, to co tu robisz moniał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×