Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość do kin wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaTONIE
SZKODA CIEKAWY TEMAT !!!!!!!!!SAMOTNOSC W SIECI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineczka
szkoda że upadł Topik,dopiero na niego wpadłam...a może pociagniemy,własnie była premiera samotnosci w sieci,moze podzielimy sie refleksjami,ponawiam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie czytałam wcześniejszych wpisów ale ...... obiecuje:) wtedy bez zakładania nowego tematu znajde może to co mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy w sieci jest z jakiegoś powodu ,że poprostu człowiek chocby miał najwięcej to zawsze mu czegoś jeszcze brak na filmie nie byłam ksiązki tez jeszcze nie przeczytałam pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia juz nie ta sama
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 letnia mamuśka
Mam 43 lata i od 5 lat jestem samotna... Skończyło się moje życie towarzyskie... Dlaczego???? Może moje koleżanki boją się samotnej kobiety???? Szukam cały czas mężczyzny, faceta, kolegi z którytm ponownie poczuła bym się szczęśliwa nie chodzi o związek tylko o przyjaciela...Ale jak tu znaleźć kogoś takiego kiedy tylko się pracuje i wraca do domu.... Czy jeszcze kiedyś znajdę kogoś kto potrafił by przywrócić mi radość życia..... Hm...... Może kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALA 44
Właśnie skończyłam 44 lata:) I serdecznie pozdrawiam Kinge.... Rozumiem ją doskonale.... Często siedzę przed komputerem i klikam ze "znajomymi" w sieci...Niestety często jest tak że napotykam na ludzi ktorzy śmieją się z takich jak ja.... Czyli osób samotnych szukających bratniej duszy na necie.... Gdzie ci mężczyźni którzy nie boją się prawdziwych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu jakas kobieta z Gorzowa z którą mogłabym spotkać się na kawe i pogadac o swoich problemach. Jestem mężatka , ale tak bardzxo samotna jak cholera. Dzis kończe 39 lat i mam wrazenie ,ze dluzej nie dam rady zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodasodowa
nie jestem sama,gasne powoli w tlumie , mowie i nie slysza, wiec pisze zeby sama siebie przeczytac .............zobaczyc,uwierzyc ze jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagie 47
witam, nie myślałam, że taka trudna jest samotność w sieci... Nie myślałam, że będzie mi tak strasznie brakowało pisania... Nie myślałam, że nie będę potrafiła pogodzić się z odejściem... Świat się pomylił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja07
Czym jest samotnoœć ?? Naszym wyborem czy wyobraŸni wytworem? Jeœli nie chcemy nie jesteœmy samotni. Tylko wtedy czujesz samotnoœć gdy na własne życzenie odsówasz sie od ludzi:) Lecz problem nie leży w sieci tylko w nas samych i w naszym postrzeganiu ludzi. Bo gdy nie jestes w stanie otworzyć sie przed drugim człowiekiem nie licz na czyjekolwiek optwarcie gdy sam jesteœ zamkniety jak w skorupie. Pytanie przed czym sie bronisz?? Jeżeli sam wiesz odpowiesz sobie na to pytanie z czasem , szukaj pomocy.Być może nie powinnam sie wypowiadać tutaj gdyż nie mam 40 lat a prawie 34. Lecz myœlę że nie wiek jest tu istotny a podejœcie do życia które u niektórych osób jest w zasadzie żadne a wręcz nijakie.Marazm to najgorsza z rzeczy na które niektóży pozwalajš bezwiednie i to ich gubi. Więcej nie mam do dodania. Jeœli ktoœ chce coœ mi napisać coœ na maila to prosze tylko do21 wrzeœnia włšcznie póŸniej mnie nie ma w kraju i prosze o nie wysyłanie maili. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiiom
Ja wolalam Samotnosc w sieci z Edyta Jungowska, za Stenka jakos nie przepadam. To bardzo fajna aktorka o charakterystycznym glosie i niesamowitym talencie , ostatnio slyszalam ja w jakiejs reklamie Plusa, zdaje sie Cafe Plus dla kobiet, moim zdaniem fajne nawiazanie do jej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorycz_a
jestem samotna odkąd mąż odszedł, czyli od trzech lat. mam sześcioletnią córkę i kocham ją nad życie. i myślałam że życie się dla mnie skończyło. ale postanowiłam wziąć się w garść i zacząć się rozglądać. oczywiście zaczęłam od internetu - szukam na razie ciekawych portali na których można poznać inne osoby około 40. na razie jeden zainteresował mnie najbardziej - mydwoje.pl. słyszeliście coś o nim? wygląda na taki, na którym raczej nie ma żartownisiów, tylko poważni ludzie. warto się tam zalogować waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makag
Jaki problem człowieku Jak chcesz to powiem ci co należy zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiany
jestemmsama trzymaj sie na mnie mozesz liczyc zawsze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga55
Zyje w zwiazku o duzym stazu czuję sie wypalona czy potrzebna mi zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jaga! Rozumiem,ze piszesz o samotnosci w zwiazku. Mam nadzieje,ze myslac o zmianie nie masz na mysli iiiego faceta? Przerabialam i nie polecam. Z wiekiem samo zycie coraz bardziej skazuje nas na samotnosc.chetnie pogadam,ale potem bo teraz musze wracac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta-73
Znam to uczucie wypalenia sie jestem tez wzwiazku ale czasami czuje sie samatna nawet nie mam z kim pogadac co mnie meczy co mnie gryzie doslownie otacza mnie pustka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza64
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxla
Skończyłam 44 lata i jestem bardzo samotna. Tak się przynajmniej czuję.Wokół tylu ludzi a ja czuję pustkę. Pusty dom który już nie tętni prawdziwym życiem . Dzieci rozpoczęły swoje życie a ja mam pracę, samotne wieczory i czekanie nie wiadomo na co? Związek z mężczyzną w którym wieje nudą . I co dalej??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta-73
Nawet w zwiazku mozesz czuc sie samotna moj maz ma czas dla wszystkich w okolo tylko nie dlamnie czasami nie wiem jakie jest moje miejsce przynim opieknka do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxla
Minął dzień Budzisz się Powtarzająć schemat który znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta-73
Zycie czasami jest szare i czasami puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxla
Najgorsze że zbyt często ma takie kolory. Nie radzę sobie z takim życiem i dlatego uciekam w wirtualny świat. Gdzieś uciekł ten zgiełk który mi towarzyszył przez całe życie. Było ono wypełnione po brzegi na nic nie miałam czasu a teraz nie wiem czym wypełnić tą pustkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta-73
Raczej wszyscy uciekaja w wirtualny swiat tutaj wszystko jest takie proste i mniej monotone...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×