Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

A ja robie sobie rano w pracy...i popołudniu też piłam w domu ale ostatnio chyba mam przesyt kawy więc troche się ograniczyłam ;) A teraz zmykam spać bo coraz gorzej mi wstawać..... Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu w mojej okolicy co niedzielę odbywa się jarmark staroci. Dziś w końcu zaraz się tam wybieram. Może coś mi wpadnie w oko? Od dawna zbieram flakoniki, wazoniki itp. Mam już nawet pokaźną kolekcję. Ostatnio na zwykłym rynku kupiłam istne cudeńko za całe 2zł.:D U mnie niestety pogoda przeciwna do zapowiadanej. Miłej niedzieli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D julka ja też czasem lubie połazić i pooglądać takie starocie... a teraz niestety nie miałabym gdzie trzymać czegokolwiek ( kiedyś zbierałam szklanki głównie z pepsi i inne takie wysokie ) A u mnie dziś pięknie słoneczko świeci i jeszcze nie mam pomysłu co dziś robić, bo raz mam ochote gdzieś wyjść a za chwile mi sie nie chce..... :o I jak , trafiłaś na coś godnego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dwa dzbanuszki po złotówce:DPiękne były też wyroby z hebanu. W sumie jarmark staroci a najwięcej kramów z ciuchami i innymi współczesnymi klamotami. Mój zbiór stoi na półce, która wisi na ścianie. Tak się składa, że pod tą półką śpię. Mam nadzieję, że nie runie mi to kiedyś na głowę:D A u Ciebie Margaret w końcu na czym stanęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) to zbiór się powiększył...ale ja to wole nic nie mieć nad głową jak śpie ;) nawet jeśli wszelkie półki są dobrze zamocowane :D A u mnie marnie, nie miałam kogo wyciągnąć z domu na spacer a samej mi się dziś jakoś nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten taniec:)Umiesz Margaret tańczyć? Ja nie za bardzo:DZero słuchu i poczucia rytmu. Koleżanka o której wspomniałam ma czas bo jest rozwiedziona, syn dorosły mieszka poza Polską. Poznałyśmy się ze 4 lata temu na kursie, przypadłyśmy sobie do gustu i i od tamtej pory często się spotykamy. A jeszcze się okazało, że mieszkamy blisko siebie:) Jejku idę spać bo jutro znowu pracuję 12h. Kolorowych zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajny :D ... Też nie mam słuchu :o ale próbuje coś tam sama.... choć towarzyski podoba mi sie od dziecka i zawsze oglądam turnieje w tv. A najczęściej przyglądam sie młodemu jak wymyśla układy taneczne :D Fajnie masz z tą koleżanką ;) Ja dziś juz po pracy i ide na spacer bo troche mało mam ruchu.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mam Margaret:)Zawsze się nagadamy i od razu człowiekowi lżej na wątrobie. Spacer Ci się udał? Trzeba się ruszać, ja wprawdzie w pracy mam sporo ruchu ale to jednak nie to samo co np. w pięknych okolicznościach przyrody:) Od kilku dni chodzi za mną pewna piosenka. Jest bardzo przyjemna dla ucha. Bez przerwy ją nucę / już sobie wyobrażam jak ma to się do oryginału:D/, śpiewa ją kobieta, nie Polka, w refrenie powtarza się słowo mondej, często puszcza ją RMF. Nigdy nie udało mi się usłyszeć tytułu. Myslę, że Tobie też by się spodobała. Oglądasz Margaret mecz? Ja popatrzę. Trzeba być z naszymi na dobre i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda było do przewidzenia ale zawsze sie tli jakaś iskierka że może jednak.... Szkoda że dziś nie jest sobota... Jakoś nie chce mi sie ostatnio wstawać tak wczas do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Może nowy trener coś wskóra? Też nie lubię rano wstawać bo potem cały dzień jestem taka jakaś nie w formie. Sobotę mam znowu wolną, pogoda się zapowiada to pójdę na cmentarz. Może też okna machnę... No właśnie, gdzie jest Calineczka? Jagódka też dawno tu nie zaglądała. Tylko my Margaret jeszcze na pokładzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie pracować w soboty bo wtedy weekend jest za krótki, a ja potrzebuje mieć taki właśnie ,,gospodarczo- porządkowy " dzień ;) To prawda Jagódki też dawno nie było... Ide sobie zrobić kolacje a potem jeszcze obejrze Kuchenne rewolucje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam inną taktykę:DStaram się w tygodniu w miarę wszystko robić by weekend mieć dla siebie. Akurat w tym za bardzo mi się nie udało ale w pracy miałam ciężkie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://mar***a.wordpress.com/2013/10/17/sedzia-sadu-najwyzszego-diabel-istnieje-kto-twierdzi-inaczej-jest-oderwany-od-rzeczywistosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://mar***a.wordpress.com/2013/10/17/sedzia-sadu-najwyzszego-diabel-istnieje-kto-twierdzi-inaczej-jest-oderwany-od-rzeczywistosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×