Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Zapraszam do wspolpracy z Oriflame! Miła wspołpraca, dobry zarobek. Masz pytanie? Napisz, odpowiem na każde. Jezeli jestes zainteresowana/y wysylam katalogi, cennik na swoj koszt! Doidatkowo za Twoj dobry start prezent na zachete:). Zapraszam. GG:2511570 sylwia4032@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Oriflame
Szukasz własnej konsultantki w GDAŃSKU ? Pisz! Chcesz zostać konsultantką, pisz także! Oriflame Karolina gadu-gadu - 717541 e-mail: kszapar@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Oriflame
Szukasz własnej konsultantki w GDAŃSKU ? Pisz! Chcesz zostać konsultantką, pisz także! Oriflame Karolina gadu-gadu - 717541 e-mail: kszapar@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świebodzin-Oriflame, Avon
Jeśli jesteś zainteresowana kupnem kosmetyków Avon i Oriflame - zapraszam gg 6087810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niedawno zarejestrowałam się w nowej firmie marketingu sieciowego Aroma Group. Firma daje na początek po zakupie startera własny sklep internetowy i można pracowac bez wychodzenia z domu. Zupełnie inaczej niż w FM Avon czy Oriflame. . Oprócz perfum firma oferuje produkty do aromaterapii takie jak olejki eteryczne, olejki zapachowe, kadzidełka. W ofercie znajdują się również sole mineralne do kąpieli i wiele innych produktów. Aroma jako pierwsza firma MLM zajęła się tym segmentem i wróżę jej długą i pełną sukcesów przyszłość. Pragnę się dalej rozwijać w tej firmie bo naprawde warto i zapraszam również każdego chętnego do dorobienia sobie do pensji lub wypracowania dochodu pasywnego do współpracy. Każdy kto jest zainteresowany moją ofertą zapraszam do kontaktu ze krosno.aromagroup@gmial.com www.krosno.aromagroup.pl - sklep i rejestracja do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pease
Zapraszam do współpracy z firmą Paese Cosmetics. Jest to firma, której produkty były sprzedawane wyłącznie w salonach kosmetycznych ( co daje gwarancje najlepszej jakości), a od marca 2011 firma wprowadziła sprzedaż bezpośrenią. Firma dla swoich klubowiczów przygotowała bardzo atrakcyjne korzyści - 35% zysku z każdego kosmetyku, niezależnie od kwoty zamówienia - 35-55% tańsze kosmetyki dla Ciebie - Jeżeli interesuje cię większy zarobek to wystarczy budować swoją grupe klubowiczów i zarabiać z ich sprzedaży 5-20% dodatkowo - W miesiacu czerwcu firma przygotowała promocje katalogową : Przy zakupie trzech cieni kaszmirowych, czwarty jest gratis Przy zakupie trzech tuszy do rzęs , czwarty jest gratis. Za zamówienie na 200zł dodatkowo dostajemy paletke cieni za zamówienie an 350zł dostajesz srebrne kolczyki z kryształami swarowskiego z firmy W. KRUK. Jeżeli chcesz zobaczyć katalog to napisz do mnie a wyśle ci go na maila lub do domu. Każda osoba dostaje bezpłatnie pakiet startowy z katalogami. Kontakt: mail: majos_rafal@wp.pl gg: 8212712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ:)! Wiele osób chciałoby dorobić sobie do pensji.... Jeżeli TY też chcesz zarobić kilka stówek miesięcznie i kupowć dla siebie taniej kosmetyki napisz lub zadzwoń do mnie:)_:) Jestem liderem od kilku miesięcy a moja grupa liczy już sporą liczbę konsultatek i kilku liderów..... Każdej osobie pomagam i doradzam ,gdyż wiem jak jest ciężko zacząć-sam byłem kiedyś konsultantem.... Avon oferuje bardzo wiele nawet przy małym nakładzie pracy; *zarobek 15-40%(czasami 45i50% w programach motywacyjnych) *17katalogów -każdy z 3 terminami składania zamówień *w każdym katalogu 3 bezpłatne terminy dostawy kosmetyków do domu. *ofertę demo(gdzie konsultantka może kupić kosmetyki,które będą dopiero w następnym katalogu. *ofertę netto (gdzie konsultantka może kupić kosmetyki nawet o 80% taniej) *21dni na zapłatę rachunku *bardzo małe braki kosmetyków(mamy własną fabrykę w Polsce) *dla ambitnych AVON CLUB(najlepsie konsultanci) *różnego rodzaju wycieczki ,wyjazdy,konferencje,bankiety *funkcja lidera i możliwość budowania własnego zespołu Statrując w jednym z 3 najbliższych katalogach i składjąc zamówienia na co najmniej 250zł otrzymasz; -superwydłużający tusz do rzęs -program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW -perfumy SPOTLIGHT -krem z serii PLANET SPA -zestaw na lato-japonki,sukienke i zegarek Dla każdej konsultantki wysyła pod jej adres zamieszkania ZA DARMO; *zestaw dla konsultantki(umowę i zestaw startowy) *ulotki prospetingowe *zestaw katalogów *ZESTAW PRÓBEK Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapytać?? Napisz lub zadzwoń do niczego to Cię nie zobowiązuje.... ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ W ZESPOLE KTÓRY STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BARDZIEJ ROZWINIĘTY:) Na maile odpisuję kilka razy na dziennie; KONTAKT; tel.;505293722 mail.;kamilmaliszow@onet.pl gg;34142854 Pozdrawiamll Kamil -Lider Sprzedaży i Zespołu AVON. -- Zostań konsultantką AVON:) Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara*ale*jara
A tak trochę z innej beczki; Oriflame reklamuje w tv tusze do rzęs. Coś tam szesnastokrotnie poprawiają... I są dwa w jednej cenie. To może ktoś mi napisze,jaka jest ta cena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Cena dwóch tuszy to 32,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem liderem sprzedaży Avon i Ambasadorem firmy PASE:) Zostań konsultantką AVON; -otrzymujesz 25-40%zarobku -darmowe przesyłki do domu przy zamówieniu 150zł -dla siebie kosmetyki tańsze nawet o 80%taniej -szybki rozwój i awans Zostając konsultantką PAESE; -otrzymujesz stały 35%upust od każdego kosmetyku -zakup dla siebie kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach -zakup katalogów w pakietach -bezpłatna dostawa kosmetyków do domu przy zamówieniu na 160zł--- -różnego rodzaju promocje i kosmetyki gratisowe -szybki rozwój i awansy..... Chcesz się czegoś więcej dowiedzieć na temat tych dwóch firm napisz lub zadzwoń; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusss
Heej ;) Jestem konsultantką Oriflame z Częstochowy ;) Gdyby ktoś był chętny to zapraszam do współpracy ;) GG: 8853958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ
Witam i zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą w Oriflame. Wpisowe obecnie tylko 1zł!!doliczane do pierwszego zamówienia. Jesli sie pośpieszysz możesz skorzystać z programu dla nowych konsultantów i lekką ręką możesz zgarnąć extra nagrody. Korzystaj z możliwości jakie daje Oriflame. Tylko od Ciebie zależy Twój sukces. julia.antkowiak@onet.eu gg 1054762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika-konsultantka Ori Kraków
Potrzebujesz coś pilnie zamówić z Oriflame lub po prostu szukasz solidnej , sumiennej konsultantki z Krakowa?? dobrze trafiłaś! Zamówienia realizowane szybko, dostawa gratis.Odpowiem na wszystkie pytania również na te dotyczące bycia konsultantka. Monika Kraków gg5898901 lub e mail: monika_887@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_kalisz
Zapraszam Cię do współpracy z firmą Oriflame.Praca łatwa i przyjemna, bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, bez zobowiązań. Niezależnie od wykształcenia, miejsca zamieszkania, doświadczenia. Jeśli się uczysz, pracujesz, wychowujesz dziecko - możesz bez problemu pogodzić bycie konsultantem z obecnymi obowiązkami. do Klubu Oriflame. Sprzedaż kosmetyków jest prosta: - prezentujesz katalogi znajomym i zbierasz zamówienia, które składasz przez internet. Paczka jest dostarczana do Ciebie w terminie 2-3 dni przez kuriera. Zarabiasz na każdym produkcie 23% i jednocześnie oszczędzasz kupując kosmetyki dla siebie i rodziny. Oriflame prezentuje bogatą ofertę naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych kierowanych do szerokiego grona odbiorców (łącznie ok 900 produktów). Nie ma żadnego limitu sprzedaży, nie ma żadnych kar za brak zamówienia, jesteś sam sobie Panem, Sterem i Okrętem - dodatkowo otrzymasz ode mnie aktualny katalog, cennik oraz stały kontakt i pomoc w stawianiu pierwszych kroków. Dołącz do Oriflame nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Jeżeli jesteś zainteresowana/y, napisz lub zadzwoń zlotkokalisz@wp.pl tel. 507037287 Pozdrawiam Agata S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa11113333
witam, jestem konsultantką oriflame z wrocławia, zapraszam do współpracy wszystkich z wrocławia i okolic:) -kosmetyki z katalogu (aktualny katalog wyślę na maila) - rejestracja w klubie oriflame (wpisowe 1 zł, kosmetyki taniej dla siebie o 30%, dostawa do domu) więcej informacji gg:211 38 338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem konsultantką ORIFLAME, okolice Myszkowa, Zawiercia. Zainteresowanych zapraszam do współpracy. tel: 606412668 e-mail kaliope_k@o2.pl gg: 2223462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem konsultantką Oriflame. Zamówienia przyjmuję we Wrocławiu, Dzierżoniowie i Namysłowie. W przypadku zamówień powyżej 100zł - atrakcyjne rabaty i nagrody!! Osoby zainteresowane składaniem zamówień lub uczestnictwem w darmowych, profesjonalnych szkoleniach wizażu kosmetykami Oriflame proszę o kontakt mailowy (medeach@o2.pl) lub telefoniczny (698-882-793). Pozdrawiam Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka^^
Jestem konsultantką i działam na terenie gdyni. Doradzam, pomagam w wyborze. Kontakt: gg 24859774 email agata_cornelia@wp.pl kom 668523242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnoskok
Witam serdecznie. Zapraszam do współpracy z firmą Oriflame. Zbliża się koniec wakacji, a jeszcze jest szansa zarobić. Jeżeli jesteście zainteresowani tylko kosmetykami, a nie dodatkową pracą służę pomocą, na terenie Ożarowa Mazowieckiego oraz Bemowa w Warszawie. Agnieszka. tel. 511359799

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zapraszam do współpracy osoby zainteresowane kosmetykami Oriflame z Krakowa oraz Bieszczad! Wszystkie informacje na stronie: www.my.oriflame.pl/jwp Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska112255
Jestem konsultantką Oriflame, osoby z Radomia zainteresowane kosmetykami serdecznie zapraszam: ori.zamowienia1@o2.pl , nr gg:12416447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojeori
Jestem niezależna finansowo, pracuję tylko kilka godzin dziennie (przez Internet), a przede wszystkim lubię to co robię! Fajnie, co? Chcesz mieć podobnie? Mam dla Ciebie propozycję. Wejdź na stronę www.magdalena.mojeori.pl , pobierz tam bezpłatne Vademecum.Oriflame daje narzędzia i metody, które przy odpowiedniej wiedzy oraz zaangażowaniu pozwalają zarabiać niemałe pieniądze. Założycielką grupy MojeOri jest Ewa - autorka Vademecum. Stworzyła ona także specjalną metodę, dzięki której pracując on-line możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z tej metody korzystają tylko konsultantki z naszej grupy. Zazwyczaj dziewczyna, która zostaje konsultantką nie do końca wie na czym polega ten program. Przepadają jej przez to ciekawe promocje, upusty i prezenty. Informacje jednym uchem wpadają, drugim wylatują. Dlatego właśnie powstał pomysł na stworzenie bezpłatnego Vademecum. Wszystko wytłumaczone jest tam prostymi słowami i oparte na zrozumiałych przykładach. Pobierz bezpłatne Vademecum... www.magdalena.mojeori.pl Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem Zespołu AVON. Obsługuję na terenie całej Polski. DLA OSÓB, KTÓRE ZOSTANĄ KONSULTANTKAMI I ZŁOŻĄ przez pierwsze 4 katalogi zamówienia można w każdym katalogu otrzymać prezent. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 lub 794400919 E-mail: avon.kasia84@gmail .com......lub......gg 8402722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M
Jeśli szukasz konsultantki, która zapewni Ci darmową dostawę kosmetyków do domu i bezpłatne porady kosmetyczne, napisz do mnie! Mogę również pomóc Ci wstąpić do klubu Oriflame:) Jestem konsultantką z Warszawy, ale pomagam stawiać pierwsze kroki w Oriflame osobom z całej polski. Zapraszam do kontaktu mailowego:) anna.modzelewska@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta :)
Witam! Jeśli potrzebujesz kosmetyków z ORIFLAME,chetnie Ci pomogę,dostarczę do domu w okolicach Szczecina. KONTAKT: martach62@wp.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M.
Dowiedz się więcej o Oriflame, wejdź na moją stronę: www.konsultantka.mojeoriflame.biz Pytania i wątpliwości kieruj pod adres e-mail anna.modzelewska@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVON to nie tylko kosmetyki to przede wszystkim świetne programy motywacyjne, promocje, gratisy, świetna zabawa. Jeśli lubisz kontakty z ludźmi ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do mojego zespołu i przekonaj się jakie korzyści możesz uzyskać z tej współpracy. Tylko teraz jeśli zapiszesz się otrzymasz: - pakiet startowy który umożliwi Ci start - ulotki, 5 katalogów, próbki - masz możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "Piękno sukcesu" - możliwość zarobku do 40% - zamówienie kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat - brak wpisowego - realizujesz swoje plany we własnym tempie - tylko teraz suszarka do włosów Philips za 19.90 zł - kolczyki „perełki w 5 kolorach + perełki rozświetlające za 6.90 zł - zestaw lakier + kosmetyczka za jedyne 1 zł ZARABIAJ I BAW SIĘ ŚWIETNYMI KOSMETYKAMI FIRMY AVON TU NIC NIE TRACISZ JEDYNIE MOŻESZ ZYSKAĆ Kontakt: gg: 11699301, e-mail: muszek1000@interia.pl Tel: 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladova
Witam! Jestem konsultantka Oriflame z okolic Lublina, ale oferuje pomoc wszystkim zainteresowanym. Odpowiem na kazde pytanie. Zapraszam do współpracy.:) gg: 28476454 tel: 725600551 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_Kalisz
Chcesz dorobić do pensji? Już dziś zostań KONSULTANTKĄ(EM) FIRMY ORIFLAME! Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj na własne potrzeby po dużo niższych cenach. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 235zł -tusz do rzęs Wonder, zestaw Milk&Honey i woda Giordani Gold oraz próbki za 1zł! Zapraszam do współpracy :) zlotkokalisz@wp.pl tel. 507037287 Pozdrawiam Agata S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×