Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość Klaudia0996
HEj jestem z KAtowic , jeżeli ktoś chce cos zamówic prosze dzwonic moj numer to 691 12 35 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12061
Jestesm konsultantka z BOLESŁAWCA (dolnyslask) zapraszam wszystkich chetnych ktorzy chca zostac konsultantami oriflame lub zamawiac kosmetyki... :)) gg:35692096 alicja.zawrotniak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka14
Witam!! Jestem konsultantką Oriflame z okolic Krakowa [od strony Skawiny] Zachęcam do kontaktowania się ze mną w sprawach kupna kosmetyków [przy wiekszych zamowieniach upusty, i gratisy] . Chętnie wytłumaczę na czym polega Oriflame. Zbieram także zamówienia z Kalwarii, Skawiny i Krakowa. Chętnych proszę o kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj180506
Witam wszystkie konsultantki, nie mam własnej konsultantki oriflame interesuje mnie ktoś u kogo mogła bym zamówić kosmetyki w atrakcyjnych cenach jakieś rabaty gratisy itd jestem osobą mieszkającą w okolicach Skawiny. Interesuje mnie ktoś, kto mógł by dojechać na teren skawiny abym mogła od niego odebrać katalog, złożyć zamówienie czy odebrać kosmetyki. Bardzo prosiła bym jeżeli jest tu jakaś konsultantka która chciała by zyskać nowego klienta o kontakt i zaproponowanie mi swoją ofertę: e-mail beata180506@o2.pl gg: 358 718 58 Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriflame- atrakcyjne ceny, gratisy. Okolice Elbląga- Braniewa (osobiscie). Cała Polska- wysyłka PP. Kontakt: mlynka_kawowa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka14
Konsultantka z okolic Krakowa, Skawiny i Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna.Modzelewska@oriflame.biz
Warszawa, cała Polska. Jestem konsultantką z Warszawy, ale poprzez Internet i Pocztę Polską możemy kontaktować się na terenie całego kraju. :) Napisz do mnie, jeśli chcesz zamówić kosmetyki lub wstąpić do Klubu Oriflame. Chętnie wprowadzę Cię w pachnący świat Oriflame i pomogę stawiać pierwsze kroki! Lubisz kupować kosmetyki? Zacznij na nich zarabiać!:) Zapraszam na moją stronę http://www.konsultantka.mojeoriflame.biz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem Zespołu AVON. Obsługuję na terenie całej Polski. DLA OSÓB, KTÓRE ZOSTANĄ KONSULTANTKAMI super BONUSY w katalogu 14,15 i 16 wszelkie informację odnośnie bonusów prześlę na maila i udzielę pełnych informacji. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki (upust do 40%) zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 lub 794400919 E-mail: avon.kasia84@gmail .com......lub......gg 8402722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartob76
A ja zaproponuję coś innego - FABERLIC. Oferujemy kosmetyki tlenowe, rewelacyjna jakość. Ceny podobne jak w AVON czy Oriflame. Dużo promocji. Firma jeszcze mało znana co daje olbrzymie pole do rozwoju. Jeśli Panie byłyby ciekawe to podaję swój mail. kontakt@faberlicos metics.pl (moja prywatna strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaparaszaam do avonu
Witam:) Jestem liderem AVON i szukam osób ,które chciałyby dorobić sobie do domowego budżetu. Praca w AVONie jest bardzo łatwa i przyjemna-brak zaangażowania ,a pieniążki można zarobić w bardzo łatwy sposób. Każda konsultantka ma; -zarobek 25-40% -darmowe szkolenia -z każdym zamóieniem dostaje 1katalog ,ulotki i specjalne promocję dla konsultantek ZA DARMO! -katalog z 3 darmowymi dostawami do domu -super prezenty w programie TWÓJ PEWNY START Szukam osób z całej Polski i zawsze służę pomocą i radą. Wiem jak jest trudno zacząć coś nowego więc każdy może na mnie pomegać:) Teraz dla nowych konsultantek czekają prezenty; -Zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała NATURALS o zapachu truskawki -Woda perfumowana TTA TOMORROW -Woda toaletowa DEMPSEY2 -Serum naprawcze ANEW REVERSALIST -Torebka,portfel i torba z serii BRLIEVE -Woda toaletowa SPOTLING -Super wydłużający TUSZ DO RZĘS -Podwójny proram motywacyjny z serii ANEW -Woda toaletowa TRESSELLE MYSTIQUE -Zestaw kosmetyków SOULUTIONS -Zestaw kosmetyków PLANET SPA. WSZYSTKIE TE KOSMETYKI MOŻESZ ZDOBYĆ ZOSTAJĄC KONSULTANKTĄ AVON-na prawdę warto!! NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!:) Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapisać napisz; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawaim-życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem konsultantka Oriflame z Koszalina i jeśli któraś z Pań chciałaby się do nas przyłączyć, bądź zamówić kosmetyki i obejrzeć katalog, proszę się ze mną skontaktować a na pewno pomogę ;) Kontakt: keni1@o2.pl lub gg 7637245.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anten_ka
Witam, Jestem Liderem Klubu Oriflame, działam we Wrocławiu ale nie tylko. Odezwij się do mnie jeżeli: - poszukujesz konsultantki - chcesz być konsultantem/-ką - chcesz budować własną grupę kontakt: aneta.kaszczyszyn@gmail.com tel. 723 163 399 http://anetakaszczyszyn.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka Oriflame:)
Jestem w oriflame już ponad rok (mazowieckie). Na tym forum oferuje swoją pomoc osobie która chce wstąpić do Oriflame. W celu zdobycia odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie związane z tą firma, pracą w niej, opinią o produktach lub chęcią zamówienia produktów proszę pisać : GG:37982991 e-mail:nikia13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7502
Witam jestem konsultantką firmy Oriflame i serdecznie zapraszam do współpracy. Wstępując do klubu kupujesz taniej dobrej jakości kosmetyki , godziny pracy ustalasz sam, zamówienie składasz w pasującym Tobie terminie. W Programie Witamy przez pierwsze trzy katalogi prezenty za 1 zł (tusz do rzęs Giordani, kopertówka/ portfel, torebka). Łączna wartość nagród 330 zł. Po trzech katalogach są Programy lojalnościowe, oferujące drogie produkty za niskie ceny dla konsultantów. W Klubie Oriflame można zarobić pieniądze nie poświęcając wiele czasu i energii, należy tylko podpisać wniosek i dodać ksero dowodu osobistego/legitymacji szkolnej. Zapewnione są darmowe szkolenia kosmetyczne i biznesowe dla konsultantów. Zapraszam serdecznie odpowiem na każde pytanie, pomogę stawiać pierwsze kroki . Można zbudować swój własny biznes, zapraszając innych, aby wstąpili do Klubu Oriflame. Zyski pochodzą także z obrotów całej grupy. Możliwości są nieograniczone! ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY OSOBY Z OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO I OKOLIC Pozdrawiam Ania ania_zelazowska@o2.pl 608-359-159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focus074
jestem konsultantką Oriflame z Gdańska, jeśli jesteś zainteresowana zakupem kosmetyków napisz: focus074@tlen.pl aktualnie zbieram zamówienia z katalogu 16 (7 - 27 listopada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam: www.my.oriflame.pl/lenka_s , gg 5348816 lub lenka_s@tlen.pl z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji atrakcyjnego programu "Witaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka_Avon_Lublin
Jestem konsultantką Avon w Lublinie. chętnie doradzę i dojadę do klientki na terenie całego Lublina. Dysponuję próbkami, a do każdego zakupu dodaję prezenty (balsamy do ciała, pomadki, żele do kąpieli, perfumy - w zależności od kwoty złożonego zamówienia) mail; raczkiewicz_iwona @biznespoczta.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Oriflame jako konsultantka..
Dorobisz, osiągniesz stały dochód. Wyślij sms z imieniem i nazwiskiem. Oddzwonimy jak najszybciej. tel.504 592 123 GG:37982991 e-mail:nikia13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantką Oriflame z Gubina,zapraszam chętne osoby z Gubina okolic oraz całej Polski. Zapraszam do składania zamówienia oraz dołączenia do klubu. Kontakt ania_a17@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_d8
Witam, Jestem konsultantką AVON z Gliwic. Oferuję zniżkę 10 %. 508845498 monikadabek22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominion
Dzień dobry Czy jest pani konsultantką, jeśli tak to chciałbym zaproponować pani współpracę z firma fm group perfumy.fm rankingmlm.com/companies/companiesRanking Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdach
Jestem niezależna finansowo, pracuję tylko kilka godzin dziennie (przez Internet), a przede wszystkim lubię to co robię! Fajnie, co? Chcesz mieć podobnie? Mam dla Ciebie propozycję. Wejdź na stronę www.magdalena.mojeori.pl , pobierz tam bezpłatne Vademecum.Oriflame daje narzędzia i metody, które przy odpowiedniej wiedzy oraz zaangażowaniu pozwalają zarabiać niemałe pieniądze. Założycielką grupy MojeOri jest Ewa - autorka Vademecum. Stworzyła ona także specjalną metodę, dzięki której pracując on-line możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z tej metody korzystają tylko konsultantki z naszej grupy. Zazwyczaj dziewczyna, która zostaje konsultantką nie do końca wie na czym polega ten program. Przepadają jej przez to ciekawe promocje, upusty i prezenty. Informacje jednym uchem wpadają, drugim wylatują. Dlatego właśnie powstał pomysł na stworzenie bezpłatnego Vademecum. Wszystko wytłumaczone jest tam prostymi słowami i oparte na zrozumiałych przykładach. Pobierz bezpłatne Vademecum... www.magdalena.mojeori.pl Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosall
Każda kobieta zasługuję na piękno. Cudownie rano budzić się patrzeć w lustro i czuć się piękniej. Firma Oriflame pozwala na to. Jeśli jesteś zainteresowana kosmetykami Oriflame napisz do mnie!!! Wprowadzę Cię we wspaniały świat barw oraz zapachów. Zawsze i o każdej porze dnia możesz liczyć na moją pomoc. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś!!!! Jestem konsultantką z Warszawy. Nie stanowi dla mnie problemu dojechanie w każdy zakątek Warszawy z kosmetykami. Kosmetyki możesz mieć z dostawą do domu!!!! Czy to nie wspaniałe? rosall@wp.pl Pozdrawiam Rosall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana
Witam! Poszukuję konsultantki oriflame w Toruniu. Chcę coś sobie zamówić na święta. Zainteresowaną osobę proszę o kontakt: m_m19_1989@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję na jutro cieni wypiekanych giordani gold wszystkich oprócz brązowego. Okolice Zawiercia, Myszkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagdaaa20
Jeśli chcesz kupować kosmetyki oriflame o wiele taniej lub zostać konsultantką Oriflame SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ tel.500815131 (najlepiej dzwonić w godz. 19-20) email:maadziaaa11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×