Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość BansheeV
Jestem konsultantką z Torunia, jeśli chcesz przejrzeć katalog, wypróbować jakiś kosmetyk, poznać zapachy czy potrzebujesz porady - zapraszam ;) bansheevee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Od pewnego czasu jestem konsultantką Oriflame:P ale już mi to nie wystarcza więc startuje w nowej ofercie na ryku. Może stać się to pracą dorywczą a nawet stałą. Polecam wypełnienie ankiet na stronie http://springnet.pl/ankieta,makeMoney,1443832F6BFB.html naprawdę polecam lepsze to niż zwykła konsultantka ponieważ proponują szkolenia, z których sama skorzystasz . Masz pytania mój numer gg 4137067. lub e-mail drzyzga.magdalena@gmail.com Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam: www.my.oriflame.pl/lenka_s , gg 5348816 lub lenka_s@tlen.pl z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji programu "Witaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adel
Witam, Chciałabym zapisać się do Avonu. Czy mogłabym prosić o kontakt w sprawie wymagań oraz czy są jakieś ciekawe bonusy. Pozdrawiam, Adela amirada@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz się zapisać do Oriflame. Z chęcią służę pomocą i radą. A może po prostu chcesz z kimś pooglądać katalog nie ma sprawy:) Śląsk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame żelechów
kontakt agiga2@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Oriflame- woj. lubelskie, 100 km od Lublina ;) Jeżeli ktoś chcę zostać konsultantką-tem proszę o kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1922
do konsultantek ORIFLAME: poszukuje osoby z Poznania która zostanie moim sponsorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy z ORIFLAME. Zostań Naszą konsultantką i kupuj kosmetyki z rabatem i zarabiaj! W każdym katalogu do zdobycia unikalne prezenty! Jeśli nie chcesz się zbytnio angażować,zamawiaj kosmetyki na własne potrzeby. Czekam na Twoją odpowiedź i zapraszam do mojego zespołu:) kontakt:mariusz.ori@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariza.praca@gmial.com
Hej! Mam na imię Beata od niedawna jestem konsultantką firmy Mariza .Jest to polska firma kosmetyczna działa od 1988 roku ,która niedawno uruchomiła sprzedaż kosmetyków za pomocą konsultantów. Miałam to szczęście że trafiłam do fajnej grupy gdzie mam wsparcie ,darmowe szkolenia dostęp do biura on-line i darmową stronę! Co mnie skusiło aby wstąpić do klubu Mariza? -Bardzo atrakcyjne ceny kosmetyków -30% stałej zniżki na starcie -opinie o produktach -możliwość zarobku głównie pracując przez Internet i możliwość rozwoju! -no i oczywiście zespół -brak przymusowych starterów -brak wpisowego Rejestrując się u mnie będziesz miał dostęp -do biura on-line9po złożeniu pierwszego zamówienia, -darmową stronę www, -wsparcie sponsora-nie zostajesz sam sponsor sponsorowi nierówny! Wielu sponsorów wpisuje ludzi i na tym się kończy współpraca. -dostęp do forum -dostęp do szkoleń Jeśli masz jakieś pytania to pisz mariza.praca@gmail.com Link do REJESTRACJI poniżej skopiju i wypełnij http://strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=004761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Potrzebujesz cos pilnie zamówić z Oriflame lub po prostu szukasz solidnej ,sumiennej konsultantki z Krakowa?? dobrze trafiłas! Zamówienia realizowane szybko, dostawa gratis.Odpowiem na wszystkie pytania również na te dotyczące bycia konsultantka. Monika Kraków gg5898901 lub email monika_887@poczta.fm< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriflame!! Witam:) Potrzebujesz cos pilnie zamowic z Oriflame lub po prostu szukasz solidnej , sumiennej konsultantki z Krakowa?? dobrze trafiłas! Zamówienia realizowane szybko, dostawa gratis.Odpowiem na wszystkie pytania również na te dotyczące bycia konsultantka. Monika Kraków gg5898901 lub e mail monika_887@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosall
Każda kobieta zasługuję na piękno. Cudownie rano budzić się patrzeć w lustro i czuć się piękniej. Firma Oriflame pozwala na to. Jeśli jesteś zainteresowana kosmetykami Oriflame napisz do mnie!!! Wprowadzę Cię we wspaniały świat barw oraz zapachów. Zawsze i o każdej porze dnia możesz liczyć na moją pomoc. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś!!!! Jestem konsultantką z Warszawy. Nie stanowi dla mnie problemu dojechanie w każdy zakątek Warszawy z kosmetykami. Kosmetyki możesz mieć z dostawą do domu!!!! Czy to nie wspaniałe? rosall@wp.pl Pozdrawiam Rosall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriflame:)!! Witam Potrzebujesz coś pilnie zamówić z Oriflame lub po prostu szukasz solidnej , sumiennej konsultantki z Krakowa?? dobrze trafiłas! Zamówienia realizowane szybko, dostawa gratis.Odpowiem na wszystkie pytania również na te dotyczące bycia konsultantka. Monika Kraków gg5898901 lub e mail monika_887@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Czechowice,Pszczyna
Witam Mam na imię Beata jestem konsultantką z okolic Pszczyny,Czechowic-Dziedzic Oferuję -Pomoc w wyborze kosmetyków -możliwość przetestowania kosmetyków -możliwość współpracy -dla stałych klientów rabaty -dostarczę katalog każdej klientce poświęcam czas! tel:697551235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruxia
Chcesz zamówić coś z firmy Oriflame lub Betterware ale nie znasz żadnej konsultantki? Mieszkasz w Łodzi lub okolicy? Gratuluje, bo właśnie znalazłaś swoją konsultantkę. Służę pomocą i radą w doborze kosmetyków oraz akcesoriów. Nie będę wpychac Ci na siłę badziewia, bo sama nie lubie wyrzucać pieniędzy w błoto a klient, o którego się dba, zwykle wraca - i o to chodzi. W razie jakichkolwiek pytań mój mail: dodka111@gmail.com Katalogi dostępne na stronach: http://pl.oriflame.com/ oraz http://www.betterware.pl/produkty oraz u mnie po umówieniu się na spotkanie :) Oczywiście osoby chętne zapraszam do przyłączenia się do grona konsultantów! Pozdrawiam i czekam na pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna87
Witam,chcę zostać konsultantką,lecz nie chcę się spotykać z kimkolwiek na podpisanie umowy...Kiedyś dogadałam się z jedną dziewczyną i ona przesłała mi umowę do podpisania pocztą a ja jej zwyczanie odesłałam i od tej pory mogłam normalnie zamawiać kosmetyki itd...Jestem z Łodzi...może któraś mi pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumi1988
jestem z avon podaje moje gg 1274161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumi1988
hej jestem z avon podaje moje gg 1274161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaJ
Witam!:) Jestem konsultantką Oriflame z małopolski :) Zapraszam na moją stronę na facebooku : http://www.facebook.com/pages/Konsultantka-Oriflame-Ma%C5%82opolska/317693221622381?skip_nax_wizard=true Chętnie przyjmę zamówienia lub pomogę zostać konsultantką :) Na terenie Wadowic dostawa kosmetyków do ręki, a w pozostałych miejscach przesyłka pocztowa:) Pozdrawiam! :) Justyna W razie pytań mój nr tel : 602830479 gg: 1063094 mail: justynka1718@interia.eu Można pisać wiadomości również na facebooku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaklina Liderka
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć w ogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy !!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -100% gwarancji zwrotu produktu!! Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON Zapraszam do AVON. Wszelkie informacje: gg: 2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja jestem konsultantką Oriflame z Olkusza i mam swoją grupę w Bukownie, serdecznie zapraszam chętnych nowych konsultantów pod e-mail a.pszczola@onet.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy z ORIFLAME. Zostań Naszą konsultantką i kupuj kosmetyki z rabatem i zarabiaj! W każdym katalogu do zdobycia unikalne prezenty! Jeśli nie chcesz się zbytnio angażować,zamawiaj kosmetyki na własne potrzeby. Czekam na Twoją odpowiedź GG:7543845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka22222
Witam! Widzę, że jesteś konsultantem firmy Oriflame, od niedawna współpracuję z polską firmą AROMA GROUP, która jest od roku na rynku i bardzo szybko się rozwija. Wiem jak trudno jest budować strukturę w Oriflame jak wszyscy znają firmę. Sukces mojej firmy to nowość na rynku, rewelacyjny produkt i plan marketingowy. Co jest najważniejsze w MLM to rozwój osoby na samym początku kariery i to właśnie zostało udoskonalone, jak również szereg innych elementów, dzięki którym rozwój jest bardzo szybki. Bardzo ciężko pisać o planie marketingowym i warunkach współpracy. Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam,MÓJ NUMER GG 8140731 U nas praca odbywa sie przez internet:-)Godzinny dopasowujesz do swoich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka22222
Witam! Od niedawna współpracuję z polską firmą Aroam Group, która jest od roku na rynku i bardzo szybko się rozwija. Wiem jak trudno jest budować strukturę w Oriflame jak wszyscy znają firmę. Sukces mojej firmy to nowość na rynku, rewelacyjny produkt i plan marketingowy. Co jest najważniejsze w MLM to rozwój osoby na samym początku kariery i to właśnie zostało udoskonalone, jak również szereg innych elementów, dzięki którym rozwój jest bardzo szybki. Bardzo ciężko pisać o planie marketingowym i warunkach współpracy. W naszej firmie jest aż 6 źródeł dochodu, są to: 1. Sprzedaż detaliczna z zyskiem 43%, 2. Premia od Czynnego Dystrybutora z VI poziomów 3. Prowizja kwalifikacyjna z VI poziomów. 4. Strukturalna premia obrotowa. 5. Pensja rentierska. 6. Firmowa premia obrotowa. Więcej informacji na temat firmy lub planu marketingowego możecie uzyskać kontaktując się ze mną. Partnerzy sami będą decydować czy wolą pracować w tradycyjny sposób (bezpośrednie spotkania, a do dyspozycji: teczka firmowa z próbkami, katalogi drukowane, broszurki, wizytówki szkolenia stacjonarne, zbiorowe prezentacje) czy nie wychodząc w ogóle z domu pracując jedynie przed komputerem (biuro on-line, własny sklep partnerski, katalogi on-line, wizytówki on-line, przykładowe treści na maila, banery, linki partnerskie, konferencje on-line).W sprawie kontaktu podaje numer Gadu Gadu 8140731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonic
Witam i zapraszam do zakupów lub do rejestracji ( w zależności od potrzeb) w ORIFLAME Zapraszam zainteresowanych z PUŁAW i okolic!!!! moonic_m@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×