Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość gość
Jestem konsultantką z Siemianowic Śląskich,przyjmuje zamówienia z bliskich okolic czyli Katowice Chorzów itd. Wystarczy wysłać sms na nr 792743911 oddzwonie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam osoby zainteresowane przylaczeniem się do zespołu Oriflame ania.oriflame. katowice@poczta. fm chętnie odpowiem na pytania i podzielę się doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam konsultantki oriflame z Warszawy, proszę o kontakt na meila dzwoneczek2@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kosmetyków to polecam Wispol.eu zamawiałam tam kilka razy i moja opinia jest pozytywna,niska cena i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Jestem konsultantką ORIFLAME. Zapraszam wszystkie Kobietki lubiące dobry styl, kosmetyki, klasę, które uwielbiają dobrze wyglądać i dbać o swój wygląd :) ! Chętnie poprowadzę i opowiem Wam o programie "Witamy", gwarantuję świetne nagrody! Panie, które chcą zostać konsultantką Oriflame zapraszam o kontakt ze mną pod adresem mailowym weronika.kc@o2.pl - odpowiem na każde Wasze pytanie i służę pomocą w zamówieniach i zapisach do klubu! To nic nie kosztuję :) ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem Konsultantka Oriflame, jeśli chcesz mieć dobre kosmetyki służę pomocą. Można u mnie zamawiać kosmetyki na terenie Bydgoszczy :) Napisz do mnie na adres baki95@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) zainteresowane osoby, które chcą zostać konsultantką/konsultantem firmy Oriflame lub chcą pozyskać jakieś informacje na ten temat zapraszam :) udziele odpowiedzi na każde pytanie, a dla nowych konsultantów mam prezent :) kontakt: pati.wisienka.1997@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem liderem Oriflame(Warszawa, Bielany). Osoby zainteresowane kupnem kosmetyków lub pracą w Oriflame zapraszam do kontaktu na mail aneta93-14@tlen.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin zapraszam do zakupu kosmetyków firmy Oriflame kontakt e-mail: kasiaa361@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam na imię Martyna jestem konsultantką Oriflame ( 15 lat )z okolic Katowic. Osoby, które chciałby się zapoznać z ofertą, dowiedzieć się jakie możliwości daję wstąpienie w nasze szeregi zapraszam serdecznie na maila : djmmagia@interia.pl , odpowiem na każde pytania. Tylko teraz wpisowe do klubu to 4.90 zł. zapraszam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką z Mysłowic. Przyjmuję zamówienia z Mysłowic i Sosnowca :) Zapraszam również osoby, które chciałyby przyłączyć się do Oriflame - atrakcyjne nagrody! Zapraszam do kontaktu: oriflameula@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna21Oriflame
Witam serdecznie! Jestem konsultantką z Warszawy. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) wstąpieniem do Oriflame, kupnem kosmetyków lub po prostu chciał(a)byś zobaczyć obowiązujący katalog i poznać najnowsze trendy, jestem tu dla Ciebie. Chętnie pomogę przystąpić do Klubu Oriflame, gdzie dostaniesz rabat na wszystkie kosmetyki, ale również doradzę w wyborze kosmetyków i oczywiście dostarczę katalog do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiam Asia mail: joanna21.oriflame@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nazywam się Magda z Dąbrowy Górniczej :) Jeśli lubisz kosmetyki i chciała byś dodatkowo zarobić to zapraszam do współpracy :) Madzia310588@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaclawus
Witam serdecznie. Poszukuję konsultantki oriflame z Poznania. jaclawus30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szukam konsultantki z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Poszukuję jakiejś sympatycznej konsultantki oriflame z Poznania, która to zaopiekuje się mną od zapisania aż do momentu, gdy stanę się jakimś poważniejszym dyrektorem. E-mail jaclawus30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel będzin
Witam, Jestem konsultantem Oriflame i działam w najprężniej rozwijającej sie strukturze Oriflame na śląsku. Mamy pakiety szkoleniowe,pełne wsparcie liderów, narzędzia oraz sprawdzone metody. Jeśli chcesz spróbować swoich sił to zapraszam wszystkie osoby ze śląska. Udowodnimy wam że wszystko jest możliwe a praca stanie się przyjemnością. Pozdrawiam Paweł Email: oriflame.bedzin@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderkosmetyczny
hej poszukuje osob ktore by chcialy zaczac prace w oriflame . Dolnośląskie kontakt madztom@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaR
Witam, jestem pracownicą firmy Oriflame. Jeżeli jesteś z województwa MAŁOPOLSKIEGO, kochasz kosmetyki i kontakt z innymi-ta praca jest właśnie dla Ciebie! Zapewniam Ci pomoc na każdym szczeblu Twojej drogi do sukcesu oraz możliwość zarabiania naprawdę dużych pieniędzy. Chcesz się przekonać? Napisz do mnie: sabinaa22@onet.pl Czekam właśnie na Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga890
Dobre rozwiązanie znajduje się tutaj http://www.rekowska.com . Można naprawdę wiele zarobić. Wystarczy zostać konsultantką Arobonne. Mają super kosmetyki. Są one wegańskie, a więc miedzy innymi nie testowane na zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jestem od 2008 roku konsultantką Oriflame z Legionowa, poszukuję aktywnej konsultantki Oriflame z Legionowa do wspólnej współpracy w prowadzeniu spotkań perfumowo - kosmetycznych w Legionowie i okolicach. Ewentualnie poszukuję zmotywowanej osoby z Legionowa / Jabłonny / Warszawy do współpracy. Mój mail legionowo5@poczta.fm Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×