Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

wlasnie o to chodzi ze nie mialam plemienia w srpdku cyklu takze mysle ze to od postinoru krew jest ciemniejsza jak pisalam a kolezanka mi pisala ze ma plamienie takie ciemniejsze po tabletkach anty tazke to by sie zgadzalo ze to wina hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
MYSLISZ ZE PO 6 DNIACH OD TEGO STOSUNKU MOGE JUZ ZROBIC TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt krotki czas poniewaz w ciagu 3 dni dochodzi dopiero do zaplodnienia,także teoretycznie możesz być dopiero w 3 dniu ciąży a testy wykrywają ją po 2 tygodniach ale moje zdanie jest takie że nie jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
BOJE SIE ZE NIE ZADZIALAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
BOJE SIE ZE NIE ZADZIALAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WIESZ CORAZ WIECEJ SIE NACZYTAKLAM I ZGUPIALAM ZE GDZIES TAM NIEZADZIALAL A NIE WIESZ PO ILU DNIACH Z KRWI WYCHJODZI CZY JEST CIAZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
co tam jest opisane? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEKI MYSLISZ ZE JAK ZROBIE JUTRO NORMALNY TEST TO BEDZIE 7 DZIEN OD TEGO STOSUNKU TO POWIE MI JUZ PRAWDE? BOZE JAK SIE BOJE STRASZNIE ZA PIERWSZYM RAZEM TAK NIE BYLO A TERAZ PANIKA STRASZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zrobic ale nie wiem dlaczego tak panikujesz? ja ide 4 do gina-boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIŚKA
Tak wczesnej ciazy test nie wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
TO PO JAKIM CZASIE OD STOSUNKU MAM GO ZROBIC CZYTALAM ZE JUZ PO 7 DNIACH MOZNA CZYLI TO NIEPRAWDA? CZYLI ILE MAM ODCZEKAC DZIS JEST 6 DZIEN OD TEGO NIESZCZESNEGO WYPADKU CZYLI CO NIE MA SENSU ROBIC JUTRO? W 7 DNIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WIECIE CO MNIE NAJBARDZIEJ MARTWI ZE WTEDY PO ZAZYCIU POSTINORU DOSTALAM PO 4 DNIACH KRWAWIENIA A TERAZ JUZ MIJA 5 DZIEN I NIE DOSTALAM KRWAWIENIA CZY TO JEST NORMALNE ZE ZA 1 RAZEM COS TAKIEGO A TERAZ ZA DRUGIM NIC TO MNIE MARTWI ZE MOZE NIE ZADZIALAL PROSZE ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam tak ja Ty-bo tez nie miałam ale to dobrze ze nie masz postinorowego krwawienia-okres przyjdzie na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
TAK TYLKO CZEMU WCZESNIEJ MIALAM TO KRWAWIENIE A TERAZ NIE CZY TO NORMALNE OKRES POWINNAM DOSTAC W PIATEK BOZE A DOPIERO PONIEDZIALEK ALE MAM STRASZNE NERWY BOJE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
MOZE MASZ RACJE ZE TO ZALEZY OD DNIA CYKLU ALE WIESZ CO NAPRAWDE ZA PIERWSZYM RAZEM SIE AZ TAK NIESTRESOWALAM JAK TERAZ MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO SKONCZY SIE DOBRZE I ZE POSTINOR ZADZIALA I KONIEC Z TAKIMI BEZMYSLNYMI ZABAWAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
STRASZNIE BOLA MNIE PIERSI MAM TAKIE OPUCHNIETE W DODATKU NIC NIE ZAPOWIADA MAJACEGO NADEJSC W PIATEK OKRESU DZIEWCZYNY CZY WY TU JESZCZE ZAGLADACIE BADZCIE ZE MNA MAM NADZIEJE ZE ZADNA Z WAS NIE JEST AZ TAK BEZMYSLNA JAK JA ZEBY ZAZYC DRUGI RAZ POSTINOR W TYM SAMYM CYKLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
hej.Nie martw sie jestesmy z Toba-śledze na biezaco ten topik:)Tez mi sie wydaje ,ze to krwawienie po postinorze,wystepuje zaleznie od dnia cyklu.Poza tym nie powinnas sie nastawic na ewentualne spoznienia w okresie.Wydaje mi sie ,ze nie ma reguly na reakcje po postinorze-nawet jesli wzielo sie go 2 razy,to mysle,ze bedzie to calkiem normalne.jesli organizm zareaguje inaczej niz za tym pierwszym.Piszesz ,ze masz obrzmiale piersi-a moze to jest wlasnie oznaka nadchodzacego okresu.Wiem,jak bardzo sie denerwujesz,ale mysle,ze bedzie ok-wystarczy troche poczekac. JA tez ciagle sie boje takiej sytuacji ,jak poprzednia-boje sie ,ze emocje wezma gore nad rozsadkiem,oby nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
tam powinno byc "powinnas sie nastawic" zamiast "nie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEKI BONITA ZA PODTRZYMANIE NA DUCHU TO CO MYSLISZ ZE DOSTANE NORMALNIE OKRES W PAITEK? BOJE SIE ZE MOZE COS NIE ZADZIALALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
CALY CZAS MNIE KORCI ZEBY JUZ ZROBIC TEST CHOCIAZ DO PIATKU JUZ NIEDALEKO ALE TEN CZAS SIE TAK CIAGNIE ALE DZIS DOPIERO 7 DZIEN OD TEGO STOUNKU WIEC NIE WIEM CZY JUZ COS WYKAZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
MYSLICIE ZE BEDZIE OK WSZYSTKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
chodzilo mi o to,ze nie powinnas sie nastawiac ,ze na pewno dostaniesz okres planowo.Moj pierwszy okres po postinorze (przypominam ,ze nie mialam zadnego krwawienia od razu po)przyszedl wczesniej o 4 dni,a nastepny spoznil sie chyba tez 4-tylko ,ze ja nigdy nie mam regularnych okres -zawsze kilka dni poslizgu,wiec podejrzewalam ,ze nie dostane rowno na czas.Tez mysle ,ze powinnas zaczekac jeszcze z testem-przynajmniej do piatku-zobaczysz-bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
A JAK BYM TEST KRWI HCG ZROBILA W 8 DZIEN PO TYM STOSUNKU TO TEZ BY NIE WYSZLO? BOZE JA NIE WIEM NIE POTRAFIE O NICZYM INNYM MYSLEC TYLKO O TYM STRASZNE TO JEST A JAK SIE NIE UDA BOZE CO JA GADAM JA NIE MOGE BYC W CIAZY Z TYM FACETEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
A WIECIE CO JESZCZE MI SIE WYDOSTAJE JAKIS GESTY BIALY SLUZ BOZE NIE MAIALAM TEGO WCZESNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×