Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość kogie-lmogiel
ja wzielam w 19 dnia po okolo 10 dniach zrobilam badanie krwi ktore nic nie wyakzalo, na miesiaczke czekalam jeszcze tydzien a tu nic .powtorzylam test i okazlao sie ze jestem w ciazy ( teraz juz 5 miesiac) teraz boje sie ze tak dawka hormonow zaszkodzila mojemu maluszkowi chociaz lekarze zapewniaja mnie ze prawdopodobienstwo jest niewielkie ... ale wiecie nie zaluje tego co sie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ DZIEWCZYNKI DZIS W NOCY DOSTALAM TAKICHBOLOW BRZUCHA ZE NIEWIEDZIALAM CO SIE ZE MNIA DZIEJE I O 4 RANO DOSTALAM OKRES CZYLI 1 DZIEN SPOZNIENIA ALE JAKI BOLACY STRASZNIE WIEC CHYBA ZADZIALAL!!! GAPCIO MYSLE ZE TO NIE WYROSTEK DLATEGO ZE MOJA KOLEZANKA MIALA ALE TO BYL TAKI BOL ZE JA POGOTOWIE ZABRALO ODRAZU WIEC PROPONUJE IDZ DO LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gapci
czesc!mam coś podobnego do ciebie.wiec daj znać jak już bedziesz wiedziała co ci dolega.sama się zwijam z bólu już 5 dzień.jade prochach które przepisała mi lekarz ale nic nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny jes!!! wlasnie dostalam :) uff moge teraz wyjechac... jak sie ciesze.. :) ( jajniki mnie tak napierdzielaja ze chyba zaraz zwymiotuje, ale to nic przeboleje jakos...) trzymajcie sie cieplo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
GRATULACJE GAPCIA ZOBACZ DOSTALYSMY RAZEM, ALE ZBIEG OKOLICZNOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
dziewczyny robiłam rano test.jedna mocna a druga słaba.Niewiem co mam myskleć już.Gubie się.mam zamiar zrobić badania na krew .powinno wykryć. Postinor wziełam w 48 godzinie po...... Ps.trzymajcie kciuki, przydadzą sie .bede inforomowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
19 STKA A PO JAKIM CZASIE OD TEGO STOSUNKU ZROBILAS TEN TEST? NIE MIALAS WCZESNIEJ OKRESU ANI KRWAWIENIA POSTINOROWEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
test zrobiłam 3 tygodnie po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WIESZ 3 TYG PO STOSUNKU TO JUZ NA 100 BY CI WYSZLO CZY TAK CZY NIE A PO JAKIM CZASIE ODCZYTALAS WYNIK BO WIESZ ONE SIE ZMIENIAJA? I CO W CIAGU TYCH 3 TYG ZADNEGO KRWAWIENIA ANI OKRESU ? NIE MARTW SIE NAPEWNO BEDZIE WSZYSTKO OK I NIE JESTES W CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapia -nie chce Cie martwic ale slyszalam ze nawet jak druga kreska jest niewyraźno to jest sie prawdopodobnie w ciazy ale ja zwielam postinor ok 39h po....i dostalam okres-mam nadzieje ze to byl okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
GAPCIA BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ ZE MNIE STRASZNIE SIE LEJE JAKIS OBFITY TEN OKRES CO Z WAMI DZIEWCZYNY POWYJEZDZALYSCIE ZE WAS NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNY CO Z WAMI NASZ TOPIK ZANIKA. CHCIALAM SIE POCHWALIC ZE JESTEM WLASCICIELKA TRZECIEGO DNAI BARDZO OBFITEGO OKRESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 19nastka
Co u Ciebie?? wiadomo juz co czy dalej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
siemanko!sorka ze się nie odezwałam ale wyjechałam na 3 dni.dzisiaj nie zdążyłam zrobić sobie badań, wiec ide napewno w środę bo jutro swięto.Dam znać jak wyszło.Jak narazie to bóle mineły(a miałam od środy do niedzieli)jestem dobrej mysli.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySska
Cześć Wam ! Bardzo Czesto Tu Zaglądałam ale nie pisalam nic. W sumie chyba raz ale miesiac temu. A wiec. .. Ja wam Powiem że wzielam Postinor w około 13-14 dniu cyklu - 29 h po. Zapłacilam za niego 54 zł bez recepty mi sie udalo bo wyslalam chłopaka po niego ;) Po około 7-8 dniach dostalam krwawienia ale takiego wodnistego. Akurat wypadal on w terminie mojej prawidlowej miesiaczki ale jestem pewna ze to byla postinorowa bo inna taka konsystencja. Trwała chyba 7 dni. Od tamtej pory czekałam Az DO DZISIAJ na okres. Strasznie si ebałam bo to około 33 dni w koncu. Czesto puchl mi brzuch jak balon. Mialam rózne humorki. Strasznie sie martwilam ale czekałam.. Wczoraj tak dziwnie brzuch jakby mialam napiety i humor na zmiane. Dzisiaj wstaje ... Mam dziwny brzuszek jakby napiety. Ide do Wc i MAM :D Ale znow taki wodnisty. Od dzisiaj biore Stediril tabletki bo caly czas je wczesniej bralam :) Zrobilam przerwe i stal sie wypadek;) hehe.. :) Macie pytania? Pytajcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
NO ZNOWU NASZ TOPIK ZACZYNA ZYC!!! JA MAM JUZ 4 DZIEN OKRESU JUZ JAKBY SIE KONCZYL BO TAKI SLABIUTKI JAK SIE SKONCZY TO DLA PEWNOSCI ZROBIE SOBIE JESZCZE TEST I BEDE SPOKOJNIE CZEKAC DO NASTEPNEJ MIESIACZKI MAM NADZIEJE ZE JUZ SIE NIC W TRAKCIE TEGO CZEKANIA NIE WYDZAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sorrki ze nie pisalam ale majowka :) u mnie w sumie normalnie jak przy kazdej innej tylko niestety owiele bardziej obfite, pierwsze dwa dni tragedia ale juz lepiej.. trzymajcie sie cieplutko dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam
Chciałam się tylko dowiedzieć jak wyglądają wyniki badań moczu kobiety w ciąży.Co świadczy o tym że jest ona w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam
Chciałam się tylko dowiedzieć jak wyglądają wyniki badań moczu kobiety w ciąży.Co świadczy o tym że jest ona w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłym badaniem tego nie
wybadasz. Musisz mieć badanie na HCG w moczu (test ciążowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Ratunku Przeczytałam chyba wszystko na tym forum i dalej się denerwuje:)Brałam postinor 3 dni temu - niby wszystko było ok.Dziś czuję wyraźny ból dołu brzucha i jajników.Czy to normalne?????Proszę o odpowiedź!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiesz czytac
poczytaj ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Tak potrafię czytać.Nie ma jednak na ulotce informacji , że bóle brzucha i jajników utrzymują się tak długo.Po 24 godzinach wszystko miało ustapić.Nie jestem zeschizowaną panikarą ale mam obawy i chcę wiedzieć czy u Was było podobnie z tymi bólami.Szczególnie , że istnieje ryzyko ciązy pozamacicznej i tego obawiam się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
do lolala ! Przeczytaj dokladnie ten topic-od poczatku ,bo juz na ten temat pisalo wiele dziewczyn:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Dzięki za zainteresowanie:)Umówiłam się właśnie z ginekologiem i to pewnie lepsze niż gdybanie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiekkkkkk
ej dzieczyny powiedzcie mi jak zrobic zeby nie dostwac na maila informacji co chwilke ze cos napisalyscie !!!!!!!!!!!!!!!!!! bo juz szalu dostaje z zapelniona skrzynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
wyłącz poprostu krateczkę z "chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek
Ciężka sprawa a tym postinorem. Wypowiedzi na ten temat przybywa, jedne niosą pocieszenie,drugie nie. Jest tak- zasięgnąłem porady kilku lekarzy specjalistów i tak naprawdę tylko kilka faktów pasuje do siebie. Różnice są o tyle ciekawe, że tak naprawdę niewielu lekarzy zgadza się w swoich twierdzeniach. Nie jest to miejsce ani czas żeby poruszać ten problem. Chcę powiedzieć tylko jedno- należy się trzymać tego co jest naprawdę dowiedzione i sprawdzone przez kilku lekarzy. Jedno jest pewne- jeśli chodzi o skuteczność działania to postinor działa,ALE wzięty jak najwcześniej. Spadek skuteczności jest wprost proporcjonalny co do czasu,jaki minął od stosunku. Jeśli mam doradzić komuś lub cokolwiek podpowiedzieć to proszę o dokładne informacje (dzień cyklu,jaki okres minął do czasu zażycia pierwszej tabletki i sprawy miesiączkowe) Jeśli tylko będę potrafił to bardzo chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................
czy postinor jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×