Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość 19-nastak*
cześc wszytskim.Mam jedno pytanko i mam nadzieje ze ktos udzieli mi odpowiedzi na nie-z góry dziękuje.Współżyłam z chłopakiem we wtorek-(pękła prezerwatywa).przestraszyłam sie.Do ginekologa poszłam we czwartek i przepisał mi postinor duo.Zażyłam go tego samego dnia.Dzisiaj jest środa, czyli minąl już tydzień a ja nadal nie mam okresu.jest to mój już 39 dzień cyklu.Czy jest możliwe ze przez te proszki przedłuża mi sę cykl? proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-nastak*
cześc wszytskim.Mam jedno pytanko i mam nadzieje ze ktos udzieli mi odpowiedzi na nie-z góry dziękuje.Współżyłam z chłopakiem we wtorek-(pękła prezerwatywa).przestraszyłam sie.Do ginekologa poszłam we czwartek i przepisał mi postinor duo.Zażyłam go tego samego dnia.Dzisiaj jest środa, czyli minąl już tydzień a ja nadal nie mam okresu.jest to mój już 39 dzień cyklu.Czy jest możliwe ze przez te proszki przedłuża mi sę cykl? proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19-stka a ile minelo godzin od stosunku? branie 2 tabletek naraz nie zaszkodzi,jak niby nawet wtedy wieksza skutecznosc:) ja wzielam tą drugą jak juz pisalam wczesniej -juz po 6 h (wg,zaleceń lekarza) niedlugo bede czekala na drugą miesiączke:) moja przyszła bardzo punktualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-nastka
pierwszą tabletkę wziełam 44 h po stosunku a następną jak zalecił mi lekarz 12 godzin później.Słyszałam,że po wzięciu tych tabletek może wystąpić krwawienie.Ja jak narazie nic takiego nie miałam.Oceniam,że powinnam dostać niedługo okresu gdyż mam obolałe i powiększone piersi od dzisiaj rano.Takie objawy występuje przecież przed miesiączką.Mnie nigdy w tych 4 latach które mam okres nie bolały piersi ale może akurat?!!!!ppoczekamy zobaczymy.Nie chce panikować ani przesadzać.Po stosunku dzisiaj mija już 8 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-nastka
Mam jeszcze jedno pytanko czy mozę któraś z Was słyszała ze postinor nie zadziałał? Wierze w te tabletki dlatego próbuje się nie denerwować ale same wiecie,że tak do końca nie można się tym nie przejmować.Nieraz dopadająmnie czarne myśli.Ale tak ogólnie to jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-nastka
Dziewczyny czy to jest normalne:w nocy zauważyłam ze plamię.Nie wygląda mi to na moją wymarzoną miesiączkę.Jest bardzo słabe i mało intensywne to niby krwawienie.Jest możliwe ze dopiero teraz jest to objaw po wzięciu "postionor duo"?Alw jak dostałam czegoś takiego to na bank nie jestem w ciąży!!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest skutek uboczny postioru,to nie jest miesiączka niestety tylko krwawienie postinorowe zazwyczaj jesli ono wystąpiło to miesiączka może się spóźnić ale powinna przyjśc także musisz spokojnie czekać ja brałam po podobnym czasie co Ty i dostałam miesiączkę tyle ze nie miałam plamienia postinorowego(cale szczescie,a nawet myslalam ze skoro nie mam to postinor nie dziala);) w 98% postinor działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
dziewczynki ja jestem nienoramlna znowu zrobilam to samo w 19 dniu cyklu niby nieplodny ale nie wiem jak po tamtym postinorku to sie poukladalo i dzis znowu wzielam z decyzja zwlekalam ale nie chcialam ryzykowac ja chyba jestem jakas nienormalna. czy ktoras z was brala 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
hej Miska!! ...własnie tego sie boje...niby teraz mowie sobie,ze juz nigdy nie powtorzy sie sytuacja=>wspolzycie bez zabezpieczenia,ale jednoczesnie wiem,ze emocje czesto biora gore...i mysli sie e tam-jakos bedzie,a potem jest zal do siebie samej.ALe rozumiem Cie-tez bym wziela-bo jednak starch przed ciaza jest wiekszy niz obawy przed skutkami ubocznymi postinoru.Trzymam za Ciebie kciuki-pewnie Ci to troche namąci w cyklu,ale potem znowu bedzie ok.Jestem z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
dzieku bonita za podtrzymanie na duchu wiesz w tym przsypadku zabezpieczylam sie prezerwatywa ale jakos nie bylam pewna czy sie nie zsunela a ja jestem jakas strasznie nerwowa i postanowilam wziac postinor mam nadzieje ze w koncu zmadrzeje i sie zaczne zastanawiac nad tym co robie ale to byla chwila nie zapanowalam nad soba. Mialam 19 dzien cyklu ale nie chcialam ryzykowac ze to nieplodny poniewaz to byl 1 okres po postinorze a to jeszcze nic nie wiadomo jak mowila moja ginekolog.Dziewczyny ktora tez tak miala ze 2 razy zrobila taka glupote mc po mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie jestes pewna czy prezerwatywa sie nie zsunela?skoro Ty nie wiesz to chłopak o tym wie..... ja tego nie zauważyłam,tylko chłopak mi powiedział napewno nic zlego Ci nie bedzie tylko rozregilowac Ci sie moze cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DO ONA 24 WIESZ CIEZKO CZASEM STWIERDZIC CO MOGLO SIE WYDAZYC ALE ROZNIE TO BYWA WIEC JA WOLE NIE RYZYKOWAC JAK NIE MAM STALEGO PARTNERA. TO ZE MI SIE CYKL ROZLEGULUJE TO PEWNE TYLKO CHODZI O TO ZE JA MC TEMU ZROBILAM TO SAMO CZYLI ZAZYLAM POSTINOR I ZNOWU ZROBILAM TA SAMA GLUPOTE CO WCZESNIEJ I ZASTANAIWIAM SIE CZY TYLKO JA POPEŁNILAM TAKI BLĄD CZY JEST KTOS JESZCZE KTO BRAL 2 RAZY POSTINOR O 2 W NOCY ZAZYJE DRUGA TABLETKE BO O 14 WZIELAM 1 I CO BEDZIE TO BEDZIE CZYLI WIELKI BALAGAN W MOIM ORGANIZMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DO ONA 24 WIESZ CIEZKO CZASEM STWIERDZIC CO MOGLO SIE WYDAZYC ALE ROZNIE TO BYWA WIEC JA WOLE NIE RYZYKOWAC JAK NIE MAM STALEGO PARTNERA. TO ZE MI SIE CYKL ROZLEGULUJE TO PEWNE TYLKO CHODZI O TO ZE JA MC TEMU ZROBILAM TO SAMO CZYLI ZAZYLAM POSTINOR I ZNOWU ZROBILAM TA SAMA GLUPOTE CO WCZESNIEJ I ZASTANAIWIAM SIE CZY TYLKO JA POPEŁNILAM TAKI BLĄD CZY JEST KTOS JESZCZE KTO BRAL 2 RAZY POSTINOR O 2 W NOCY ZAZYJE DRUGA TABLETKE BO O 14 WZIELAM 1 I CO BEDZIE TO BEDZIE CZYLI WIELKI BALAGAN W MOIM ORGANIZMIE BOJE SIE TROSZKE ZEBY ZNOWU SIE UDALO CZYLI ZEBY ZADZIALAL W 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
miska mysle ze jestes za bardzo przewrazliwiona...chyba jak my wszystkie. ale nie przesadzaj z tym postinorem! next time bardziej uwazaj.alboo najlepiej przepisz sobie tabsy i bedzie grejt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
LOLY MASZ RACJE ZE JESTEM PRZEWRAZLIWIONA W SUMIE TO BYL 19 DZIEN CYKLU CZYLI TEORETYCZNIE NIEPLODNY ALE TO NIGDY NIC NIE WIADOMO BOZE ZNOWU MAM STRACHA TERAZ SOBIE PRZYSIEGAM ZE TO OSTATNI RAZ TAKA GLUPOTA JUZ SAMA NIE WIEM CZY BRAC TA DRUGA TABLETKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wziełaś jedną to weź i drugą będzie dobrze:) ja też panikowałam...teoretycznie nie powinnam brac postinoru-gukma sie zsunela a wieksza jej czesc wyladowala poza moj organizm wiec byly male szansa,ale byly to dni plodne....wiec wzielam ,mam nadzieje ze nigdy juz wiecej-ale nigdy nie mow nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
hej dziewczynki wzielam druga boze jaka ja jestem durna mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ona 24 a ty bralas tylko raz postinor w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
hej dziewczynki wzielam druga boze jaka ja jestem durna mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ona 24 a ty bralas tylko raz postinor w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
hej dziewczynki wzielam druga boze jaka ja jestem durna mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ona 24 a ty bralas tylko raz postinor w swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megidka
czesć! mam do was takie pytanie... Mienlo dzisiaj 12 dni po tym jak wzielam postinor. Tak jak bylo w ulotce wysapilo u mnie krwawienie, generalnie po zazyciu postinoru czulam sie bardzo dobrze, troszke bylka oslabiona. Natomiast od wcxzorajh jest mi strasznie niedobrze, zbiera mi sie na wymioty. Czy to mozliwe ze taki sktuktki uboczne przyszly dopiero w 12 dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
mysle ze wszystko jest mozliwe chociaz mdlosci powinny wystapic zaraz po zazyciu.zreszta nie wiem bardzo jak to z tym jest. u mnie nie odczulam skutkow ubocznych: bylam tylko senna, czulam klucie jajnikow i przed okresem bolały mnie piersi....a okres?troche bolesny. ale dobrze ze był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tylko raz,drugi raz nie chce brać - ze wzgledu na: -stres!! -zdrowie -kase ale nie wiadomo czy bede musiala teraz zamierzam połączyć globulki + prezerwatywy(zawsze to pewniejsze zabezp)ale po tej wpadce moj partner sie boi troszke;) i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
dziewczynki strasznie bola mnie piersi i nienajlepiej sie czuje boze znowu to samo czemu ja taka glupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
skutki uboczne zazycia postinoru, nie boj sie:) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megidka
Moze ktos jeszcze wiue o skutkach ubocxznych w 12 dniu? prosze napiszcie cos, jesli wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
ja teraz jestm 3 dzien po zazyciu w tym ms nastepnej porcji postinoru jak narazie jest ok oikres powinnam dostac 30 czyli za pare dni czy postinor mi cos zmieni jestem ciekawa czy dostane normalnie miesiaczke boze to juz ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
zagladam a tu nic zadnych odpowiedzi. Wiecie co zauwazylam czeo nie mialam przed poprzednim zastosowaniem ze strasznie mam szorstka cere i mnostwo syfkow mi powyskakiwalo teraz czekam na moja terminowa miesiaczke ktora ma byc 30 myslicie ze to moze mi sie zrownac z tym krwawieniem jeszcze go nie dostalam. Poprzednim razem dostalam bardzo szybko krwawienia czy teraz moze byc tak ze wogole go niedostane czy moj organizm moze zareagowac inaczej niz wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
pewnie ze moze inaczej zareagowac! syfki Ci wyskoczyly od takiej dawki hormonow tak wiec sie nie martw. Wiem co czujesz bo sama przez to przechodzilam. OKROPNOŚĆ!!! ale jestem z Tobą i jestem pewna ze bedzie dobrze:) Tylko nie martw sie jak Ci sie spozni pare dni miesiaczka....bo taka mozliwosc jest bardzo prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WIEM LOLY ZE MOZE SIE SPOZNIC BO RAZ JUZ ZROBILAM TA GLUPOTE PRZECIEZ W POPRZEDNIM CYKLU I SPOZNILA MI SIE 4 DNI TYLKO ZE WTEDY POSTINOR ZAZYLAM W 8 DNIU CYKLU A TERAZ W 19 NIBY 19 NIEPLODNY ALE BALAM SIE ZE WZGLEDU NA WCZESNIEJSZE ZAZYCIE ZE MI SIE POPRZESOWALO BOZE TAKA STARA A TAKA GLUPIA 2 RAZY POSTINOR JUZ WIEM ZE TEGO NIE ZROBIE OD NASTWEPNEGO CYKLU STOSUJE PIGOLKI TYLKO ZEBY TO SIE SKONCZYLO DOBRZE MAM NADZIEJE ZE I TYM RAZEM MI SIE UDA I NIE BEDE W CIAZY ODCZEKAM JESZCZE Z 5 DNI I ZROBIE TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×