Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Alice123
Witajcie dziewczyny:* Hmmm...dostałam okres:) no niby super tylko dostałam go 23czerwca(normalnie powinnam 5lipca) 5 dni po wzięciu postinoru a w tej chwili trwa on 12 dni i wcale się nie zapowiada żeby się skończył!!!Tak naprawdę zaczyna mnie to martwić bo mój okres trwa normalnie 5dni :( Wyjaśniam to sobie tak,że na początku to było tylko lekkie krwawienie, dopiero 30 czerwca stało się ono dużo bardzie obfite (tak jakby przypadał 1 dzień normalnej miesiączki).Z drugiej strony zastanawiam się czy nadmierne przegrzanie ogranizmu(np w trakcie opalania czy ciepłek kąpieli) mogło to spowodować??? Kobietki jeśli możecie to odpiszcie.Z góry dziękuję i pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALICE123- w kwietniu również musiałam poratowac sie postinorem i wystąpiła u mnie podobna sytuacja jak u Ciebie. Po 6 dniach od zażycia dostałam plamienia , trwało to kilka dni i jak juz myślałam ,że sie kończy , doszła krew jasno cvzerwona i w sumie 2 tygodnie chodziałm z podpaskami. W sumie trwało to od 13 kwietnia do 28 kwietnia , zaznaczam ,że prawidłowy okres powinnam dostać 25 kwietnia.Po 2 tygodniach spanikowałam, pomyslałam ,że to krwotok . Zwróciłam się do ginekologa. On natychmiast kazał mi zacząć brac pigułki. był to 28 kwietnia.Zapytał mnie tylko , którego powinnam dostać prawidłowy okres (25.04)i powiedział ,że jak minęły 3 dni od tej daty , możemy wejść z antykoncepcją. I tak zaczęłam brać piguły . po 2 dniach krwawienie ustało , mnie skierowano na usg dopochwowe celem wykluczenia poronienia lub ciazy pozamacicznej . Tak skończyła się moja przygada z postinorem . Teraz wiem ,że jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
dziś dostałam okres :) normalny , obfity dosc bolesny ,ale jest :) nawet dzien wczesniej ,ale chyba z wysilku bo wczoraj nosilam meble bo mam remont w domku :) całuski kochane choc nigdy nie jestem pewna ,ze nie ma ciąży echh te schizy :( mało bywamna kafee bo ciągle wyjezdzam na wies pomagac dziadkom w obowiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę o odp.
Ile kosztuje postinor? Czy łatwo jest go dostać bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę o odp.
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice123
lojka - kurcze kochana przestraszłaś mnie troszkę, no ale skłoniłaś do szybkiej wizyty u pani ginki... Postanowione jutro KONIECZNIE się do niej wybiorę. Dziękuję za odp i cieplutko pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice123
ja za Postinor zapłaciłam dokładnie 69zł no ale słyszałam,że można go dostać nawet za 50zł. Tzn jest to lek dostepny na receptę i zanim go kupisz musisz odwiedzić ginekologa (choć jak czytałam może go przepisać każdy lekarz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę o odp.
Bardzo dziękuję. Boję się,że muszę iść do lekarza. Cena nie gra tak wielkiej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi_zero
no i minoł tydzień wczoraj jak wziełam tabletki i dostałąm okres... masakrycznie boli, nie mówiąc ze 10 dni temu mi się skończył a kolejny miał być 14 lipca... czy to normalne? zwijam sie z bólu i fizycznego i psychicznego ze coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajka
ponawiam jeszcze raz moją prośbę- czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie, czy to normalne,że po wzięciu postinoru (juz ponad półtora miesiaca po) mam duży twardy brzuch??? bardzo mnie to niepokoi, okres juz dostalam ale ciagle sie martwie:( bardzo bardzo bardzo prosze kogos o odpowiedz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
Dawno mnie tu nie było :) nic sie nie zmieniło na forum :) ja mam w sumie takie pytanie do was :) mam do was zaufanie wiec pytam :) po jakim czasie uzywania pigułek anty mozna sie bezpiecznie kochac?? proszę powiedzcie... :) ja niby juz 3 opakowanie mam w połowie ale kopłam sie o jeden dzien... i zamiast 7 dniowej przerwy zrobiłam tylko 6 dniowa... i potem gdzies po 4 tabletkach kochałam sie z chlopakiem ciekawa jestem czy cos mi sie stanie jak wziełam za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
do zajka mysle ze sie nie martw bedzie dobrze skoro dostałas okres :) moim zdaniem to Twoje przewrazliwienie ;p tez tak miałam :) bedzie napewno dobrze daje sobie reke uciac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styp
słuchajcie!!! wzięłam postinor w zaeszłym miesiącu, tak jakoś wyszło, ze wiecie... (było to na dwa tygodnie przed okresem planowanym, mam b. reguralne), generalnie nie miałam krwawienia, ani też plamienia, jedyne co mi było, to fakt, że strasznie źle się czułam zarówno psychicznie jakl i fizycznie, bolał mnie strasznie brzuch i spałam ciągle, oprócz tego strasznie się wkurzałam na wszystko co się działo do okoła. Okres dostałam potem (w następnym miesiącu, czyli w czerwcu) prawidłowo, ale jedenk trwał krócej, bo zamiast 7 dni tylko 5. Bolał strasznie :( dzis właśnie mija mi drugi dzień bez NASTĘPNEJ miesiączki (byłam przez ten czas abstynentką) i mam strasznego schiza!!!! dziwczyny, please powiedzcie (jak któraaś wie) czy ktoś miał podobne do mnie "problemy" z jeszcze nastęną miesiączką po postinorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palcia
Czy jeśli po wzięciu postinoru nie miałam żadnych skutków ubocznych, żadnego plamienia, a dostałam normalny okres idealnie w terminie to moge być już spokojna??? a może powinnam zrobić test??? a tak na marginesie: jeśli kobieta robi tes ciążowy podczas okresu to istnieje większa możliwość że wynik będzie fałszywy?? Odpiszcie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice123- nie chciałam Ciebie wystraszyc , tylko pocieszyć , chyba mi nie wyszło. U mnie jest ok , u Ciebie tez będzie dobrze , ale może idź do ginka, wtedy sie uspokoisz. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jeszcze mam takie zapytanie, czy można się kochać wzięło się postinor i czuje się dobrze ??? Oczywiście nie od razu, ale tak gdzieś po 2, 3 tygodniach, miała tak któraś kiedyś?? Bo mi się to przydarzyło, 3 tyg po zazyciu, ok 6 przed okresem, byłam na wyjeździe z moim kochanym no i kochaliśmy się, było na pewno wszystko ok., ale zaczynam się zastanawiać czy to może coś zmienić??? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice123
Lojka - dziękuję Kochana jesteś, ale do ginka się wybiorę :) ostrożności nigdy za wiele. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart
hej dziewczyny mam pytanie moj okres spoznia sie juz tydzien a w dniu w ktorym mialam go dostac bylo tylko takie jednorazowe plamienie co mam o tym myslec?? pomuzcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
Ja tez niestety miałam sytuacje w ktorej muslalam siegnac po Postinor. Z tego co wiem... te tebletki prowokują organizm do czegoś tam... i należałoby się go spodziewac wczesniej... też miałam plamienia... i myślałam ze majtki narobie... jak przeczytałam na ulotce, ze jesli wystepuja plamienia... to nalezy zrobic badania w celu stwierdzenia czy nie ejst sie w ciazy...bylam tak zeschizowana, ze po jakims tygodniu... kupiłam test...wyszedł negatywnie... a dzien pozniej zjawił sie i okres... Postinor-Duo kupiłam za 55 zł bodajże... oczywiscie drugie 50zł wypisanie recepty u prywatnego ginekologa... 'troche' strachu i stresu... ale wszystko dobrze sie skonczylo... aha... skutków ubocznych nie odczułam żadnych... tzn tylko plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart
no tak masz racje ale ja to plamienie po postinorze mialam juz 14czerwca i trwalo tak ok 3 dni a teraz mialm miec okres ok 30 czerw a dostalam tylko jednorazowe plamienie!! nie wiem juz co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
i nikt mi nie odpowiedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
każda kobieta zareaguje inaczej... wydaje mi sie troche niepokojace, ze jeszcze nie dostałaś... ale na pewno bedzie wszystko dobrze... wydaje mi sie, ze jesli nie dostaniesz okresu za pare dni... jakiś tydzien... to powinnas isc do lekarza... zdecydowanie... ale trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
Malinka... wydaje mi sie, ze gorzej by bylo jakbys wziela dzien za pozno... ale w takiej sytuacji wydaje mi sie, ze nie ma sie co przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
karla_1986 a na jakie pytanie Ci nie odpowiedzieli :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD18
karla_1986 teraz zobaczyłam :) wydaje mi sie ze wszystko bedzie w pozadku wiec nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam taką nadzieję, ale od wczoraj czyli od powrotu boli mnie w podbrzuszu...:( okres powinnam dostac do 12 lipcaa zobaczymy...boje sie jak cholera chociaz wiem ze było wszystko oki..Dziękuję Ci Malinko:) ja juz tez mam recepte na tabletki teraz czekam na okres zeby zaczac je brac:) Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tabletki to działają już po 2 tygodniach stosowania:) (Tak mi powiedziała ginka). Ja kiedyś jak brałam to też się pomyliłam myslałam że zapomniałam zjeść tabletkę i zazyłam 2, ale było wszystko oki, kapnęłam się dopiero później jak sobie policzyłam że jadłam je 20 dni, a nie 21:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×