Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość postinor
łał malutka , dwa dni po dwie kreski , ciąża - niestety - ale idź szybko do lekarza , trzymam kciuki , żeby to był fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
czytelniczko_forum. dzieki za rade.oczywiscie wspolzylismy ale zawsze uzywalismy prezerwatyw.nie planowalismy jeszcze dzidziusia za jakies 5 lat dopiero.Tak mam wspanialego chlopaka z ktorym juz dawno rozmawialismy o dalszym zyciu.wszytsko troche komplikuje nam sytuacje tym bardziej ze dopiero bede na drugim roku studiow.tak szczerze (jak by sie naprawde okazalo ze bedziemy mieli dzidziusia) to troche sie cieszymy martwimy sie tylko czy postinor naparawde nie zadzialal czy stalo sie to kiedy indziej..nasza sytuacja materialna tez nie jest zla.tylko fakt ze dziecko chcielismy miec za jakies 5 lat...no ale jesli jestem faktyczne w ciazy modlic sie bede zeby bylo zdrowe.....pod koniec tygodnia zrobie jeszcze jeden test i wtedy pojde do lekarza.ciagle jestem dobrej mysli moze jeszcze okres przyjdzie.hm mam taka cicha nadzieje.bede Cie informowac jak sie sprawy potocza.Dziekuje buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksh
Z tego co wiem...stosowanie tabletek anty gdy jest sie w ciązy nie jest obojetne dla organizmu...a raczej wlasnie ciąży... mogą spowodowac nawet jej utrate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o radę: czy powinnam wziąć postinor jeśli pękła nam prezerwatywa, ale zanim doszło do wytrysku? To 8 dzień mojego cyklu, szanse na ciążę niby niewielkie, ale z drugiej strony... Wolałabym nie musieć tego brać, lekarka która wypisała mi receptę odradzała pakowania w siebie takiej dawki hormonów, a ja się ciągle waham.. Myślicie, że powinnam go wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_bessss
-> tarraco: hm, no rzeczywiście szanse są niewielkie, ale zawsze jakieś są... moim zdaniem, jeśli w żadnym wypadku, na 100% nie chcesz i nie możesz mieć teraz dziecka, to weź postinor. a ja dostałam dzisiaj jakieś dziwne krwawienie, tzn. wygląda jak miesiączka, ale powinnam ją dostać dopiero za 5 dni. postinor brałam 8 dni temu. to dobry znak chyba, co?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palcia
Dziwczyny, ponawiam moje pytanie: czy jeśli po wzięciu postinoru nie miałam żadnych skutków ubocznych, dotałam okres w przewidywanym terminie a teraz mam jakies małe plamienia to co to może być? krwawienia owulacyjne (niegdy wcześniej ich nie miałam), czy coś od postinoru???? miała któraś z Was taką sytaucje?? prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palcia
Czytelniczko Forum, dziękuje za odpowiedź, nie przeczytałam poprzedniej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
witajcie nie wiem co jest grane wczoraj zaczelam palmic.okres to nie jest bo to sa jakby brazowe upalwy.nei wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
malutka_1 wydaje mi sie że to poprostu skutki postinoru ... ale w razie czego lepiej zgłoś sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
a można zajśc w ciążę jakies 5 dni przed okresem ?? kiedy jest to jajeczkowanie?? i ile ono trwa powiedzcie cos wiecej o nim chodzi mi dokładnie o to czy wieksza możliwosc jest zajscia po jajeczkowaniu czy przed ... jesli po to dlaczego dni płodne wystepują przed jajeczkowaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****wera***/***
DZIEWCZYNY BARDZO PROSZE WAS O POMOC!boje sie wziasc postinor z uwagi na wplyw hormonow na moj organizm(na podstawie pigulek te wsnioski wysuwam)Stosunek odbyl sie w 19 dniu cylku, pekla prezerwatywa ale bez wlasciwego wytrysku, pytanie tylko czy jest mozliwe aby nei doszlo do zaplodneinia w tych dniach cylku?Prosze wytlumaczcice mi jak to jest z tym krwawieneim czy ono zawsze sie pojawia tuz po wzieciu czy jedynie moze przyspieszyc miesiaczke???Dziekuje i PROSZE O SZYBKA POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....postinor zadziałał dostałam wczoraj okres, dziękuję czytelniczce forum i wszystkim dziewczynom które mi pomagały:) A za te które wzięły dopiero co postinor trzymam kciuki uwierzcie on naprawdę działa:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
Karla to gratuluje ci:) ja niestety nie mam okresu:/ strasznie boli mnie brzuch.nawet te brazowe uplawy sie skonczyly nie ma nic...a na dodatek te 2 kreski na tescie i to w dodatku dwukrotnie.nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
malutka_1 kup test innej firmy ... i poprostu go powtórz... jesli dalej benda 2 kreski ... to idz do ginekologa... tylko tak moge Ci pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia18
hej dziewczyny w tą niedziele na poniedziałek tzn 16/17 ja z moim chłopakiem chcieliśmy to zrobić. on miał prezerwatywe ale sie z suneła i w dodatku pękła nie wiemy kiedy ale do wytrysku nie doszło i czy jest taka możliwoś że jestem w ciąży a to był 21/22 dzień cyklu . prosze odpiszcie a i to był mój pieerwszy raz czy jestem w ciąży odp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
idz do lekarza lepiej :) a ja juz 2 miechy bez okresu po 3 testach negatywnych ciazowych i jutro do lekarza...trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
Z tego co kojarze... to plamienia sie pojawiają... gdy jest ciąża... :/ Gdzieś o tym czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
oj niekoniecznie.zaburzenia chormonalne tez sie tak objawiaja...malutka najwyzsza pora do lekarza lub na test krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajac
Wlasnie godzine temu zazylam postinor, w ogole jestem pod wrazeniem ze udalo mi sie zalatwic :| oby podzialalo... Teraz tylko czekam na okres, wtedy juz bede spokojna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
nie wiem co sie dzieje....od wczoraj strasznie mnie boli podbrzusze...:(nawet chodzic nie moge...moga to byc objawy postinoru????po prawie ponad miesiacu???strasznie si eboje..nie wiem co robic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISSA20
mALUtka tobie test wychodzi pozytywnie !!!!! ja jestem 2 miesiace po zarzyciu nie mam okresu na 15 dzisiaj do lekarza z tym ze mi testy wychodza negatywnie. Idz kochana do lekarza idz na badanie krwi no bo co innego mozna doradzic dla pewnosci zrob test taki z dzidziusiem za 15 zl on jest najlepszy i najczulszy jak juz 3 test wyjdzie pozytywnie no to dzidzius...no albo i nie ale to tylko lekarz ci powie noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
niech mi ktos odpowie kobitki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
ALISSA20 wiem do lekarza musze isc.ale boje sie strasznie nawet chodzic nie moge.myslisz ze badnie krewi wykarze ciaze?boje sie bo co bedzie jesli sobie narobilam teraz proble,ow przez ten postinor..??:( a jak faktycznie w ciazy bede i dzidziusiowi to zaszkodzi:( jezuu:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISSA20
na plod nie dziala negatywnie postinor, test krwi jest 100% wiec wykaze napewno. ja tez sie strasznie boje bo nie mam juz tyle czasu okresu ze szok i umieram z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
ALISSA20 ja trzymam za ciebie dzis kciuki.tez cos musze zrobic bo umieram z nipokoju.nawet jeszcze dzis sie moze wybiore do lekarza bo naparwde to jest nie do zniesienia.i mam nadzieje ze bedzie dobrze bo strasznie sie boje:( to buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononoup
A TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE NIE USZKODZĄ DZIDZIUSIA GDYBY ZDARZYŁA SIE MIMO WSZYSTKO WPADKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISSA20
wes cos rozkurczowego i przestanie bolec tez tak mialam tez zycze powodzenia.napisz koniecznie jak juz bedziesz cos wiedziec Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
nie wiem no mam nadzieje ze nie!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
ALISSA20 ty tez napiszjak cos bedziesz wiedziala trzymam kciuki!!buziaki:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISSA20
to ulotke poczytaj. albo test zrob zaprzestan zazywania tabletek ...cos mi sie wydaje ze niedobrze jak sie je bierze w czasie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×