Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość ALISSA20
i jeszcze sama jade do lekarza i go co najgorsze nie znam ...wiem tylko ze kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurzyca Lopez
Dziewcynki potzrebuje szybkiej odpowiedzi. Wzielam Postinor w zeszly wtorek i dzis dokladnie pojawil mi sie okres. Tydzien przed planowana menstruacja. Kupilam juz tabletki anty i generalnie powinnam wziac pierwsza w wlasnie dzis. Ale mam wątpliwosci czy to napewno okres czy tylko to krwawienie. Strasznie boli mnie brzuch wiec chyba to jednak okres. Czy moge dzis zacząc brać tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała niunia 86
szukam porady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała niunia 86
nie wiem czy gumki sa stu procentowe o ile nie pękna narazie nie wiem co wybrac zeby kochac sie bezpiecznie bo dziecko mi nie w głowie, pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
no tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fti
hello ja mam takie niepostinorowe pytanie..kochalam sie z moim chlopakiem podczas dni plodnych, on mial gumke i praktycznie nigdy nie konczyl we mnie. teraz spoznia mi sie okres juz 7 dzien, niedawno wyjechalam, wiec moze stres i zmiana klimatu na to wplynely, ale zaczynam sie martwic. co wy myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka --> ja też miałam tak jak Ty podbrzusze bolało mnie przez 2 tygodnie zanim dostałam okres, to są skutki postinoru własnie, ja tez na początku nic, a dopiero sennosc i cała reszta rozpoczeła sie u mnie 3 nawet 4 tygodnie po zazyciu..:) Będzie dobrze:) A i moja kolezanka też ostanio robiła test po postinorze wynik pozytywny, poszła do lekarza i bobasa nie bedzie.. :) Badz dobrej mysli Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALISSA20
bylam u lekarza i myslalam ze moj koszmar sie skonczy ale pani doktor nic mi nie powiedziala tylko to ze mam isc na USG.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
troche sie denerwuje bo kazdy wisilek konczy sie plamieniem:/ a ja robilam dwa testy...i dwa pozytywne a na ulotce pisze ze nie wplywa nic na wynik testu tylko jakies choroby...w piatek zrobie jeszcze jeden a jak sie okaze pozytywny to w poniedzialek smigam do lekarza..strasznie sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
ALISSA20 nie martw sie. a powiedzialas ze wynik testu negatywny byl??i wogole powiedzialas wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
mozna zrobic test podczas plamienia postinorowego??? prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
i czy jesli jest to plamienie to znaczy ze postinor zadziałał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
malutka_1 idz jak najszybciej do lekarza... nie czekajdo poniedziałku ... to moze byc cos powaznego .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aionka
Az mi się śmiac chce z rozpaczy jak czytam wiekszosć Waszych postów. Laski jak nie umiecie być odpowiedzialne to nie bierzcie się za sex bo to nie dla dzieci. Kochacie sie na łapucapu, bez zabezpieczenia, nie pilnujecie się w braniu tabletek a potem szpikujecie takimi dawkami hormonów że az strach. Postinor nie jest obojętny dla zdrowia kobiety. Każdy rozsądny lekaż wam to [powie (chyba że ma umowę z producentem i chce zarobić). Po latach będzieci gorzko żałować, bo zechcecie być mamami a to niestety już nie będzie takie proste. Prawda że hormony te zwykłe też wpływają na płodność, ale nie aż tak. Czy naprawde nie umiecie zainwestować w najpewniejszą z mozliwych metod? To wcale nie jest duzy koszt, w porównaniu z kondomami, albo postinorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
wiesz co.jesli ci sie nie podoba co piszemy to po co wogole to czytasz???skad wiesz jakie jestesmy i wogole.poprostu nie czytaj i nie wchodz na ta strone skoro ci sie to nie podoba.zycze ci aby twoje metody poskutkowaly i zebycs nie byla nigdy w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alissa20
Wszystko powiedzialam, ze 3 testy negatywne i wogle a ona jedno co powiedziała to zebym poszla na USG i potem sie zastanowimy nad tabletkami wywołujacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alissa20
malunia wes ksiazke telefoniczna poszukaj hasła: labolatoria analityczne, medyczne czy cos taiego zadzwon i umow sie na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliczka
jesli boicie sie ciazy w laboratoriach nawet przy szpitaalach mozna zrobic badanie bhcg juz 7 dni po zaplodnieniu! badanie daje 1000% pewnosci. cena to ok 20 zl wynik po 4 godz. A fakt czy dostalo msie plamienia po postinorze czy nie nie ma znaczenia dla skutecznosci. plamienie to skutek ubovczny . Ja kochalam sie 13 14 16 dnia cyklu , wzielam postinor i zadzialal. Zero skutkow ubocznych, tylko okres sie spoznil. Nigdy w zyciu juz tego nie zrobie , nie wiem gdzie mialam wtedy rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliczka
te bhcg robi sie z rana na czczo , to badanie krwi... wedlug wiekszosci laboratoriow norma dla kobiet nie bedacych w ciazy wynosi od 0 do 3 . ja 14 dni po niezabezpieczonym ostatnim stosunku mialam 0.100 i jak powiedziala pani doktor Ciazy na pewno nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erika_erika
hej dziewczyny,ja pare stron temu cieszylam sie ze mam okres i nie jestem w ciazy,ale zaczynam miec bole podbrzusza,wiem ze nie jest to zadna sprawa zdrwotna bo robilam badania wszystkie 3 tygodnie temu,zaczynam sie martwic ze to po postinorze :( zastanawiam sie czy tamto to nie bylo tylko plamienie,ale wypadlo w czasie miesiaczki i trwalo tak samo dlugo,intensywnosc krwawienia jak zazwyczaj... Aionka nie mozna wrzucac wszystkich do tego samego worka,wiekszosc dziweczyn ktore sa na tym forum to nie dzieci skoro w pore i swiadomie zglosily sie do lekarza, to chyba lepsze niz dzieci na smietnikach,dzieci wypadajace z okien melin,czy aborcja,hmm? no nie wiem, oczywiscie masz racje,ze zdrowiu swojemu nie pomagamy,dlatego nie zycze zebys znalazla sie w naszej sytuacji.ja rozumiem ze ty stawiasz na abstynencje,my lubimy bliskosc,a kazdy z nas moze miec raz w zyciu pecha.Pozdrawiam dziewczyny-trzymajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Hey Dziewczyny.Tak ,czytam i czytam te wasze wypowiedzi...i przypomina mi sie koszmar minionego lata.Oczywiście nie film ,ale to co przeżyłam.Też wzięłam postinor po 63 h od feralnego stosunku,miałam też dni płodne ,wykazało ,że owulację. Dziewczyny,Postinor ,to naprawdę bardzo dobre wyjście i działa do 72h napewno.Oczywiście im wcześniej ,tym lepiej ,ale jak widzicie na moim przykładzie JEDNAK działa!!! Dziś jeszcze poczytam wasze posty ,a jutro wyjeźdzam.Życzę Wam wszystkim,żeby skończył się już czas oczekiwania i niepewności. Zobaczycie i tak wszystko bedzie dobrze =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homcia
czesc dziewczynki miałam gupia sytuacje uzyłam postinor i wiem ze teraz nic mi nie jest dostałam mocne krwawienie po 3 tygodniach czuje duza ulge i wszytsko wruciło do normy jak bowiem bowiem z dawien dawna jest coll po tym wszytskim wszyscy zalecaja mi brac tabletki specialne antykoncepcyjne daja 100% pewnośc niz gumki i teraz tak zrobie buska ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Po pierwsze nic nie daje ci 100% pewności ,tabletki tez nie,ale na pewno lepsze to,niż Postinor. Ja też miałam zamiar zacząć brac tabletki,ale rzucił mnie chłopak więc nie mam teraz po co.Jak znajde nowego,to napisze,jakie najlepiej brac tabletki :) Buziaczki Homcia i ciesze się ,że wszystko jest już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp321
Czy zażycie Postinoru w godzine po wpadce, a nastepnej pastylki po 12 godzinach od wziecia 1 daje szanse na zadziałanie środka? To była 19 doba cyklu......Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
Czy daje szanse ? Boże... niektóre pytania to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp321
Wybacz pytanie ale przy starciu z tak ogromna liczba przeroznych komentarzy łatwo mozna wpaść w obawy o skutecznosc pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
No ja też miałam obawy... ale jak można pytac czy to daje szanse... tymbardziej jezeli przyjełaś go bardzo szybko... to raz... i przyjełaś następną... to dwa.. wcale sie nie dziwie, ze sie denerwujesz.. ja tez sie denerwowalam.. ale przyjełaś jak tak jak najlepiej można było... wiec pytanie troche bez sensu :P jak mozna pytac czy są szanse... jak to lek własnie od tego :P Co innego jakbyś zapytała czy masz szanse... po... witaminie c :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
MASZ SZANSĘ OGROMNĄ, ŻE ZADZIAŁA... ale to raczej i tak mało powiedziane... :P zadziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
wziełam postinor 2 godziny po i nastepna 12 h po pierwszej .. po 4 dniach wystapiło krwawienie ale nie wiem czy to okres bo mam bardzo nieregularny .. i mniej o wiele go jest niz zwykle ... jak myslicie postinor zadziałał ?? jakie są szanse na to ze jestem w ciazy ?? prosze pomózcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksh
szanse są marne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×