Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość magdusia25
Do Gosiaw Jakies 4 lata temu mialam wpadke dokladnie w 12ty dzien, postinor zazylam dopiero o 2 po poludniu, czyli minielo wiecej jak 12 godzin. Z tym ze wtedy mialam 4 tabletki postinoru, nie postinor duo. Zjadlam wszystkie i nic nie bylo. Trzymamm kciuki, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer28
Patkaa nie,nie mialam zadnego krwawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaw
dzikęki za podtrzymanie na duchu,zażyłam postinor 20-11,nie mam jak do tej pory żadnego krwawienia czy plamienia,delikatne kłucie jajników,ale zupełnie nie przeszkadzające...nie wiem czy to dobrze czy źle,cały czas mam nadzieję,że to nie były płodne i postinor nie był potrzebny...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala0
okres już mi się spóźnia tydzień! Co jeszcze mogę zrobić????? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer28
koala0,widze,ze jestesmy w podobnej sytuacji,na nasze nieszczescie:( Teraz,to Ci juz chyba zostala wizyta u lekarza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieczekamna
koalaO, Spóźnienie się o ok tydizeń występuje u co setnej kobiety ...na razie zrób test ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie już spóżnia się
prawie 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala0
test mam pozytywny. Jestem już za stara na dzieci. Już chyba oszaleję. Jutro idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Hej, Ja zazylam dokladnie 14 listopada i tez nie mam zadnego krwawienia, nawet plamienia. Minelo juz 9 dni a tu nic. |Jednak nie czuje po sobie zadnych objawow ciazy, takich ktore mialam wczesniej, to chyba dobrze. Wiec dalej czekam i pewnie jeszcze dlugo poczekam, takie mam przeczucie. Bo po tym poronieniu to nie wiem kiedy mialam dostac okres, jakos teraz ale dokladnie nie potrafie okreslic. Czytam wszystko co mi wpadnie w rece, nawet o typowych objawach sluzu w ciazy i jako takich nie stwierdzam. Nic nie potrafie stwierdzic, ale jak czytalam wypowiedz jednej z dziewczyn, nie pamietam juz na ktorej stronie, to pisala ze okres dostala po 2 miesiacach, to chyba rekord. Postinor powoduje tak duze wahania hormonalne organizmu ze na 100% nic nie mozna przewidziec. Mi sie caly czas wydaje ze juz dostane @ bo mnie kluje w jajnikach, teraz juz obydwoch na raz. A tu nic. Test negatywny, to czekam dalej. Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
ja mialam krwawienie a wzielam w 12 dniu cyklu to moze nie jestem w ciazy co??nie moge:( jestem w maturalnej klasie:( trzymajcie kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
magdusia25 a jakie sa te typowe objawy sluzu w ciazy?? Koala a ty mialas krwawienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.mam pytanie moja dziewczyna zarzyla postinior 4 dni po okresie bo zdarzyla sie nam wpadka.wiem ze to byly dnie nieplodne ale dla wlasnego spokoju zarzyla postinior.dostal krwawienia po 3 dniach które twaly ok.3 dni.od tej pory sie nie kochalismy i juz powinna dostac okres 2,5 tyg.temu a tu okresu nadal nie ma.testu nie chce robic ani do ginekologa nie chce isc bo sie boi.jak myslicie jest mozliwoesc gdy po zrazyciu postinioru i gdy dostala krwawien moze byc w ciazy?????? pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Z tego co pamietam to sluzu mialam wiecej niz normalnie i byl taki bardziej kleisty niz wodnisty, koloru bialego. Ale to jest roznie, zalezy od organizmu, czasami moze miec inne zabarwienie. No i praktycznie po dwoch tygodniach wiedzialam ze jestem w ciazy bo strasznie bolaly mnie piersi, ale to tak strasznie ze nawet dotknac nie moglam, a poza tym mi sie spac chcialo co chwile i przy upalach tego lata bylo mi non stop zimno. Jednak objawy ciazy sa indywidualne, jedne z nas maja takie, drugie inne. Mam jednak nadzieje,ze wszystko bedzie ok dla nas. Ja jestem 9 dni po postinorze i nie mam krwawien, sluz mam wodnisty wiec mysle na razie w miare pozytywnie, czasami mam zwatpienie tylko. Do erossa Lepiej namow dziewczyne na test, mysle ze sie uspokoi. Z reszta lepiej jak bedziecie wiedziec co i jak, bo czekanie w nieskonczonosc dobija psychicznie. Mysle, ze to sa wahania hormonalne i niedlugo dostanie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo za pocieszenie mam nadzieje ze rowniez bedzie wszystko ok .jutro ja przekonam do testu .dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta.....
mam pytanie. jak długo działa postinor??? brałam go w poniedziałek rano i wieczorem a dzisiaj (czwartek) znowu mam mały problem i nie wiem co zrobic. czy postinor może jeszcze działać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta.....
prosze napiszcie szybko bo sie strasznie denerwuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer28
Czesc dziewczynki! To znowu ja. Wrocilam niedawno od lekarza,tak szczerze,to do konca chyba sie ludzilam,ze ten postinor "delikatnie"sfalszowal pozytywny wynik testu ciazowego.Teraz siedze sobie zalamana i nie wiem co mam robic...W reku trzymam wydruk z usg,a na nim 2,5tygodniowa ciaza.Az mi sie wierzyc nie chce,ze wzielam po raz pierwszy w zyciu te glupie tabletki i akurat w moim przypadku nie zadzialaly!!!Czuje wscieklosc i mam dola...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
To zalezy kieddy powinna byla wystapic owulacja, czyli w ktorym dniu cyklu jestes i kiedy powinnas dostac @. Jezeli wedlug ciebie jest juz po owulacji to nie masz powodow do zmartwien, jezeli jest przed to moim zdaniem musisz poczekac 2 tygodnie i jezeli nie dostaniesz @ w terminie to zrob test. Postinor mozna zazyc tylko raz w cyklu i lepiej nie uzywac go zbyt czesto np. co miesiac. Do Yennefer28 Widze ze na tym forum coraz czesciej zdarzaja sie przypadki ze postinor zawodzi. Dlaczego to musi spotykac nas dziewczyny, skoro nie jestesmy na to gotowe. A ci ktorzy tak bardzo chca miec malego bobaska nie moga go miec. To jest niesprawiedliwe, dlaczego tak jest? Jak mialam pod sercem malego czlowieczka to sie cieszylam, jednak nie bylo mi wtedy dane. Teraz nie chce bo sie cholernie boje. Sama nie wiem czy objawy ktore mam to sa objawy ciazy czy zblizajacej sie @. Skoro ty mowisz ze nie bola cie piersi tylko kluje w brzuchu i krzyzach. Chyba mi sie wszystkie informacje pokrecily w glowie. Nie wiem co chcesz uslyszec, moze ze ci wspolczuje albo ze wszystyko bedzie dobrze z czasem. Pewnie bedzie. pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
jezu mnie tez strasznie bola piersi tak sie boje:( jestem zalamana:( i juz mi sie spoznia 8 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
pocieszam sie tylko tym ze ty yennefer28 nie mialas krwawien a ja mialam.masakraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajmy się razem. Sądzę, że nadmiar informacji dotyczących postinoru po prostu miesza nam w glowie. Chwytamy się nowych wieści jak ostatniej deski ratunku-pzrzynajmniej tak jest ze mną:-) Yennifer będzie dobrze, zobaczysz! To nowa sytuacja i jakoś się trzeba z tym oswoić. Będziesz matką i z tego trzeba się cieszyć! Pozdrawiam Cię serdecznie. Patkaa objawy ciąży są różne u kobiet. Najlepiej idź do lekarza i przestań się martwić. Trzymam kciuki Magdusia masz racje- jesli ktos chce mieć dziecko to musi się nieźle postarać. Jestem z Wami. Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyo30
do yennefer28 ja także wzięłam tabletkę po ale escapelle już miesiąc temu, wczoraj robiłam test i wyszedł dodatni :( a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Hej dziewczyny, Z tego wszystkiego to nie spalam do 5 rano, jednak udalo mi sie na chwile zasnac. jak wstalam to zrobilam drugi test bo czulam ze moja psychika powoli wysiada. Wyszedl negatywny, jedna kreseczka jak nic, nawet najmniejszego sladu drugiej nie bylo. Brzuch mnie boli bardziej niz do tej pory wiec dalej mam nadzieje ze to juz @, w koncu 10 dni minelo od zazycia postinoru. Zobaczymy co przyniesie dziesiejszy dzien, oby bylo dobrze. Eross jak tam u was?? Daj znac czy namowiles dziewczyne na test. Dziewczyny jestem z wami, trzymam kciuki za nas wszystkie. Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaw
yennefer28 zalamalam sie po twoim poscie,przeciez ja mialam podobna sytuacje,wpadka w 10 dniu cyklu:(zazylam po 11-12 godz pierwsza tabletke....nie wiem co zrobie jak to nie zadziala,malo tego kupilam je w aptece po znajomosci,mam doniesc recepte,a wczoraj moja kochana pani doktor odmowila mi wypisania tego leku,bo ona ma ,,zasady''...z tego co mowila zrozumialam ,ze krwawienie po postinorze oznacza poronienie,wiec ja ,albo nie mialam plodnych,albo jestem w ciazy ,bo krwawienie sie nie pojawilo,a to juz 5-ty dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Ale przeciez juz jest po fakcie, postinor wzielas i pani doktor czy ma zasady czy nie jest twoim lekarzem do cholery!!! A to czy ty chcesz miec dziecko czy nie zalezy od ciebie, jesli bierzesz postinor to chyba nie chcesz prawda? A skoro taki lek istnieje to dla mnie jest to logiczne- chce biore nie chce nie biore. Moja decyzja a nie pani doktor! Na nasze nieszczescie w naszym kraju jest mnostwo takich lekarzy. ktorzy nie chca przepisywac tego leku. Ale lepiej przepisac niz pozniej zdecydowac sie na bardziej drastyczny krok prawda? Idz do innego lekarza, ktory ci przepisze ta recepte. I jeszcze poczekaj. Dla Yennefer28 postinor niestety nie zadzialal, glowa do gory bedzie dobrze. Ale jeden przypadek sie moze roznic od drugiego, tak? Bedzie dobrze. Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci serdecznie za slowa otuchy,chore to wszystko,jak moze ktos za mnie decydowac,w aptece na dowod powinno sie takie srodki kupowac,a nie prosic o laske szanowna pania doktor z zasadami,nikt jej nie kaze usuwac ciazy,ale bez przesady,przeciez ona mi nie aplikuje tych tabletek...wiesz-wyczytalam przed chwila ze postonor moze wypisac kazdy lekarz nawet stomatolog i weterynarz:) tylko nie wiem czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
ja nie mialam krwawienia po postinorze i co?! w ciazy nie jestem! bo to nie zalezy czy sie miało czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa
u mnie dalej nic.juz 9 dzien:( kupilam test zrobie jutro rano.trzymajcie kciuki plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×