Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość mincia
ufff troche sie uspokoiłam.dostałam okres :) tydzien wczesnie niz powinnam, ale to chyba skutki postnoru.najpierw tydzien po wzieciu tego swinstwa dostalam , myslalam ze to krwawienie, ale byl to jednak xhyba normalny okres. glowki do gory jestem z Wami.:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mincia
wiem nie mam co sie jeszcze co tak cieszyc, znam przypadek ze dziewczyna miala 2 okresy i okazalo sie ze jest w ciazy, ale ja jestem dobrych mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandroll
Ile trwa mniej więcej krawienie po postinorze?? tyle co misiączka czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1234
ratuuuunku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1234
jestem za granica i przyznam ze nie slyszalam wczesniej o tym specyfiku. lekarz powiedzial mi ze mam wziac pierwsza tabletke nwet przed stosunkiem ( bo stosunek byl planowany) a po 24 godzinach druga i to ma chronic przed zajsciem w ciaze przez 3 dni...... co prawda mialam tez gumke na wszelki wypadek - ale o zgrozo zsunela sie na koniec!!!! nie mam pojecia w jakim dniu cylku bylam bo na wyjezdzie wszystko mi sie poprzestawialo. jak czytam wszystkie wypowiedzi to mi sie slabo robi. przeczytalam chyba wszystkie artykuly na ten temat i nie wiem co mam myslec. zasadnicze pytanie jest : dlaczego lekarz kazal mi to swinstwo wziac przed stosubkiem skoro ta tabletak znana jest jako tabletka "po"? poza tym powiedzial ze wystarczy jak wezme jedna. uslyszalam tez jeszcze jedna ciekawa historie o dziewczynie ktora uzywala tego jako normalnego srodka antykoncepcyjnego - co 3 dni jedna tabletka!!!! czy nie zabiloby jej to przypadkiem??? i ostatnie pytanie. po jakim czasie od stosunku moge sprawdzic czy jestem w ciazy? i jaka mam pewnosc ze test bedzie prawodlowy? bo czytalam rozne opinie. jedni mowia ze tabletka nie ma wplywu na wynik testu, inni ze moze go zawalszowac.... jak to jest na prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmah
Martitko!! Co za nieodpowiedzialny lekarz!! Nie mozna brac pierwszej tabletki postinoru przez stosunkiem poniewaz ona nie chroni juz po wzieciu. Ona zabezpiecza Cie tylko po stosunku, po godzinie juz zageszcza sluz itd. Poczytaj ulotke, tam jest wyraznie napisane, nawet mam ja przed oczami, ze postinor stosunku, ktore sa po jego wzieciu. Szybko wez te druga tabletke z opakowania to wtedy zabezpieczy Cie polowicznie ona, jesli nie minely 72godz. W ktorym dniu cyklu bylas? Pomoge Ci okreslic procentowo niebezpieczenstwo. Generalnie po 2 tyg. juz teraz testy wykazuja obecnosc ciazy. Napisz na moj mail to podam Ci swoje gg, tak latwiej bedzie mi odpowiedziec na wszystkie Twoje watpliwosci. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1234
dziekuje za pomoc. moj numer gg to 7416470. czekam na kontakt. mam 1000000 pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Kobietki... Miałam już dwa sześciodniowe okresy. Normalne, bardzo bolesne, ze skrzepami. Teraz powinnam lada dzień mieć trzeci, ale jakoś nie nadchodzi. Test robiłam, wyszedł negatywny, ale dawno to było dość. Jak myślicie, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na ciążę? A teraz mam typowe swoje PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewiarygodne
Bylam ostatnio u lekarza debila, przepraszam ze tak pisze, ale zadziwil mnie swoja glupota. Poszlam po wypisanie postinoru do panstwowej przychodni zdrowia, A ginekolog mowi ze mi nie wypisze bo jestem tu pierwszy raz, on nie wie czy jestem zdrowa itp. zrobil mi cytologie, (jakies 6 h po stosunku-podobno aby wynik byl wiarygodny robi sie po co najmniej 48) Powiedzial ze wynik bedzie po 2 tygodniach i jak bedzie ok to wtedy mi wypisze postinor, w dodatku cykl wyliczyl mi od ostatniego dnia miesiaczki, przez co wyszedl mu 7 dzien a nie 14. Tabletek antykoncepcyjnych tez mi nie wypisal tylko zaczol cos o kalendarzyku wspominac. Masakra, jak bede w ciazy to sie przez tego dziada zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka_86
Miałam ten sam problem.w 21 dniu cyklu mieliśmy wpadkę( moj cykl trwa zwykle 33 dni) po 17 h wzięłam 2 tabletki ( tak kazał mi ginekolog, mimo,że w ulotce jest napisane inaczej,ale zastosowałam się do jego polecenia). Po 7 dniach dostałam okres ( czyli kilka dni wcześniej niż zwykle) był troche bardziej skąpy i zdecydowanie bardziej bolesny, trwał tylko 4 dni.dzisiaj zrobiłam test, wynik był negatywny, więc jestem już spokojna, w przyszłym tygodniu pójdę do ginekologa,żeby upewnić się,że wszystko jest dobrze. Chciałabym wam powiedzieć, że przez ten czas między okresem a zrobieniem testu przeszłam przez różne objawy ciąży,które sobie chyba wmawiałam, pamiętajcie o tym,że siła tzw. autosugestii jest tak ogromna,że podświadomie wmawiacie sobie pewne rzeczy.Z tego może wynikać opóźnianie się okresu, mdłości,a nawet ból piersi ( tak jak w moim przypadku:)).Ta sytuacja nauczyła mnie tego,żeby nigdy nie komentować innych ludzi, nawet jeśli ich zachowanie jest dość lekkomyślne. Ja zawsze byłam bardzo ostrożna, a jednak mi też zdarzyło sie nie pomyśleć o konsekwencjach. Jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może sie zdarzyć chwila zapomnienia. dlatego uważam,że ludzie, którzy piszą na tym forum o głupocie i braku wyobraźni powinni sobie znaleźć inne zajęcie.Z całego serca życzę im tego żeby nigdy nie zdarzyła im się taka sytuacja,ale różnie w życiu bywa, więc nigdy nie mówcie : mi się to na pewno nigdy nie zdarzy... Do wszystkich zdenerwowanych dziewczyn ( i facetów oczywiście :)) na tym forum : będzie dobrze,postarajcie się jakoś przeczekać ten trudny okres i nie sugerujcie się potencjalnymi objawami ciąży, bo mogą one wynikać z działania postinoru i z waszej wyobraźni:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martix
Ja wziełam wczoraj i dzis w nocy druga tabletke postinoru. Dostalam ostrzezenie ze prawdopodobnie bede sie czuc fatalnie, oslabiona, dreszcze, bole podbrzusza itd. a ja NIC!!! poprostu jakbym nic nie wziela!! Nawet chwile sie zle nie poczulam!!! To jest mozliwe?? Dlaczego moj organizm nie zaareagowal zle na taka dawke hormonow?? Ostatnio sie okazalo ze mozliwe ze mam malutki torbiel. Czy to moze mniec jakis zwiazek z tym?? Moze ktoras z Was wie cos na ten temat ... :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka_86
Nie musisz reagować tak na te tabletki.Każdy organizm reaguje inaczej na te hormony. Niektóre dziewczyny bardzo źle się po nich czują, a inne całkiem dobrze. Mi się tylko kręciło w głowie i byłam trochę śpiąca. Jeśli chodzi o torbiel to idź do ginekologa się upewnić, podobno torbiele mogą zmieniać wynik testu ciążowego ( tak przeczytałam), więc zebyś nie dostała zawału jak będziesz robić test i wyjdzie Ci wynik pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniezaniepokojona
Posłuchajcie dziewczynki bo chyba mam problem. Chciałabym sie was poradzić. W zeszłym miesiącu skończyłam brać tabletki. Potem normalnie miałam okres. Kolejny okres wypada mi w sylwestra. Ale wczoraj miałam małą wpadkę. Troszke zapomnieliśmy się z moim facetem i zaczęliśmy się kochać bez zabezpieczenia. W sumie to nie doszło do wytrysku wcale bo się zmiarowaliśmy ale mimo wszystko marwtie się żę coś mogło sie mu wydostać podczas stosunku i zostać we mnie.Powiedzcie czy jest możliwość żę mogłam zajść w ciąże i w związku z tym wziąść postinor? Martwie sie bo słyszałam żę po tabletkach łatwo zajść w ciąże. Poradzcie mi cos bo chyba zwariuje.Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Kobietki... Miałam już dwa sześciodniowe okresy. Normalne, bardzo bolesne, ze skrzepami. Teraz powinnam lada dzień mieć trzeci, ale jakoś nie nadchodzi. Test robiłam, wyszedł negatywny, ale dawno to było dość. Jak myślicie, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na ciążę? A teraz mam typowe swoje PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1234
co myslicie??? :) to byl 8 dzien cyklu nie wiem czy to byly nie plodne bo skonczylam wlasnie brac tabsy i wczesniej zazylam postinor wiec mam strasznie rozregulowany cykl.......postinoru nie wzielam bo to straszne g.... facet byl we mnie kilka sekund ale nie skonczyl we mnie jest jakas szansa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 8464
Mysle ze nie ma ani cienia szansy bys byla w ciazy. A co myslisz o straszniezaniepokojonej? Bo ja mysle ze nie ma powodow do obaw. Dzieci z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1234
Na jej mmiejscu dawno polecialabym po postinor......:(wiesz co ..od tej wpadki mineyo juz prawie 2 tyg a mnie kluje strasznie w prawym jajniku....chociaz moze to torbiel mi sie odnowl bo przez to bralam tabsy i teraz jak rzucialam moze sie nanowil?co myslisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 8464
Wiesz co całkiem możliwe. W ciąży nie jesteś napewno. Idź do lekarza. Im wcześniej tym lepiej jeśli to ten torbiel. Ale naprawde myslisz ze straszniezaniepokojona moze byc w ciazy? Dlaczego ? Przeciez nie bylo wytrysku....małoprawdopodone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
to ja z takim sylwestrowym pytaniem, jeśli już było gdzieś wcześniej - z góry przepraszam. Czy po postinorze (wzięłam w środę rano) można pić alkohol, w niedzielę np.? dzięki za ewentualne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1234
jezeli nuie bedziesz wymiotowac przez alkohol to nie chociaz uwazaj z jego przedawkowaniem bo wtedy moze nie do konca sie wchlonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Kobietki... Miałam już dwa sześciodniowe okresy. Normalne, bardzo bolesne, ze skrzepami. Teraz powinnam lada dzień mieć trzeci, ale jakoś nie nadchodzi. Test robiłam, wyszedł negatywny, ale dawno to było dość. Jak myślicie, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na ciążę? A teraz mam typowe swoje PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula53
do patki własnie ja mam cos podobnego chyba do ciebie wziełam postinor w tamtym miesiacu 25 dzien cyklu i po 5 dniach dostałam krwawienie/okres-sama nie wiem bo wtedy miał byc juz normalny okres i w sumie wydaje mi sie ze był i teraz przyszedl czas na kolejny dostałam 12 dni za wczesnie i trwa własnie juz 12 dzien....z tym ze był bardzo skapy az do dzisiaj kiedy umieram z bolu i jest tego niesamowicie duzo....sama nie wiem co mam myslec o tym to chyba jednak nie jest normalne!! napisz prosze co u ciebie i jakbyscie wy dziewczynki wiedziały cos na ten temat to dajcie znac martwie sie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniezaniepokojona
Wypowiedzcie się jeszcze na mój temat. Błagam o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
dzięki :) swoją drogą, udziela mi się trochę wasza panika.. wiele z Was ma bóle brzucha, krwawienia, mdłości etc. a ja zupełnie nic.. aż zaczynam sie zastanawiać, czy postinor w ogóle zadziałał :|niby nie ma dużego ryzyka ciąży, bo facet nie skończył we mnie, wyszedł z 10s wcześniej, a cały seks był w kąpieli i później krótko w łóżku, ale i tak panikowanie jest i to dość spore..myślicie, że takie bezobjawowe przyjęcie postinoru to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martix
wiesz ja tez wzielam w srode ale po poludniu i tez bez objawowo... Tez facet we mnie nie skonczyl, ale robilismy za male odstepy od jednego stosunku do drugiego i penis byl jeszcze widocznie mokry. No coz czasem ponosi nas... wiecie o czy mowie. Bynajmniej tez nic kompletnie mnie nie bolalo. Ponoc to zalezy od organizmu. Ciekawa jestem tylko czy bede krawic za kilka dni, jak to zwykle po postinorze. Nie martw sie wszystko bedzie Ok;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abedece
dzięki, Martix, trochę mi ulżyło :) mnie ginekolog mówiła, że krawienie może być, ale nie musi, więc bardziej czekam na spodziewany okres na początku stycznia. a w Nowym Roku życzę Wam, dziewczyny, mniej problemów, takich na własną prośbę, z chwilowego zapomnienia, jak i tych niezależnych od nas, dużo miłości i szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę przerażona
mam pytanie... podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, ale gdy mój partner go dopiero wkładał a nwcześniej nie dostał orgazmu nie wiem jego penis był z 2cm we mnie.... dla pewności po 24h. zażyłąm postinor jak myślcie jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem wczoraj wpadke z dziewczyną. pękło nam zabespieczenie. mam 15 lat. nie wiem co robić. prosze o kontakt gg 6817368.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Dp Trochę Przerażonej - pewnie będzie dobrze :) sama byłam w problemowej sytuacji, bo dziwnie by było tak zajść w ciążę. Postinor pomaga w przypadkach pełnego stosunku, więc teraz tym bardziej. Trzymaj się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×