Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Dzieki Olusia, ze jestes ze mna:) To milo, ze mam za soba tyle osob, a paranoiczka tylko sama za soba murem stoi wcielajac sie w coraz to inne wyimaginowane postacie Wiecie co najpierw mnie ta sytuacja wkurzala, a teraz strasznie mnie bawi. Martynko (o ile to jestes Ty a nie kolejna gra kretynki) - tak, po dwoch normalnych okresach mozesz byc pewna... teoretycznie do trzeciego miesiaca w czasie ciazy mozna plamic... ale skoro to nie plamienie tylko normalne krwawienie to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. To jest jednawielka paranoja. Jak to wczoraj czytałam to myślałam ze z krzesła spadne. Ktoś ma zjechaną psyche naprawde. Ja czuje sie juz lepiej. Wybieram sie do lekarza. Mam nadzieje ze przejdzie mi to do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia - Trzymam kciuki i koniecznie napisz co powiedzial lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaaaaaaaaaaaajaja
napisz proszę dlaczego nie poszłaś do lekarza tydzień temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemibędę
ale dlaczego Salmah twierdzisz, że postinor jest dobry na wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledzę was od kilku dni- ubaw mam po pachy!!! jeden wniosek mi się nasuwa, to jest zmowa conajmniej 3 osób. I jestem przekonana że Samah to osoba której czegoś w życiu brakuje. Czegoś bardzo ważnego dla większości ludzi.\\ Zasługuje raczej na współczucie niż na pogarde. Jest ograniczoną osobą i fanatyczką. Braki w swojej pseudowiedzy tłumaczy tym że przeciwnik to katolik! a przeciwnik przypuszczalnie jest większym ateistą niż ona. szamocze się jak sarna w sidle.... Ja tak z boku widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z boku patrzy się najlepiej! Ile w was agresji, złosci, nienawiści. ludzie! Salmh, napisz jaki skutek uboczny postinor wywiera na psychikę osoby go zażywającej- z autopsji wiesz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahhaha
Trza dać na msze za salme! niech jej egzorcysta pomoże!, olusii nic nie pomoże tylko plaster na cipisko, albo klej "kropelka" - bedzie lepszy, tak że olusi mszy nie trzeba tylko dobry kiosk odwiedzić. Ale Salma- cięzka sprawa czerwona moherowa bereta (jak dla kogo- wedle potrzeb) hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jutro mnie nie bedzie bo penkłam ze śmiechu! a salmah o ile pamietam - miała w kosmos lecieć- pewnie ją stamtąd wypierdolili i wróciła jak bumerang haaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemibędę
najlepszy będzie dla was brom, może być też melisa . Jak widać nie jestem debilem.A jak tak to coś dużo tych debili na tym forum- debilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemibędę
a z boku patrzy się najlepiej! Ile w was agresji, złosci, nienawiści. ludzie! Salmh, napisz jaki skutek uboczny postinor wywiera na psychikę osoby go zażywającej- z autopsji wiesz najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemibędę
to powyższe skopiowałam od mrówki- bo ty informatyki nie masz to powiesz zaraz że się podszyłam! skopiowałam byś przeczytała uważniej.Droga ssssssssssssalmoh- ssycząca jak wąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemibędę
siedzisz tam cichutko ale spoko zaraz wyskoczysz jak guma z majtek! daję zakład , kto nie wierzy zobaczy, tylko jak poczuje fetor to wylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************************** Mam pytanie ale nie chodzi o postinor i potrzebuje szybkiej odpowiedzi ?? !! Musze zrobic cytologie a w jakim czasie sa wyniki?? Bo potrzebuje wyniki na wtorek nastepny ?? Proszeee o szybka pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wynik z cytologii czeka sie zawsze 2 tyg. i postinor nie ma wplywu na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja jest od tego
aby Salmah bawiła się na całego po pierwsze blondyneczka nie pytała cie o postinor ale ty czytać nie umiesz, po drugie nie zawsze czeka się 2 tygodnie- chyba że w twojej przychodni domyślam sie - gzie tanio można zakupić post i dlatego o tym wkoło nawijasz Wynik cytologii może być juz po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja jest od tego
ale ty sie znasz tylko nawijasz tylko o tym badziewiu, bo za to ci płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nic mi nie placa jestem tu na zasadzie wolontariatu. Pisze o postinorze bo taki jest temat forum. Na cytologie zawsze czeka sie 2 tyg. po dopiero po tyg. wymaz jest gotowy do przebadania i taka rezerwe robia sobie lekarze. To, ze mozna go odebrac po 10dniach ich dobra wola. I przestan mnie obrazac , bo co dla mnie jest podloga dla Ciebie jest sufitem. Skoro zauwazylas, ze nie odpisuje na Twoje durne posty to zabierz zabawki i spadaj do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja tez zarezerwowałam sobie . Tak na wszelki wypadek , zeby zadna idiotka sie nie podszywała pode mnie :) Salmah dzięki że zostajesz , bo dzieki Tobie więcej sie dowiedziałam o działaniu postinoru . Takie osoby jak Ty są potrzebne na tym forum :):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie , ze te wszystkie osoby , które tak na nas wjezdzają tak naprawde w realu nie sa chyba zabardzo zauwazane i dlatego wchądza na rózne fora zeby zwrócić na siebie uwage . To jest żałosne !! Szkoda mi was naprawde ;) są rózne poradnie psychologiczne do ktorych powinnyscie/iście sie udac . Tam wam chyba pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only Hope - przykro mi jest bardzo, bo to bylo swietne forum i duzo dziewczyn moglo tu znalesc dorazna pomoc i przede wszystkim wsparcie i informacje. Teraz jedna panienka zrobila tu rynsztok, obrazila wszystkich dookola i sprawila, ze dziewczyny boja sie teraz o cokolwiek pytac w obawie przed lawina ponizen. Na szczescie wiekszosc z Was moj nr gg i pyta ta droga, tyle, ze te info nie sa widziane przez inne osoby i pytania beda sie powielac. Ale ja i tak bede z Wami, chocby z powodu tych wszystkich milych i cieplych slow ktore do mnie wysylacie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia5987
Witam. Mam pytanie...kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam przerwatywa, dokładnie 24.02, zażyłam postiron-duo 1,5h po stosunku, a drugą po 12h. Spodziewam sie miesiączki 2.03, max ile może się spóźnić? Nie poszłam di ginekologa czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia5987
Witam. Mam pytanie...kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam przerwatywa, dokładnie 24.02, zażyłam postiron-duo 1,5h po stosunku, a drugą po 12h. Spodziewam sie miesiączki 2.03, max ile może się spóźnić? Nie poszłam di ginekologa czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDNA KRETYNKA A WYWRÓCIŁA FORUM DO GÓRY NOGAMI, TYLE CO NAUBLIŻAŁA NIEKTÓRYM OSOBOM, CIEKAWA JESTEM TYLKO KIEDY SIĘ JEJ TO ZNUDZI, BO WIDZĄC PO WPISACH TO MA NIEZŁY UBAW,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Rudziu! Ja też nie byłam u ginekologa. A okres? Może się spóźnić bardzo długo, nawet 40 dni. Najlepiej oczywiście zrobić po pewnym czasie test, ale i do lekarza wypada iść. Postinor może bardzo namieszać w organizmie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahej
mam pytanie. uprawiałam sex 3 dni temu czy moge zażyć postinor.(chyba miałam owulacje)czy nie jest za późno.Zażyłabym dopiero jutro wieczorem bo nie byłam u gina i co robić jak jest już za późno, nie chcę jeszcze dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejahej postinor mozna zazyc do 72 godziny . Pozniej jest juz za pozno .. teraz to sie mozesz modlic zeby wszystko było dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahej
nikt mi n ic nie powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahej
no ale ginowi moge skłamać, że współżyłam dzisiaj. Coś by mi sie stało przez to? czemu akrat 72h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejahej
Jestem przekonana ze te z was ktore jadły posti gdyby on nie pomogł to po czasie (nie wazne jakim) usunęłyby ciąże a w zasadzie- to poczytałam se to forum i już nie potrzebuje od was rad. a jak macie inne zdanie to sie dziwie bo nie jedna z was jedząc posti dokonała aborcji a teraz udaje ze nic sie nie stało. bo jak ile ludzi na swiecie tyle mozliwosci- ze zygota powstanie szybciej niz przecietnie. Ale co tam poki sie nie czuje kopniaków i ludzie nie widza to se mozna robic co sie chce bo to nasze cialo. No bo co- do piekła pojdzie sie? a kto w boga wierzy niech idzie, ale bez jaj tu katoliczki nie zgłaszają problemów więc dziwie sie ze takie "milutkie"jestescie. Jestem jedna z was. Chciałam wsparcia i chuja dostałam bo was jakis moher umoralnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemibędę
Hejahej!, Salmah milczy ale zaraz jak guma z majtek wyskoczy. Piekło i Niebo to jest na poziomie przedszkolaka. Slabiutko sie orjenyujesz, jedyne w czym masz racje to własnie to że według jednych debili ciąże można usunąć jak chwast bo:bleblebleble bo na początku to nie człowiek tylko namiastka - jeszcze wg. nich gówno warta. życzę wam koszmarów nocnych a tobie gówniaro szczegolnie ps., tak tak masz racje miesięczny płód- to też takie "gówno" ale czemu wiekszosc z was 7-mio mies. by nie usuneła?, przeciez on tez wg was jest głupszy od zwierzęcia i nawet nie miałby swiadomości co sie z nim dzieje.Ano temu bo on juz WYGLĄDA jak człowiek (mały człowieczek) i to tylko do was przemawia, ale ograniczone jesteście. Gdyby zarodek tez wyglądał jak człowiek tylko mikro to nie było by tu tego forum bo by was sumienie gryzło a tak- to nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×