Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość kiffe...
w koncu!!! wczoraj dziewczyna dostala okresu... spoznil sie o 4 dni... ale ulga, ufff!!! dziekuje Wam za wsparcie:) powiedzcie mi teraz taka rzecz: czy ma brac piguly antykoncepcyjne odrazu (bierze je prawie 2,5 roku ciagle) czy ma sobie odpuscic i skorzystac z tzw PLASTERKOW? jaka jest ich skutecznoisc? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala
kiffe ja bym wolala plastry nie obciazaja watroby i zoladka a po horm.tabl czasem wyniki tych narzadow sa zle np po paru latach brania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala
kiffe ale jeden minus kosztuja ok 50 dych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola25
witam, bede bardzo wdzieczna za pomoc. miesiąc temu wspolzylam, niestety pekla nam prezerwatywa. wzielam postinor jakies 30-40 godzin po, druga tebletke 12 godzin po pierwszej. po tygodniu pojawilo sie krwawienie, jakies 2-3 dni a pozniej bardzo skąpe tak do tygodnia. pozniej znow w sumie bez zadnej przerwy miałam krwawnienie, mysle ze tym razem to był okres(chociaz pewnosci nie mam) gdyż w takim mniej wiecej terminie sie spodziewalam i było bardziej obfite. w sumie krwawienie mialam 2 tygodnie dzien. nie wiem co o tym myslec. czy możliwe, że zaszlam ? bardzo proszę o odpowiedz, porade z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala
hmmmm myślę,że nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola25
do sala: dzieki za odpowiedz no i za otuche. schizuje sie strasznie:( mam nadzieje ze niedlugo dostane okres i bedzie ok. powiedz mi jeszcze czy krwawienie po postinorze moze połączyć sie z miesiączką bo tak przypuszam ze wlasnie bylo a moze mam taka nadzieje. poza tym bola mnie troszke piersi i troszke podbrzusze:( pierwszy raz mi sie cos takiego przytrafiło i nie wiem za bardzi ci i tym mylec. prawdopodobienstwo zajscia w ciąze po postinorze jest niewielkie? a tak poza tym nigdy wiecej! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala
mola!Co ja ci mogę powiedzieć?Ja w panice jestem !Za 6 dni 1 szy planowany okres po posti+test zrobię!Boję się!Wolałabym na twoim miejscu teraz być!!!Posti daje przykre objawy tym się nie przejmuj,duzo lasek o tym pisze,ze organizm szaleje ok 3 mcy!Istotne jest to,ze nie ma ciąży reszta to pikuś-baba przetrwa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka*****
Salmo mam nadzieje ze mnie pamietasz.( 27 dzien cyklu(cykle ok37 dni), połowa spermy we mnie, wzięte po 15 minutach 3 tabletki antykonc+ potem jeszze jedna). No więc tak jak mowiłas nie dostałam krwawienia po tych tabletkach. Okres planowo to miał być około 4 lub 5 kwietnia. I przez dwa dni lekko plamiłam tzn parę kropek jasnobrązowych na bieliźnie, potem zamieniło się to w ciemny brąz , i urtrzymuje sie od wczoraj. Boli mnie brzuch i piersi. Nie wiem jak to mam traktować,.....bo tto nie jest okres. Wydobywa się jdynie plama ok 3 cm na dzien.Masakra. Co to jest? Salmo pomóż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka - mimo, ze to plamienie jest bardzo skape to musisz je potraktowac jak okres. Albo przerodzi sie w normalna miesiaczke, albo skonczy sie, ale licz pierwszy dzien tego plamienia jako pierwszy dzien cyklu. Normlany okres dostaniesz w nastepnym cyklu. WIem, ze Cie to niepokoi, ale uwierz mi, ze nie ma w tym nic dziwnego, po prostu za duza dawka hormonow - uprzedzalam Cie, ze tak sie zdarzy. Uzbroj sie w cierpliwosc i czekaj. Wszystko jest ok. Dla pewnosci mozesz zrobic test, zeby sie uspokoic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka*******
Czyli to by znaczyło że nie jestem w ciąży nie? skoro dostałam to plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica88
Moze to pytanie juz bylo, ale niestety stron tematu jest troche sporo zeby wszystko przeczytac. Wzielam postinor jakies 20godz(moze nawet mniej) po stosunku, nastepna tabletke po 12 godz od pierwszej. Od lyknieca pierwszej minely wlasnie dwie doby. Czuje sie bardzo dobrze, nic mnie nie bolalo, zadnych krwawien. Zastanawiam sie czy poprostu organiznm dobrze to przyjal, czy moglo wcale nie dojsc do zaplodnienia (pomimo ze byl to dzien plodny - dokladnie polowa cyklu), czy niewiem co sie dzieje. Mam sie o co martwic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka****
Salmo dzis dostałam normalny okres. To plamienie przekształciło sie w normalną krew. Teraz mam pytanie? Jak mam liczyc pierwszy dzien cyklu? Od pierwszego dnia plamienia? Czy od dzis skoro pojawil sie normalny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś - od pierwszego dnia plamienie oczywiscie:) Ciesze sie bardzo i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessica88 -> ja kiedys lykalam postinor gin mi kazal wziac dwie na raz...nie mialam skutkow ubocznych ale krwawienie sie nie pojawialo:d juz wozeczek kupowalam:d ale normalnie mi okres przyszedl w dzien kiedy mial przyjsc wiec chyba wszystko w porzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusia
Moja wpadka byla dzien po skonczeniu sie okresu .. niestety wolalam nie ryzykowac i kupilam te tabletki 74 zl ) niewiem gdzie wy takie tanie kupujecie .. ale mniejsza z cena .. po 4 dniach od wziecia dostalam krwawienia , no i bole brzucha sa nie do zniesienia .. okres noo spodziewam sie dopiero pod koniec miesiaca ale czy jesli teraz mam te krwawioenie to moge traktowac to jako okres ..? a na nastepny czeklac za miesiac ..? dosc dziwne miec okres pierw tydzien potem wpadka zazyc postinor i za 4 dni zas dostac .. noo masakra co sie robi ;) ile to am niby trwac ..? te krwawienie normalnie jak okres ..? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla2
anusia .mam ten sam problem i nie wiemco dalej robic ,czekam na jakas odpowie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuusiaaa
ulla2 noo widzisz .. martwe te forum wiedz chyba najkonkretniej bylo by skonsultowac sie z lekarzem on rozwieje wszystkie mozliwosci .. mi sie juz naszczescie te plamienia skonczyly .. ale do teraz czuje sie okropnie .. te tabletki to naprawde swinstwo przez ta burze hormonow oszalec moozna :P mam nadzieje ze beda skuteczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacaixa
hej,20 dnia cyklu 30 dniowego współżyłam z chłopakiem i zsunęła sie nam prezerwatywa(niestety cała jej zawartość została we mnie) .Dzisiaj o 10 czyli 40 godzin po pechowym zdarzeniu wzięłam pierwszą tabletkę postinoru,myślicie ,że zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentlik
anusia nie traktuj tego jak okres. tez mialam plamienie. a potem okres dostalam tylko 2 dni wczesniej. mam pytanie czy postinor moze przesunąć owulacje w nastepnym cyklu.nie w tym ktorym bralam postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Ja wzielam tabletke 10 dni temu i do teraz nie mam krwawienia. Przez 2 dni bolal mnie brzuch i mialam wielki apetyt ale to wszystko... Czy tabletka zadzialala? Jaka jest skutecznosc jesli wzielam ja ok 33 godziny po stosunku? Prosze dopiszcie bo odchodze od zmyslow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola25
hello, Ejda: moj przypadek opisany jest na str poprzedniej. ja tez bralam NIESTETY postinor i tez po upływie ponad 30h. po tygodniu mialam krwawienie, ktore (chyba) polaczylo mi sie z okresem. Pozniej miesiac stresu:/ caly miesiac bolalo mnie podbrzusze, piersi... ale dostalam okresu tylko z 2 dniowym opoznieniem. wiem, ze sie martwisz, sama przez to przeszlam, juz mialam wszystkie objawy ciazy! ale to nasza podswiadomość! niestety postinor miesza w organizmie i to niesamowicie ale badz spokojna, nie stresuj sie za bardzo bo zwariowac można! wszystko bedzie ok! zadziala! ja mam nauczke do konca zycia, nigdy wiecej tego go.wna! przerzucam sie na dziewczyny, przynajmniej stresu nie ma:D pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Takie slowa potrafia bardzo pomoc. Treaz pozostaje mi tylko czekanie. Jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy i pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Tylko ja nie mam krawanienia,a dzis mija 11 dzien od wziecia tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica88
Mam kolejne pytanie: Jest 18 kwietnia, dokladnie 21 powinien pojawic mi sie okres. Postinor bralam 8 kwietnia. Dzis wystapily mi plamienia i bol brzucha( taki jak przy okresie). I teraz sie zastanawiam, czy to jest wczesniejszy okres ?? Czy plamienia po zazyciu leku (od razu po wzieciu tabletki czulam sie swietnie, zadnych skutkow ubocznych) ?? Czy jest jeszcze mozliwosc ze jestem w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola25
Ejda, masz racje pozostaje Ci czekac, ewentualnie zrob test. Ja sie nie odwazylam:) a plamienia nie zawsze wystepuja. na ulotce jest napisane - skutek uboczy wiec nie kazy musi go miec. zalezy od organizmu. niektore dziewczyny po wzieciu postinoru czuly sie normalnie, ja przez miesiac fatalnie takze reguly nie ma. Nie stresuj sie, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Ja włśnie też strasznie się boje zrobić test,a mogę juz w piątek... Słyszałam wiele opinii,że po 3 tygodniach nie jest on do końca wiadygodny więc w stu procentach uspokoi mnie dopiero miesiączka choć ulotka mówi,ze mimo krwawienia możliwa jest ciąża pozamaciczna... Boże co za chora sytuacja i tak długo to wszystko trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOOOOOL
czesc mam nadzieje ze mi pomozecie. kochalam sie z chlopakiem z prezerwatywa plemnikobujcza i trudno bylo mu sie dostac do pochwy bo bylam (moze jeszcze jestem) dziewica bo nie czulam zeby przebil blone. i spróbowalismy bez i nadal nie umial wlozyc bo to straszie bolało. ale zauwazylismy na prezerwatywie cos "mokrego" i nie wiemy czy to ten srodek czy sperma. on nie czuł zeby mu cos we mnie wyplynelo. wytrysku dostal poźniej jak juz nie był we mnie. wzielam postinor duo po 19h od stosunku a nastepna po 12h i nie mam zadnych skutkow.... nic mnie nie boli i krwawienia tez nie mam. wiem ze nie kazdy tak musi miec bo to zalezy od organizmu. ale boje sie ze te tabletki mogly nie pomoc. co mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Ile może mi się spóźnić okres po Postinorze? Dzis powinnam dostać wg kalendarza... Zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
COOOOOL : na ulotce jest napisane,zetabletki przyjete w pierwszej dobie dzialaja w 97% także byłabym dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ólcia_lk
dziewczynki mam pytanko kochalam sie z chlopkiem w drugi dzien kiedy mialam dostac okresu nio i mielismy mala wpadke po 12 godzinach wzielam postinor dzic jest 31 dzień mojego cyklu a ja nie mam okresu....czy postnor mogl go na dlugo zablokowac czyt ez powinnien go od razu wywolac?????.... mam stresa bo wczesniej fakt kochalismy sie ale z zabezpieczeniem......to co ten postinor ze mna robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×