Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość ciorna
Krwawienie pojawiło się... nie 12 a 13 marca. Czyli w terminie normalnej miesiączki;) tak jak powinno być. Tylko że już się kończy... taki dwudniowy okres... nie wiem, co mam o tym myśleć... czy to jest normalny okres czy jeszcze postinorowe krwawienie...? mógł mi sie okres rozregulować - to fakt. Zaczęłam brać od 13 - czyli od dnia miesiączki "normalnej" - mam nadzieję - tabletki antykoncepcyjne i teraz się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam... miałam zacząć brać od pierwszego dnia miesiączki no i tak zrobiłam, bo miesiączka powinna mi się pojawić 12, a pojawiła się 13 - no to dużego opóznienia nie miała... ale kurcze nie wiem, nie jestem do końca pewna, czy było to jeszcze postinorowe krwawienie, czy już normalna miesiączka :( proszę, poradzcie coś, jeśli możecie... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaciesz
witaj Salmah mam pytanko czy tabletki przeciwbólowe takie jak zaldiar, coxtral, sirdalud, cataflam,mydocalm (i wiele innych )miałam je przepisane na rwę kulszową moga wpłynąć na długość cyklu, do tej pory miałam regularne 28 dni, dziś mam już 4 dzień jak spóźnia się miesiączka, w 26 dniu cyklu kochałam się bez zabezpieczenia, czy moge być w ciąży?? Proszę o odpowiedź , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszka
moze Ci sie spoznic nawet o tydzien. nie martw sie na zapas. odczekaj troche. taka dawka hormonu + stres = bomba dla organizmu. wszystko sie moze dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze pomozcie mam bardzo powazny problem, moja siostra jest prawdopodobnie w 4 tygodniu ciazy i chce wziac postinor bo nie chce miec dziecka i glupia mysli ze jej to pomoze, po takim dlugim okresie chyba juz ten postinor nie wywola poronienia ? tak? bo czytalam ze jest to lek ktory mozna zastosowac tylko do 72h po stosunku,bardzo martwie sie o jej zdrowie i o dziecko,czy powinnam powiedziec o tym rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
postinor nie wywoła poronienia !!! może spowodować wady płodu. ja zamówiłam tabletki z kobiety na falach ale ich nie wzięłam bo chcę urodzić mam na zbyciu. podobno są skuteczne ja po postinorze tez zaszłam, ale razem z partnerem podjęliśmy decyzję o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
są skuteczne w farmakologicznym wywoływaniu miesiączki można je zażyć do 9 tyg jeśli jest się pewnym ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
jest tez warunek że powinno się zrobić usg czy nie ma ciąży pozamacicznej jest strona gdzie można zamówić na przesyłkę czekasz koło tygodnia płatne przelewem 70 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za rady ale czy to jest bezpieczne tzn nie lepiej isc do gina? i on cos tam przepisze, jakis srodek farmakologiczny? a ile to kosztuje u gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
ogólnie jeśli lekarz stwierdzi ciążę to państwowo nic nie zdziałasz. aborcja jest zabroniona. próżniowo ok 2 tyś zależy gdzie i jak zrobią. sama byłam tym zainteresowana, pytałam i nikt oficjalnie się nie przyznaje że robi.są tabletki typu cytotek mają skuteczność ok 60 ale nie sądzę że ktoś przepisze zdrowej młodej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
już pisałam sa strony gdzie można je zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta1901
zdesperowana gosiu wydaje mi się ze jeżeli wzięłaś postinor tak szybko to nie powinnaś być w ciąży, postinor to duża dawka hormonów i możesz mieć przez to rozregulowane cykle, gdzieś czytałam że miesiaczka może się pojawic po 2-3 miesiącach od jego zażycia , najlepiej udać się do ginekologa- on rozwieje wszelkie wątpliwości, dwa testy wynik negatywny powinno być ok. Nie panikuj, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kajsa a to nie jest chyba legalne co? a jest bezpieczne tak bez zaciagniecia rady u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
cóż czy legalne... na stronie przechodzisz konsultacje z lekarzem który pyta o choroby stan zdrowia itp i dopiero decyduje czy możesz zamówić objawy i powikłania są podobne do poronienia naturalnego więc nawet w szpitalu nie dowiedzą się jak było naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie jak by na to nie patrzec iałam okres wiec były nie płodne nie skonczył we mnie i wczesnie wziełam postinor do tego dwa negatywne stesty..wiec czemu okresu nie ma ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiissssiiaaa
hej dziewczyny:) jestem juz miesiąc po postinorze ! za 2 dni powinnam dostać okres aa ciągle mi sie pusto odbija! moze b yc to przyczyną postinoru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famefatale
dziewczyny!! czytam i czytam mam mały problem wzięłam prostinor okres przyszedł 5 dni wcześniej to chyba dobrze ale teraz.. 38 dzień od ostatniego okresu i nic nie widać;/ :( trochę sie boje ... możecie mi odpowiedzieć czy to normalne?? czy mam sie czegoś spodziewać:(?? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missssiaaa
wydaje mi sie ze nie masz czym sie martwić!okres po postinorze moze sie spożniac przez długi czas!:) a czy przed 2 miesiączka po postinorze nadal moga boleć piersi tak po bokach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska...:( a ja nadal bez okresu .....a to brozowe plamienie moge zaliczyc to tego krwawienia postorinowego...czy nie bo jesli to było hy to to okres powinnam doata we wtorek a jesli nie no to okresu juz 8 dzien nie widac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Hm, ja wzielam postinor w poniedzialek po poludniu i dzisiaj rowniez zaczelo mi sie jakies krwawienie, ktore przypomina normalna miesiaczke. Z tym, ze miesiaczke powinnam dostac dopiero 3 kwietnia, a dzisiaj mamy 23 marca, wiec troche jakby za wczesnie.. Nie wiem czy traktowac to jak normalny okres i nastepnego spodziewac sie za miesiac czy traktowac to jak krwawienie po Postinorze i czekac na miesiaczke w terminie.. Ktos wie moze? W srode mam wizyte u ginekologa, wiec zapytam co i jak, ale chcialabym teraz podpytac, jak to u Was bylo, dziewczyny.. Z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Gosiu, a Ty sie tak nie stresuj.. Te tabletki zawieraja konska dawke hormonow i nikt nie wie, co tam sie dzieje w Twoim organizmie po tym wszystkim.. Nie masz najmniejszych szans na ciaze, chocbys nawet bardzo, bardzo chciala :) Mialas miesiaczke, to dni nieplodne.. Wytrysku w Tobie nie bylo no i do tego wzielas jeszcze te tabletki.. Ja przez kilka miesiecy po zazyciu tych tabletek kiedys (bo teraz byl niestety drugi raz, kiedy musialam po nie siegnac;/) dochodzilam do siebie.. Okres albo mi sie spoznial, albo mialam co dwa tygodnie.. Takze nie denerwuj sie.. Pojawi sie na pewno, a stres tylko moze to przedluzac, takze spokojnie. Pozdrawiam serdecznie Gosiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tego mi miło trzeba uslyszec ze to mało prawdopodobnie dziekuje :*...ale hmm tego stresu nie da sie opanowac od tygodnia budze sie rano..i czesto w nocy z nadzieją ze dostane okres a tu nic zero...dzisiaj jest juz 9 dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Jak tam Gosiu? Wiadomo juz cos w sprawie okresu? Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku i nie stresujesz sie juz tak bardzo. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×