Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość ólcia_lk
od razu widać kto tu opdowiada na temat a kto tylko pokazuje swoja wyższa inteligencje kolezanki inteligencja tu akurat nie zachwyca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka84
CZy postinor zawsze dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Postinor nie zawsze dziala... ja jestem w ciazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka8777
jak sie go wzielo po czasie albo nieprawidolowo to nic dziwnego mnie pomogl az 3 razy. juz wiecej nie wezme, ale warto zaufac .. naprawde dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
wzielam go w czasie. Dokladnie w 35 godzinie po stosunku... Jednak nie zawsze działa tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata18
Witam! Wzielam Postinor po 27 h...w czasie stosunku prezerwatywa nam nie pekla! jednak bardzo sie boje, ze jestem w ciazy ..zawsze jest taka mozliwosc! Mdlosci mam od wczoraj a do wspolzycia doszlo 2 dni temu! Nie moge spac po nocach, boje sie strasznie! POMOZCIE Mi CO JA MAM ZROBIC?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 35 h czy 27 tabletka ma bardzo duza skutecznosc wiec zobaczycie ze nic nie bedzie. ja miałam gorsza sytuacje :P bo przez cały weekend dobrze sie bawilismy bez zadnego zabespieczenia a dopiero w poniedziałek czyli po prawie 70 h pojechalismy do lekarza (tak, wiem ze mało odpowiedzialne) no ale naszczescie wypadały dni niepłodne no i w połaczeniu z postinorem zadnej wpadki nie było :) a no i oczywiscie cały cykl mi sie po tym postrinolu rozregulował, wiec jezeli nie dostaniecie miesiaczki to wcale nie musi znaczyc ze jestesciw w ciazy:) no ale po tej akcji biore juz grzecznie tabletki antykonncepcyjne. z prezerwatywa to jak z jazda autobusem na gape, 20 razy sie uda a za 21 nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze pomozcie.
Okres mi sie skonczyl tydzien temu. Wspolzylam z chlopakiem, zabezpieczalismy sie prezerwatywa durex czerwona (a one takie cienkie sa) i nam pekla i mialam w sobie jego sperme. Po 12 godzinach zazylam levonelle (odpowiednik postinoru tylko ze to tylko 1 tabletka) i nie mialam zadnego krwawienia, a dzis, czyli 5 dni po zazyciu tabletki krwawie jak przy normalnym okresie. A przeciez skonczyl mi sie tydzien temu. Prosz, napiszcie, czy to normalne? I czy powinnam to traktowac jako okres i liczyc cykl od dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt Ci tu ciazy nie usunie! ale mowiac szczerze to nie wierze zebys byla w ciazy, szybko wziełas tabletke, prezerwatywa nie pekła... to nie jest takie proste zajsc w ciaze. a liczyłac jakie to były dni? robiłas test? a mdłosci moga sie rownie dobrze brac ze stresu, sama piszesz ze nie spisz po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie pownnas liczyc cylku od dzisiaj. po postrinolu , tak samo jak po innych tabletkach tego typu cały cylk moze sie rozstroic. ale chyba warto pogadac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata18
Podczas stosunku mialam przedostatni dzien miesiaczki! Prezerwatywa nie pekla, a testu nie robilam, boje sie! Poza tym jeszcze nie moge! Prosze powiedzcie, czy po zazyciu Postinoru zawsze sa krwawienia? Jezeli tak to ile dni po zazyciu tabletek? Dla wiekszej skutecznosci wzielam 2 od razu! Boje sie o te mdlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Dziewczyno prosze Cie... Jezeli nie pekla prezerwatywa,a byla nalozona w prawidlowy sposob to nie masz sie co martwic. A objawy ciazy to tgylko Twoja wyobraznia... NIe mozna miec dzien po stosunku mdlosci bo w tak krotkim czasie nawet moglo nie dojsc do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Post jest dla agaty18 z poprzedniej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka********
Droga Salmo!! mam nadzieje że mnie pamietasz i moj przypadek tez. Zreszta jestem na stronie 266 tego forum. Słuchaj po tych tabletkach wtedy to plamienie mi sie przekształciło w normalny okres. Niestey teraz przyszedł termin kolejnej miesiączki. No i miałam tylko lekkie brazowawe plamienie które trwało 5 dni. Myślałam że sie rozwinie jak w poprzednim miesiacu ale niestey tak sie nie stało. Skończyło sie....troszke mnie brzuch jeszcze boli .... a tu nic....czy to mam traktowac jak okres??????? a w dodatku wypadaja mi włosy---myslę ze to przez ta dawke hormonów. Napisz co o tym myslisz prosze. Pozdrawiam. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka****
Salmoo mam nadzieje ze mnie pamietasz....strona 266 tego forum. Dostałam kolejny okres ( równo po ostatnim krwawieniu), tyle że to jest tylko lekkie plamienie ktore trwało 5 dni i sie skonczyło....czy to mam traktowac jak okres?czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka****
sorki myslalam ze moja poprzednia wiadomosc nie doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka - tak, traktuj to jako normalny okres. Do 3 miesiecy moga byc takie anomalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata18
Do ilu dni okres moze sie spozniac? ....Boje sie ze sie nie pojawi w terminie...;(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejda
Tak jak jest napisane na ulotce - do 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W zeszłym m-cu brałam postinor, plamienia dostałam. Teraz czekam na miesiączkę i nie mogę się doczekać :( zrobiłam test i wyszedł negatywnie- ale one nie zawsze przecież mówią prawdę- boję się że ze mną coś nie tak!!! Co zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz nic
10 dnia cyklu uprawialam z chlopakiem petting. moj chlopak dotykal mnie czlonkiem po wargach sromowych i wejsciu do pochwy, nie mial wytrysku ale chyba mial ten plyn bo on sie chyba zawsze pojawia u mezczyzn. nie wkladal mi pozniej tam palca jedynie ja wytarlam sie chusteczka. nie mam regularnych miesiaczek, ostatni cykl trwal 43 dni wiec nie wiem czy byl to dzien plodny czy nie... strasnzie sie przestraszylam bo naczytalam sie na roznych forach roznych rzeczy i po okolo 48h wzielam postinor-duo. po 5 dniach od wziecia pojawilo sie krwawienie, ktore pierwszego dnia wygladalo mniej-wiecej jak okres, ale pozniej przez jakies 3 dni jeszcze doslownie kilka brazowych kropel bylo, ale na ulotce bylo napisane ze takie krwawienie moze wystapic... przez pierwszy tydzien-dwa praktycznie nic nie jadlam bo tylko o tym myslalam, i martwie sie do teraz wstajac rano z mysla ze moze akurat dzis dotane okres... ale nic... a ostatni mialam 27 marca :( to prawie 2 miesiace temu ;( i teraz nie wiem czy moge byc w ciazy, czy to wszystko przez stres i ten postinor :( wiem ze najprosciej by bylo zrobic test ale sie boje. chcialabym uslyszec wasze opinie... co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że w ciąży nie jesteś na 1000% skoro wytrysku nie było no i przede wszystkim wzięłaś postinor :) moim zdaniem to przede wszystkim stres! zrób test to nic strasznego- tylko nie Quicka bo słyszałam że one kłamią :( ja mam gorszy problem bo guma nam pękła ale wzięłam postinor po 3 godz i potem po 12h a okresu nie dostaję, nie wiem co jest grane :( ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że w ciąży nie jesteś na 1000% skoro wytrysku nie było no i przede wszystkim wzięłaś postinor :) moim zdaniem to przede wszystkim stres! zrób test to nic strasznego- tylko nie Quicka bo słyszałam że one kłamią :( ja mam gorszy problem bo guma nam pękła ale wzięłam postinor po 3 godz i potem po 12h a okresu nie dostaję, nie wiem co jest grane :( ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxgosiaxxx
Florkowa przy wzieciu tej tabletki liczy sie czas im wczesniej tym lepiej ;] jest to ogromna daka hormonów i rózne zeczy dzieją sie po niej w organizmie mi okres spóźnił sie po niej 11 dni;/ ale są przepadki w których okres poprostu zanika;/ a testy jesli robiłas juz dwa ...na moje oko naprawde nie ma sensu myslec o najgorszym bo to praktycznie nie mozliwe;] pozdrawiam;]...a własnie jesli dostałas plamienie to od zaczescia sie tego plamienia liczysz początek cyklu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxgosiaxxx
za ortografie przepraszam pisałam na"szybko";]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz nic
Florkowa, szybko wziełaś ten postinor więc prawdopodobieństwo jest raczej bliskie zeru... dodatkowo zrobilas test - negatywny. moim zdaniem nie jestes w ciazy. a testy sa teraz bardzo czule i wiarygodne w 99% przypadkow, nawet lekarze o tym mówią. wiec nie mysl o tym ze test mogl byc niewiarygodny, a dla pewnosci mozesz zrobic jeszcze jeden, jesli on takze wykarze brak ciazy to mysle ze wtedy juz na prawde nie bedziesz miala sie czego bac. ja na przyklad boje sie zrobic test, boje sie 2 kresek i tak czekam na okres... :/ i dziekuje za pomoc i że odpowiedziałaś na mój post ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki wam dziewczyny- bardzo mi pomogłyście jestem już spokojniejsza :) pozdrawiam i życzę powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drugim dniu okresu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia. Postinor zażyłam po 30 godz a drugą tabletkę po 12 godz. Do tej pory nie dostałam okresu, ani żadnego krwawienia, bolałay mnie tylko jajniki. Okres powinnam dostać 3 dni temu, ale póki co nic. Wiem że te tabletki zwierają ogromną dawke hormonów i rozregulowują cykl, ale ja już z tych nerwów nie wytrzymuje. Mam nadzije że nie jestem w ciąży!!! Czy któraś z was była w takiej sytuacji? Cz okres może sie spożnic nawet tydzień? Zrobić test ciążowy? Bedzie wiarygodny? Prosze was bardzo o pomc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×