Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

jesli nie wystepuje krwawienia postinorowe to sie cieszcie bo wtedy spodziewana miesiaczka przyjdzie w czasie nie mam po jakiego grzyba po postinorze wzielas tabletki na wywolanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
czuje sie tak jakbym zaraz miala dostac okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
a to czekanie jest najgorsze.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiekkkkkk
DO Ona... Wzielam te tabletki bo juz dostawalam szalu ze mi sie miesiaczka spoznia 14 dni :/ Tylko nie wiem czy tez wplyw na to mialo to ze troszke ostatnio jezdzialam i zmiana klimatu... czy to tylko dzialanie Postinorowe.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!!! wlasnie jestem godzine po stosunku. oblecialam wszystkie apteki w moim miescie. wszystkie zamkniete. szukam wszystkiego o antykoncepcji po. napewno ten postinor jest taki dobry. nie wiem co mam zrobic. pekla nam gumka ale na szczescie chlopak nie doszedl. jakie sa szanse ze nie zajde??? prosze napiszcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiekkkkkk
Ona0 24 jakos po 17 godzinach.... jak tylko zalatwilam go nastepnego dnia to wzielam... bylo napisane do 72 godzin wiec chyba zadzialal. :( Jedno wiem ze mam bardzo mocne krwawienie teraz i nie wiem czy to dobrze.... Czy tak zawsz jest???? A nie wiecie jak to teraz bedzie z normalna miesieczka?? kiedy jak moge dostac i czy moge wtedy znow zaczac brac normalne tabletki??? Prosze powiedzcie mi ... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
uffffffff!! dostalam @!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze!! rowniutko 28 dnia cyklu!!:) Gosiek, w zasadzie powinnas dostac normalnie miesiaczke, ale moze Ci sie sporo opoznic:/ Guguś, a miałas dni płodne?? Jezeli tak to jest malutkie prawdopodobienstwo. Mam nadzieje ze juz nigdy nie bede musiala przezywac tego co przezylam przez ostatni miesiac-niezła nerwówka!! Pozdrawiam Dziewuszki i jestem z Wami!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
jeszcze sie nigdy tak zle nie czulam podczas miesiaczki:( jest okropnie! caly czas jestem padnieta, boli mnie brzuszek i w ogole jest wszystko ble....ale i tak sie ciesze ze okres w koncu nadszedl;) buziaczki i pozdrowionka Kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nam też pękła prezerwatywa
Dziewczyna w prawdzie przyjmuje tabletki Diane 35, które również mają działanie antykoncepcyjne ale boimy się że mogło jednak się stać coś więcej. Czy uważacie że jest sens brać postinor w przypadku zażywania normalnych tabletek anty?? Na pewno by nas uspokoiło gdyby mogła wziąść postinor tylko nie wiem czy jest sens. Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Nam też pękła prezerwatywa\". Ja niedawno miałam taki sam problem jak TY. Kochałam sie z chłopakiem i pękla nam prezerwatywa... Na szczęście biore tabletki, więc sie tym zbytnio nie przejęłam. AMój chłopak chciał,żebym wzięła Postinor, ale ja stwierdziłam,ze nie ma sensu. No i nie było-miesiączka pojawiła sie normalnie i od tego czasu mamy pełne zaufanie do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Berna
Dzięki za szybką odpowiedź. Uspokoiło mnie to trochę. W razie co mamy jeszcze czas, dziewczyna skonsultuje się ze swoim ginekologiem i zobaczymy co nam odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
u mnie byl taki przypadek ze kochalam sie ze swoim facetem w dni plodne bez zabezpieczenia. nie bylo finiszu ale i tak sie balismy tak wiec zazylam postinor:) wczoraj dostalam miesiaczki i jestem bardzo happy:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO NAM TEŻ PĘKŁA Niech Twoja dziewczyna nie bierze Postinoru, bo to nie ma sensu. Diane to jest też tabletka antykocepcyjna. Nie bądźcie nadgorliwi bo jeszcze Twoja dziewczyna bedzie miala problemy z powodu zbyt duzej dawki hormonow. A po za tym ja biore tabletki, kocham sie z chlopakiem bez prezewatywy, chlopak zawsze koczy we mnie i dzieci nie mam. Zaufajcie tym tabletkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratunku .Mam regularne 7 dniowe miesiączki w cyklu 34 dniowym.Właśnie przed 4 godz. doszlo do wpadki!!!dziś 25 dzień cyklu co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziewiec dni do miesiaczki wiec teoretycznie sa to dni nieplodne, ale musisz jednak jechac do lekarza. Chyba ze Ty chcesz byc w ciazy, bo w sumie jak sie nie zabezpieczacie, to widocznie chceci bejbika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek wzielam postinor duo. z druga tabletka spoznilam sie 3,5 h. czy to zle?? na szczescie sprzedali mi bez recepty. nie mialam dni plodnych ale przezorny zawsze ubezpieczony. nie czuje juz strachu ale oczekuje tej miesiajczki. wiem dziewczyny co czujecie. nie mialam duzych skutkow ubocznych. tylko bol brzucha i glowy. prosze napiszcie czy spoznilyscie sie z wzieciem drogiej tabletki. pierwsza wzielam 12 h po. czekam. 3majcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek wzielam postinor duo. z druga tabletka spoznilam sie 3,5 h. czy to zle?? na szczescie sprzedali mi bez recepty. nie mialam dni plodnych ale przezorny zawsze ubezpieczony. nie czuje juz strachu ale oczekuje tej miesiajczki. wiem dziewczyny co czujecie. nie mialam duzych skutkow ubocznych. tylko bol brzucha i glowy. prosze napiszcie czy spoznilyscie sie z wzieciem drogiej tabletki. pierwsza wzielam 12 h po. czekam. 3majcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek wzielam postinor duo. z druga tabletka spoznilam sie 3,5 h. czy to zle?? na szczescie sprzedali mi bez recepty. nie mialam dni plodnych ale przezorny zawsze ubezpieczony. nie czuje juz strachu ale oczekuje tej miesiajczki. wiem dziewczyny co czujecie. nie mialam duzych skutkow ubocznych. tylko bol brzucha i glowy. prosze napiszcie czy spoznilyscie sie z wzieciem drogiej tabletki. pierwsza wzielam 12 h po. czekam. 3majcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek wzielam postinor duo. z druga tabletka spoznilam sie 3,5 h. czy to zle?? na szczescie sprzedali mi bez recepty. nie mialam dni plodnych ale przezorny zawsze ubezpieczony. nie czuje juz strachu ale oczekuje tej miesiajczki. wiem dziewczyny co czujecie. nie mialam duzych skutkow ubocznych. tylko bol brzucha i glowy. prosze napiszcie czy spoznilyscie sie z wzieciem drogiej tabletki. pierwsza wzielam 12 h po. czekam. 3majcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek wzielam postinor duo. z druga tabletka spoznilam sie 3,5 h. czy to zle?? na szczescie sprzedali mi bez recepty. nie mialam dni plodnych ale przezorny zawsze ubezpieczony. nie czuje juz strachu ale oczekuje tej miesiajczki. wiem dziewczyny co czujecie. nie mialam duzych skutkow ubocznych. tylko bol brzucha i glowy. prosze napiszcie czy spoznilyscie sie z wzieciem drogiej tabletki. pierwsza wzielam 12 h po. czekam. 3majcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak mnie przypilnował co do minuty:) poza tym lekarz drugą mi kazał wiząść po 6 h od pierwszej dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoho
wzielam postinor, ale nie zastosowalam sie do opisu na ulotce (jestem taka genialna) i zazylam od razu dwie!!czy to moze wywolac jakies powiklania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy biora 2 tabletki na raz. musisz poczekac i zobaczyc czy cos sie bedzie dzialo..chyba to jedyne wyjscie a ja..czekam teraz na druga miesiaczke. cycuszki mam jak balony:) sa takie jak przy braniu pigulek. celulitis tez wrocil:/ brzuch lekko mnie pobolewa czasami. oby juz nie zdarzyla sie taka sytuacja zeby brac Postinor! no i lydki (przede wszystkim przestalam brac pigulki z powodu bolacych lydek) bola mnie jak wczesniej.. a juz prawie przestawaly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiax
Ja wzielam po raz pierwszy postinor wczoraj po dokladnie 54h dzis jak narazie czuje sie dobrze,ale z tego co czytalam to sie zmartwilam ,bo myslalam ze wezme tabletki i wszystko bedzie ok a tu czytal o testach o bolach i wogole zlym samopoczuciu.. mam nadzieje tylko ze wszystko bedzie ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
z tych wrażeń i nerwów zapomniałam napisać ,ze dotałam drugi okres-oczywiście uznając ,że to pierwsze krawienie też nim było.Mam nadzieję,ze dalej juz wszystko bedzie ok.Zycze sobie i Wam,aby sytacja sie juz nigdy wiecej nie powtorzyla-bo nie wyobrazam sobie stresowac sie tak kolejny raz.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×