Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

do Ona-24 lec na pogotowie, do szpitala jakiejs przychodni. Lekarz nie ma prawa Ci odmowic. Tym nardzie, ze jestes juz dorosla i odpowiadasz za siebie. Trzymam kciuki :) Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny mi odmówi,dałam sobie spokój chłopak twierdzi że na 100 % już skończył poza mną,więc jedynie to mnie pociesza i był to ostani dzień płodny w niedzilę przychodnia?raczej kiepsko tym bardziej ze nie mam w domku ksiazeczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matisse
kupiliśmy dziś test, ale stwierdziliśmy, ze poczekamy do jutra. no i teraz sama nie wiem co o tym myśleć, bo właśnie przed chwilą w toalecie zauważyłam coś.. hmm ciężko to nazwać krwawieniem, bo jest o gęstszej konsystencji i koloru brunatno-rdzawego (sory za naturalizm). czy to krwawienie popostinorowe? czy ki diabeł? znowu mam stresaaaaa. co w takim wypadku z tabletkami? czy od dzisiaj powinnam je brać? HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini88
Mam pytanie.. zażyłam Postinor po ok 58 h od stosunku.. niestety szybciej sie nie dało.. i intersuje mnie kiedy teraz dostane okres.. i kiedy mam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne bo lekarz przepisał mi niedawno Harmonet.. czy jezeli okres dostane szybciej niz powinnam to czy mam zaczac brac tabletki od pierwszego dnia tego przyspieszonego okresu.. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matisse
bogini88 - okares raczej dostaniesz później niż wcześniej, ale zasadniczo tak, masz brać od pierwszego dnia kiedy się zacznie, oczywiście upawniając się wcześniej czy nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli24
Mam pytanie, ile moze trwac dni krwawienie postinorowe? U mnie juz trwa 13 dzien i wyglada to caly czas jak na koncowke okresu ale jednak caly czas jest...Czy to normlane ze trwa tak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petro
Witam :) mam pytanie a jak dojdze juz do zapłodnienia to Postinor juz nie zadziala:(?? np. Kochalismy sie z dziewczyną w 14 dzien jej cyklu (cykl ma 40 dniowy) w 14 dzien mogla wystąpic owulacja ale nie koniecznie, jak np 14 dnia byla owulacja tzn ze moglo dojsc do zaplodnienia (a postionor wziela 8 godzin po stosunku a drugą tabletke 12 godzin pozniej) to czy jak by np doszlo juz do zaplodniania to Postinor juz nie zadziala :( i jest bezuzyteczny w takim przypadku :(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini88
matisse: wiec kilka dni przed spodziewanym okresem powinnam sobie zrobic test dla pewnosci?? a skad wiesz ze okres dostane pozniej a nie wczesniej albo w normalnym terminie?? ja juz jestem tak znerwicowana ze mysle ze mam wszystkie nieporzadane obiawy postinoru..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini88
matisse: wiec kilka dni przed spodziewanym okresem powinnam sobie zrobic test dla pewnosci?? a skad wiesz ze okres dostane pozniej a nie wczesniej albo w normalnym terminie?? ja juz jestem tak znerwicowana ze mysle ze mam wszystkie nieporzadane obiawy postinoru..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do osob już w tym temacie zorientowanych.Czy jeśli wzięłam tabletkę postinor a u mnie nie wystąpiło krwawienie, nie miałam żadnego bólu ani dolegliwosci, czy wobec tegomoze nie doszło do zapłodnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja skromna osoba
Do Kasia : nie martw się te doleglowosci wcale nie musza wystapic, to zalezy jak organizm reaguje na taka dawke hormonow wiec nie ma powodow do obaw.ja mialam 4 dni po zazyciu male krwawienie a tak poza tym to nic.teraz tylko czekam na okres.głowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petro
Do Kasia: Przeczytaj sobie pozostale posty sa tam wypowiedzi dziewczyn ktore tez nie mialy zadnego krwawienia, zresztą na ulotce jest tez napisane ze krwawienie jest tylko skutkiem ubocznym:) Do Bogini88: Z wypowiedzi innych kobiet mozna wywnioskowac ze okres raczej dostaniesz pozniej moze ci sie troche spoznic. Gdzies na tym topiku bylo napisane ze dziewczyna dostala okres dopiero po 3 miesiacach:) ufff co za ulga:) Ps. Niektore kobitki piszą ze biorą postinor dopiero po kilkudziesiecu godzinach bo nie mogly sie wczesniej skontaktowac z lekarzem bo nie mialy jak itp... Ja z dziewczyną mialem ten sam problem zdazylo sie nam to w noc z soboty na niedziele i troche sie zaczelismy bac ze nie bedzie jak sie skontakotwac z lekarzem... W związku z tym poszlismy na pogotowie i tam lekarz przypisal nam Postinor od ręki bez zadnych zbędnych badan :) JAK COS TO OD RAZU NA POGOTOWIE jak nie ma mozliwosci pojscia do ginekologa:) A moze ktos zna odpowiedz na moje poprzednie pytanie:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia22
a nam pękła prezerwatywa w święta , więc od razu do apteki- pani sprzedała bez problemu a receptę donieśliśmy po świętach- lekarz wypisał bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petro - jeśli dziewczyna była w trakcie owulacji postinor powinien zmienić skład śluzówki macicy tak, aby nie dopuścić do zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka. A tak abstrachując od plemników i jajeczek, fajnie, ze jesteś tu na forum, Twoja dziewczyna ma dużo szczęścia, że ma wspierającego ją faceta przy sobie. Myślę, że nawet jeśli postinor nie zadziałał dacie sobie doskonale radę:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi.......... czy istnieje duża możliwość w ostanim dniu płodnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plati24
witam dziewczyny mam pytanie, czy powinnam brac ten postinor?? POstaram sie krotko opisac jak to ze mna jest. 3 miesiace temu odstawilam pigulki wiec chyba powinno mi sie juz wszystko uregulowac ale kto wie. 4 dni temu dostalam okres ktory trwal 2 dni a kolejne 2 to jakies minimalne krwawienie prawie nic. KOchalam sie z moim facetem po tych 2 dniach okresu czyli wlasciwie jeszcze podczas okresu, ktory byl wyjatkowo skromny.On twierdzi ze nie skonczyl we mnei ale roznie to bywa wiec sie teraz zastanawiam czy powinnam dla spokoju wziac ta tabletke ,ktora mnie troche przeraza(skutki uboczne, cena). Wlasciwie nei byly to prezeciez dni plodne bo stosunek odbyl sie podczas okresu (torche dziwnego) POmozcie co mam robic a mijaja juz 36 h. dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEpiej wez Postinor bo po odstawiniu do 4-6v cyklu mozesz miec wszystko nieuregulowane. A w ogole to stosunek przerywany nie jest antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopka
Witam.Dziewczyny.Wy tutaj piszecie a ja jako chlopak zmartwiony moge cos napisac?? Otoz kochalismy sie w 17-18 dniu cyklu(cykl nie zupelnie regularny(okolo29dni) i mi sie troche zsunela przerwatywa-tak z polowy czlonka, ale nie spadla.Czy to wystarczy by zajsc??NIe pekla prezerwaywa.PO 54h moja ukochana wziela 1 tabletek postinoru.Od tego czasu minelo 9 dni. Nie ma zadnych skutkow ubocznych.Czy moze byc w ciazy??Odpsizcie na powaznie./BO ja sie martwie chodz kobieta mojego zycia nie martwi sie zbytnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to kobieta Twojego życia to się nie martw :) a tak na serio to wątpię żeby coś z tego było:) a czy ktoś mi może odpowiedzieć wreszcie na moje pytanie?? co z tym plamieniem? dziś to samo, ale okres to to napewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopka
Prosze o wiecej opini na moj problem.Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plati24
dzieki za odp. O MAJN GOD , wzielam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Mam pytanie: jaka jest peność, że tabletki zadziałają jeśli urzyte były po 15 godzinach od stosunku (pęknięcie prezerwatywy) i kiedy można stwierdzić że nie jest się w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ona-24 Nie wiem .ale pamietaj, ze w caize sie tak latwo nie zachodzi. Za pare lat jak bedziesz sie starala to sama sie przekonasz. wydaje mi sie, ze bejbika nie bedzie. Ale na nastepny raz pomysl o tabletach anty, bo jak widzisz gumki sa zawodne (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślę bo mam już dość-człowiek chce dobrze a tu kicha:( postinor jest skuteczny:) mi sie nie udalo tym razem go zarzyć przez durnych lekarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini88
jest dzisija 2 dzien od zazycia postinoru i przez ten czas nie mialam zadnych obiaów nieporzadanych.. zamiast byc spokojna to jest wrecz odwrotnie.. czy oby napewno wszystko jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli24
Do wszystkich zaniepokojonych dziewczyn jak nie maja skutkow ubocznych po postinorze: a wiec ten srodke moze ale nie musi wywolac widczne skutki uboczne czy tez inaczej mowiac towarzyszace zazywaniu tych tabletek. Miara skutecznego dzialania nie sa w zadnym razie skutki uboczne jak nudnosci, plamienia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę się uspokoiłam bo doczytałam się o zmiananch śluzu i szyjki macicy w poszczególnych etapach cyklu miesięcznego,może komuś to też pomoże tuż przed miasiączką-szyjka nisko-zamknięta-twarda,śluz-sucho(od dziś tak mam)mam nadzieję że będzie ten okres:) a teraz opiszę po kolei 1)dni po miesiączce-niepłodność-przed owulacyjna względna-szyjka nisko-zamknięta-twarda;śluz-sucho 2)szyjka unosi się,otwiera,mniej twarda-śluz wilgotno kleisty-PŁODNOŚĆ 3)szyjka wysoko,otwarta,miękka;śluz-mokro,przejrzysty,rozciągliwy-PŁODNOŚĆ 4)szyjka obniża się,zamyka się,twardnieje,śluz-sucho,wilgotno-gęsty-Niepłodność poowulacyjna bezwzględna 5)szyjka-nisko,zamknięta,twarda,śluz-sucho-Niepłodność poowolacyjna bezwzględna 6)MIESIĄCZKA i cykl się powtarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) i jeszcze jedno wiadomo że największa płodnośc jest w trakcie owulacji,tylko kiedy ona jest Bez względu na długość cyklu owulacja zawsze wystąpi około 14 dni przed końcem cyklu. NIE W POŁOWIE CYKLU. NIE W 14 DNIU CYKLU. TYLKO 14 DNI PRZED KOŃCEM CYKLU! OWULACJA, czyli JAJECZKOWANIE to uwolnienie dojrzałej komórki jajowej z pęcherzyka Graafa. Owulacja występuje zawsze 12 - 16 dni przed końcem cyklu - średnio 14 dni przed końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×