Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

maleńka - ciąży nie ma. Test napewno by juz wykazał ciążę. ja z moją córa robiłam teścik po 8 dniach od braku miesiączki i wyszedł pozytywnie , no i byłam w ciąży . tym zalaniem kreski sie nie przejmuj, liczy się wynik po 3 minutach. za duzo chlupnęłaś tam szczynek i tyle. Teraz poczekaj grzecznie na okresik i po problemie. Atego gnoja kopnij ode mnie w jajka, który Ciebie tak brzydko potraktował , kompletnie nieodpowiedzialny facet i tak w razie co, alimenty by go nie minęły. trzymaj się kochaniutka , myślę ,że możesz już odetchnąć.całuski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki , ten artykuł jest bardzo budujący , ciekawe , czy to ni chwyt reklamowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka - kochana dziekuje ,że sie wpisałaś mam nadzieje,że jest jak mówisz :)a jemu zakopie jak bedzie okazja :) całuski ❤️ fajny i ciekawy link wkleiłaś ❤️ całuski kochana teraz ja trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_forum
malenka - a ktorej firmy robilas test? tez mysle, ze nie jestes w ciazy. Moze za duzo dalas kropelek i przez to sie zabarwil test. tez tak mialam za pierwszym testem - ze najpierw za malo, pozniej za duzo. Zrobilam kolejny i wyszedl negatywny. Spokoj przede wszystkim, bo inaczej wszystkie zwariujemy. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tym POSTINOREM to nie ma się co tak zachwycać.Ja zaszłam w ciąże mimo iż go zastosowałam i to w ciąże pozamaciczną.W szpitalu dowiedziałam się że POSTINOR również utrudnia zagnieżdżenie zapłodnionej komórce jajowej i dlatego czasami dochodzi do czegoś takiego jak ciąża pozamaciczna.Napewno nie jest to nagminne ale zdarza się niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczek
cześć kochane!!! zmartwie was!!! zarzyłam postinor 4 tygodnie temu!!!okres spóżniał mi się już 7 dni, więc zrobiłam sobie test!wyszedł pozytywnie!!!Zrobiłam drugi i trzeci i również wyszły pożytywnie!!!byłam u ginekologa i JESTEM W CIĄŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
robiłam PRE TEST :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_forum
majka i dzieciaczek ---> a jakies szczegoly? w ktorym dniu wpadka, po ilu godzinach wziete tabletki. Nie mozna tak straszyc wszystkich piszac, ze postinor nie dziala... kazda zaraz to wezmie pod uwage. A jakbyscie tak napisaly - dni plodne, 60 godzina itp. to przynajmniej polowa by sie uspokoila. Jak ktoras z nas ma wpadke, to pisza dokladnie co i jak,zeby mozna bylo porownac. Postinor moze nie zadzialac,przeciez nie ma 100% pewnosci. Poza tym mozna bylo byc juz w ciazy przed wzieciem postinoru. Wiec prosimy o wiecej szczegolow Malenka ---> ja do pretestu przekonania nie mam. Niby wynik wychodzi, ale ma opory :) no ale ma pojemniczek :) wiesz, ze doszukiwalabys sie czegos w kazdym tescie.Takie juz jestesmy. Wynik negatywny ... kilka dni oczekiwania i mysli - a moze cos zrobilam nie tak... moze tam jednak byla ta druga kreska...wiec uszy do gory, kreski drugiej nie bylo, w ciazy nie jestes! bedzie dobrze Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Malenka21 To co pojawiło się na tescie,tzn.ta różowa plama to norma.Ja w swoim życiu zrobiłam już napewno ze 30 testów i w bardzo wielu z nich miałam różową plamę-to były te testy gdy nie byłam w ciąży.Jestem gwarantem na to że nie jesteś w ciąży.Tak dzieje się rzeczywiście wtedy gdy wleje się więcej moczu,a ja zawsze wlewam parę kropelek wiecej bo jak dam 3 tak jak pisze w ulotce to nie podmoczy całego okienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Malenka21 To co pojawiło się na tescie,tzn.ta różowa plama to norma.Ja w swoim życiu zrobiłam już napewno ze 30 testów i w bardzo wielu z nich miałam różową plamę-to były te testy gdy nie byłam w ciąży.Jestem gwarantem na to że nie jesteś w ciąży.Tak dzieje się rzeczywiście wtedy gdy wleje się więcej moczu,a ja zawsze wlewam parę kropelek wiecej bo jak dam 3 tak jak pisze w ulotce to nie podmoczy całego okienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
czytelniczka_forum - kochana dziekuje bardzo za te słowa ,więc jestem już przekonana ,że będzie ok , od razu mi lepiej ,jestes kochana ... kochane co ja bym bez Was zrobila ... ❤️ raz jeszcze dziękuje foki - kochana aż miło usłyszeć od kogoś tak miłe i pełne pocieszenia słowa , raz jeszcze dziękuje i cieszę się ,że zechciałaś przytoczyć własne doświadczenia tym samym mi pomagajac i podtrzymując mnie na duchu :) raz jeszcze dziękuje nie wiem co bym bez Was zrobiła ❤️ Co ja bym bez WAS zrobiła dziękuje WAM kochane i jak wiecie zawsze Wam służe pomocą w razie potrzeby , będąc zawsze na tym topicu .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej , majka -bajka i dzieciaczek - nie róbcie nam tego . prosimy o szczególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
po jakim czasie od zazycia postinoru mozna zrobic test? w ogole po jakim czasie od feralnego zdarzenia robic test, zeby wynik byl obiektywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może ja
wzięłam POSTINOR 6 godzin po stosunku, dni miałam niepłodne (przynajmniej wg moich obliczeń) i co ?? dzisiaj mam 7 miesięczną córkę :) mój ginekolog powiedział, że ciąża po postinorze zdarza się coraz częściej a wiecie dlaczego ? bo jego sprzedaż tak wzrosła w ostatnich latach, że jakość nie jest już tak dobra jak kiedyś i przypomina troszkę produkcję masową :( także wiecie różnie bywa :) generalnie jednak nie narzekam i bardzo kocham mojego małego skarba chociaz na początku byłam załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie wiem kiedy zaszłam w ciąże-13 dzien cyklu.Kochałam się z mężem ok.1-szej w nocy(pękła nam prezerwatywa)i rano o 8-mej juz byłam w przychodni po ratunek.Postinor łyknęłam ok.9-tej czyli ok.8 godzin po stosunku i ok.8 godzin pózniej drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje
;(;(;( 15 dzien cylku (w cyklu 27/28 dni) czyli raczej plodne ;( po 10 godzinach postinor duo czyje sie dobrze sluz sie zmienil, na taki gesty, jasnozielonkawego koloru (to dobrze?) a co jak nie zdazyla...? ;( zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba od razu popadać w histerie.Jednak bardzo mały odsetek kobiet zachodzi w ciąże po Postinorze.Ja poprostu miałam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje
jeszcze jedno pytanie... kiedy bedzie wiadomo czy zadzialal...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_forum
ciekawaaaa ---> czekaj albo na pierwszy dzien spodziewanego okresu albo ok.10 dni od wpadki.Wtedy rob test,trzymam kciuki. no to moze ja ---> 100% pewnosci nie ma. Nigdy. Ciesze sie, ze Ci sie ulozylo. Majka-bajka ---> moze tak mialo byc. Wazne, ze z mezem :) zwariuje ---> kazda z nas poda Ci inne objawy po wzieciu postinoru. Niestety na pytanie kiedy bedzie wiadomo czy zadzialal ... w przypadku nas kobitek to chyba nigdy :) ten lek MOZE ale nie MUSI rozregulowac cykl i teraz okres, ktory moglas dostac moze Ci wogole nie wystapic, moze byc wczesniej lub pozniej. Dostaniesz pierwszy okres to bedziesz czekac na drugi. bedzie sie spoznial - wpadniesz znowu w panike, ze postinor nie zadzialal, ze krawienie moglo byc po leku a nie byl to okres. Ja mam jeszcze kilka dni do drugiego okresu.Testy powychodzily negatywne, ale wiem, ze jak bedzie po terminie okresu to znowu bede popadac w schize. Bedziemy panikowac, pewnie do drugiego okresu, moze trzeciego. Miejmy nadzieje, ze pozniej to sie unormuje, a jesli nie to do ginekologa. On nam na pewno pomoze. Trzymajcie sie dziewuszki. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO MOŻE JA- kiedy zorientowałaś sie ,że jesteś w ciąży? czy z dzieckiem wszystko oki po postinorze??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_forum
lojka ---> ja Ci powiem tak ... na tym forum i wogole w necie to mozna wyczytac, ze jak sie jest w ciazy a wezmie sie postinor, to on nie dziala negatywnie tylko wrecz podtrzymuje ciaze... natomiast moja ginekolog powiedziala, ze jesli bylabym w ciazy od jakiegos czasu (np.nie zauwazylismy,ze prezerwatywa pekla tydzien temu czy cos) to nie wolno mi brac tego postinoru... nie wolno i juz. Bo zrobie sobie krzywde. Czyli jesli wpadka nie byla Waszym pierwszym razem, to przed wzieciem postinoru tez by wypadalo zrobic test. Przy wykupowaniu postinoru odrazu poprosilam o test.Wtedy jest pewnosc, ze nie zrobisz krzywdy dziecku, ktore juz "mieszka" w Tobie od dluzszego czasu niz wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może ja
LOJKA -----> wiesz w sumie to długo myslałam, że jednak zadziałał bo po kilku dniach od zażycia wystąpiło krwawienie a po 28 dniach coś niby jak okres dopiero po 2 miesiącach okres zaczął się spóźniać a ja oczywiśćie myślałam, ze to wynik zażycia postinoru bo czasami tak jest że się miesiączka nie pojawia no i po ok 3 miesiącach od zażycia poszłam do gina bo już zaczęłam się martwić i dowiedziałam się na badaniu że to ciąża na całe szczęście Postinor nie zaszkodził i moje dziecko zdrowo się rozwijało i dostało 10 pkt Apgar po porodzie a od 7 miesięcy ani raz nie była nawet przeziębiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ja- piszesz niby okres, tzn . był on bardzej skąpy , krótki , czy co z nim było nie tak??? Ja również zazyłam postinor po 8 godzinach . po 6 wystapiło dość obfite krwawieniei przeszło w fazę plamienia, nie zdążyło sie dobrze skończyc i mniej wiecej w terminie spodziewanej miesiączki (powinnam dostać 24-25, a to był 21) dostałam znowu krwaienia konkretnego , które dość długo trwało. Normalnie jak przed każdym okresem bolały mnie piersi, brzuch itd. W którymś dniu krwawienia objawy te ustapiły , ale krwawienie trwało dalej . Zaczynam sie martwić ,że ja również miałam pecha, nie wiem czy z nerwów mnie mdli , czy moze jestem w ciąży, znowu zaczynaja mnie pobolewać piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może ja
LOJKA ----> piszę niby okres bo nie miałam żadnych objawów przed tzn żadnych bóli piersi itd ale krwawienie trwało 7 dni i było dosyc obfite nie denerwuj sie :) to że ja miałam pecha nie znaczy, że Ty też będziesz miała tzn teraz nie mogę tego nazwać pechem ale wtedy byłam załamana i tak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka21 - gdzie jestes ???znowu panikuje!!!! Mdli mnie już , znowu pobolewaja mnie cycki, boje sie ,że bedzie coś nie tak.A moze to jakaś pozamaciczna ciąża?mam dość tego napięcia. Widziałaś, co tam wyżej napisały???? jestem załamana:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ja- a jestes pewna ,że akurat zaszłaś wtedy kiedy była wpadka? Może później cos sie wydarzyło?Podobno po postinorze kazdy dzień jest dobry ,żeby zaliczyc wpadkę. ja od tego ferelnego dnia , czyli już miesiąc, nie spię z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje
... juz nie wiem co myslec :( nie moge sie na niczym skupic! najchetniej to juz pobieglabym do lekarza, zeby mi wprost powiedzial jak to sie skonczy :( mowicie, zeby test robic po 10 dniach... to jeszcze caly tydzien :O nie wytrzymam!!! a jak zrobie po 7 dniach? przeciez, skoro postinor nie wplywa na wynik testu, to jesli w ciagu tych 10 godzin (przed postinorem) doszloby do zaplodnienia, to chyba wyszloby to na tescie... czy nie? :( cholera, pewnie glupoty pisze, ale wariuje ze strachu :O dziekuje za wszystkie wypowiedzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może ja
LOJKA ----> tak jestem pewna bo 2 miesiące przed tym incydentem nie było seksu wcale (facet za granicą) i później też nie było bo nie najlepiej się czułam po zażyciu Postinoru ale wiesz jak się denerwujesz to zrób test , po takim czasie od zażycia wynik powinien już być miarodajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.k
Witam Wszystkich! chciałabym dodać coś od siebie na temat Postinor-u. Może pomoże to komuś zrozumieć, że raczej szczęście w tym wszystkim jest potrzebne a nie postinor... Wziełam postinor w 40 godzinie po stosunku. Była wtedy niedziela, apteki pozamykane i lekarza tez było trudno znaleźć. Udało nam sie zdobyc recepte na "lewo".Kupiłam więc postinor i go wziełam, a po12 h następną tabletkę. Po postinorze nie miałam żadnych objawów,żadnego krwawienia, mdłości, zawrotów głowy....kompletnie nic.Czekałam na okres po-postinorowy i na moj własny...tez nic. dzisiaj jestem w 5 tygodniu ciązy!!!! z tego co usłyszłam od ginekologa to postinor nie jest tak skuteczny jak wczyscy myślą.Podejrzewam,że w większości przypadków nie dochodzi w ogóle do zapłodnienia,dlatego wiele kobiet uważa że posinor jest bardzo skuteczny. Na szczęcie nie dzaiła ubocznie juz na rozwijający się płod. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×