Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Doris ---> ja bym nie brala. Plemniki to znowu nie az tacy silni wojownicy aby przetrwac :) Tym bardziej jesli najpierw byly na reku, podejrzewam ze lekko spoconym :) a kazde srodowisko nieprzyjazne zabija plemniki w zastraszajacym tempie. A postinor naprawde zrobi Ci taka rewolucje,ze nie bedziesz juz wogole wiedziala co dzieje sie z Twoim cialem. Wiem po sobie, bole jajnikow mam do tej pory ;/ A co do samego \'zdarzenia\' no to ja z moim bylym ;/ chlopakiem, gdy bylismy na etapie takich pieszczot to po prostu on staral sie \"lapac\" wszystko w lewa reke :) zeby pozniej nie trzeba bylo leciec odrazu do lazienki, tylko zajac sie mna. Reka prawa, bo praworeczny byl :) ehh to byly czasy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź
Cóż... ja dziś wieczorem idę po microgyon21 ( w ceu zastosowania metody YUZPE) niestety to juz będzie ok 60h po stosunku... Niby można brać antykoncepcję "po" do 72h... oc o tym myślicie?? Pekła gumka, chłopak nie skoczył we mnie bo po paru ruchach się zorientowaliśmy no ale strach...Wsumie przypomniało mi się że była ona z plemnikobójczym płynem więc pare plemniczków zginęło ale kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
czytelniczko forum...dziekuje bardzo za odpowiedz..czekam na pozostałe..chce wiedziec co myslicie..Tez mam taka nadzieje, ze nic sie nie stało i ze plemniki sie nie dostaną do mnie..Tym bardziej, że chyba nawet on mnie dotykał jeszcze przed wytryskiem, ale juz był mokry troche(to tez plemniki juz byly)..Ale znow jak mnie najdzie mysli,ze mialabym miec dziecko..i to jeszcze nie z tym z kim chce to mam schize. Pewnie i tak bede sie denerwowac caly tydzien, dopoki nie zrobie test..dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
Witam wszystkich.dwa tygodnie po POSTINOR zrobilam test ciazowy wyszlo ze nie jestem w ciazy ale kreska byla rozmazana bardzo sie balam.Dzien pozniej dostalam okres.Mocno krwawilam ale po dwöch dniach(dzisiaj jest drugi dzien miesiaczki) mam bardzo malo,tyle co wcale.I z pierwszym dniem okresu zaczelam brac tabletki anty. planuje jeszcze raz isc do gina.zebym miala 100% pewnosci. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Hej wszystkim! Elemelku - gratuluje, uważam że na pewno nie jesteś w ciąży, cieszę się że tobie też się udało. doris.26 - ja bym postinoru na twoim miejscu nie brała, są baaardzo nikłe szanse że zajdziesz w ciążę po takich pieszczotach :) Na prawdę ciężko jest zajść szczególnie bez wytrysku w środku. Nie martw się. Dziewczyny ja wzięłam postinor po 40h i jak na razie mam okres i wszystko jest ok, biorę pigułki anty i tylko brzuch mnie trochę dziś pobolewa ale już nie tak mocno jak wczoraj. test wyszedł (-) Więc uważam że wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelka82222
Tinka24 Mysle, ze to postinor sprawil, ze miesiaczka Ci sie skrocila...Nie sadze zebys byla w ciazy, na spokojnie, kiedy krwawienie calkowicie ustanie idz do lekarza. Bedzie wszystko oki:) Ja tez nie wiem ile bedzie trwalo krwawienie u mnie, ale tez dzis biore pierwsza pigulke antykoncepcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelka82222
Dzieki Mak24..Czuje dziwny sentyment do Ciebie:) Wiedzialam, ze Nam sie uda. Jak juz Ty dostalas to juz wiedzialam, ze i ja wkrotce dostane hehhee No i krwawimy obie:) Teraz przy kazdym krwawieniu bede Cie wspominac;) Heehhee powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
MaK 24 troche mnie pocieszyłaś..ale w niepewności będę czekac do konca tygodnia..czemu my musimy takie rzeczy przechodzic? Trzymajcie sie dziewczynki.Buziaczki. Czekam na dalsze opinie..do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
Mam jeszcze jedno pytanko..nie biore tabletek antykoncepcyjnych..i teraz jezeli za tydzien zrobie test i np. bedzie pozytywny to czy gdybym zaczeła brac tabletki w tak wczesnym stadium to czy to nie wywołałoby poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigos ola
doris26 bedac w ciazy niemozna przyjmowac tabletek anty!!!!moga zaszkodzic dziecku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelka82222
Doris Tabletki nie wywołają poronienia, jak juz to mozesz porosic lekarza o luteine, po kilku dniach jesli nie bedziesz w ciazy wystapi krwaweinie, skroci to Twoj czas oczekiwania w niepewnosci. A jesli ciaza, to nie zaszkodzi dziecku, po prostu krwawienie nie wystapi...Bo postinorem nie ma potrzeby zebys sie truła..Idz do lekarza i popros o luteine, bo w tym stresie to mozesz sobie czekac na okres nawet z miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
Ale ja nie moge byc w ciązy...nie teraz i nie z tym facetem! To co mi ta luteina da? Jak sie okaże ze jestem w ciazy od tygodnia..nie bardzo rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelka82222
To wezmiesz cytotec, jesli jestes w ciazy faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
a co to jest jesli mozesz mi napisac i czy to lekarz normalnie przepisze bez problemu? dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelka82222
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elemelek i widzisz wszystko jest ok, udało się, tak się cieszę...A ja krwawiłam 3 dni i znów nic...okres ma być ok 17.06, tak sie boję że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muska
Mam pyt jestem młoda mama19 lat i karmie moje dziecko piersia teraz wspułzyłam z mezem i pekła prezerwaztywa i kupiłam POSTINOR ale pisze tam ze jesli sie wezmie tabletke to niw mozna karmic piersia co mam robic zcz moze sie cos stac mojemu dziecku jak ja wezme prosze odpiszczie:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muska ---> ktory to byl dzien cyklu i czy pekniecie prezerwatywy zauwazyliscie juz po wszystkim? acha - i ile karmisz piersia? przeczytaj o powrocie owulacji po ciazy: - z fachowego zrodla: Czas jaki upływa do powrotu płodności po ciąży uzależniony jest przede wszystkim od sposobu karmienia dziecka. W pewnej mierze jest to również cecha osobnicza i u każdej kobiety płodność może powrócić w innym momencie. Należy pamiętać o tym, iż brak miesiączki nie oznacza braku owulacji. Brak regularnych miesiączek nie wyklucza możliwości zajścia w ciążę. U kobiet karmiących dziecko piersią, ze względu na duże ilości wytwarzanej prolaktyny dochodzi do zmian hormonalnych hamujących owulacje poprzez blokowanie dojrzewania komórki jajowej powodując okresową niepłodność. Nie jest to jednak regułą. Pomimo karmienia piersią może się zdarzyć, iż dojdzie do owulacji i zapłodnienia. Warunkiem braku owulacji w tym okresie jest bardzo efektywne, częste, na każde żądanie karmienie dziecka wyłącznie piersią, również w godzinach nocnych. W przypadku karmienia dziecka pokarmem sztucznym płodność powraca o wiele szybciej. Można się spodziewać, iż owulacja pojawi się już nawet po kilku tygodniach po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Tylko, ze to moje krwawienie dzisiaj jest o wiele mniej obfite niz wczoraj...Jest jakies wodniste, jakby sluz owulacyjny zmieszany z krwia:( Martwie sie, testu w koncu nie robilam, bo i tak nie wyjdzie...Oby to nie byla ciaza pozamaciczna...W kazdym razie za pare dni mam nadzieje, ze uda mi sie dostac do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elemelek --> a czemuz to test mialby nie wyjsc? jesli 24.05 wzielas tabletki to od wpadki nie minely nawet 3 tygodnie. Jesli nawet pojdziesz za kilka dni do lekarza, to nie ma pewnosci czy on wykryje ciaze czy nie. Chyba, ze badasz sie u niego stale i zna Twoje cialo. Moja kolezanka, jak spoznial sie jej okres, zrobila test i wyszedl pozytywny. Wiec te testy nie klamia. Postinor tez nie falszuje wynikow testu, wiec nie rozumiem dlaczego test mialby nie wyjsc. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
A ja bylam w 5 tyg ciazy i test mi nic nie wykryl..I co Ty na to? Nie mialam zadnego krwaweinia, a ciaza byla obumarla...Skoro krwawei, to znaczy ,ze poziom betaHCG musi byc bardzo niski i test nie wykryje ciazy... Byc moze dlatego teraz tak panikuje. A zeby bylo smieszniej zaszlam wtedy w ciaze w 34 dniu cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elemelku --> mnie moja ginekolog bardzo ostrzegala przed wzieciem postinoru, mowila o dziewczynach, ktore bardzo po tym krwawia, ze nie wiadomo jakie moge miec efekty uboczne. Wiec Twoje krwawienia moga byc skutkiem ubocznym leku. Moja kolezanka w dniu miesiaczki miala male krwawienie, nie przypominajace miesiaczki. Po 3 tygodniach od miesiaczki zrobila test i wyszedl pozytywny, ginekolog potwierdzil. Moze wprzypadku ciazy obumarlej test jej nie wykrywa? Swoja droga zajsc w ciaze w 34 dniu cyklu ... :) Moze tez dlatego ciaza obumarla. Ja mysle, ze test chociaz troche by Cie uspokoil. Wtedy nie wykazal ciazy, ale byc moze wlasnie dlatego, ze byla obumarla. Tak czy inaczej i tak wybralalabym sie na Twoim miejscu do lekarza. Ja tez sie wybieram, bo jajnik mnie boli w sumie od czasu jak wzielam postinor. I wole to przebadac niz sie przejmowac. Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,dlugo nie zagladalam tu do was bo znajomi mnie uspokoili i wszystkie te objawy wydawaly mi sie skutkiem ubocznym po postinorze,podkusilo,pozatym wszystkie testy byly ujemne.W ostatni piatek zle sie czulam i bolal mnie brzuch,adokladnie jajnik po prawej stronie.Podkusilo mnie i zrobilam test,nie rano tylko wieczorem(jest to test na ,ktorym pisze,ze mozna go robic o kazdej porze)jakiez bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam po 3 min.druga kreske tylko bardzo jasna,jakiez bylo kolejne moje zdziwienie gdy wlasnie po chwili dostalam krwawienia( 5 dni wczesniej juz sie cieszylam bo tez mialam krwawienie,ktore ustalo po paru godzinach),myslalam,ze papierek w tescie przemokl.Za pare godzin krwawienie(czerwone) ustalo.W sobote zrobilam rano jeszcze jeden test i ten sam efekt,druga kreska bardzo jasna(moze test do niczego),piersi mnie bola a moj brzuch jest okropnie obrzmialy.Z nerwow glupieje,mam juz obsesje na tym punkcie.Podjelam decyzje ide do lekarza bo inaczej to niedlugo nie inekolog a psychiatra bedzie mi potrzebny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Salwanko to moze byc ciaza pozamaciczna. Zglos sie jak najszybciej do lekarza na USG... Mnie jajniki nie bola, teraz krwaweinie znowu sie rozkrecilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezorna
Jeśli któras z was się orientuje i mogłaby mi odpowiedziec na pytanie kiedy (po zazyciu postinoru)nalezy połknąc pierwsza pigułkę z nowego opakowania,normalnie jak za pierwszym razem czyli pierwszego dna krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
Chyba sie calkiem zalamie moj okres skonczyl sie juz wczoraj mialam tylko dwa dni.Zaczelam brac tabl. anty. boje sie ze jestem w ciazy teraz nie dostalam terminu do gina mam dopiero na piatek za tydzien zwarjuje do tego czasu.przy tym dwu dniowym okresie nie mialam nawet boli brzucha jak zawsze.Jak ja sie boje.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
Przezorna... JA po postinoru zaczelam zaraz brac tabl.anty. pierwszego dnia miesiaczki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Ja dzis wieczorem mam wziac druga pigulke antykoncepcyjna, a krwaweinie mam nadal, ale dosc skape..Pewnie jutro mi sie skonczy:(Szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×