Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość 1033
Minulet juz kiedyś zażywałam i wszystko było dobrze. Nie czuję się żle nic mi nie dolega tylko jestem zaniepokojona tak długim krwawieniem.Nie jest to juz teraz taka żywa czerwona krew tylko raczej że tak powiem brązowa a nawet bardzo ciemno brązowa aż prawie czarna.Nigdy wczesniej tak nie miałam.Może to poprostu zyt duża dawka hormonów?Bo postinor i odrazu po tygodniu wraz z pojawieniem sie miesiączki odrazu minulet.Nie bardzo bym chciała przerywać tabletki ale juz mnie to troche zaczyna przerastać bo nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie wiem
czy ktos wie ile czasu trwahja te skutki uboczne? bo u mnie juz prawie 2 miesiace:( dostałam dwie miesiaczki( z postinorowym 3) wygladały normalnie ale byly krotsze trwały 2-3 dni. dotego jak wstałm dzis rano to miałam mdłosc. i teraz zupełnie nic nie wiem. siedze i czytam czy ktos juz tak mial. Jak zastanawiam sie nad tym to nie dochodze do zadnego wniosku (4 testy wszystkie negatywne) czy mozna miec takiego pecha ze wszystkie mogły kłamać? chyba zrobie jeszcze jeden (coraz bardziej sie boje):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otot
Witam. Sluchajcie wczoraj moja dziewczyna dostala okres ale wziela juz tabletke escapelle(nowszy srodek od postinoru) i czy to moze juz oznaczac ze wszystko jest ok, ze nie zaszla w ciaze?? No bo ona dzisiaj rano sie obudzila i mowila mi ze ma jakies zle przeczucie:(!! Ale mi sie wydaje ze wszystko powinno byc ok. Prosze odpowiedzcie mi na to pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do juz nic nie wiem Czesc ja miałam albo mam podobnie. Też miałam już 3 miesiączki od zarzycia postinoru i zrobiłam test i wynik był negatywny. Ale też się czasami dziwnie czuję np. miałam przez pewien czas tak że mdliło mnie za każdym razem jak cos zjadłam. Skutki zarzycia postinoru mogą być odczuwalne nawet do pół roku. A twoje objawy mogą być wynikiem stresu i ciągłego rozmyślania o tym. Jak nie wierzysz testa to przejdź się do gina on napewno rozwieje twoje wątpliwości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pomozcie. akcja dzieej sie miesiac temu-14 dzien cyklu, kochamy sie i nagle gumka pekla...............po 5h wzielam levonelle- w Anglii.po 4 dniach dostalam krwawienie , teraz zcekam na okres ktory powinien byc w enidziele,dzisiaj mamy poniedzialek....od piaku mam jakeis dziwne plamienie......poz atym nic sienie dzieje,zadnego sluzu- nic. dodam jeszcze,ze przedtem odstawilam pigułki ,waga wahala mi sie od 5 do 8 kg....czyzby moj organizm oszalał? jutro ide do gina,ale umieram ze strachu ;( pomozcide;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
do juz nic nie wiem:tez tak mam robiłam 4 testy w tym 3 z moczu i jeden beta hcg mialam dwie miesiaczki i bylam w piatek u gina,a nadal odczuwam te skutki uboczne zwiazane z mdlosciami i pęcherzem...mam nadzieje ze znowu wszystko wroci tak jak powinno bo zwariuje! pociesza mnie mysl ze postinor to strasznie duza dawka hormonow i to tylko dlatego...tak moze być...3maj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do A_guska a co powiedział Ci gin?? bo ja ciągle nie mogę się zebrać żeby się wybrać :/ Też martwią mnie niektóre objawy ale mam nadzieję że to skutek działania postinoru i moje przewrażliwienie na tym punkcie i wszystko wróci do normy. Oby jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
no badał mnie ....i nic nie powiedział ale jak mu pokazał wynik hcg to powiedział ze jesli ma sie wynik 0.00 to nie moze byc sie w ciazy,ja kupilam dzisiaj jeszcze jeden test zrobie jutro rano i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszaleje,co to za plamienie? jest w sumie rowno miesiac po tym jak dosdtalam to krwawienie wywolane postinorem(levonelle).......ale to nie okres,tylko jakas wydzielina,wiecie jaka,ta przedokresowa,ale to trwa 3 dzien ;(. ratunku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może brałaś jakieś inne leki hormonalne? Bardzo często tak jest, że bierzesz tabletki antykoncepcyjne, potem np. odstawiasz je i znów zaczynasz serię. Wtedy może występować takie właśnie krwawienie - nawet do tygodnia! Ponadto mogłaś złapać jakąś infekcję, mogłaś przeziębić jajniki, możesz mieć totalnie rpzregulowany cykl włąśnie przez postinor. Dziewczyny męczą się ze skutkami nawet pół roku po zażyciu tabletki. Jak wiadomo - obawy rozwieje ginekolog. Może ci pzrepisać tabletki antykoncepcyjne, które poza swoim włąściwym działaniem regulują cykl jak z zegarku. Obserwuj się bradzo dokładnie - co jak, kiedy, po czym, w jakiej ilości, o jakim zapachu itd. I powiedz to wszystko lekarzowi. :) 3mam kciuki ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniea285
Candiez zrob sobie USG na okolicznosc polipa endometrialnego. 3 dniowe plamienia przed miesiaczka moga siwadczyc o jego oebcnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
dostałam upragiony okres!:D dzisss:) miesiac spoznienia po tym swinstwie postinorze jejciu naweet ten ból brzuszka mi nie przeszkadza:D Dziewczyny myslicie ze moge juz dzisiaj zacząc brac normalnie tabletki antykoncepcyjne?:> pozdrawiam was i nie panikujcie:) juz sama sie o tym przekonałam .. a do ginekologa pojdę ze miesiąc.. tylko nie wiem co z tymi tabletkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane jestscie,dzidzi nei ma,bylam u gina:D po prostu zawalilam sprawe z pigulkami anty....;D za wczesnie zaczelam barc,bo po postinorze nie powinno sie brac tabletek od pierwszego dnia okresu,tylko od 5-ego,a ja zatrzymalam okres wten sposob biorac od pierwszego i dlatego to plamienie:D jeeeeeeee:P buziaki i ciesze sie,ze dolaczalm do grona dziewczyn ktore maja juz to za soba a za reszte trzymam kciuki!!!! nigdy wiecej tego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
CANDIEZ!!! :) jak dostałaś okres po postinorze to w 1 dzien miesiaczki wziełas tabletki anty i dlatego mialas jakies dolegliwosci?? no bo ja dzisiaj po 2 miesiecznej przerwe bez okresu dostalam miesiaczke i zastanawiam sie kiedy bym mogla wziaźć tabletki:> i czy nie powinnam dzisiaj:( czy wogole nie lepiej zrobic sobie przerwe od hormonów( bo postinor to starszne swinstwo które niestety namieszało w moim organizmie:( )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci,ze nie mam pojecia,ja nie wzielam po tej pierwszej wywolanej postinorem,tylko w tej drugiej i zatrzymalam,moze tez wez po 5 dniach mi mi powiedziala,ze powinnam po 5 .nie mam pojecia.hymh pozdrawiam :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
ja tez mam juz tą 2 miesiączke:) 1 wywołaną postinorem mialam w sierpniu;p dziekuje za rade:*:) _pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k****
hej a moze ktos slyszal o odpowiedniku postinoru, escapelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
Candiez.. mam jeszcze jedno pytanko:) wziełaś w 5 dniu okresu czy po 5 dniach ? albo w 5 dniu cyklu od wystąpienia miesiaczki bo przypuszczalnie moze mi sie skonczyc okres 4 dnia i wtedy co? powinnam dalej wziaźć 5? ale na motałam ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie ma znaczenia kiedy Ci sie skonczy okres,mi mowila chyba 5-ego dnia.ni mam pojecia,bo ja zawalilam sprawe i wzelam peirwszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich mam mały problem zresztą jak prawie wszyscy w tym temacie, tzn 14.10 pękła nam gumka postinor wzięłam po 14h drugi oczywiście po 12h, było to 4 dni przed okresem powinnam dostać go 18, dziś jest 19 no i spóźńia mi się o jeden dzień, zazwyczaj się nie spóźnia, czy owe spźnienie może być spowodowane zarzyciem postnoru ? prosze o dobpowiedź bo strasznie się denerwuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,to moze byc spowodowane postinorem,nie przejmuj sie,tera zniedlugo sdiatsniesz krawinie po postinorowe apoznaije normalny okres ale to choelra wie keidy. starszna bomba dla organizmu wiec nie rpzejmuj sie teraz sie wszystko po prostu poprzestawialo. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powercia_85
kurze powiedzcie mi dziewczynki bo po postinorze 15 dni od wziecia dostalam okres moce plamienie czy jest jakas obawa??? z mojej strony mam sei bac czy to u zkoniec oczekiwania nie bylo plamienia tylko mocne krwawienie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkoserduszko
Czesc Dziewczyny, do pechowego stosunku doszlo u mnie pierwszego dnia miesiaczki. po 44h godzinach w koncu dostalam recepte na postinor i zazylam te tabletki. teraz mam krwawienie i pewnie rozumiecie mnie doskonale jak bardzo sie denerwuje jak to wszystko sie skonczy. myslicie ze fakt, ze kochalam sie pierwszego dnia okresu ma jakis wplyw na moja ciaze? bo teoretycznie to sa dni nieplodne... dziekuje za ewentualna odpowiedz!! pozdrawaim i zycze zelaznych nerwow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic nie wiem
słuchajcie zrobiłam nastepny test negatywny jak pozostałe, ale nadal mam te bole jakie miałam. hmmm jesli postinor by nie zadzialal to chyba ktorys test by mi to pokazał???? (przypominam ze bylo ich az 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powercia_85
dziewczyny mija juz 11 dzien cyklumojego po postinorze ....okres byl obfity a nagle pojawily sie dziwne stany w brzychu jakis niepokoj to nie sa mdlosci ale jakies to dziwne czy ktoras tezmiala cos podobnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
powercia_85 -> niepotrzebnie brałaś postinor skoro kochaliscie sie w 1 dzien miesiączki czyli bankowo w dni nie płodne! teraz bedziesz miec róźne objawy kojarzące Ci sie z ciązą i wogole jak juz sie naczytałas postinor to shit, ale nie martw sie wsyzstko be all right !:) pozdrawiam ps. do "juz nic nie wiem" jesli spoznia Ci sie okres i robilas testy ktore wyszly negatywne to mozesz byc pewnaze to skutki uboczne postironu 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
zastanaiwam się czy jak wzielam tabletki (microgynon) w 5 dniu okresu , bo wczesniej brałam postinor to czy jestem odrazu zabezpieczona??? ?? ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powercia_85
zamotalam teraz jestem w 11 dniu cyklu a postinor wzielam 1 czyliod postinoru minelo 21 dni tez tak mysle ze chyba mi sie takei urojenia robia bo czekam z utesknieniem na drugi okres!!! bo pierwszy byl obfity!!!! nie zwykle plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×