Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość powercia_85
eee herkulkes to ten duzy wiezowiec:P:P bo moh brat konczyl t a wasza politechnike :P:P a jesli chodzi o postinor to dziewczynki rozne sa opinie mi sie udalo dwa razy a innym nie coraz wiecejwidze przyadkow nie takiego zadzialania postinoru jak trzeba:!!!! buziaki bedzie dobrze a dzieci tez sa wspaniale!!!ja sam,a bym juz chcila miec takiego brzdaca w domku alenie moge niestety :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer28
Do yoyo30 Nie denerwuj sie,z tego co wiem i co mowil lekarz,postinor nie ma takiego negatywnego dzialania na plod i dziecko powinno urodzic sie zdrowe.Teraz tylko wszystko zalezy od Ciebie...Na poczatek zacznij regularnie lykac folik.Chcialabym Ci napisac cos,co mogloby Ci pomoc i ulzyc w tej sytuacji,ale mam kompletna pustke w glowie...mi tez jest ciezko.Zapewne gdybym potrafila pomoc Tobie,sobie tez wyswiadczylabym przysluge,bo wydaje mi sie,ze mniej wiecej czujemy to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2224
Witam drogie panie ja tez musiałam zazyć postinol niestety gumka pękła :/ wziełąm pierwsza tabletke po 9 h w sobote druga w niedziele i jakos nie zaobserwowałam po sobie zadnego zageszczonego sluzu....dodam ze bolą mnie jajniki i czasami jest mi niedobrze krwawienia jeszcze niemialam...powiedzcie co mam o tym sadzic czy postinor zadziałał??zaczynam sie denerwowac....prosze o wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkusia20+*
Czy ktos jeszcze mógłby wypowiedziec sie na mój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkusia20+*,mam nadzieję,że wzięłaś postiron,ostrożności nigdy za wiele...wiesz...jest jeszcze to kropelkowanie,ale będzie ok,głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia25
Do Eross'a Hej, ciesze sie ze wam sie udalo. Szkoda tylko ze tak pozno zrobiliscie test, zaoszczedzilo by to wam pesymistycznych chwil.Ale i tak jest dobrze. 3majcie sie cieplo. Pozostalym zycze powodzenia, glowa do gory, bedzie dobrze Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalodz
witam ile czasu maksymalnie po stosunku postinor moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
72h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! Ja brałam postinor w zeszłą niedziele, po ok 15 godzinach po stosunku, pekła nam gumke :O To był drugi raz jak wziełam postinor, przy pierwszym miałam jakieś krawienie. Teraz nic. No ale nie panikuje!!! Będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
czy jak sie ma owulacje to moze bolec brzuch i ma sie nudnosci?bo ja zawsze przed kazdym @ tak sie czuje no i ta wydzielnina jak przy owulacji.W ciazy nie moge byc mialam ze 4 @ robiłam z 5 testow bylam 2 razy u gine...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My humps- nie martw się. ja po postinorze też nie miałam krwawienia, a w ciąży nie jestem:D Brałam go jakies dwa miesiące temu...zero skutków ubocznych. Widocznie mam silny organizm... Ginekolog- amator, ale numer!! Mieszkamy w tym samym budynku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Juhu! Drugi okres :) teraz już musi być dobrze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi m.
ja zazylam postinor wczoraj 4h po stosunku, drugą dzisiaj. wszystko mnie boli (jakbym miała zakwasy wszyskich mięśni) i jest mi niedobrze. boję się strasznie. małe prawdopodobieństwo zapłodnienia było, ale.. uh. pół dnia przed odbytym stosunkiem skończył mi się okres. pękła gumka. nie jestem pewna czy gumka pękła gdy do wytrysku doszło i kiedy on był we mnie czy kiedy ze mnie wyszedł. tabletki zarzyte dla pewności. boję się strasznie. cieszę się, że nie jestem z tym sama. 195 stron tematu mówią same za siebie. trzymajcie się wszystkie!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka dzięki Ci za pocieszenie, ja już sama nie wiem czy przy pierwszym razie miałam krwawienie, czy poprostu miałam przyśpieszony okres;). W każdym bądź razie czekam na okres i wiem, ze napewno nadejdzie, tyle, ze duże prawdopodobienstwo, ze albo się spóźni albo będzie wcześniej.;) Lejdi m.---> Nie martw sie, jeśli wziełaś postinor, nic nie będzie:):) a pozatym krótko przed wpadką, skonczył Ci sie okres, więc to zdajsie dni bezpłodne. Więc głowa do góry i nie martw się. A skutki uboczne oczywiście występują u wielu, ja naszczęscie jak Pszczólka mam silny organizm i nic mi nie było. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanikowana
prosze niech ktos mi napisze czy po postinorze spoznial sie wam okres dlugo.moj spoznia sie juz 2 tyg.mam bardzo nabrzmiale piersi,boli mnie brzuch a okresu nadal nie ma.robilam test wyszedl negatywnie prosze napiszcie jesli ktorejs z was spoznial sie tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel83
do Spanikowana: Nie ma obawy!!!Na 100% dostaniesz okres!!Mi okres spózniał sie MIESIĄC czasu;P-to było straszne 30 dni!!!Test ciązowy również wyszedł negatywnie-musiałam go zrobic-same rozumiecie;>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
Odstawilam tabletki a po nich ( 1.5 tygodnia) wzielam postinor........nie mialam po nim zadnego krwawienia.......ale okres dostalam 7 dni wczesniej :( o czym to swiadczy????????? wydaje mi sie ze to z powodu odtawienia lekow rozregulowal mi sie cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do spanikowanej nie pekaj mojej dziewczynie spoznial sie 3 tyg.ale wkoncu dostala okres wiec bedzie dobrze-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi m.
Dzięki my humps;* wszyscy mówią, że okej a ja mimo wszystko się denerwuję. ale to chyba normalne, że nerwówka jest. zawsze. tymbardziej, że z postinorem to mój pierwszy raz. dzięki jeszcze raz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni-X
Witajcie! Wziełam postinor w czwartek tj 30,11 ok godzine po stosunku i nastepna po 8 godzinach.Dzis jest wtorek 5,12 i zaczynam sie niepokoic bo krwawnienie wciaz nie wystapilo.Bole mam takie jak przed okresem,moze troszke mniejsze ale odczuwalne a tu wciaz nic.Prawidlowo okres powinnam dostac za tydzien czyli 12,12.czy mozliwe zeby krawienie po tabletkach nie wystapilo a okres byl normalnie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!! Moniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helppp
hej dziewczyny mam pytanie. kochalam sie bez zabezpieczenia w 6 dniu cyklu (podczas menstruacji) u mnie krwawienie trwa okolo 8 dni . a dlugosc cyklu baaardzo różna od 29 do 37 :/ i nie wiem brać postinor czy nie brac. strasznie się boje nieplanowanej ciazy z jednej strony a z drugiej nie chce brac tego leku bo wiem jak sie po nim zle czuje. z góry zdiekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
do Moni-x wiem z doswiadczenia ze nie zawsze po postinorez wystepuje krwawienie to tylko skutek uboczny.......... ja mialam na drugi dzien krwawienia a potem normalny okres moze troche krotszy ostatnio bylam zmuszona wziasc postinor i nie mialam zadngo krwawienia a okres przyspieszyl mi sie o cale 7 dni od planowaniej miesiaczki :( takze nie martw sie powinnas dostac normalnie okres jezeli postinor zadzialal to nie masz sie czego obawiac ... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schoko bons
Cześć wszystkim! Ja także musiałam wziąć postinor bo pękła nam guma. Wzięłam go równy tydzień temu, 12 h po feralnym stosunku. Nie mam żadnych skutków ubocznych , żadnego krwawienia jedyne co mi dolegało to straszny ból głowy po 3 godzinach od wzięcia tej tabletki i teraz czuję że moje piersi są nabrzmiałe ale w moim przypadku zawsze przed okresem tak jest. a okres powinnam mieć około 17 grudnia. Ale strasznie się boję z jestem w ciąży bo feralny stosunek był właśnie wtedy kiedy zaczynały mi się dni płodne. i jak tutaj się nie martwić ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clumsy
schoko bons, ja tez nie mialam krwawienia (wzielam tabletke 4 dni temu) mialam bole głowy i mdlosci i nic poza tym. powinnam dosteac okres wlasnie w sobote, czyli wtedy kiedy wzielam tabletke, a jak narazie to nic. na razie czekam i sie denerwuje:/ Moje samopoczucie pogarsza fakt, ze wzielam tabletke w 64 godzinie po stosunku... czy ktos moze mi powiedziec, czy to zwieksza prawdopodobienstwo nieskutecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrześcijanin
Moje drogie Panie! Jeśli jesteście wierzącymi, to pamiętajcie że za zażywanie środka abotywnego, *takim jest POSTINOR) jest na was nałożona kara eksomuniki latae sententiae mocą samego prawa co w skutkach jest zakazem przyjmowania sakramentów+stan jakby z przed chrztu. Ex communio --> poza Kościołem! Pamiętajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni-X
Dziekuje Ci Kita 1982, troche mnie to uspokoilo. Wlasciwie to stalo sie to,bo gumka sie zsunela i przez przypadek wlasciwie zauwazulam ze cos cieknie mi po nogach i bylo tez w srodku,ale po zakonczonym stosunku gumka wciaz byla.Musialo to wyleciec kiedy sie zsunela.Boje sie dlatego,ze bylam akurat w przed ostatnim dniu dni plodnych. Poza tym ponad rok temu tez wzielam postinor ale tylko zapobiegawczo i wtedy krwawienie wystapilo,po kilku dniach,dlatego teraz mnie to niepokoi,czy powinno wystapic jesli raz wystapilo czy nie musi go byc za kazdym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mislusia*****
Dziewczyny!!!!!!!1 na miłość boską!!!!! co Wy robicie???? Jak możecie brać to świństwo? Jak możecie żyć ze świadomościa ze zabiłyście własne dziecko????????Boże ale z was potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxYyZz
Jakie potwory??!! wiesz co to nie sa dzieci,tylko sperma,ktorej nie pozwala sie przedostac do jajeczka!! a to jest wielka roznica!! Poza tym po to sa srodki antykoncepcyjne typu np prezerwatywy zeby chronic przed ciaza i po to sie je stosuje,a jesli peknie lub sie zsunie to jest wypadek i dziekuje ci jesli mam miec za kazdym razem dziecko,bo gumka pekla. Uwazam,ze to jest sprawa indywidualna kazdej z osobna wiec nie osadzaj kogos bo nie masz do tego najmniejszego prawa,osadzac moze kazdy siebie tylko i wylacznie!!! Jesli chcesz byc matka polka i miec gromadke dzieci z przypadku to powodzenia, no chyba ze seks dla ciebie to obowiazek i robisz to tylko zeby miec dziecko,to juz wspolczuje twojemu partnerowi...I nigdy nie mow nigdy,bo moze tez kiedys z tego skorzystasz!! Dziecko trzeba wychowac i zapewnic mu wiele rzeczy do konca zycia,a nie kazdy jest na to gotowy bo zdarzyl sie wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babinka
witam.mam pytanko: jak to wygląda z nastepnym @ ?? bo jesli jeden juz był-w terminie i trwal tyle dni co zwykle, to kiedy spodziewac sie następnego? tez w terminie? czy moze po postinorze jest to inaczej? czy moze sie spóźnic? i jak długo? jakie macie doswiadczenia w tym temacie?bo ja jutro powinnam dostać drugi @ a narazie jakos sie nie czuje,zeby to juz mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
sorry ale juz wkurzaja mnie takie posty z tym zabijaniem dzieci!! ile ty masz lat?13?ze tak sadzisz,bo zadnej wiedzy na temat postinoru to nie masz! a co moze lepsze jest zajscie w ciaze w 17 roku zycia?! jesli tak uwazasz to krzyzyk na droge i pozdrow rydzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×