Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość agaq
Hej dziewczyny - postinor brałam przedwczoraj, nie miałam żadnych skutków uboczych,czułam sie dobrze za to dzisiaj mam straszne mdłości i ból jajnika.Jeszcze nie dostałam żadnego krwawienia. Za ile może pojawić sie krwawienie? Myślicie ze wszystko ok? Możliwe że te mdłości są od postinoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Dziewczynki tylko mi sie wydawalo ze mi sie skonczylo to krwawienie niestety jest dalej juz 5 dzien. Beacia jak dlugo mialas to krwawienie i ile po zazyciu postinoru je dostalas prosze napisz mi dokladnie bo strasznie sie denerwuje. AGAP ja tez mam mdlosci. Beacia prosze opisz mi jak to wygladalo u ciebie wszystko bede wdzieczna i moze spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia
kobitki, jestem juz 5 dni po postinorze (bralam 30 h po) a tu nic. zadnego krwawienia, tylko czasem mnie mdli po jedzeniu, mimo ze takie objawy powinny trwac tylko 24 h. w dodatku cera to mi sie bardzo poprawila, zaczynam sie obawiac, ze za chwile zaczne emanowac tym wewnetrznym swiatlem przyszlej mamusi ;). a tak na serio, dziewczyny jaka jest szansa, mam nadzieje ze zadna, bo to byla one night stand i najwieksza pomylka w zyciu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonna
Do Kalcia Ja brałam postinor już dwukrotnie. Nigdy nie miałam żadnego dodatkowego krwawienie, nawet plamienia. Za pierwszym razem miesiączka przyszła w terminie, teraz spóźniła sie jakis tydzien. Więc nie czekaj na to krwawienie, bo ono wcale nie jest normą. Krwawienie zależy od tego w którym momencie cyklu zazyłas Postinor, jego głównym zadaniem jest niedupuszczenie do owulacji lub uniemozliwienie zapłodnionej komórce jajowej zagnieżdzenia sie w błonie śluzowej macicy. Jeżeli jestes juz po owulacji, bądz wcale do niej nie dojdzie, a tym samym nie dojdzie do zapłodnienia komórki jajowej nie bedzie krawienia, bo skąd? Poza tym podałaś za mało szczegółów, tzn w którym dniu cyklu byłas, jaki jest on długi,by ktokolwiek mógł oceniac Twoje szanse.:) Ale myśl ,że są one zerowe , nic tak nie wpływa na cykl jak stres :) Przekonałam sie o tym na własnej skórze::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonna
A co objawów, to mogą byc one różne. U mnie mdłości wystepiły po jakims tygodniu od zazycia. Miałam mdłości poranne, wieczorne, na czczo i po jedzeniu.Trwaja zreszta do dziś, mimo,ze przyszła @ . A wczesniej juz pisałam,ze również bardzo bolały mnie piersi, wciąz i wciąż codziennie. Dlatego może m.in. tak bardzo bałam się ,że Postinor nie zadziałał,i ze są to objawy ciąży, bo w ulotce jest napisane,że one mijają po 24 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZEIWCZYNY JA WZIELAM POSTINR W 6 DNIU CYKLU CZYLI 2 DNI PO MIESIACZCE I DOSTALWM PO 4 DNIACH TEGO KRWAWIENIA CZY TO NORMALNE WIECIE CO ONO SIE DZIS JUZ SKONCZYLO ALE ZLE SIE CZUJE MDLI MNIE TAK JAK BYM MIALA ZARAZ ZWYMIOTOWAC BOZE TO CHYBA NIE OZNAKA ZE NIE ZADZIALAL JAK MYSLICIE ILE POCZEKAC NA ZROBIENIE TESTU ZEBYM BYLA PEWNA BOZE ALE TO CHYBA NIE CIAZA JAK MYSLICEI MOGE SIE TAK CZUC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jak sie ciesza ze okres dostaly:)))))))) i dobrze:) ja jeszcze nie dostalam, ale nie mam az tak bardzo regularnego wiec moze za jakies 3 dni pojawi sie... oby! Mi ginekolog powiedzial ze do 4 dni od wziecia Postinoru moge sie zle czuc, a pozniej powino byc ok. ale to jest taka dawka hormonow ze nigdy nie wiadomo co sie bedzie dzialo:( mi nic nie bylo, ale.... nie wiem czy to od tej dawki hormonow, czy to ze jestem (!) przed okresem - mam takiego dola!!! chodze i placze. ktos mi powie tylko 1 slowo, ktore mi sie nie spodoba i juz w ryk:( czuje sie opuszczona bardzo:( tak mi zle! mam nadzieje ze to minie!!! Kalcia, ja jestem w podobnej sytuacji. tez wzielam Postionor po 30 godzinach, nawet po ok. 34.. tez nie miala krwawienia i tez to byla jedna noc ktorej zaluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI POWIEDZCIE CO SIE DZIEJE BOZE MDLI MNIE JAK BYM BYLA W CIAZY A TO PRZECIEZ NIE MOZLIWE W SUMIE TO W 6 DNIU CYKLU SIE TO STALO A TO NIE EJST DZIEN PLODNY ALE MIMO WSZYSTKO WZIELAM POSTINOR BO TO BYLA GLUPIA PRZYGODA I NIE CHCIALAM PONOSIC JEJ KONSEKWENCJI PO JAKIM CZASIE POWINNAM ZROBIC YTEST ZEBY BYC PEWNA ZE NIE JESTEM W CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonna
Teoretycznie szósty dzień cyklu to tez pewne ryzyko, plemniki w dogodnych warunkach potrafia podobno przetrwac do 7 dób (sic!).Supermeny????:) Sa w sprzedazy testy , które (wg reklamy) wykrywaja juz 6 dniową ciążę. Jednak należy pamietać, ze te 6 dni to czas liczony od zapłodnienia , nie od dnia w którym miał miejsce stosunek, do zapłodnienia nie dochodzi natychmiast.. Na jednym z testów czytałam ,że najlepiej odczekać minimum 10 dni od daty stosunku, w przypadku wyniku negatywnego powtórzyc go po upływie 72 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
no w sumie masz racje !!! dziewczyny czy to mozliwe zeby mnie tak mdlilo dzis jest 9 dzien od zazycia postinoru a mdli mnie jak nie wiem boze czy wy tez tak mialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
Miśko:) Ja też byłam niemożliwie podenerwowana, całe szczęście ktoś sympatyczny i uczynny z forum wszystko mi cierpliwie wyjasniał i uspokajal:) Krwawienia dostałam po 5 dniach od wzięcia postinoru i 2 tygodnie od ostatniej miesiączki. Trwało tydzień i wyglądało jak regularny okres, było bardzo obfite i poprzedzone kilkoma dniami nieznośnego bólu krzyża i jajników. Nie mdliło mnie, za to byłam przeraźliwie senna, spałam kilkanaście godzin dziennie. wyskoczyło mi sporo niespodzianek na buzi... czy coś jeszcze chcesz wiedzieć? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Dzieki Beacia i wogole dzieki dziewczynki ze tak podtrzymujecie mnie na duchu. Ja kiedys wczesniej tez bralam postinor ale nie mialam wtedy zadnego krwawienia i okres dostalam w przewidywanym terminie wiec dlatego jestem teraz przerazona. Dzis skonczylo mi sie to krwawienie trwalo 5 dni i juz koniec.Teraz czekam na miesiaczke terminowo powinna przyjsc 31 marca ale czy przyjdzie boze czasem sie zastanawiam czy teraz ten postininor zadzialal. Bo u mnie to wygladalo tak teraz mam wiecej czasu wiec opisze dokladnie. W 7 DNIU CYKLU DOSZLO DO TEGO NIEZAPLANOWANEGO STOSUNKU W SUMIE TO NIE MIAL FACET WYTRYSKU ALE MIMO WSZYSTKO WOLALAM SIE ZABEZPIECZYC POSTINOREM BO TO BYL SEKS BEZ ZABEZPIECZENIA.NASTEPNIE WZIELAM PO 1,5 H JEDNA TABLETKE I PO 12 H DRUGA PO 4 DNIACH DOSTALAM TO KRWAWIENIE KTORE DZIS SIE SKONCZYLO ZA TYDZIEN PLANUJE JEDNAK WYKONAC TEST DLA WLASNEGO SPOKOJU I CZEKAC DALEJ NA PRAWDZIWA MIESIACZKE BOZE DZIEWCZYNY WY TEZ SIE TAK STRESUJECIE CZY POSTINOR NAPEWNO ZADZIALAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia877
mam pytanie ile kosztuje Postinor i czy trzeba miec na to recepte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
ja zaolacilam 56zl tak trzeba miec recepte dziewczynki prosze odpowiedzcie na moje nurtujace pytanie czy myslicie ze postinor jest pewny. Boze boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapłaciłam 50 zł 50 gr wziełam go ok 35 h po i strasznie sie boje przed okresem bylam jakies 5 - 6 dni wiec łudze sie ze to moze byly dni nie płodne .. ale nigdy nic nie wiadomo:( martwie sie bo nie mam zadnego krwawienia ani nic .. zadnych skutków ubocznych po postinorze .. mam nadzieje ze wszystko bedzie Ok :( / :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, moze Cie mdlic dlatego ze wzielas Postinor a to duza dawka hormonow i dlatego. wydaje mi sie ze mdlosci moga byc z tego powodu pytalam sie ginekolog i powiedziala ze jesli ni edostane okresu to test moge zrobic 2 tygodnie po terminie kiedy powinna wystapic miesiaczka. a jesli ja dostane to nie mam sie czym martwic... i co najwazniejsze okazalo sie ze Postinor moze wplynac na wynik testu ciazowego! nie wiem tylko jaki okres czasu bierze sie pod uwage, ale wplynac moze! niestety:( Ja jestem teraz bardzo nerwowa i placzliwa. napewno dziala tutaj Postionor ale moze tez to ze powinnam dostac okres. oby jak najszybciej! Miska, ja sie stresuje i to okropnie! cala chodze spieta! Ja zaplacilam za Postinor 54 zl ginekolog mi powiedziala zebym sie nei martwila.. ale jak tu sie nie martwic! mina z 2 miesiace to moze wtedy przestane! dziewczyny, mam nadzieje ze bedzie z nami wporzadku! ze okaze sie ze Postinor dziala i ze nie nabroil w naszych organizmach za duzo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
wogole jakos dziwnim sie czuje taka nie wiem pelna brzuch mi wywala jak bym w 3 mc ciazy byla caly czas chce mi sie wymiotowac nie wiem co jest. chyba jutro zrobie sobie tescik w koncu od tego stosunku minelo juz 11 dni wiec moze jak cos to juz bede wiedziala co i jak chyba jak wyjdzie mi ze nie jestem to tak bedzie boze jak ja sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
ojej....ciagle czytam ,co piszecie i sią martwię coraz bardziej.Stosunek był zupełnie nieplanowany i niezabezpieczony-niestety poryw chwili a potem żal do siebie.Od wziecia drugiej tabletki postinoru minęło praktycznie 5 dni.Krwawienia,jak na razie nie dostałam,ale bolą mnie jajniki-czy to jest normalne,ze one mnie bolą-denerwuje się tym bardzo!!!Okres teoretycznie powinnam dostać za tydzień i nie wiem,jak dożyję....piersi mnie nie bolą,nie mdli mnie...tylko te jajniki...stosunek miałam w 18 dniu cyklu,więc nie wiem ,co o tym sądzić.Powiedzcie coś proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki :-) moj problem jest chyba nieco bardziej zlozony ;-) zazylam postionor na 5 dni przed planowana miesiaczka, tak dla pewnosci. dokladnie w terminie przewidywanego okresu bylo plamienie i jednodniowe slabe krwawienie, znow dzien plamienia i koniec.. jakby dwudniowa miesiaczka?? przez te 5 dni do miesiaczki nie bylo zadnych objawow ubocznych. w dniu tego plamienia (w terminie miesiaczki) nakleilam pierwszy plaster antykoncepcyjny...jak radzil gin. No i po tygodniu zaczely sie mdlosci o roznych porach dnia, bole brzucha, bolesnosc sutkow i wrazliwosc piersi na dotyk.... dzis zdjelam trzeci plaster, a dolegliwosci wyzej wymienione mam nadal... nie wiem czy je przypisac do plastra czy jednak zle "wycelowalam" dzien przyklejenia pierwszego.. jesli mozecie poradzcie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI JUTRO MIJA 12 DZIEN OD TEGO NIEUDANEGO STOSUNKU KUPILAM JUZ SOBIE TESCIK JUTRO Z RANA ZROBIE MYSLE ZE JUZ PO 12 DNIACH JAKBY COS BYLO TO POKAZE STRASZNIE SIE DENERWUJE I NIE MOGE DOCZEKAC JUTRA CHETNIE ZROBILA BYM DZIS BO PONOC SA TO TESTY KTORE JUZ NIE POTRZEBUJA PORANNEGO MOCZU ALE MIMO WSZYSTKO WSTRZYMAM SIE DO JUTRA. DZIS STRASZNIE BOLI MNIE JAJNIK BOZE ZEBYM TYLKO NIEBYLA BO NIE WIEM CO ZROBIE CALE ZYCIE MI SIE ZAWALI. WIECIE CO MAM NADZIEJE ZE BEDZIE TO DLA MNIE NAUCZKA I ZANIM ZROBIE COS NASTEPNYM RAZEM 10 RAZY SIE ZASTANOWIE NAD TYM TRZYMAJCIE KCIUKI JUTRO Z RANA WAM NAPISZE.CHYBA ZE KTORAS Z WAS MA JAKIES DOSWIADCZENIE I MOZE NIE ROBIC TEGO TESTU MOZE ZA WCZESNIE JAK MYSLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
DO MISKI ! JA tez sie nadal bardzo denerwuje-jajniki jakby przestaly bolec troche,ale zadnego krwawienia nadal nie mam.u mnie mija 10 dzien od stosunku.Jestem taka glupia-nie moge sobie darowac,ale jesli bedzie ok-to nastepnym razem nie zrobie czegos tak niepowaznego,jak jakis szczyl.Zawsze mialam sklonnosci do spontanicznych decyzji,ale nie zawsze byly one madre,czego dowodem jest wlasnie ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DO BONITA WIESZ NIE MA SIE CO OBWINIAC TERAZ JUZ NA TO ZA POZNO TRUDNO STALO SIE I TYLE U MNIE JEST TAK SAMO BEDZIE DOBRZE A CO DO KRWAWIENIA TO NIE MUSIALAS GO DOSTAC NIE KAZDA DOSTAJE. DZIEWCZYNKI WLASNIE JESTEM PO ZROBIENIU TESTU CIAZOWEGO WYNIK NEGATYWNY CZYLI CHYBA NIE JESTEM TEST WYKONALAM PO 12 DNIACH OD TEGO NIESZCZESNEGO WYPADNKU A NA TESCIE PISZE ZE JUZ PO 6 DNIACH WYKRYWA WIEC CHYBA MOGE BYC SPOKOJNA ALE DLA PEWNOSCI ODCZEKAM JESZCZE Z 5 DNI I WYKONAM NASTEPNY TEST. DOPIERO BEDE SPOKOJNA JAK SIE TO WSZYSTKO SKONCZY CZEKAM NA MIESIACZKE KTORA TERMINOWO POWINNA PRZYJSC 31 MARCA ZOBACZYMY ALE NIE POWIEM ZEBY MNIE TEN TEST USPOKOIL JAKOS NIE MAMA ZAUFANIA DO TYCH ZECZY CO O TYM MYSLICIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNY CO MYSLICIE CZY TEN TEST MOGL KLAMAC CZY 12 DNI PO STOSUNKU TO ZA WCZESNIE ZEBY BYLO TO PRAWDA ZE NIE JESTEM W CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNY GDZIE SIE PODZIEWACIE? WIECIE CO MAM JESCZE JEDNO PYTANIE A PO JAKIM CZASIE MOZNA WYKRYC CIAZE ROBIAC BADANIE KRWI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
do MISKI wiesz...nie mam pojecia ,co do badania krwi....a tak w ogole to gratuluje odwagi,co do zrobienia testu...bo ja jeszcze jej nie nabralam-moze poczekam jeszcze kilka dni-dla mnie ciaza teraz oznacza totalna kleske:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Bonita tu nie ma czego gratulowac i nabierac odwagi i tak w koncu trzeba bedzie zrobic tescik mam nadzieje ze po 12 dniach od tego nieszczesnego stosunku juz by wykazal jak bym byla chyba zafunduje sobie jeszcze to badanie krwi wyczytalam ze to po 6 dniach juz wykaze w 100 % co jest grane. Dziewczyny a co wy o tym myslicie czy ten test powiedzial mi prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak narazie okres sie spoznia:( denerwuje sie! narazie nie robie testu. nie wiem czy \"powie\" prawde, a jesli wskaze wynik pozytywny a bedzie w rzeczywistosci inaczej to chyba zejde z tego swiata! moze badanie krwi jest rozwiazaniem... a za takie badanie sie placi? ja tez mam do siebie pretensje o to jedno zdarzenie. jestem tak zla na siebie! ale niestety nie odwroci sie tego:( 3majcie sie mam nadzieje ze wkoncu kazda z nas napisze, ze jest DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
boli mnie brzuch ,jak na okres i tak jakby zaczyna sie jakies krwawienie.W normalnej sytuacji okres powinnam dostac za kilka dni,wiec jest to krawienie postinorowe,choc bralam go tydzien temu?Jestem cala w nerwach-nie daje rady przez to normalnie myslec,a spraw ma na glowie 1000 i jeszcze wiecej:( No wlasnie z tymi testami roznie bywa...to jest wlasnie jednym z powodow braku odwagi do wykonania go jak na razie.Mam kolezanke ,ktora zrobila 2 tesy.ktore wyszly pozytywnie,wiec poszla na usg,zeby byc pewna....okazalo sie ,ze wcale nie byla w ciazy-i co wy na to dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
ALE WIECIE CO TROSZKE MI LEPIEJ PO TYM TESCIE BO WSKAZAL ZE NIE MA CIAZY MAM NADZIEJE ZE SIE NIE POMYLIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
Miśka, ja test krwi robiłam dwa razy ze strachu:) A największy szok był, jak drżącymi rękami po wyjściu z kliniki otworzyłam kopertę........i zgłupiałam!!! tyle liczb... tam, gdzie ja robiłam nie pisali - dodatni czy ujemny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×