Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość MISKA
A PO JAKIM CZASIE ROBILAS TEN TEST CZY PO 13 DNIU OD TEGO STOSUNKU WYKAZE MI JUZ CZY JESTEM CZY NIE ? CZY U CIEBIE TE TESTY SIE SPRAWDZILY? ODPOWIEDZ PROSZE SZYBKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia, napisz prosze cos wiecej o tym tescie krwi. ja nigdy nie majac takiej potrzeby nie interesowalam sie takimi sprawami. wiec nic nie wiem. mam isc do przychodni do lekarza rodzinnego zeby on mnie wyslal na badanie krwi? napisz cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia, napisz prosze cos wiecej o tym tescie krwi. ja nigdy nie majac takiej potrzeby nie interesowalam sie takimi sprawami. wiec nic nie wiem. mam isc do przychodni do lekarza rodzinnego zeby on mnie wyslal na badanie krwi? napisz cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
Sorry ale dopiero wrocilam:P Pierwszy test robiłam 15 dni po stosunku, nastepny - 22 lub 23, oba wyszly tak samo. A czy pokazały prawdę? Cóż, jestem szczęśliwą posiadaczką końcówki bardzo obfitego okresu:) Bulinka - ja poszłam do prywatnej kliniki, cena testu z nóg nie zwalała, bo nawet jako studentka mogę sobie pozwolić na te 29 złotych, myślę, że znajdziesz taniej, jak poszukasz, ale sama chyba rozumiesz, że nie byłam w stanie. Poszłam do okienka, zapłaciłam za test HCG, miła pani (naprawdę super pielęgniarka!) pobrała mi krew (bezboleśnie i bezstresowo - mam zwyczaj 'uciekać' przy pobraniu i potem nie ma co ze mnie zbierac....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI 20 MINUT TEMU ODEBRALAM SWOJE WYNIKI Z HCG WYSZLY UJEMNE NIE WIEM JAKA JEST NORMA ALE JA MAM 1 I W CIAZY NIE JESTEM DZIS JEST 13 DZIEN OD TEGO STOSUNKU A PANI POWIEDZIALA ZE NIE MUSZE GO POWTARZAC BO W CIAZY NAPEWNO NIE JESTEM PONIEWAZ PO TYGODNIU OD ZAPLODNIENIA TEN TEST HCG KRWI WYKRYWA JUZ CIAZE U MNIE JEST 13 WIEC CHYBA MOGE BYC JUZ PEWNA ALE JA I TAK JESTEM ZDENERWOWANA I NIE WIEM CO MYSLEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mojej notki:( nie pamietam co napisalam. ale napewno podziekowalam Beaci za informacje:) ja dzisiaj dostalam okres, spoznil mi sie 5 dni. boli okropnie! ale po Postinorze tak chyba jest... mam tylko nadzieje ze nastepne takie nie beda! jeszcze przed swietami postaram sie pojsc na test krwi, tak dla pewnosci. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
O matko przeczytałam wszystko i juz sama zgłupiałam. No coz u mnie sytuacja podobna - postinor wziełam w 10 dniu cyklu, po zabezpieczonym co prawda prezerwatywa stosunku aczkolwiek jakies takie mialam dziwne fobie, wiec postanowilam sie "uspokoic". Oczywiscie wcale mi sie to nie udalo, chciałam przedobrzyc chyba i mam za swoje. Po 4 dniach od wziecia tabletki mialam krwawienie. Pare dni pozniej przeziebiona po snieznych wedrowkach lezalam 5 dni w lozku. Okres powinnam byla dostac 7 marca, wiec generalnie jakby troche sie spoznia a ja umieram juz z nerwow. Przez 2 tygodnie od wziecia postinoru bolaly mnie jajniki, potem przez pare dni piersi. Teraz sie uspokoiło. Juz od jakis 10 dni mam objawy przedokresowe w sensie takiej zoltej wydzieliny ale nadal nic. Nie zrobie testu bo chyba zejde ze strachu. Ja juz nie wiem co robic. Pomocy ile mam jeszcze czekac ;(((((( dziewczyny jestem z wami mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skoczy dla kazdej z nas. Moge dolaczyc do waszego forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariposa, ja bym na Twoim miejscu poszla do lekarza, zobila moze test. napewno bym nie czekala. moja ginekolog (glupia baba zreszta, ale niewazne) jedyna chyba do rzeczy rzecza jaka mi powiedziala to to, ze jesli okres bedzie sie sponial 2 tygodnie to wtedy moge zaczac sie martwic. Idz do lekarza, moze Twoj Ci pomoze:) nie zwlekaj bedzie dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w przychodni i maja test ciazowy - z moczu za 6 zl. myslalam ze to bedzie z krwi. wiec teraz nie moge na niego isc bo mam przeciez okres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI JA ZA TEST HCG ZAPLACILAM 18 ZL WYNIK UJEMNY BRAK Ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNY CO Z WAMI NASZ TOPIK ZANIKA. CHCIALAM WAM POWIEDZIEC ZE STRASZNIE BOLA MNIE PIERSI CZY TO TEZ NORMALNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
no ja nadal jeszcze nie wiem ,co jest grane.JAk wiecie od razu po postinorze nie dostalam zadnego krwawienia,dopiero po tygodniu,czyli 4 dni przed teoretyczna data dostania okresu.Nie wiem czy zaliczyc to do krwawienia postinorowego czy do normalnego okresu??Niech ktoras sie wypowie,co sadzi na ten temat.Dodam ,ze to krwawienie bylo jak normalny okres i nawet trwalo tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze to powinna byc normanla miesiaczka. po Postinorze nie trzeba dostac krwawienia, ale miesiaczka moze sie przesunac o kilka dni wczesniej lub pozniej... u mnie bylo pozniej, a u Ciebie jest wczesniej widocznie - takie jest moje zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
i mam taką nadzieję,ze to jest wlasnie miesiaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
A ja nadal sie boje...... Do mojej ginekolog nie pojde bo nie mam 90 zł na wizyte a jesli chodzi o gin. na rejonie to czeka sie miesiac, wiec to bez sensu. Boje sie zrobic test. zwariuje pomocy :(((((((((((( Dodam, ze ciaza jest wykluczona - mam 18 lat ;((((((((((((((((( tak bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
jesli z prezerwatywa nic sie nie stalo podczas stosunku...to nie wydaje mi sie abys mogla byc w ciazy.Na jakiej podstawie masz te "fobie"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
odezwij sie mariposa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - dobrze poczytać, że nie jestem sama z moimi przygodami. Bardzo świeżymi, bo ja wzięłam mój pierwszy postinor niecałą godzinę temu. I teraz czekam, jak zachowa sie mój organizm. Mam nadzieję, że nie będzie jakoś strasznie, bo za 1,5 godziny wsiadam w pociąg i mam w nim spędzić następne 4h. Wzięłam godzin po, więc chyba powinien zadziałać. Upojny wieczór ze zsuniętą prezerwatywą zdarzył się w 18 dniu cyklu, ale przy 31 dniach całości ponoć może to być płodny. tak powiedziała moja ginekolożka, którą ścigałam dziś telefonicznie, bo w wielki piatek ciężko o pracującego lekarza. Może to naiwne, ale zjadłam jakiś jogurt przed, żeby może żołądek mnije wariował. jak to u Was było kilka godzin po? I czy konieczne jest branie tej drugiej tabletki po 12 godzinach? Od czego to zależy? Pozdrawiam i Wesołych, a przede wszystkim spokojnych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen20
Bez obaw ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych...szykowalam sie tez na jakies wahania stanow badz innego typu dolegliwosci..a tu nic a nic..tylko po 6 dniach nastapily krwiawienia i wtedy czulam sie odrobinke gorzej niz zwykle...chociaz slyszalam,ze na niektore bardziej wplywa uzycie postinoru ;/..a co do drugiej tabletki to jest to chyba konieczne..z reszta wystarczy przeczytac ulotke...ja w kazdym badz razie ja zazylam i Tobie radze to samo...dla wiekszej pewnosci...!! & rowniez Wesolego HAlleluyaH...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
czesc widze ze wcale nie malo nas mialo przygode z postinorem. Dziewczynki ja sie nie moge doczekac 30 az dostane okres wiecie juz ze zrobilam test krwi i wyszedl negatywny czyli brak ciazy ale mnie to nie uspokoilo boze koniec z takimi przygodami na jedna noc. Czy ktoras z was zrobila juz test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
ja nadal nie zrobilam testu ciazowego-przymierzam sie ...i jakos nie moge.Ale bede musiala ,bo zostaly mi przepisane pewne leki,ktorych przy ciazy nie mozna absolutnie stosowac,a ja i tak zwlekam juz od kilku dni z braniem ich.ALe ze mnie głupek jednym słowem!!!A na dodatek chyba znowu jajnik zaczyna mnie bolec.Powiem szczerze-mam juz tego dosyc,bo przez to ,ze o tym ciagle mysle-nie moge normalnie funkcjonowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robilam testu bo nie jestem do nich chyba przekonana... ale pojde po swietach i zrobie test w przychodni z moczu. mam nadzieje ze jest wiarygodny!! jak dostalam okres to niby mniej sie stresuje, ale i tak denerwuje sie. wesolych swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty86
A ja mam dziwna sytuacje :| Jeden cykl temu,wzielam postinor i potem normalnie dostalam okres,bez zadnych efektow ubocznych.Okres dostalam dokladnie 17dni temu wiec jeszcze troche do nastepnego.A dzis ni stad ni zowad mam plamienie o zabarwieniu bardziej brazowym niz czerwonym.Nie boli mnie brzuch wiec to nie okres.co to moze byc?Jakis efekt uboczny?Sorry,za dokladne opisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty86
aha..niebezpieczenstwo moglo zajsc ok 20 a postinor wzielam o 14 naspetnego dnia.Lekarz powiedzial ze nie bylo za pozno.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
Dostałam okres!!!!!! Kamień spadł mi z serca, w zyciu sie tak nie denerwowałam...... okres spoznil mi sie jakies 22 dni, wiec stresowałam się okropnie... jak dobrze ze juz po wszystkim... Dzisiaj zaczynam brać tabletki, bo nie wyobrażam sobie przeżywac czegos takiego ponownie... Do Bonity- fobie miałam chyba bezpodstawnie... myslę ze mam zbyt bujną wyobraźnie i juz widziałam swoją przyszłosc w czarnych barwach. Ale teraz mysle ze gdybym chwilę się zastanowiła, to nie wziełabym postinoru, bo chyba był on niepotrzebny, tylko namieszał mi w organizmie. Dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! Będzie dobrze:) Oczywiscie będę tu zaglądac codziennie :) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
Bonita, jeszcze jedno.. myślę że nie jesteś w ciązy, i że to był normalny okres. Bo generalnie to chyba jest tak, że jak się ma to krwawienie postinorowe to znaczy ze on zadziałał i nastepny okres bedzie 28-30 dni po tym postinorowym. U mnie własnie to tak wyglądało, jak obliczyłam. A u Ciebie okres był wczesniej, bo te tabletki troche go przyspieszyły. moim zdaniem nie ma ciąży,ale jak chcesz sie upewnic to zrob test, chociaz ja chyba nie mialabym tyle odwagi.. trzymaj sie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
mariposa- też mi się tak wydaje,ale nigdy nic nie wiadomo.teraz jeszcze denerwuje sie tym jajnikiem-niby juz po okresie,ale jeszcze nie owulacja,a tu ten bolacy jajnik.Chyba bede musiala sie wybrac do lekarza-tylko kiedy,jak tu w ogole czasu nie mam.Piszesz,ze zaczelas brac juz tabletki.Moj gin powiedzial,ze moge dopiero zaczac brac przy drugim okresie,bo tez chialam od razu przy tym pierwszym po postinorze.Wiec nie wiem ,jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
a poza tym....życzę wszystkim Wesołych świąt....i nigdy więcej sytuacji po których będzie potrzebny postinor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_bbb
dziewczatka! poczytałam troche tych pościków i bardzo sie ciesze razem z wami ze przyszły do was w koncu te krwawe przypływy. Ja nie brałam nigdy postinoru, ale juz nie raz z trzesacymi łapkami robiłam test ciązowy- czasami gdy spózniał mi sie okres(na ogół mam b. regularny) pozniej okazywało się ze to ze stresu lub naprzykład z wysiłku przy jezdzie na nartach:-) Prosze napiszcie dlaczego pomyslałyscie o postinorze? w którym dniu u was nastapił stosunek - i co sie działo, pekła prezerwatywa? czy poprostu nie zapanowałyscie nad soba? a moze znacie jakies fakty z wpadek? tez chetnei sie dowem jak sie to odbyło... ja nie stosuje tabletek( nie chce sobie psuc organizmu)wiec nieraz nie jestem tak super pewna. W dni niepłodne(ale takie totalnie niepłodne- choc..róznie bywa) - "stosujemy" stosunek przerywany- jak gówniara:-) no ale cóz przyznaje - czasami tak jest. W dni płodne- prezerwatywe ale czesciej wole po prostu zachowac abstynencje. Zastanawiam się nad globulkami( w dni niepłodne)- ale chyba jest duzo minusów. a jak to jest u Was kobitki? juz stoje na górze....i dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Gratuluje dostania okresu bo w koncu o to na wszystkim chodzi. Boze jak ja sie denerwuje sama nie wiem skad mialam tyle odwagi zeby zrobic test wyszedl negatywny ale jakos w nie nie wierze wiec zebralam sie i zrobilam test z krwi rowniez negatywny czyli nie ma teoretycznie ciazy ale sie boje dziewczyny myslicie ze te testy nie oszukuja, kiedy dostane okres, Aha jeszcze mam pytanie czy was tez tak bolaly piersi moje sa strasznie nabrzmiale i bolace mialyscie tez takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×