Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa koalicja

dla milosnikow psow, dzieci i nie tylko

Polecane posty

Nienawidzę tych psich gówien wyłażących spod śniegu. Jest to pierwszy objaw wiosny jakże mało przyjemny. Nienawidzę , no poprostu nienawidzę ! I zostawianie tych srak świadczy o kompletnym braku kultury właścicieli psów. No jak można gówno zostawić na trawniku?! Albo na chodniku?! Ile razy wózkiem wjechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa koalicja - dzięki za miłe słowa,ja uważam że sprzątanie po psie jest jakby obowiązkiem każdego właściciela. A tak na marginesie - nie wyobrażam sobie sytuacji, gdyby mój pieś miał ochotę zrobić małe co nieco i ktoś akurat widziałby tą scenę - przecież to wstyd jak nic - po co się narażac na docinki innych osób i stac tak z głupią miną, lepiej miec czyste sumienie i po prostu sprzątnąć, satysfakcja gwarantowana dla wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*
plakac mi sie chce jak z dzieckiem wychdze na spacer i zmuszam je do chodzenia po chodniku . Pieski maja pole do popisu wszystkie miejsca ich a dzieci maja specjalne miejsca wyznaczone do zabawy,ogrodzone.Denerwuje mnie to bo nie moze pobiegac po trawie. W Polsce dzieci maja mniejze prawa niz psy. Czy stniejeprawo krore nakazuje sprztac kupy po wlasnym psie??????? Moze ktos wie bo ja jestem nie zorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa koalicja
tak - takie prawo istnieje, praktycznie wszystkie samorządy je wprowadzily odpowiednimi uchwalami do jego egzekwowania zobowiązana jest straz gminna, miejska, prezydencka ale oczywiscie tego nie robi udają ze nie widzą juz predzej policja pilnuje jak grozny/duzy pies biega bez smyczy i kaganca, co tez jest wykroczeniem na dzialania straznikow (lub raczej brak dzialan) mozna złozyc skarge u komendanta miejskiego/gminnego strazy miejskiej co tez czynilem niestety odpowiedz jest zazwyczaj taka ze albo zadnych tam akurat nie bylo (trzeba by im zdjecie z gazetą i wieza koscielną z zegarem robic) albo bezczelniej ze dziekuja za obywaelską postawe i ze funkcjonariusze zostali przeszkoleni i pouczeni tyle ze nic z tego nie wynika ale im wiecej sygnalow tym lepiej ja jak widze ze kundel bez kaganca biega i smyczy po parku to zawsze dzwonie pod municypalnych - nr mam na stale w komorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonok
no juz teraz sie poprawcie, obiecajcie i jutro ładnie mi posprzątac po pupilach no porządek ma mi byc na trawniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie nowy
niechce zakladac nowego topika wiec jak sie jakis psiarz lub psiarka tu zapląta (warto) to moze mi odpowie co to za bydle jasny blad - siersc dosc krępy, do kolan, duzo skory na karku szeroki pysk (ale na pewno nie rotwailer) i cecha rzucajaca sie w oczy - dziwny rózowiutki kolor podniebienia, okolic warg no wyglada po prostu jak paskuda, strach sie bac zeby bylo zgodnie z topikiem to niestety spekałem i balem sie zwrocic wlascicielowi (nie byl za duzy) uwagi ze nie sprzata, bo nogi chcialem miec cale (no i wogole chce jeszcze zyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie nowy
ale sie musialem naszukac tego topika myslalem ze ktos mi napisze co to za psina (a wlasciwie cielecina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UwagaUwaga
dzis niedziela pod haslem kazdy wlasciciel czworonoga - sprząta po swoim pupilu i tak juz trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka kotów
może jaki pitbull albo amstaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie nowy
neee pitbull to nie byl , bo lysy sąsiad w klatce obok bije podblokiem codzien takiego, (sąsiadkia mi powiedziala) amstaff??? moze amstrad jak taki komp kiedys???? oguglam tę nazwe i napisz czy to bylo to czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie nowy
juz chyba wim, to byl aerican stafford terierie albo jakas piekielna mieszanka tego z jakim innym czy ludzie muszą miec naprawde powalone wełbie ze maszyne do walki trzymaja pod jednym dachem odbezpieczoną jak bardzo zli musieli byc ludzie ze wychodowali sobie smoka do zagryzania innych???? zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa
co jest 2 dni i nikt tu nie zagladnol???? WRACAMY ?? na antene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuty
MAMUTY długo pod lodem teraz rozmarzają coraz cieplejsze powietrze rozpuszcza mrożonki – w życiu nie widziałem tylu naraz – składane całą zimę psie gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiTaMy PoEtOw
witamy poetow na smrodliwym topiku oda do smrodka trawnikowego mogla by sie zaczynac tak: O! Wlascicielu wspanialy w czworonogu zakochany co wlasną piersią wlasnego bronisz dywanu przed zafajdanymi gosci laczkami Ty nad poziomy wylatuj rece ufajdaj bez strachu i do woreczka zapakuj co Twoj pupil zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoho haha
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna kocica
dlatego wiem ze nie będę miała psa. bo nie chce mi sie po nim sprzątać. a mieszkam przy pięknym deptaku, chlubie miasta. jedna z moich kocic rano wychodzi z domu, daje nura w krzewy rosnące na deptaku i tam wali kupę. ale potem ją zakopuje. i może dlatego te irgi tak pięknie rosną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie psich kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy ta wiosna cała
aż nie chce się z domu wyjść gdy trzeba ciągle uważać by butem nie wdepnąć w nic:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominam o zabraniu
na spacerek torebek na psi kał hał hał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla milosnikow
duzych psow - tez duze sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun psa
ktos pomysli ze gupol ale ja sprzatam po swoim zwierzaku i tyle ludzie glupio sie patrzą, ale co tam , niech sie uczą topikowcy nie zalamujcioe sie tu, bedie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opiekuna psa
szacunek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla miłośników
szczekliwych psów - też sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga
tyle dni i nikt wierszyka nie ułozyl a dzien sprzatania ziemi dzis czy jakos tak i co lyso wam ze kup nieposprzataliscie (fleje rzecz jasna tylko) Ci trendy i dzezi sprzataja, co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananke**
znowu kundel prawie zagryzl chlopca powinni je usypiac natychmiast a wlascicieli na 10 lat do celi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananke**
ej no co jest??? nikogo to nie rusza??? uśpić was razem z kundlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna kaska
Hej !! to nie kudla powinni uspic , tylko ukarac wlasciciela!!Ja takze jestem posiadaczka psiaka,wychodze z nim na spacerki na smyczy i w kagancu, choc wiem ze nie jest agresywnym pieskiem , ale dla bezpieczenstwa wole tak robic.Moj piesek zalatwia sie w miejscu gdzie nie bawia sie dzieci,no i nie przebywaja ludzie.Tez mnie wkurzaja sutuacje kiedy widze jak wlasciciele czworonogow nie zakladaja im kagancow i spuszczaja ze smyczy, a czasem sa to naprawde agresywne psy, czasem nawet nie mozna takiemu zwrocic uwagi bo morde wydrze ze szok, i zazwyczaj kazdy uwaza ze jego piesek jest baaaaaaaaaaaaardzo lagodny, nic mylnego!!dla jednego moze byc lagodny jak baranek a na drugiegi sie rzucic.Denerwuje mnie takze jak widze mamusie z dziecmi w piaskownicy a przy nich pieseczek biegajacy po piasku i sikajacy co chwilke, nawet takiej jednej zwrocilam uwage to odpowiedzial mi ze jak mi sie nie podoba to nie musze tu przychodzic a dzieci chowane w sterylnych warunkach to moge sobie chowac w domku!! ech glupota ludzka nie ma granic.Pozdrawiam serdecznie.Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest wina psa
ale właściciel swoją dychę powinien za zabójstwo i posiadanie broni (bo jak inaczej o takim psie) powinien odsiedzieć. nie jest to wina psa. tak samo nie byłoby winą lwa, że w centrum warszawy kogoś zeżarł, tylko tego co go tam przywiózł. a o sprzątaniu przypominamy spacerowiczom ze smyczami, psami i ich kupami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erazm
brawo jak to ludziska dobrze piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×